Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #77581 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a Viván láttam egy kis bemutatót a filmről.A sztori télleg nem tűnik rossznak... :D És hát ugye meg lehet dobálni Frankát popcornnal.Csábító ajánlat nem mondom,de azért maradok a GYU-nál. :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77580 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
En erre a filmre szavazok(bemutató okt.17-én) :arrow: www.vox.hu/online/film.php?id=435418

hivatalos honlap :arrow: www.thebourneidentity.com/index_2.html ?

Szerintem nem olyan gáz a sztori, meg ugye Matt Damon... :lol: :roll: Franka meg...hát vagy megdobáljuk popcornnal, vagy lehet, hogy megkedveljük :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77577 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:akkor tudod milyen rossz ez néha.Néha tesóm már el akarja kérni az sms-ek árát,amiket küldtem. :? :( Kedves mi? 8O :lol:

hódica írta: hát semmi tippe sincsen, a haveroddal kapcsolatban...

Kár... :( Igaz,hogy korábban is írhattam volna már neki,de most már mind1. :cry:
Na nem nyavalygok meg offolok tovább. :oops: :( :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77576 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: hódica:igazából nekem is lehet tesóm mobiljára sms-t küldeni,a barátnőim is mindig oda írnak nekem. :D Tesóm néha ideges is kicsit. :lol:


nálam is ugyan ez a helyzet :D :wink:

hát semmi tippe sincsen, a haveroddal kapcsolatban... :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77575 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:igazából nekem is lehet tesóm mobiljára sms-t küldeni,a barátnőim is mindig oda írnak nekem. :D Tesóm néha ideges is kicsit. :lol:

OFF:bocs,de ezt muszály elmondanom,mert olyan szomorú lettem.Szóval akartam írni az egyik legkedvesebb netes haveromnak,(akivel mellesleg kb.9 hónapja nem chateltem) és kiderült,hogy mind2 e-mail címe megszűnt.Most akkor,hogy üzenjek neki? :bawling: :bawling: :bawling: :crying: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77572 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Telu:nekem sajna még nincs mobilom. :oops: :oops: :cry:
De úgy látom csak én vagyok így... :oops:


nem vagy egyedül...én is a nővérem számát használom... :? :oops: :)

köszi a listát :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77570 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:nekem sajna még nincs mobilom. :oops: :oops: :cry:
De úgy látom csak én vagyok így... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77567 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoffija írta: Halihalihó.

Mobile számom=06304501936
Végre hasznát is veszem! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #77566 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: naughty:október 18.-én lesz ;)
Evenstar:Nincsenek kártyáid???Ki vagy tiltva... :D Természetesen csak vicc volt jöhetsz nyugodtan ;) Cserébe monnd meg nekem hogy mennyi egy olyan pakli???

Ime a lista...ha valakit kihagytam akkor sorry.

hódica 06202063142
Lili :arrow: nem tom
Ring :arrow: szntén nem tom...
zsoffija 06304501936
Augustine 06205674236
naughty (?) 06203977741
Minerva kihuzva :( nem baj azért itt hagyom ;)
Narië 06304869096
Kriszana 06204858828
Evenstar :arrow: passz
Dodiee :arrow: passz
Thaur 06303065359
Telu 06302095085
Nyulhopsz! 06702435893
KET (?) :arrow: passz
És lehet hogy jön
Meru is (barátnöm)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77565 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:itt a lista. :wink: A telefonszámokat szerintem még nem írta le mindenki.

Telumehtar írta:
Ime a lista...ha valakit kihagytam akkor sorry.

hódica
Lili
Ring
zsoffija
Augustine
naughty (?)
Minerva kihuzva :( nem baj azért itt hagyom ;)
Narië
Kriszana
Evenstar
Dodiee
Thaur
Telu
Nyulhopsz!
KET (?)
És lehet hogy jön
Meru is


Ja és télleg szavazzon mindenki,aki jön. :roll: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77564 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy tetszik, hogy itt 4-en szavazgatunk, de kb.14-en jövünk... :lol: :wink: :oops:

Ja, be tudná nekem v.ki írni, hogy akkor kik jönnek??? :) (mefg ha van, tellószámot is) TNX

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77561 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ez nem igazság! :) Így könnyű, persze, hogy fölényben vagytok!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77556 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:Szia,jó,hogy visszajöttél! :wink:

Én a GYU-ra szavazok,mert igaz,hogy már hetedszerre látnám moziban,de jó lenne veletek is megnézni! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77555 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az állás: 3:2 a GYU javára...na de nekem aztán mind1 ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77553 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló csajok!

Na most már rendszeresen jövök, úgyhogy örülhettek!!!!!!!!!!! :D :D :D (na jó, lehet hogy csak én örülök... :lol: )
naughty:SZIJJJJJAAAAAA!!!!!!!!!!!! :D :D
nyulhposz!:neked is szijja, rég voltál itt :D :wink:

Ami a filmet illerti, és a Frankás filmre szavazok...A GYU magvan már videóün, ezért anyu nem adna rá pénzt...mármint a mozira... :oops: :? sorry...de legalább majd megdobálhatjuk Frankát popcornnal... :twisted: :lol: meg azért Matt miatt is érdemes megnézni. :D

PS:van v.mi új hír Lijről?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77552 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem is GYU-t nézzünk! (Vagy már mondtam?? :oops: Bocs, olyan hülye vagyok ma.. :biggrin2: :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77544 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az még nem olyan biztos!!! :) Még csak 3-an szavaztunk! Na, jó, mondjuk nekem sem lenne olyan nagy baj, ha a GYU-t néznénk meg, de olyan sok jó film van a moziban, amit meg 1x sem láttam! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77538 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oké....Akkor 2:1 a GyU javára :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77536 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szavazok: Matt és Franka közös filmje! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77531 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor most nekem kell eldönteni hogy mire megyünk??? Ne csináljátok már!!!!!Tessék szavazni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77525 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

naughty:üdv újra itt,és tök jó,hogy újra lesz neted. :D
A talival kapcsolatban annyi,hogy,amikor talizunk valószínű nem lesz még olyan film ami előtt lesz a trailer. :cry: A Signs-et csak október 24.-én mutatják be,pedig valszeg lesz előtte trailer. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77502 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia naughty!!!!

Most éppen azon vitatkoztunk hogy menjünk-e a LOTRre vagy sem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77469 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, egyébként jó hír (már akinek, nekem biztos, mert már hiányoztok),hogy anyám azt mondta ,hogy kb 2 hét múlva megint lesz netünk :!: :!: :!: :!: :!: :hello: :up: :up:

Na, egyébként mi van a talival???? megyünk moziba trailert nézni, vagy még mindíg nincs eldöntve??????

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77468 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!!

ezt a kérést már felvetettem a filmzene topicban, de ott sz*rtak a fejemre, úgyhogy itt is megkérdezem, mivel titeket jobban ismerlek:

lenne valaki olyan drága, hogy leírná nekem ide az In Dreams Siemens kódját????? :sungl: lécccci!!!

, ha valakinek kell az Erriccson kód , meg tudom adni!!!4

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 9 órája #77432 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij + hugica (Hannah):

www.bagendinn.com/images/lijandhannah.jpg

Hát nem édesek? Hogy hasonlítanak. (Főleg a szemük. :wink: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 11 órája #77411 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ne a GYU-t. Jó lesz Franka filmje (mondjuk én nem miatta nézném meg, hanem Matt miatt!!). Végül is mindegy! Az a lényeg hogy együtt legyünk!! :)

U. i.: Kriszana, tudnál válaszolni a privire, vagy ne csesztesselek tovább? :) :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 14 órája #77380 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:nincs mit. :wink:
És bocs,ha néha ilyen szőrszálhasogató vagyok. :lol: :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 14 órája #77373 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö...bocsánat....nem took már számolni se ugy látszik...negyed6-kor lesz vége...mégegyszer sorry...Lili: Köszi hogy szóltál ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 14 órája #77371 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogyhogy negyed7-kor van vége,ha negyed3-kor kezdődik?Nem 3 órás a film? :roll: :lol:
Egyébként mostmár télleg el kéne dönteni,hogy jó-e a GYU vagy vmi mást nézzünk? :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 14 órája #77368 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos akkor GXU kihuzva?????Mert ha igen akkor engedelmetekkel megteszem...egy tanács: Aki azt akarja megnézni az küzdjön érte....nem szabad feladni ;) ööö...Ha arra megyünk a Duna Plázába akko a film negyed3kor kezdödik....akkor legkésöbb negyed7kor végevan..... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.395 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére