Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #78864 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka!

Szavazás állása :arrow:
LOTR-FOTR: 3 (Lili, Nyulhposz!, Evenstar(?))
Bourne-rejtély: 3 (zsoffija, Augustine, hódica)
A tűz bir.: 4 (dodiee, Thaur, narie, Telu)
De ez még nem a végleges... :wink:

Én nekem teljesen mind1, hogy mit csinálunk, ugyis az a lényeg, hogy dumálunk, 1ütt vagyunk stb.DE, ha már kb. 3 hete azon erőlködünk, hogy eldöntsük, mit is nézzünk...remélem értelmes vagyok...szal. sz.tem legyen akkor már mozi :roll: :D
???ellenvetés???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78854 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!!!!

Nos nem tom :(

Evi néni:Ez már elég húzos ert eredetileg ugy volt hogy mozizunk is.... Szóval...Most legyrn mozi és 23.-án ugyis lesz Kósza tali ;)
Ja és attól még veszünk kártyát ;)
Öööö...most akkor szavazok. a Tűűűűűz Birodalmaaaaaa.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78837 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eve: tök jó lenne a teaház, mozi nélkül is megállja a helyét. (huh)

Persze többség dönt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78826 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Ha már szavazás, akkor részemről legszívesebben LOTR-FotR, de azzal az a baj, hogy csak a Toldi adja feliratosan. (Általában vagy szombat vagy vasárnap délután. És kérdés, hogy ott két hét múlva műsoron lesz-e még!) A többi helyen mind szinkronizálva megy, arra viszont előre mondom, nem vagyok hajlandó bemenni, sorry! Ám kérdezném én, főleg, hogy elég problémásnak tűnik a filmválasztás, muszáj nekünk mindenáron moziba menni? Nem lehetne csak egy sima dumcsizós bandázás, pl. a CD-fűben, amely Kószatalihoz kicsi ugyan, de egy kisebb csapat azért elfér? Főleg mert Camelot felé van, ahova ugye el akarunk menni kártyákat nézni, vásárolni stb. Vagy ez már nincs tervben?

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78797 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Lili:eddig is volt esélye a LOTR-nek...

Hát hát...sztem így se azt fogjuk megézni... :( De hát a többség dönt és így igazságos! :wink:

Na én mentem alukálni,szép álmokat mindenkinek! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78794 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

hódica írta: Jégviharban még ki van Lijen kívül???

Most így hirtelen:Sigourney Weaver,Christina Ricci,Katie Holmes,Tobey Maguire :D


Tobey!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D + azért Lij is :D :D :D

Lili:eddig is volt esélye a LOTR-nek... :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78793 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Jégviharban még ki van Lijen kívül???

Most így hirtelen:Sigourney Weaver,Christina Ricci,Katie Holmes,Tobey Maguire :D

hódica írta: Telu :beírtalak, hogy a LOTR-re szavazol, oké?

Ezek szerint még van esély,hogy a GYU-t nézzük!! :lol: :mrgreen: :bounce: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78788 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka! :D

Telu:beírtalak, hogy a LOTR-re szavazol, oké? :wink:

Akkor most mind a 3 filmre 3-an szavaztunk, ergo döntetlenül állunk, de még korántsem szavazott mindenki...

Try seventeen :arrow: ambition.jaded-blues.net/mm_tryseventeen.html

Jégviharban még ki van Lijen kívül??? :oops: :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78787 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Telu,nincs igazad,mert,ha te még a Lotr-ra szavazol,akkor mind a három filmre egyformán szavaztunk.Úgyhogy ne mondd,hogy az már nem érdekli a többséget...Különben meg mindenki arra szavaz amire akar... :wink: :roll:

Ja lesz a Jégvihar a Dunatv-n október 20.-án vasárnap 20 órától.Sztem tök jó. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78760 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!

Na szóval: Én télleg nem szavazok...
Mert: Én olvastam magyar cikket arröl a sárkányos filmről és elég baromság...
Frankát newm akarok nézni....hiába még ha Matt is ott van :P
Akkor marad a LOTR de azt meg a többség nem akarja :P

Szóval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78679 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az tök jó, mert én is! Őszintén szólva nagyon örülök neki!!! :twisted: Én a Mattre szavazok!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78662 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is úgy hallottam, hogy szakítottak. :itscool:
www.squidge.org/~praxisters/pictures/frodo2.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78655 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Thaur! :itscool: :wink:

Torontói filmfesztivál képei (remélem bejönnek :? ) :arrow: members.optushome.com.au/elvenmu ... ronto.html
members.optushome.com.au/elvenmu ... onto2.html
members.optushome.com.au/elvenmu ... onto3.html

:bounce: :hello:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78645 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Reign of Fire :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #78644 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka!

Akkor a szavazás állása: :arrow:
LOTR-FOTR: 2 (Lili, Nyulhopsz)
A Bourne-rejtély: 2 (zsoffija és én)
A tűz birpdalma: 3 (narie, Thaur és dodiee)

Aki nem szavazott még, az lécci tegye meg, hogy minnél hamarabb eldönthessük, hogy mi legyen. :P

Ezt találtam :arrow:
:: A short interview from a German Magazine called BRAVO sent to me by Simone:
Question: Hi Elijah, LOTR-TTT premieres on December 18th. What's new in that episode?
Elijah: If you've read the book you will remember Gollum. He guides Frodo and Sam to Mordor. It's a completely computer-animated creature. Really cool, I've just seen it for the first time on the screen.
Q: What other new characters are there?
EW: There's this guy called Grima Wormtongue. A real freak with ghoulish eyes. He can give you nightmares!
Q: During the summer you've re-shot some scenes in New Zealand. What was it like to team up with the crew again?
EW: It was like coming home to your family. Most of them are close friends to me anyway.
Q: German newspapers are swamped with stories about you and Franka Potente. Are you still an item?
EW: That seems to bother you a lot in Germany! It's true, I met Franka while we were filming "Try Seventeen". We even have been an item for a short time. But we broke up again. We didn't really match somehow. At least Franka is six and a half years older than me, maybe that was the reason.
hmmmm..... interesting what he said about him and Franka, so they have broken up after all. Thanks Simone!


Ha jól értem, szakítottak Frankával :roll: ha meg félreértettem v.mit, akkor javítsatok ki, mert nem vagyok v.mi profi angolból... :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78621 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hát most már én se tudom mi legyen...
Ez a sárkányos elég nagy hülyeségnek néz ki,de ha tudnánk,hogy bizti lesz előtte trailer akkor sztem megérné...Mivel nem tudjuk biztosan én még mindig maradok a GYU-nál és feliratosan hogyha lehet... :oops: :roll:

Narie:én kérdeztem.Köszi. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78616 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hmmm....Akkor már nem tudom,hogy mi legyen :roll:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78615 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szavazás?
Az egyik osztálytársam szinkronizált a tűz birodalmában, de nem tudtam belőle kiszedni semmi fontosat csak hogy szerinte is hülyeség. Hülyeséget nem akarok nézni, Frankát se (Matt más kérdés, de hát...), szóval legyen a FOTR.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78611 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát én a Reign Of Firera szavazok,de ne engem szidjatok ha kaki lesz :roll:
Meg aztán lehet hogy lesz elôtte Trailer,akkor mg alapból megéri :wink:
Ja,valaki kérdezte:az álmatlanságot 3án mutatták be....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78602 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is úgy hallottam, hogy nem túl jó. Viszont, ha rám hallgattok, a szívem azt súgja, hogy meg kell nézni a Reign of fire-t. Tudjátok, esetleges Két Torony-előzetes. :roll: Bízom benne, hogy nem csalnak a megérzéseim.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78600 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez esetben maradok Frankánál... :o h:
Utálnám,ha 18 év múlva sárkányok köröznének a Big Ben körül... :down:
Nyúlhopsz,accem ez egy fontos infó volt... :heu: :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78597 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok lij-imadok :hello: :hello: :hello: !
azert utom ide az orrom,mert szeretnelek ovni titeket a reigns of fire c filmtol(sarkanyos),ugyanis azt hallottam1ismerostol,aki latta,hogy elkepesztoen ostoba film!2020-ban jatszodik(ujabb utopisztikus film..),amikoris a Fold egy ego,kietlen pusztasag es gonosz sarkanyok uraljak,az emberek meg barlangokban bujkalnak es mar alig maradtak paran.ekkor messzirol megerkeznek a "sarkanyolok",es itt kezdodik a trancsirozas,meg a harc...szoval eleg epuletes a sztori,pedig 2 nagyonjo hapsi a foszereplo(matthew mcconaughey es christian bale)legalabbis szeintem :D
orulok,ha segithettem,ha pedig megis megnezitek,el ne felejtsetek beszamolni,milyen volt!!
puszi;angi

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78570 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:tök jók a képek. :wink:

Na én megyek,jó éjt nektek! [size=9:1qjo1mgc](álmodjatok Lij-jel! :wink: :lol: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78563 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képek :arrow:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA (hmmmm!!!!! :D :D )

www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA (ez a kép annyira cukor!!!!! :P )

www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA (hát igen, sajnos nem PJ kapta az Oscart... :? :) )

www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA (és Enya sem... :evil: :evil: [size=9:2aamcv62]: és már meint Arwen... :evil: [/size])

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78560 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

Telumehtar írta: De én akkor is tartózkodom.... :P

Léccike szavazz!Jó lenne már eldönteni mit is nézünk meg! :roll: :oops:


JAJAJAJA! :!: :!: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78556 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: De én akkor is tartózkodom.... :P

Léccike szavazz!Jó lenne már eldönteni mit is nézünk meg! :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78555 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De én akkor is tartózkodom.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78554 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:köszi az élménybeszámolót. :mrgreen: Bizti nagyon jó volt.Na nem baj,legközelebb csakazértis ott leszek... :lol: :wink:
Ja és a szavazásban ne tartózkodj lécci,hanem válassz te is a 3 film közül. :D
[size=9:jhzh53hf]Ezzel a hózzászólással megelőztem naughty-t! 8) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78540 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Nagyon Khirály volt :D

A szünetek nagyon jók voltak...a KGY meg érdekes...
TTT trailer-"mégegyszer, mégegyszer!!!"
Ööö...akkor beszélgetés Thaurral a nagy családról...
"Megszavazzuk????" -ez.... :mrgreen:
Akkor zenehallgatás :D :D
Estel rajzai (már amiket láttam belöle) naggyon szépek lettek...Elismerésem Estel...
ööö..még sokk jó dolog volt....
Jah: Thaur fotói...komolyan mondom :D :D :D Plizz ha addigra készenlesznek hozd el a Frodós talira ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78529 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha már ismét szavazni kell,én a GYU-ra szavazok,de azért ne kövezettek meg... :oops: :lol:

Telu írta: Engem arra soha a büdös életbe sem rángattok el Blöööeee....utááálom...

Én is pont ugyanígy állok az HP filmmel,de a könyv az teccik... :)

Ja és Telu mi volt a KGy-en? :roll: :?:

És még egy kártyás kérdés,lécci válaszoljon vki:hány kártya van az alappakliban? :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.343 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére