Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #78285 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mondjuk én sem szeretem az ilyen típusú filmeket, de hát nem baj. Attól még lehet jó! :) A szivatástól, meg az ilyen "beavatástól" én már előre félek! Igaz, én nem fogom úgyse megcsinálni, amiket ezek kérnek!!! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78282 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hihi...még mindig nem válaszolt senki a kérdésemre :D azért nem vagyok olyan elviselhetetlen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78280 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta:

hódica írta: Nos hát a leírtak alapján nem tűnik olyan rossznak(AP-nél csak jobb... :lol: :wink: ).De remélem nem az a tipikus szörnyes film(Godzilla, Jurassic P., stb. :roll: )


Nem akarlak titeket elkedvteleniteni de egy sárkány egy felhőkarcoló körül helikppterekkel...Na mégis mire vall? :D


Ne legyünk pesszimisták,bizti nem lesz rossz a film.Legalábbis remélem... :wink: :lol:
De,ha már beülünk nagyon remélem,hogy lesz trailer!!! :wink: :P
Az újat itthon sajna még nem sikerült megnéznem csak félig. :( :cry: :bawling: De legalább láttam Lijt! :mrgreen:

Na én most megyek,szép álmokat mindenkinek! :sleepy: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78276 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Nos hát a leírtak alapján nem tűnik olyan rossznak(AP-nél csak jobb... :lol: :wink: ).De remélem nem az a tipikus szörnyes film(Godzilla, Jurassic P., stb. :roll: )


Nem akarlak titeket elkedvteleniteni de egy sárkány egy felhőkarcoló körül helikppterekkel...Na mégis mire vall? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78263 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekünk versenyeznünk kellett a másik osztállyal a gólyabálon, meg mi is letettük az esküt, utána meg suli-buli volt 8)
Hódica: az unokatesóm is oda járt :D

Nekem jó, bárhogy is lesz a tali.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78249 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos hát a leírtak alapján nem tűnik olyan rossznak(AP-nél csak jobb... :lol: :wink: ).De remélem nem az a tipikus szörnyes film(Godzilla, Jurassic P., stb. :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78242 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Szivesen ;) A Westenbe könnyü eljutni..elmész a Nyugatiig és mögötte az a naaagy óóóóriási épület...(barátok köztös légballonnal)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78241 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kezdek meggyőződni a filmet illetően-ez NAGYON jónak néz kifele!!!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78240 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na találtam egy kis infót a filmről: :arrow: www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1004074

Telu:köszi.Vhogy csak eltalálok majd a Westendbe... :lol: :wink: Nem igazán vagyok tájékozott Pesten. :(

Jaj és már előre félek,hogy mivel fognak megszívatni minket. :evil: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78234 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka ismét!

Nálunk a gimiben szerencsére nem volt ilyen "beavatási szertartás", csak kellett egy esküt tenni a Lilaruhás nőre.(ugye én a Szinyeibe járok... :wink: ) :arrow: OFF ( :roll: :oops: )

Nekem édesmindegy mikor lesz a tali, csak Narie írta, hogy ő 10-kor végez v.milyen meccsen, szal tőle (is) függ...

Semmilyen infót eddig még nem sikerült találni A tűz birodalmáról, de nem adom fel :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78224 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem took betenni emotikont :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78216 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: A Westend mozijába megyünk ;)

Állitólag a volt osztálytársamnak az uj sulijában piros cuccba felemás cipőbe és uszósapkába kellett menniük...Ja és az Astóriát felkellett mosnuik szivaccsal és énekelniük kellett és koldulniuk az meberektöl az éneklöknek pénzt...Meg valami szöveget leirtak 20féle nyelven és be kellett menniük valahova lefordittatni...szal elég gáz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78214 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szerintem jó,ha 11 körül talizunk,és moziba akkor 13 körül megyünk.Így még előtte és utána is tudunk dumcsizni... :mrgreen: Egyébként melyik moziba is megyünk? :roll: :?:

OFF.:képzeljétek a suliban lesz nekünk kopaszavató,és aznap csak úgy mehetünk be a suliba ha szakállka lesz rajtunk meg cumi és csörgő a kezünkben.Gondoljatok bele... :lol: :oops:
Mondjuk van akinek nyuszi szerkóba kell mennie... :roll: :lol:
Ja és elő kell adnunk a Micmackóból 1 jelenetet szapanopera formájában. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78194 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na szóval...mivel én nem nagyon bírom ki nélkületek (mert nagyon aranyosak vagytok ;) ) ezért mi lenne ha mondjuk 11kor találkozbábk de a mozit csak mondjuk 13 után tennénk...igy Narië se maradna le semmiröl... ;) Na jó akkor? És utána mozi még ;)


[size=9:3jafyyu1](OFF:Moziba ki fogja mellettem elviselni szerény személyiségemet????Na jó azért kibirható vagyok...Igaz Narië???) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ash Wednesday infók :arrow: www.zap2it.com/movies/movies/det ... 60,00.html :arrow: elég jó filmnek ígérkezik... :wink: remélem hamarosan hozzánk is elér :D :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78152 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló csajok!
naughty: örülök, hogy jössz! :wink:

Narië írta: Mberek!Nem lehetne egy iciri-picirivel késöbbre tenni a talit?pliz!10ig van meccsem és nem nagyon tudnék 12 elôtt odaérni....

Tőlllem lehet későbbre tenni, de ebben a többség dönt, hogy kinek mikor jó. Mondjuk 13 óra jó? Vagy később??


Én sem nagyon tudom, miről szól a film, de ha hazamegyek, este majd keresek róla v.mit. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78101 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija:nincs mit! :lol: 8)

Sztem is jó a tűz birodalma,de vki mondja már el pls,hogy miről szól!!! :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78100 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:köci... :!: örülök nekiye,mosz okosnak hiszem magam... :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78098 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó a Tűz Birodalma!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78093 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mberek!Nem lehetne egy iciri-picirivel késöbbre tenni a talit?pliz!10ig van meccsem és nem nagyon tudnék 12 elôtt odaérni....
Akkor jó a T?z birodalma?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78049 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na halleeee...

Már nagyon nagyon nagyon várom....
Lili: Rövidke bemutatkozás...Én ugy gondoltam hogy összeülünk és mindenki elmondja magárol az adatait..stb. És körbe KELL kérdezni izé..azaz...mindenkinek fel kell teni egy kérdést az illetönek..vagy ez zavaros???
Hódi: Névtábla...na avval gondban vagyok..Tudnék nyomtatni csak nincs Wordünk...És Narië azt mondta hogy csinál... ;)
Zsóff: 19.-én lesz a tali ;)
naughty: SMS ment

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78034 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

zsoffija:a tali október 19.-én,tehát szombaton lesz. :wink:
És igen ma 2.-a van. :)

Ja és vki elmondaná miről is szól az a sárkányos film? :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78023 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem 19?
Vagy az 7fő?
jaj-jaj-jaj,zsoffija kissé nehéz eset... :(
Tehát szombat+12 :?:
Sárkányos film?nem egészen fogtam fel,de okésnak tőnik... :roll: :itscool:
Ma ugye 2.a van? :roll: :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77998 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bocs, le voltam maradva, de már nem (annyira)!!!!
szerintem szar lesz az a sárkányos film, de mindegy, ha ti akarjátok!!!!
mégegyszer bocs, hogy ennyire hülye vagyok , de nem értettem meg mindent az előző hozzászólásaitokból!!!!!
akkor most hétvége, 13.-a , vagy 17????
nekem a 12-13 nem jó!!!!!

Please írjon valaki egy sms-t, ha már megvan a végleges időpont!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77997 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

látom fenn van a mobiszámom!!!!Örülök, mert már azt hittem ,hogy nincs meg !!!! azóta új telefonom van, és a szám is megváltozott !Használom még a régit is, úgyhogy arra is írhattok ,de az újjon elérhetőbb vagyok:06303876279!!!!!
Akkor most a FOTR-t akarjátok megnézni??? még adják??nekem jó, és persze megyek,ha tudok úgyhogy ne tegyetek a nevem mellé kérdőjelet!!!!!!!! najó persze még nem 100%, de mindenképpen szeretnék menni!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77967 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:a film címe a Tűz birodalma.
Ja és Telu télleg csinálhatnál névtáblát. :lol: Én is alig ismerek vkit. :(

Na én megyek pihentetni a szemem,jó éjszakát mindenkinek! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77966 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor kb. 12 körül? Nekem okés.
Akkor a szombat az jó???Mindenkinek??
Telu: csinálsz névtáblát??? :lol: :roll: :lol: Ha tudnál csinálni, az nagyon jó lenne, mert bár néhányan már találkoztuk,de nem mindenki ismer mindenkit. :)
Akkor ez a sárkányos film lesz?Mi is a címe?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77965 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor kb. 12 körül? Nekem okés.
Akkor a szombat az jó???Mindenkinek??
Telu: csinálsz névtáblát??? :lol: :roll: :lol: Ha tudnál csinálni, az nagyon jó lenne, mert bár néhányan már találkoztuk,de nem mindenki ismer mindenkit. :)
Akkor ez a sárkányos film lesz?Mi is a címe?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77964 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg és október 17-én lesz a film bemutatója. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77961 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor most szombat v. vasárnap lesz a tali?Amúgy sztem jó a 11-12 közötti tali,és remélem sokat tudunk majd dumcsizni,ha beülünk vhová... :roll: :wink:

Ja és Telu:milyen rövid bemutatkozásra gondolsz? :roll: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.592 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére