Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #79096 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ok,akkor valaki kezdje el számolni a szavazatokat.Hódica?Úgyis te számoltad előtte is... :lol: :wink:

És légyszi akkor mindenki szavazzon újra!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79093 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom, Lili megelőzött. :wink:
Én is XXX-re szavazok, már csak Vin Diesel miatt is... :D :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79088 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem legyen új szavazás, mivel feltételezem mindenki szeretne TTT-trailert nézni SZÉLESVÁSZNON :!: :!: :!: :D
(sorry, hogy most mindenkit összezavartam, de higyjétek el, megéri
:wink: )

XXX :arrow: www.cinematrix.hu/filmveg.php?film_id=17176
Álmatlanság :arrow: www.cinematrix.hu/filmveg.php?film_id=17287

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79087 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is inkább az XXX-et választanám! Akkor mi legyen? El kéne végre dönteni...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79082 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt van a 2 filmről egy kis infó:
XXX :arrow: www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1004051
Álmatlanság :arrow: www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1004073

Ha választani kell sztem is az XXX... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79078 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na háj evribádi ;)

Nos akkor ha ezek közül lehet választani akkor legyen az XXX..fogalmam sincs hogy miröl szól...de a neve jó... ;)
naughty: Nem jösz??? Kááár :( :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79075 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: hát én szerintem, ha a vox azt írja, hogy lesz előtte trailer, akkor lesz mert ugye, eddig csak külföldi oldalakon olvasgattuk, hogy külföldön melyik film előtt van trailer, de ez egy magyar mozisoldal, ezért gondolom csak tudják, hogy mit írnak


Akkor viszont kéne egy új szavazás nem?Vagy nagyon hülye ötlet? :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79069 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
helló :D

Lili írta: Mondjuk,ha a Vox azt írta,hogy az XXX meg az Álmatlanság előtt lesz,akkor csak lesz nem? :?: :roll: :)


hát én szerintem, ha a vox azt írja, hogy lesz előtte trailer, akkor lesz 8) mert ugye, eddig csak külföldi oldalakon olvasgattuk, hogy külföldön melyik film előtt van trailer, de ez egy magyar mozisoldal, ezért gondolom csak tudják, hogy mit írnak :? :D

naughty: :cry: :? :( pedig már olyan rég taliztunk, és tök kár, hogy csak 10%, hogy jössz :? :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79060 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

naughty:remélem az a 10% fog bejönni,és ott leszel a talin! :wink: :D

Augustíne:Sztem a Bourne-rejtély előtt nem lesz,de télleg vmi olyat kéne megnézni,ami előtt van trailer,de viszont ezt ki tudja nekünk biztosra megmondani? :( :roll:
Mondjuk,ha a Vox azt írta,hogy az XXX meg az Álmatlanság előtt lesz,akkor csak lesz nem? :?: :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79051 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: :bawling: Lili! a Bourne-relytély előtt bizti nincs?!!! Szerintem olyan filmre menjünk, ami előtt van! (Az Álmatlanságot lehet, hogy megnézem!! :wink: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79029 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá!!!!!

Talu megírta,hogy mikor lesz a találkozó , de sajnos egyáltalán nem biztos, hogy el tudok menni!!! :bawling: :bawling: :down:
annnyira sajnálom, de előadásom lesz szolnokon azon a hétvégén, de meg tudom,hogy pontosan mikor , és ha tudok elkéreckedek szombatra, de vsz nem fog menni!!!

De tényleg nem akarom ,hogy azt higyjétek,mert még egy találkozón sem voltam,hogy utállak titeket!!!! baromira szeretnék menni, de nem fog sikerülni !!10% az esélye kb,hogy megyek!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78990 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Na, mostmár teljesen összezavartatok! Melyik filmek előtt lesz trailer?

Az Álmatlanság és az XXX című filmek előtt szinte 100% hogy lesz,de olyat is lehetett hallani,hogy lesz a Tűz birodalma előtt. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78988 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, mostmár teljesen összezavartatok! Melyik filmek előtt lesz trailer?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78984 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nagyon-nagyon szeretném már látni a trailert moziban!Gondolom mint itt mindenki... :lol: :P :wink:
Akkor most új szavazás?
Amúgy holnap lehet,hogy megyek megnézni tesómmal az Álmatlanságot,de még nem bizti... :roll: :?


zsoffija:várunk vissza meg a talira! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78979 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek, még egy alternatíva bejött a képbe. :P
Ki akar trailert nézni????Mert, ha sokan akarnak, akkor az alább említett 2 film(XXX, Álmatlanság) is lehet választani. :wink: :arrow: ezzel ugye most jól bezavartam mindenkinek... :roll: :oops: :lol:

zsoffija:a mihamarabbi szia :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78939 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsóff: Uh...neee...rémálmaim lesznek...egy nazgul üldöz egy táblával a nyakában amire az van irva hogy HÁLA....Brrr...kiráz a hideg.... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78929 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:hálam örökké üldözni fog :!: :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78923 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Zsóf: Hal esz változás akkor kapsz SMSt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78916 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor most GYU,feliratos módszerrel 19-én???
UGYE???

Merthogy holnap szétszedik a gépünk,kituggya mikor látom viszont... :cry: :evil:
Lehet,hogy vkit mayd letámadok egy eSeMeSsel :roll:
ha nem 19,légyszi vki-bárki-üvöltsön nékem... :!: :oops:
(06304501936)
Nagyon-nagyon-nagyon köszi... :!:

Hát...ezennel szijasztok...a mihamarabbi viszont látásra... :cry: :closed:
(ja! a ziskolai internet...ha van... :D :arrow: :down: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78911 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát,ha újra szavazunk én az XXX-re szavaznék,mert talán még az a jobb a kettő közül... :roll:

Na de akkor most mi legyen?A vox sztem azért elég megbízható... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78909 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy tudjátok hová kötni: a Toldi mozi a kék (3.) metró Arany János utcai megállójánál van. És az én infóim szerint is játsszák feliratosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78907 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most olvasom :arrow:
TTT-trailer az Álmatlanság és az XXX c. filmek előtt lesz/van :arrow: és ez 100% :wink: :!: :!: :!:
egész cikk: www.vox.hu/online/hirek.php?action=hir&id=891389

Álmatlanság nazai premier: okt. 3 :!:
XXX hazai premier: okt. 10 :!:

Lehet, hogy újra szavazni kell. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78905 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na..én megtaláltam a Toldi-mozi címét,nem Pesti lévén nekem nem sokat mondd,úgyhogy nektek beírom :arrow:
Toldi mozi 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 36-38.(Remélem télleg ez a cím... :oops: :? )

[size=9:38e6v1mm]Boldog szülinapot Mattnek!Tudom,tudom ez Lijes topic... :oops: :wink: :lol: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78899 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: A Toldi?
Ott bizti adják....kérdés: Hol a Toldi mozi? :oops:


Passssz... :roll: :oops:

PS: ma van Matt Damon szülinapja! :D :D :D :D (a 32. :!: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78890 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Toldi?
Ott bizti adják....kérdés: Hol a Toldi mozi? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78881 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viszont, ha GYU-t nézünk, akkor azt a Westendben nem lehet, mert ott nem adják...szal...ki tudja, hol adnak GYU-t feliratosan(ugye mindenki úgy akarja :wink: )???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78874 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Most már télleg legyen mozi,mert már elég régóta szenvedünk azon,hogy ki mit akar nézni. :roll: :wink: Ahogy elnézem elég szoros az állás... :D :twisted: De 1ébként télleg az a lényeg,hogy együtt vagyunk meg dumálunk... :wink:

hódica:nagyon édi ez a kép!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78871 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hód: Csorog a nyálam..nyam nyam :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78869 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha a többieknek is jó, akkor maradunk a mozinál. :wink: :P

www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04302.html :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78867 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ahá...akkor mozi RULZ!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.453 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére