Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 16 órája #77351 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dodiee:az alappakliban hány kártya van?És egy kártya mennyibe kerül külön?Bocs,hogy ennyit kérdezgetek... :oops: De ha már elkezdtem pénzt gyűjteni. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 19 órája #77327 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz: tudomásom szerint 3600 egy alappakli, de lehet laponként is venni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77299 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kártya/pillanat lefúyva-az uccó fityingem is zsebkendőre költöttem... :?
Film:én nézem a kínálatot...Ti milyen filmeket szerettek?
(mert én magam nem tudom behatárolni...)
:arrow:
www.premierpark.hu/Mozi_index.php
(honnam lehet tudni,mi előtt adják a trailert??? 8O )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77239 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Énnekem mindegy mit nézünk meg, a GyU is jöhet nyolcadszorra - moziban kicsit jobb mint itthon pláne hogy a tévém a halálán van... :)

Kártyavásárlás... talán én is veszek ha összespórolok annyit... mennyit is? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77234 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én azt mondom,hogy nézhetjük a GYU-t,de mivel többen azt mondták,hogy nézzünk vmi mást akkor keressünk vmi más filmet.Mondjuk Bourne rejtély?(vagy nem akarjuk Frankát nézni 2 órán keresztül a moziban? :lol: :lol: )

Telu:köszi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77220 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor most legyen-e GYU vagy ne????
Lili: Gratula ;)
Zsóf: Igeeen....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77213 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szerintem menjünk moziba,mert már az elejétől kezdve úgy beszéltük meg.Majd kinézünk vmi jó filmet,ha a GYU-t már nem akarjuk moziban mégegyszer megnézni... :roll: :wink:
TTT trailer valszeg a Signs előtt lesz,de az még nem fog menni,amikor talizunk. :(
Akkor mi legyen? :roll:

És végre megvan a 400. hozzászólásom! :D :bounce: :bounce: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77205 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok-kivagyok :? -taliugye19én?
[size=9:3mziq3i2](most vhogy ennyi tellik tőlem...bocs-bocs-bocs!!! :( )[/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77197 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi csajok!

Most a suliból írok, de csak pár sorra van időm. Akkor most mi a baj a mozival??? Franka új filmje miért nem jó?????? Asszem, lemaradtam....bühühü...mikor mutatják be???a Westendben már hirdetik...A signs, ami előtzt lenne TTT trailer, azt egy héttel a talimk után mitatzaják be....brrrr....na akkor mi lesz?


Ja, és még v.mi!
Kaphatok egy listát a mobilszámokról????Nagyon megköszönném. :-)
Megf tök jó, hogy ennyien leszünk.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77188 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: ezt ne is emlegesd... :) melyik fil előtt.. újabb "tuti tipp"...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77185 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Menjünk!!! PLÍÍZ! Majd kitalálunk vm.-t! Melyik film előtt adják a trailert?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77181 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tuti nem menek, vagy legfeljebb megvárlak titeket kinn:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77178 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jójó nem eröltetem... :roll: csak 1 dolog... Akkor most mennyünk moziba vagy ne??? És mit nézzünk meg????Nekem már mind1....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77177 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: én a mozizásra azt hittem, hogy majd a TTT-re menünk...Ugye nem azzal gyanúsítasz minket, hogy NEM SZERETJÜK a Gy.U.-t??? :hein: az tuti, hogy én imádom, de mivel megvan vidijócéjdén, így nem sok értelmem van elmennem..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja - 22 éve 2 napja #77176 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: naughty:október 18.-én lesz ;)
Evenstar:Nincsenek kártyáid???Ki vagy tiltva... :D Természetesen csak vicc volt jöhetsz nyugodtan ;) Cserébe monnd meg nekem hogy mennyi egy olyan pakli???

Ime a lista...ha valakit kihagytam akkor sorry.

hódica
Lili
Ring
zsoffija
Augustine
naughty (?)
Minerva kihuzva :( nem baj azért itt hagyom ;)
Narië
Kriszana
Evenstar
Dodiee
Thaur
Telu
Nyulhopsz!
KET (?)
És lehet hogy jön
Meru is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77138 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem akkor mind1...de csak azt nem értem hogy 1: az elején meg volt beszélve hogy megyünk mozibs...már a kezdeteken....és most hogy GY.U.-t ajánlottam akkor már senki sem???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77078 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háát, nekem tuti nem lesz pénzem videózni, a Gy.U.-ra meg még anyám se fog adni...
Hobbitleány: 250 Ft?????hol????Bem mozi? :eek2: Annyit összekuporgatok:))
Na, menek alunni:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77057 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Ha gondoljátok nem kell mégegyszer megnézni...ez egy ötlet volt....nem eröltetem...Csak azért jó mert akkor csak mi vagyunk a moziban lehet képernyörevetödni ha egyes emberke megjelenik...stb....Szóval....de én nem eröltetem ;)


Biztos, hogy csak mi leszünk? Az egyik barátnőm mondta, hogy nemrég elmnet nemtomhanyadszorra megnézni a GYU-t, és tele voltak (na, jó, persze a kis teremben, de akkor is...). Hobbitleány! Hogy értetted, hogy 250 Ft.-ért? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77046 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló csajok!

Csak egy percre ugrottam fel ide, mert már nagyon hiányoztatok, de sajna egy fikarcnyi időm sincsen még egészen péntekig... :( :cry: :cry: De már annyira hiányzott a társaság, meg a GYU, hogy felugrottam.
Nemrtom mik a témák, sorry,de sz.tem, se nézzünk meg gyu- még1x, mert anyu nem ad rá pénzt, mivel ő fizette a vidikazit... :? 8O

kriszanánál DVD-zés???????????? 8O :D :D :D :D :D

Sok pussz mindenkinek, és el ne felejtsetek! :D :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77040 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most láttam nemrég 6-szorra, és még mindig nem untam meg! :!: :wink: 250Ft-ért pedig igazán megérte...

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77035 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha gondoljátok nem kell mégegyszer megnézni...ez egy ötlet volt....nem eröltetem...Csak azért jó mert akkor csak mi vagyunk a moziban lehet képernyörevetödni ha egyes emberke megjelenik...stb....Szóval....de én nem eröltetem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77028 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjátok mit:akkor szavazzunk,hogy ki nézné meg a GYU-t mégegyszer és ki nézne meg inkább vmi mást. :roll:
[size=9:ujmzp6bz]Ezzel az ötlettek nem áll szándékomban bele kontárkodni a szervezők munkájába... :oops: :oops: [/size][size=9:ujmzp6bz]És okoskodni sem akarok. :oops: [/size]

Na most már télleg megyek,bye! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77022 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én ha jövök benne vagyok a GyU-ba de ahogy gondoljátok...
A kártyavásárlás amúgy tök jó ötlet!! Csak lehet hogy nem maradna rá pénzem..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77019 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: A GYU-nézéssel kapcsolatban: lehet, hogy most kinyírtok, de ha úgyis megvan egy csomó embernek videón, akkor minek nézzük meg még1x moziba? Akkor külön inkább kéne tervezni 1 videózós napot... *meghaltam*


Végülis igazad van,meg úgyis lesz majd közös DVD-zés kriszana-nál. :D :wink: Úgyhogy majd kinézünk vmi mást... :roll: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77018 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem kártyából 3 van, azt is Evi adta! :) Úgyhogy a kártyavásárlás nekem is nagyon bajön. Öööö. A GYU-nézéssel kapcsolatban: lehet, hogy most kinyírtok, de ha úgyis megvan egy csomó embernek videón, akkor minek nézzük meg még1x moziba? Akkor külön inkább kéne tervezni 1 videózós napot... :roll: *meghaltam*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77003 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én nem aggódom,hogy befogunk férni abba a boltba. :lol: Egyébként mennyi is a kezdő pakli ára? :?: :roll:

Telu írta: Valami jóóó film kellene...ööö...tudom hogy elég sokk helyre megyünk de mi lenne ha a Duna Plázában néznénk meg a LOTRt még 1X?????Naaaa...légyszzííííí....még adják ott... (más kérdés hogymikor )

Szerintem jó ötlet,tök jó lenne még Veletek is megnézni egyszer.Csak mondjuk itthon kinyírnak ha megtudják,hogy még1szer megnéztem moziban... :roll: :oops:

Na de most megyek,mert elvileg nem szabadna fönn lennem,ugyanis meg vagyok fázva,és a szülők szerint,ha iskolába nem tudok menni,ne is internetezzek! :evil: :evil: :( :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #76969 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dodiee írta: Hát igen, Frodó téren egyértelmu˝en kijelenthetjük, hogy Narië volt a leggyorsabb:) Villámkezu˝ Narië:)) ehh, nekem vanb mindenféle tündékek,van Legolasos ketto˝, van Boromiros is, meg van soksok Hobbitkám:))oan husika hobbitkák:)

Villámkezü Narië...Ez teccik :wink: Különben Villámkez? Narië szívesen elcserélné egy cuki aragornra a cuki Frodót :lol: Érdekel vkit az üzlet? :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #76961 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööööö...na akkor:
Lili :Biztos be fogunk jutni ;) Én egy olyan kezdö paklit vennék...csak elég sokk....
Ana : Teluka jelenti hogy azon az 1 napon igen sok dolgot fogunk csinálni 8) Az AP meg nem fogjuk megnézni...ez esetben kinnmaradok veled ;)
Valami jóóó film kellene...ööö...tudom hogy elég sokk helyre megyünk de mi lenne ha a Duna Plázában néznénk meg a LOTRt még 1X?????Naaaa...légyszzííííí....még adják ott... (más kérdés hogymikor :roll: )
Dodiee : Akkor mindjárt lista frissités....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76902 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hello 8) Szalmikor is lesz ez a kártsavásárlás és taliegybekötve? Október 19-én :?: Moziba is megyünk :?: Mit nézünk meg :?: (lécci ne az Austint mégeccer.... :twisted: köszi...
Ne aggódj, Lili, itt rengeteg vidéki van :) majd úgy csináljuk, hogy jó legyen.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76886 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na úgy látom nem csak én vagyok vidéki.Tök jó... :D Ja és egyébként a talira én is viszek fényképezőgépet úgyhogy készüljetek! :wink:

Dodiee írta: Nekem jó a kártyavásárlás-mozi, de csak egy a baj: a Camelot nem egy óriási üzlet..lehet, hogy több turnusban kell majd beözönlenünk(ez így értelmes??)

Sztem ha már ott leszünk megoldjuk vhogy csak,hogy kártyákhoz juthassunk. :lol: :D :wink

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.462 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére