Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #78522 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dodie:most aztán sokkal okosabb lettem... :roll: :wink: azért köszi :!:
De az a Frosós kép nekem isz kell!!! :up:
Telu!az nagyon édi kép... :oops:

Szerintem is legyen a sárknyos... :roll:
(de aztán ha pocsék lesz... :( )
:arrow: még nem szavaztam,oké... :wink: :oops: :? :( :cry:

Lili:oké... :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78520 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy lap ára tapasztalataim szerint 30 FT-tól 5-6 ezer forintig terjedhet... én valszeg most gokok venni foilos Frodót 400-ért:))
Szavazás meg: a sárkányos, valami tűz...ja, A tűz birodalma.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78518 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem nem nem... (dedede :D ) Ööö...mire is??Nem tom :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #78517 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Én tartózkodom a szavazástól...nekem édes mind1 ;)

www.decipher.com/lordoftherings/cardlist...ge/LOTR-EN04301.html

Ezt a nézést én megzabállom :oops: 8)


Telu: lécci szavazzál!!!!!!! Plíííííz. Épp az a lényeg, hogy mindenki szavazzon, mert akkor lesz "igazságos", hogy mit nézünk+. :roll: :D

Az a kép!!!!!!!!!!!!! *elolvad, elolvad, elolvad* :!: :!: :!: :!:

PS: én a Bourne-relytéjre szavazok :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78514 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tartózkodom a szavazástól...nekem édes mind1 ;)

www.decipher.com/lordoftherings/cardlist...ge/LOTR-EN04301.html

Ezt a nézést én megzabállom :oops: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78512 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó, akkor szavazunk! :wink: Így igazságos.

Akkor 3 film közül lehet dönteni :arrow: LOTR-FOTR , A Bourne-rejtély , A tűz birodalma. Plíz, mindenki szavazzon, aki jön 19-én. Köcci. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78510 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Corvin mozi után van ;)

Na jó nekem mind1 döntsétek el ti hogy mit nézzünk meg...nekem min1... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78506 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!!!!!! :D

Én már régebb óta a Bourne-rejtély mellett kampányolok, de nem sokan vannak mellettem... :? :oops: :lol: Szerintem jó film (Matt Damon...hmmm :!: :D ). De a többség dönt. :wink: Meg ezzel a Tűz birodalmával az a bajom, hogy ahogy így elmondtátok eléggé hülyeség( :oops: :roll: :oops: ). Big Ben, géppisztoly, helikopik, stb.

PS: hol van ez a kártyabolt??? :oops: :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78504 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

De 1ébként,ha a Signs előtt sincs trailer akkor mikor lesz már?
Majd a Harry Potter előtt?


Engem arra soha a büdös életbe sem rángattok el :( :P Blöööeee....utááálom...

Na most akkor ÉN eldöntöm (esteleges reklamációkat priviben kérem ;) )
A sárkányos film és kész :twisted: (Ajjaaa...mi lesz ha nem teccik nekik a film...akkor wngem fojtanak meg :roll: )

Ring: Felilak a sárkányos listára ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78501 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

zsoffija írta: Lili:en-nagy vonalakban-is arra megyek haza(Fehérvári út)...tehát legvégső esetben én is ottvagyok enyhítő körülményként...(bár nem féltelek :wink:

Ok,akkor legalább együtt mehetünk haza,ha gondolod. :wink:
[size=9:1hhgoz89]Amúgy télleg nem kell félteni... :mrgreen: [/size]

zsoffija írta: Kártyavásárlás:ha egy csomag(?) kártya 3600Ft(uff! )akkor 1 mennyi?

Én is ezt kérdeztem kb. 2 hete,de senki nem válaszolt. :? :(

Narie:az Álmatlanság című film kb.mikor várható? :?:

És akkor most mit nézünk meg Bourne-rejtély vagy A tűz birodalma? :roll: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78483 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én mindig is arra szavaztam, hogy nézzük meg Frankával a filmet!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78459 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: De 1ébként,ha a Signs elo˝tt sincs trailer akkor mikor lesz már? :cry: :bawling: :crying:
Majd a Harry Potter elo˝tt? :x :evil:

Állítólag valami qva szar film,az Álmatlanság elôtt lesz,bár ebben nem hiszek,absz.nem nagyszabású,szinte nuku bevétel,akkorát bukott,mint Frodó a Széltetôn stb.
De az Intercomosok ezt mondták :roll:
Ha ennyire nem teccik a sárkányos film,akkor nézzünk Mattet.Majd elmegyek vki mással :roll: Ja különben az nem kastély,hanem a Big Ben.
Pusszi:Narië

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #78455 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Trailer:amien mázlista vaok... :cry:
Bár ez elég nagyszabású film ahhuo,hogy 1-1,5 hónappal előre hirdessék... :roll:
hát nem tudom...

Lili:en-nagy vonalakban-is arra megyek haza(Fehérvári út)...tehát legvégső esetben én is ottvagyok enyhítő körülményként...(bár nem féltelek :wink: )

Kártyavásárlás:ha egy csomag(?) kártya 3600Ft(uff! :( )akkor 1 mennyi?

Meg:
www.councilofelrond.com/modules. ... file=frodo
Jó játszást :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78428 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez az átka annak, hogy ilyen mocsok sokat írtok:)) összeolvasoma különböző bejegyzéseket, és fantáziálok.. amúgy lehet éppenséggel előtte trailer, mert én videoCD-n néztem meg.. egyik nap nézegetem, na milyen videóink vannak, és ott van a Signs..de sztem ha trailert akarunk, EZT ne nézzük meg.. nagyon brutális...ehh:roll:
Na de akkor miben fog játszani?? csak forgat valamit! vagy csak ÉN nem hallottam még róla? Egyébként 19.-ére épphogy tudok menni, úgy kell majd ellógnom, de megoldom!!:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78427 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De 1ébként,ha a Signs előtt sincs trailer akkor mikor lesz már? :cry: :bawling: :crying:
Majd a Harry Potter előtt? :x :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78426 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Állítólag a sárkányos film előtt lesz TTT trailer. Szóval jól jártatok... :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78424 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dodiee: Igen akkor lesz ;)
Ja és a Singset nem azért akartuk volna megnézni mert Lij lett volna benne hanem mert állitólag lett volna elötte TTT trailer ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78423 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Akkor ugye a villivel mész???És a Végállomástól (a Skálánál) már visszatalálsz????Mert akkor nagyon 1szerü mert csak felszálsz a vilire és elmész a végállomásig ;)

Jaja,így már asszem haza találok.Köszi. :wink:

Dodiee írta: Gyerekek..én ma megnéztem a Signs-t...vagy legalkábbis egy Signs-t megnéztem, Mel Gibbson főszereplésével.. és nem volt benne Lij. hacsak nem álcázta magát kukoricának(aból volt dögivel..), vagy UFO-nak..(abból is volt dögivel..)És gyerekek, ez egy THRILLER!!! majd összeszartam magam néhol! rohadt félelmetes részek vannak benne!!!!meg nem nézném még egyszer..szóval ha ez a Signs az a Signs, akkor jelentem, nincs benne Lij.

Hogy láthattad ma a Signs-et,amikor 24.-én mutatják be? :roll:
1ébként én arra gondoltam,hogy a Signs előtt TTT trailer lesz.Abban csak van Lij... :lol: :P
De akkor ezek szerint nem volt előtte trailer... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78422 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most akkor egy kérdés, mert le vagyok maradva.. a tali október 19.-e, szombat, 11 óra?ha van pontos info, egy prevee-vel dobjatok meg!
Egyébként felmerült bennem egy kérdés: én vagyoka hülye, vagy télleg volt róla szó, hogy Lij lesz a Sign-s ban? mert csak azért szenvedtem végig..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78419 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek..én ma megnéztem a Signs-t...vagy legalkábbis egy Signs-t megnéztem, Mel Gibbson főszereplésével.. és nem volt benne Lij. hacsak nem álcázta magát kukoricának(aból volt dögivel..), vagy UFO-nak..(abból is volt dögivel..)És gyerekek, ez egy THRILLER!!! majd összeszartam magam néhol! rohadt félelmetes részek vannak benne!!!!meg nem nézném még egyszer..szóval ha ez a Signs az a Signs, akkor jelentem, nincs benne Lij.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78417 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor ugye a villivel mész???És a Végállomástól (a Skálánál) már visszatalálsz????Mert akkor nagyon 1szerü mert csak felszálsz a vilire és elmész a végállomásig ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78415 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telu írta: Lili:Én segitek Merre kell menned?

Ha azt mondom 11. kerület,Fehérvári út? :?: :roll:
De különben lehet,hogy eljönnek értem... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78411 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Min: Sajnos Lili akkor már nem lesz pesten :(
Lili:Én segitek ;) Merre kell menned?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78402 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vasárnapvasárnapvasárnap! Plííííz! :bounce:
Na jó, miattam már ne szervezzétek át. :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78389 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

hódica írta: Én nem nagyon reménykednék...nem hiszem, hogy lesz trailer.Nem olyan nagy film, mint az AP 3 (úgy értem, hogy nagy, hogy nagy költségvetés, reklámozottság, bevétel, stb.), meg nem tudom, de ezt ugye nem a New Line forgalmazza.

De ne legyünk ilyen pesszimisták!

Ja hát,ha jobban belegondolok akkor télleg nem valószínű,hogy lesz a film előtt trailer.A Signs előtt már valószínűbb,hogy lesz... :roll: :)

Telu írta: 1 kérdés: Kártya vásárlás ugye inkább a mozi után legyen?

Szerintem utána legyen,de remélem vki majd segít abban,hogy hogyan jutok haza,mert a mozitól még hazatudnénk menni,de a kártyaboltot azt se t'om,hogy hol van. :roll: :oops: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78374 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
időzawar? :roll:
:lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78373 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha egy középkpri kastély körül helikopterek repkednek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78370 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta:

Telumehtar írta:

hódica írta: Nos hát a leírtak alapján nem tűnik olyan rossznak(AP-nél csak jobb... :lol: :wink: ).De remélem nem az a tipikus szörnyes film(Godzilla, Jurassic P., stb. :roll: )


Nem akarlak titeket elkedvteleniteni de egy sárkány egy felhőkarcoló körül helikppterekkel...Na mégis mire vall? :D


Ne legyünk pesszimisták,bizti nem lesz rossz a film.Legalábbis remélem... :wink: :lol:
De,ha már beülünk nagyon remélem,hogy lesz trailer!!! :wink: :P
Az újat itthon sajna még nem sikerült megnéznem csak félig. :( :cry: :bawling: De legalább láttam Lijt! :mrgreen:

Na én most megyek,szép álmokat mindenkinek! :sleepy: :wink:

Akkor az mégsem középkori kastély? :oops: :cry: :wink:
(persze ez sokat megmagyaráz a gépisztollyal kapcs. :roll: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78359 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!

1 kérdés: Kártya vásárlás ugye inkább a mozi után legyen? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78348 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka! :D

Lili írta: De,ha már beülünk nagyon remélem,hogy lesz trailer!!! :wink: :P

Én nem nagyon reménykednék...nem hiszem, hogy lesz trailer.Nem olyan nagy film, mint az AP 3 (úgy értem, hogy nagy, hogy nagy költségvetés, reklámozottság, bevétel, stb.), meg nem tudom, de ezt ugye nem a New Line forgalmazza. :? :)

De ne legyünk ilyen pesszimisták! :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.429 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére