Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 napja #76884 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem jó a kártyavásárlás-mozi, de csak egy a baj: a Camelot nem egy óriási üzlet..lehet, hogy több turnusban kell majd beözönlenünk(ez így értelmes??):)
Igen, és írtam, hogy jön a KEt, írt is már ide, bár én nem találtam a bejegyzését...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76856 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dodiee írta: ja, és Villámkezű Telu, mert neki is jutott a jóból:) csak nekem nem:/
De van Legolasom, meg hobbitkám(tudom, hogy már írtam, de valamit fel kell mutatnom, mert eltipor a tömeg...)


A Viggos talin csak 1et zsebeltem be :P Viszont az utolsó kószás talin tömérdeket :P Akkor kártyavásárlás rendben????
Dodiee: Asszem Te irtad hogy valami barátnöd is jön nem?
Ring: :cry: Kááár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76843 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnos nem tudok elmenni ,mert kiderult, hogy szinhazba megyunk.... :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76814 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is vidéki vagyok, és támogatom a mozizás+kártyavásárlás ötletét

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76810 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

Telumehtar írta: Szentem kössük 1be a kártyavásárlást a mozizással ;) Igy nem kéne a vidékieknek 2X feljönni ;)


Ezt az ötletet nagyban támogatom. :D Egyébként jön még rajtam kívűl vki más is vidékről? :oops: :?:


Ha jövök akkor én... De ez még mindig nem biztos... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76796 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, és Villámkezű Telu, mert neki is jutott a jóból:) csak nekem nem:/
De van Legolasom, meg hobbitkám(tudom, hogy már írtam, de valamit fel kell mutatnom, mert eltipor a tömeg...)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76795 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen, Frodó téren egyértelműen kijelenthetjük, hogy Narië volt a leggyorsabb:) Villámkezű Narië:)) ehh, nekem vanb mindenféle tündékek,van Legolasos kettő, van Boromiros is, meg van soksok Hobbitkám:))oan husika hobbitkák:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76775 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem egy csomó kártyám van Evi néni jóvoltábol (köszike)Í
Van Frodós egy tömérdek továbbá sok Aragornos Trufás Hobbitos és NAZGULOOOK!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76765 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Narië:Az nekem is megvan!!!Meg egy gyönyörű Legolas!Plusz ez a Szarumános is :twisted:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76761 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Szméagol:Frodósat most nem találtam,de én ilyen fajtát vettem:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... onfor.html


Júúj ez a kép. :lol: 8O :eek4:
De egyébként ez a kártya dolog kezdd egyre jobban érdekelni. 8)

Narie írta: Nekem van egy nagyon szép Frodóm,amikor áll az anduin partján és fogja a Gy?r?t...Hát teljesen elcsöppentem,Viggós létemre!

Biztos gyönyörű lehet... :roll: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76758 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem van egy nagyon szép Frodóm,amikor áll az anduin partján és fogja a Gy?r?t...Hát teljesen elcsöppentem,Viggós létemre! ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76743 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol:Frodósat most nem találtam,de én ilyen fajtát vettem:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... onfor.html
Örülök,hogy tetszenek a képek :) .

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76738 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Szentem kössük 1be a kártyavásárlást a mozizással ;) Igy nem kéne a vidékieknek 2X feljönni ;)


Ezt az ötletet nagyban támogatom. :D Egyébként jön még rajtam kívűl vki más is vidékről? :oops: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76729 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szentem kössük 1be a kártyavásárlást a mozizással ;) Igy nem kéne a vidékieknek 2X feljönni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76715 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ebben a közös kártyavásárlásban én is benne lennék,de tervezhetnénk akkora amikor a tali lesz... :D :oops: (addig gyűjtöm a pénzt :lol: )

Ja és a képek nagyon jók! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76703 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Tök jók a képek! :itscool: (Főleg az utolsó. :wink: :twisted: )

Nem tud valaki belinkelni képeket azokról a bizonyos kártyákról? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76698 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aucs!a kártyákat hátnemelfeleytettem??? :bawling:
:shake:
Mayd-mayd-mayd!
:?
Lara!Tökjók a képek!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76696 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Fogalmam sincs mekkora lehet Christina,de tényleg nem túl magas.Képzeljétek ma vettem egy csomag kártyát,tök jó!Hoztam Nektek valamit :D :
www.lilithofsherwood.com/blog/anne-DCP_2324.jpg
www.lilithofsherwood.com/blog/lij-jeff_2886.jpg
www.lilithofsherwood.com/blog/lij_2864.jpg
www.lilithofsherwood.com/blog/lij_2874.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76683 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló, emberek... derég jártam itt!... *sóhaj* de a Viggoban már voltam, és most ideje itt is hozzázsagolni az eseményekhez!
látom mindenkit megfertőzött a kártya-mánia, én még nem játszottam. csak a többieket láttam játszani.... de bizt nagyon jó!
és mi van Lijjel? mi volt, amíg nem voltam? :oops:
pusz Mindenkinek!
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #76679 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: jövök ha addig nem csap belém a villám vagy a fejemre nem esik egy tégla... végülis soha se lehet tudni... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76678 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aug: Cristina 150 centinél alig magasabb (bocs, hogy belekotyogtam, tudom, nem engem kérdeztél) De tényleg iszonyú pici :P
A közös kártyavásárláshoz én is szeretnék csatlakozni, ki ne hagyjatok :!: :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76673 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, de jó! én is föllélegeztem, mert nekem a 18.-a = a Gólyabállal... :) Köszi! Lara: Christina hány cm? Iszonyú pici, nem?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76646 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, gyűlünk:)) szóval a lista...na nem, nem szadizlak titeket:Dmajd összeírjuk később:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76644 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is benne vagyok a közös kártyavásárlásban!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76618 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy közös kártyavásárlásban Narië is benne lenne!Majd megpróbál koldulni szüleitôl egy kis manit és akkor mehetünk! :dance:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76613 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!! :D Végre tudtam jönni netre,ez a hét gyilkos hét volt.(Dogák,felelések...)Azt hiszem engem is megfertőztetek a kártyákkal :mrgreen: ,úgyhogy majd én is ellátogatok abba a boltba,kimondom a jelszót és belépek.Utólag is mindenkinek boldog szüli-,és névnapot :cheers:
Még régebben volt szó Lij-ről és Christina Ricci-ről,most találtam róluk egy képet:
:arrow: az idei Golden Glob-on készült: www.lilithofsherwood.com/Lij/eli ... -ricci.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76608 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor ez most egy TERV? egy naon jó kis terv egy kis közös kártyavásárlásra, jól hallom, úgy ám drágaszágom?én benn e vagyok:)) ha lesz pénzem persze:/ de azért négy pár kártyára tuti lesz pénzem:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76602 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyul:Akkor jösz Te is????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76600 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én az ilyen kártya dolgokban nagyon nem vagyok otthon, de majd meglátjuk... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76579 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Camelot naggyon khirály,mindent megtalálsz ami a szerpjátékhoz/fantasyhoz kell!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.322 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére