Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 1 hete #75922 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Evenstar (v. Evi néni:)): Remélem el tok menni a Legolas-talira. Hát valóban ki kéne vmit találnom, hogy szívesen lássanak mindenütt pl: fényképek készítése áá, nem azzal csak közutálatnak örvendenék :wink:
Telu: Elhozom, ha készen lesznek :D 17 kép lesz az Aragornos csoportképpel együtt, ha jól számoltam

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75915 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Evenstar: a borítékvásárlásig nem is tudtuk, hogy ott virítanak nálad a kártyák:)és így se rugdostunk el magunktól:) amúgy én is Orlientált vagyok(de jó szó, ezer puszi érte:)), mégi menek ahova tudok:)remélem ide is tudok, el is felejtettem, hogy jelentkeztem:)de jónak tűnik az időpont:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75908 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ime a lista...ha valakit kihagytam akkor sorry.

hódica
Lili
Ring
zsoffija
Augustine
naughty
Minerva
Narië
Kriszana
Evenstar
Dodiee
Thaur
Telu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75885 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Lili írta: Egyébként én is akarok olyan kártyát.Vki ha még azt megmondaná nekem hol lehet kapni nagyon megköszönném. :oops: :P Tudom-tudom én meg a kérdéseim... :oops:

Szerepjáték boltokban lehet kapni. Pl. Silverland.


Sil:nagyon köszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75875 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Egyébként én is akarok olyan kártyát.Vki ha még azt megmondaná nekem hol lehet kapni nagyon megköszönném. :oops: :P Tudom-tudom én meg a kérdéseim... :oops:

Szerepjáték boltokban lehet kapni. Pl. Silverland.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75873 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Lili: Hát már hogy ne jönnék?? Jövök persze, hacsak nem történik valami nagyonfontos, de nem fog, de azért sose lehet tudni. Szóval bizti jövök csak már megint össze vissza beszélek.

Annyi volt hogy Lijt kicsit becsuktam a fiókba és jó ideig nem foglalkoztam szegénnyel... :?


OK,reméltem is,hogy jössz.Minnél többen vagyunk annál jobb... :twisted: Egyébként többet nem becsukni Lijt a fiókba! :lol: :wink:

Egyébként én is akarok olyan kártyát.Vki ha még azt megmondaná nekem hol lehet kapni nagyon megköszönném. :oops: :P Tudom-tudom én meg a kérdéseim... :oops:

Telu írta: a lista készül

Ok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75866 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Hát már hogy ne jönnék?? Jövök persze, hacsak nem történik valami nagyonfontos, de nem fog, de azért sose lehet tudni. Szóval bizti jövök csak már megint össze vissza beszélek.

Annyi volt hogy Lijt kicsit becsuktam a fiókba és jó ideig nem foglalkoztam szegénnyel... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75865 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Hát már hogy ne jönnék?? Jövök persze, hacsak nem történik valami nagyonfontos, de nem fog, de azért sose lehet tudni. Szóval bizti jövök csak már megint össze vissza beszélek.

Annyi volt hogy Lijt kicsit becsuktam a fiókba és jó ideig nem foglalkoztam szegénnyel... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75855 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Szijasztok! :D

Vki mondja meg nekem pls milyen kártyákról van szó?Mindig lemaradok vmiről... :oops:
Egyébként télleg kéne egy lista arról,hogy kik jönnek a talira. :D :wink:

Ez az ún. Trading Card Game, a Decipher-től. Gyűjtögetős stratégiai kártyajáték. (Nem a nyelvtanulós, meg a franciakártya vagy a memóriakártya.) Nagyon jó minőségű, és egyszerűen szép. (Gondolom játszani is jó vele, bár még nem játszottam.) Elég drága, asszem 3600 pénz egy 63 lapos kezdő pakli. Evenstarnak van belőle sok, a talikon osztogatja a fölösleges lapjait.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75851 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a lista készül ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75847 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok! :D

Vki mondja meg nekem pls milyen kártyákról van szó?Mindig lemaradok vmiről... :oops:
Egyébként télleg kéne egy lista arról,hogy kik jönnek a talira. :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75837 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha már a kártyákról van szó, én ma kaptam magyar nyelvű szabálykönyvet hozzá pdf fájlban. Ha érdekel valakit, dobjon meg egy privivel. Asszem én is beruházok majd egy paklira, ha lesz pénzem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75810 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindenkit felirok a listára igérem..
Evi néni: Monnd jó barát, hozzd a kártyákat és lépj be!! ;)
Ana:Ha lesz valami szólok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75803 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igenigen :!: Én is a cserékre gondoltam! Bár nagyon gondolkozom rajta, és lehet, hgoy beruházok, és elkezdem gyűjteni 8) Akkor majd nekem is lesznek cseréim :P 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75798 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Évi néni:
Kártyák???? 8)
Ugye megint van sok cseréd? :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75783 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello Even :P
Engem se hagyj ki a kártyákból. Remélem ott leszek a talin, és akkor megbeszéljük.
Teluka: jó szervezést :!: Ha segítség kell, csak szólj :lol:
Üdv: Ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75765 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu gyerkőc, ha kipihented magad, írd fel Evi nénit is a woodista tali listájára! :D
Thaur: Ne is törődj vele, én is legoista meg orlientált vagyok, mégis ott virítok minden talin, a mostani woodista összejövésen is jelen leszek. És eddig még sehonnan sem rúgtak ki! (Persze lehet, hogy csak a kártyák miatt! :D (Apropó, kártyák, végül csak nem beszéltük meg, de majd pótoljuk, Legolas talira (09.25.) jössz, ugye?) Neked is ki kéne találni valamit, amivel biztosítod, hogy mindenhol szívesen lássanak! :D )

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75712 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ana: Október 19.-én szombaton lesz a tali 12kor ott ahol az elözö volt...a Viggos ;)
Thaur:A mai Kószás képeidet (ha majd készenlesznek) a köv talira eltudod hozni???Sztárfotok!!! :D
Ana még 1X: Igen Telu(ka) is fog menni ugyanis ő a második szervező...
Hogy kik jönnek azt holnap összegyüjteném...most fáradt vagyok hozzá...
Sorry :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75709 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok :) Helo Augustine, szia Teluka :P
Üdvözlet mindenkinek, akit még itt nem ismerek (személyesen:)
Jó újra látni titeket. Most sajna nincs időm visszaolvasni az egész fórumot.
Szal, mikor is lesz az a tali? Október 14-én :?: Csatalkozhatok még :?:
Okt 14 nem hétfő? Nem vagytok akkor suliban?
Taluka te is ott leszel, ugye? Én is mennék, remélem jó lesz az időpont.
Üdv mindenkinek: Ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75699 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... roring.jpg
:arrow: Lij-Frodós fanart...most jobb hozzászólásom nincs...
[size=9:29mlxszz]minden figyelmem lekötik a báyos kis hengeresférgek és társaik :oops: :? [/size]

Ez is az,de nem tetszik... :arrow:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... nfbor1.jpg

Meg:
us.imdb.com/EGallery?source=granitz&group=1606

jaj,éniszláttam Brávógörlben:AzImádnivalóTörpe!
:? eynye,ez nömszíp! :nono:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75693 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Idáig kik jönnek pontosan? Kriszana jön?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75674 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Narië írta:

Szméagol írta: Azok a képek... :eek4: A kontak lencséjével volt a gond? Mert akkor jobban elgondolkozom a kontak (vagy contac :oops: ) lencsén...

Szerintem nagyon cépek!


Szerintem is csak olyan furcsán fénylik a szeme... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75655 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nyulhopsz!:tök jó,hogy benéztél végre. :D De mit jelent az,hogy megingott woodista hited? 8O 8O Ezt nem mondhatod komolyan. :nono: Ja és ugye te is jössz a talira? :D

Egyébként tök szépen gyűlünk,nagyon remélem,hogy minnél többen ott leszünk a talin.Én már alig várom... :twisted: :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75632 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Élek, vagyok, bocsánat hogy eltűntem...
Megingott egy kicsit woodista hitem, azért nem jöttem (a saját fórumra is csak azért írtam mert azért az mégis az én fórumom)... de minden ok mostmár meg szép meg jó :D

Kicsit le is vagyok maradva... szóval kiderült-e már hogy kamu a Lij Franka szakítása, vagy igaz? (bocs, most nem olvasom végig azt a 600 oldalt)

De drágák vagytok hogy hiányoztam :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75528 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur: Nem baj nem baj....gyere bátran ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75523 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is jönnék a talira, ha még lehet jelentkezni, ugye nem baj, hogy Legolas-fan vagyok? :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75470 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Szméagol írta: Azok a képek... :eek4: A kontak lencséjével volt a gond? Mert akkor jobban elgondolkozom a kontak (vagy contac :oops: ) lencsén...

Szerintem nagyon cépek!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75458 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztóók! :hello: :hello: :hello:

Ez az osztálykirándulász szörnyű... :evil: ( :wink: )
Egész éjjszaka szemmi alvász... (Ész rántott hal helyett szertészt adtak :bawling: )
De azért eszte jót úsztunk a Velencei-tóban... :wink:
Velence egy nomád település...

Azok a képek... :eek4: A kontak lencséjével volt a gond? Mert akkor jobban elgondolkozom a kontak (vagy contac :oops: ) lencsén...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75416 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most írtam a honlapján a fórumba,dobjatok neki egy mailt is,hogy jöjjön vissza!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75413 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhopsz még van a taglistában...!
www.tolkien.hu/app/forum/profile ... ofile&u=57
(bocs,Nyúlhopsz...ugye ez nem sérte sz.j-aidat? :( )
Nyúlhopsz,hol vagy??? :closed:
(iskola,MATÁV... :( )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére