Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #77956 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pár kérdés:

Ennek a sárkányos filmnek mikor lesz a bemutatója???
Én ösintén szólva kb 11-12-t terveztem...
Vidékiek: Én elöbb ott leszek...valszeg kék.fehérben és sapkában...szal én fél órával elöbb ott fogokállni...remélem már naggyábol láttátok egymást...Megpróbálom majd begyüjteni az embereket...könyvet viszek...listát is viszek...Ha valaki a fótóit scennertetni akarja hozza el és én megcsinálom...Ha gáz van nem találtok oda pliiz telefonáljatok ;)

Nos ideje kicsit beprogramoltam magam:

Mozi...az tuti ugye...
Akkor rövidke bemutatkozást mindenkitöl...
Ööö...be kéne valahova ülni (Jet Stationra szavazok ;) ) és beszélgetni stb.
Egyéb dolgok:
Ööö...ezt találjátok ki ti ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77951 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:én még nem láttam az új trailert,de megpróbáltam letölteni.Csak hát vacakol a gépem mostanság... :oops: :(
Milyen új jelenetek vannak benne? :?: :)

Ja és nekem mind1 mikor talizunk,mert már pénteken pesten leszek. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77949 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még v.mi: aki nem adta meg a tellószámát, az plíz... :D :wink:

nekem a vasárnap is jó, a többség dönt :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77947 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:köszi. :wink: :(
Amúgy a vasárnap nekem semmikép se jó,mert délelőtt indulunk haza.Nem tudom most akkor mi lesz... :cry: :( :?: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77946 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló csajok!!!!!

Végre müxik a fórum... :wink: csak gépem kicsit lassú... :evil: :x
Tök jó, hogy lesz kódolatlan hétvége, de ugye mikor romlik el a kedves kis videóm, ha nem most... :twisted: :twisted: :twisted: :x :evil: BRRRRR!!!!!!!!!

Narie filme tetszik, asszem láttam már v.hol a bemutatóját. :P Én csak azért az egy okból vagyok a GYU "ellen", mert ugye mivel megvan videón, anyu nem nagyon adna rá pénzt, hogy még1x megnézzem moziba. :roll:

akkor most már csak a tali időpontjában kéne kiegyezni, okt. 19-e, szombat, de háhy óra???? sz.tem először azok javasoljanak időpontot, akik nem BP-iek, mert ugye ök vonattal/busszal/stb. jönnek fel, így tőlük függ, mert mi pestiek bármikor oda tudonk érni bárhova (ez értelmes volt??? :oops: :lol: )

PS:láttátok már az új trailert??? Irtó jó!!!!! :!: :D :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77938 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Fantasy? Jóóó! Inkább nézek 2 óráig sárkányokat mint Frankát. :roll:


Nyuszi: Ez a beszéd!!! ;)
Lili: Részvétem..jobbulást a szemednek ;)
Minerva: Én nem tom...öszintén szólva nekem jobb lenne a vasárnap csak hát szegény vidékiek....

Többiek: Vasárnaphoz mit szóltok???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77934 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Sztem is jó lesz ez a sárkányos film...főleg,ha még trailer is lesz előtte... :lol: :D

Jah,képzeljétek milyen szerencsétlen vagyok:beütöttem a fejem az asztalba,úgyhogy a szemem most enyhén föl van dagadva... :cry: :( :bawling: Tökre fáj.Amúgy bocsika,hogy már megint offolok. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77930 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Neheheheheeee! 8O :x :twisted: :evil: :cry: Nem lehetne vasárnapra szervezni??? 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77903 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fantasy? Jóóó! Inkább nézek 2 óráig sárkányokat mint Frankát. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77855 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Emberek!!!!!

Éljeeeeen...jejejeeeee....Köszönöm köszönöm köszönöm,,,végre 1 jóóó film...sááárkányok :D :D Ez meg lehet nézni...söt meg KELL nézni...
Rayan:Számitottam rád :D ;)
Agustine: Persze hgy hozhatsz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77840 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem jó az is! Legfeljebb a Bourne-relytélyt (remélem jól írtam) később nézem meg! Amúgy ez miről szól, mert a trailerből nem nagyon tudatm kivenni?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77825 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csajok, a Távol-Kelet egyik országában (most meg nem mondom, melyikben) a Narië által említett Reign of fire előtt volt TTT-trailer!!! (Ez persze nem jelenti azt, hogy nálunk is, de egy próbálkozást megér...+jó is a film.) Ja, ha nem derült volna ki, valszeg jövök én is talira! *jee*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77796 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ciasztok!mozi ügyben:végülis jó a Matt,de a tali elôtt mutatnak be sztem egy irtószuperhalálijókhirály kategóriába tartozó filmet.A címe az,hogy A T?z Birodalma.Ez egy sárkányos fantasy film,az elôzetese is sokat ígér (nekem :roll: )
Trailere itt:
www.apple.com/trailers/touchston ... _fire.html
Hivatalos honlapja itt:
bventertainment.go.com/movies/re ... index.html
Szal ha titeket is érdekel,akkor sztem nézzük meg ezt.
De ha nem,akkor persze marad Matt vagy a GyU.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77794 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu! Nekem vannak Vig-talis képek (2). Ja, lenne egy nagy kérésem: a másik fórumon (IM-net) vagy egy csaj, aki megőrül Lij-ért, és elhozhatnám őt is a talira? :roll: :oops: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77765 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgy látom Telu gyorsabb volt a válaszokkal... :oops: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77762 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Min:a tali október 19.-én vagyis szombaton lesz.
A szombati nap neked biztos nem jó?? :( :(

Ring-bearer:úgy beszéltük meg,hogy mozi után/előtt megyünk kártyát is venni. :wink:

Ja és képzeljétek ma megkérdeztem az egyik könyvesboltban,hogy nem kaphatnék-e a felakaszhatós GYU-s plakátokból és az a szemét eladó azt mondta,hogy nem. :evil: :evil: :( (bizos neki kell... :cry: :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77760 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Min: Sajna szombaton lesz a tali :( Kár hogy nem jösz :(
Ring: Igen kártyát is veszünk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77756 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öhh... ha vasárnap lesz a tali, mégis tudok menni. :oops: A kötgyűlésre viszont nem! :evil: :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77753 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem is jöttetek össze??!!
Jajj, dejó!
Mármint izé, ha minden igaz megyek! :dance:
No, nézzük me szerintem a Frankát (mit tud amit mi nem? :smokin: )
Na, de azért Matt Damon se rossz :up: !
És kártyát is veszünk?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77719 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Kódolatlan "hétvége" az HBO-n, szerdától! Lesz a Fekete-fehér, nézzétek meg! Szombat: 4:10 8O, nasárnap 23:20. (Körülbelül) :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77709 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ajjjaj...Akkor vizsek sapkát meg napszemcsit :D
Ööö...Filmek: Döntsétek el ti!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77706 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na végre újra műxik a fórum... :D :wink:
Szerintem nézzük meg a GYU-t feliratosan. :D De most már lassan télleg el kéne dönteni... :roll:

Az m1-es filmről sajna lemaradtam.Na mind1. :cry:

Ja és én is viszek ám fényképezőgépet úgyhogy Thaur megvan a lesi-fotós társad... :lol: :lol: 8) :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77656 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! Drága: Köszike ;)
Akkor most filmekkel kapcsolatban mi legyen????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77647 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a Wasabi is jó film... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77645 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek! Ma! 21:00-kor! m1-en! Higgy neki, hisz zsaru! Mindenki nézze meg, vagy vegye fel! (1990es a film szóval nem egy nagy szerep)

A számom meg 06702435893

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77637 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur: Akkor sem volt??? 8O :? Kár....na mind1...most fényképezhetsz...lesifotókat várok... :P
Feliratosan nem tom hogy lesz-e.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77636 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu. Az Aragorn-tali 1 csoportképe sincs meg, mert ugye nem volt film a gépben, kár :cry: . De azt garantálom, hogy most nem fogtok tőlem megszabadulni, mármint a lesifotós hajlamaimtól :wink: .
Én LOTR-ra szavazok, de feliratosan, könyörgöm!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77627 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur: Az Aragornos tali képet eltood hozni ????
Ööö...mostmár komolyan nem tom.... :D :mrgreen: Gyerekek szavazzunk be egy 3. filmet...Méééért neeeeem jóóóó aaaa GyyyyyUuuuu??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77599 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én akkor talán Frankáka szavaznék :roll: -de csak mert a GYU már megvan...
De ha mégis GYU,akkor jó lenne inglisül...
mindegy...
(sötét fellegek gyülekeznek a tali és köztem...családi program kilátásban...remílem nöm akkor!)
Hódica:A cikk:Kb annyi,hogy a csaj látta a Try seventeem-t,ésv meg volt elégedve...Jó poénok,jó jellemrajz,jó történet+"No nudity".( :cry: :cry: :cry: :oops: :lol: )

Kb ennyit tudtam idázőjeles angol tudásommal kibogozni... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77586 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én mentem cicikálni, de búcsúzóul, aki még nem annyira fáradt, hoztam egy kis olvasnivalót(ha nagyon unatkozik, megoszthatná velem/velünk hogy miről van szó a cikkbe :roll: ) :arrow: www.aintitcoolnews.com/display.cgi?id=13392

Lijes álmot mindenkinek! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.231 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére