Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hete #74274 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ithil Iarfeniël írta: nem az a stílus aki így beszél :shake: :?

Magyar honlapról szedted le?Mert akkor szinte biztos,hogy kamu....Emlékezzünk az IMes ciki sztorikra,amikor kitaláltak vmit és azt mondták hogy azt Orli mondta... :evil:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74272 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nana! Ugye nem akartok veszekedni??? :D Szép az élet! Lalala! :wink: Na, jó abbahagytam! A Westend tényleg jó lenne, és akkor legalább tudnám végre, hogy hol találkozunk! :P Akkor hanyadikán lesz pontosan a tali? :oops:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74257 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dodiee írta: ehm..arra célzol, hogy "A magam részéről k*rvára nem akarom látni ezeket a filmeket."?Hát,elég érdekes, de nem biztos, hogy ez eredeti..az ember egy interjúban, amit sokan olvashatnak, nem mond ilyenekete, mert visszacsap rá. érted, szóval mondjuk én most azt mondom, na jó, ez az E.W. egy primitív alak, nem is nézem meg többé a filmjeit...ezt ő sem akarhatja, így nem hiszem, hogy ilyeneket mond.


:shake: nem gondolom így! Sztem felháborító h ilyeneket írhatnak a sajtóban :x :nono: :rmad2: nem az a stílus aki így beszél :shake: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74256 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem yoo a Westend...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74251 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: :) OKÉéééééééééééééé!!!! 8) jeje subidubi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74250 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló lányok!

Sz.tem is legyen Westend, mert az mindenkinek "egyforma" messze van, magyarul a város minden pontjáról elérhető.Ami meg a filmet illeti :arrow: az egyik rokonom(uncsitesóm) a Campona mozijának a főnöke, és ha majd beszélek vele megkérdezem, hogy nem tudja-e véletlenül, hogy melyik film előtt van trailer... :wink: okés?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74248 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor ki dönt???nekem atársaság a lényeg...sokatokat még nem ismerem ugyhogy....akkor mennyünk a Westendbe...és a szokott helyen találkozzunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74247 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Sztem mindegy hova megyünk(nem mintha nagyon ismerném a pesti bevásárlóközpontokat),egy a lényeg jó legyen a társaság.Sztem az meglesz! 8) :mrgreen: :hello: De ha már szombaton megyünk gondolom mindenki tovább maradhat úgyhogy be is ülhetünk vhová...De végülis mind1...
Egyébként tökre sajnálom,hogy még nem fogják adni a Signs-et... :( :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74246 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ithil Iarfeniël írta: :arrow: Interjú Wooddal a Facultyről. 8O elég "érdekesen" beszél benne :eek2: :eek4: :evil: :x

ehm..arra célzol, hogy "A magam részéről k*rvára nem akarom látni ezeket a filmeket."?Hát,elég érdekes, de nem biztos, hogy ez eredeti..az ember egy interjúban, amit sokan olvashatnak, nem mond ilyenekete, mert visszacsap rá. érted, szóval mondjuk én most azt mondom, na jó, ez az E.W. egy primitív alak, nem is nézem meg többé a filmjeit...ezt ő sem akarhatja, így nem hiszem, hogy ilyeneket mond.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74229 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Narië írta: nekem mind1,hogy hova megyünk&mit nézünk meg,végülis a társaság a lényeg :wink:
Mit írjak a táblára?
különben a mobcsiszámom:30/48-69-096
Na puszi:Narië :)


Narie:Tök igazad van...nos a táblára (azt is csinálsz???) ird hogy Tolkien vagy Lij vagy ilyesmi...Ha meg a névtáblára gondolsz akkor az emberke nevét és tünderúnákkal is ha tudod :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74227 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Júújj ez buta!
www.hotpopcorn.com/celebconnecti ... gceleb.cgi :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74226 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.mancs.hu/legfrissebb.tdp?azon=9915interju2
:arrow: Interjú Wooddal a Facultyről. 8O elég "érdekesen" beszél benne :eek2: :eek4: :evil: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74217 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem mind1,hogy hova megyünk&mit nézünk meg,végülis a társaság a lényeg :wink:
Mit írjak a táblára?
különben a mobcsiszámom:30/48-69-096
Na puszi:Narië :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74204 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello Ujra!!!!

Nos mit is mondjak???

Narie:Ha csinálnál névtáblát azt nagyon-nagyon-nagyon megköszönném ;)
Mért lenne az ciki ha valakinek nincs mobilja????
Mit szólnátok most a Corvin Mozihoz????Az jóóó hely....és utána belehetne ülni valahova.....vagy ikább Westend?????inkább nem???
Szegény Lij!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74182 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: (Meg mostmár Mattet is sajnálom!) Én úgy tudtam, hogy Matt Ben Affleck titkárnőjével jár... Mind1!


Én is így tudom...ezért is sántít ez a hír, de ki tudja. :roll: Apropó, mi a címe Franka és Matt közös filmjének? :?:


Sajnálom, hogy csak okt.végén mutatják be a Signs-ot... :( de akkor majd megnézünk v,mi mást. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74176 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Így estére van egy rossz hírem...A Jelek-Signs hazai bemutatója csak október 24.-én lesz.Tehát a talin nem tudjuk megnézni... :cry: :bawling: :crying: :bawling:
Ezek után jó éjt mindenkinek! :cry: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74166 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! EZ KOMOLY???? SZAKÍTOTT FRANKA LIJJEL???? :eek4: :look: :hello: Nem tudom elhinni!!! Őszintén szólva akkor örülök neki, mert akkor tényleg lehet rá azt állítani, hogy, hogy Lij hírneve miatt járt csak vele! Csak sajnálom szegénykémet! :? Remélem hamar elfelejti. (Meg mostmár Mattet is sajnálom!) Én úgy tudtam, hogy Matt Ben Affleck titkárnőjével jár... Mind1! A film tényleg elég jónak igérkezik! Nekem OK! :up:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74162 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta:

Lili írta: hódica:kérted a telcsiszámokat,de nekem sajna még nincs mobilom(tudom-tudom elé égő,hogy csak nekem nincs... :oops: :bawling: :cry: ),de esetleg az otthoni számomat vagy tesóm mobiljának a számát megadhatom.Oda lehet nekem sms-t küldeni.
Ja és bocsi,hogy már megint nyavalygok... :oops:


Lili:nekem sincsen még mobilom ezért a nővéremét használom :lol: :oops: (ha félévkor 4-es leszek matakból, akkor kapok! :D ), de csak azért kell tellószám, mert ha mondjuk 15 percet késel, akkor utol tudjunk érni, hogy mi van veled. :wink:


Hát előbb utóbb sztem én is fogok majd kapni egy jó kis Siemens C45-öst... :D
De akkor inkább megpróbálok nem késni,mert nem tudnátok,hogy elérni... :oops: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74157 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: hódica:kérted a telcsiszámokat,de nekem sajna még nincs mobilom(tudom-tudom elé égő,hogy csak nekem nincs... :oops: :bawling: :cry: ),de esetleg az otthoni számomat vagy tesóm mobiljának a számát megadhatom.Oda lehet nekem sms-t küldeni.
Ja és bocsi,hogy már megint nyavalygok... :oops:


Lili:nekem sincsen még mobilom ezért a nővéremét használom :lol: :oops: (ha félévkor 4-es leszek matakból, akkor kapok! :D ), de csak azért kell tellószám, mert ha mondjuk 15 percet késel, akkor utol tudjunk érni, hogy mi van veled. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74155 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A film trailerét már én is láttam asszem a viván,meg most olvastam róla a cinemában.Télleg egész jónak tűnik.Ja és hát Joaquin Phoenix sem elhanyagolható... :D :lol:

hódica:kérted a telcsiszámokat,de nekem sajna még nincs mobilom(tudom-tudom elé égő,hogy csak nekem nincs... :oops: :bawling: :cry: ),de esetleg az otthoni számomat vagy tesóm mobiljának a számát megadhatom.Oda lehet nekem sms-t küldeni.
Ja és bocsi,hogy már megint nyavalygok... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74152 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SIGNS :arrow:
www.cinematrix.hu/filmveg.php?film_id=17220

képek a filmből :arrow: www.cinematrix.hu/filmveg.php?co ... m_id=17220

HMMMM...Joaquin Phoenix :D :wink:

Amúgy sztem elég jó film lehet.Nem olyan rossz a történet, mert már láttam v.hol(asszem MTV :roll: ) a trailerét, és elég izginek néz ki. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74146 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló csajok!

Akkor Signs lesz??Tőlem okés, csak TÉNYLEG legyen előtt trailer...de ez mondjuk nem annyia szar film, mint AP, így na mégsem lenne legalább láttunk egy jó filmet...mondjuk trailerrel még jobb. :D :wink:

A nap az szombat?Mindenkinek jó?

Hely???? Westend??? Vagy v.hol máshol?Nekem mind1, csak olyan hely legyen, ahova vidékiek is eljutnak. :wink:

NÉVSOR:(kéretik tellószám)
Telu
Lili
narie
Augustine
zsoffija
naughty(???)
szerénységem
+ még aki akar, nem muszáj woodistának lenni (majd a talin "átneveljük" :wink: )
sorry, ha v.kit kihagytam üvöltsön! :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74145 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én mostanában nem megyek moziba, sajnos... :cry: De remélem más előtt is lesz majd trailer például a HP előtt. Megy a trailer és én halálcsöndben nézem, mikor meg kezdődik a HP elkezdem mondani a barátnőmnek, milyen jó volt ez a trailer... A HP-re meg oda se nézek :evil3:

Jó lenne egy vadiúj kép Lijről. Vajon vááltoztatott-e rajta a nagy fájdalom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74141 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Hát nagyon remélem,hogy télleg lesz a Signs előtt TTT trailer.És amúgy maga a film se tűnik olyan szőrnyűnek... :roll:
El tudom képzelni,hogy ülünk a moziban és mikor megy a TTT trailer mindannyian felugrunk a székről örömünkben... :wink: :lol: :dance: :itscool:

Narie:sztem csinálj névtáblát mert vagyunk itt egy páran,akik még senkit nem ismerünk. :roll: Én egyedül csak Telut ismerem személyesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74142 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Hát nagyon remélem,hogy télleg lesz a Signs előtt TTT trailer.És amúgy maga a film se tűnik olyan szőrnyűnek... :roll:
El tudom képzelni,hogy ülünk a moziban és mikor megy a TTT trailer mindannyian felugrunk a székről örömünkben... :wink: :lol: :dance: :itscool:

Narie:sztem csinálj névtáblát mert vagyunk itt egy páran,akik még senkit nem ismerünk. :roll: Én egyedül csak Telut ismerem személyesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74143 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Hát nagyon remélem,hogy télleg lesz a Signs előtt TTT trailer.És amúgy maga a film se tűnik olyan szőrnyűnek... :roll:
El tudom képzelni,hogy ülünk a moziban és mikor megy a TTT trailer mindannyian felugrunk a székről örömünkben... :wink: :lol: :dance: :itscool:

Narie:sztem csinálj névtáblát mert vagyunk itt egy páran,akik még senkit nem ismerünk. :roll: Én egyedül csak Telut ismerem személyesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74139 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tudnék csinálni névtáblát....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74134 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok Drágaszágaim!!!!!

1 és fél napig nem jövök fel a netre és máris uj pletyiket látok...Szegény Lij,.....nem tom már hogy kihez törtek be de részvétem..azaz hogy csak akartak betörni....én most eléggé szorult helyzetben vagyok..suli....na mind1...azon gondolkozom hogy Minerváékat nem kéne-e hivni a talira???
Legyen-e kék-fehér???
Könyvet hozzatok!!!!
Névtáblát nem csinálok!!!!! (utólag kiderült hogy a másikat kidobtam véletlenül...ezért nem hoztam....
Táblát SEM csinálok!!!!
Lij nevét mégmindignemtomkiejteni :oops:
Ööö...akkor végleges időpont: 19.-e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74110 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi a felvilágosítást,Narië! :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #74108 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:valahogy én is így érzem...véha felmerül bennem a Bravogirl meg minden iránti igény meg minden,de valahogy el is múlik... :shake:
Itten lenni 7fotója(mintha már láttam volna... :? :wink: ):
home.primus.ca/~liam3/images/twotowers_lg_15.jpg
Meg itten van kismillió kép:
go.to/elijahfr

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.464 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére