Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hete #73702 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: :roll: Ötlet:Frodó hajszálai avagy mért is lett Frodó fullbarna? :) najó ez béna lett


Nagyon jó,én is vmi ilyen témában gondoltam... :lol: :lol: :wink:
Na jó viccet félretéve,szerintem kitalálhatnánk vmi időpontot a talira,hogy mindenki időben bekalkulálhassa.Mondjuk a fő szervező hódica nincs itt... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73700 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF:Eme hozzászólásomat ajánlom Eszti néninek (Esztel) és üzenem neki hogy ne kritizáljon :(

ON:Akkor adjatok valami Tmát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73698 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:roll: Ötlet:Frodó hajszálai avagy mért is lett Frodó fullbarna? :) najó ez béna lett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73697 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én támogatom a Téma váltást,de akkor miről dumáljunk?? :?: :roll: Valakinek ötlet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73696 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arany:Már egy ideje...reméljük boldogok lesznek...de már nagyon unom ezeket a pletyiket....váltsunk Tmát OK?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73695 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem lehet, hogykorai, de azt sem lehet tudni mióta tart ez a dolog köztük! Legalábbis ha jól tudom nem nagyon írtak a kapcsolatuk mióta tart:confused2:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete - 22 éve 2 hete #73694 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranymag:én is remélem,hogy boldogok lesznek,de nem korai egy kicsit? 8O :roll:

Telu:ja,hát keresztanyám kicsit régimódi. :oops: De megvédtem Lijt,nyugi! :wink: :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73692 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Keresztanyukád: khm... :?
Másik barátnőm meg hogy:De ronda, de nagy a homloka...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73691 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyre inkább igaznak látszik :wink: , de nem tudhatjuk biztire, csak remélem, ha összeházasodnak boldogok lesznek! :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73690 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szméagol írta: Egy fontos hír! Nem tudom ki mit tud róla. Csak 60%-os a forrás.

A barátnőm barátnője anyanyelvi szinten beszéli az angolt és nem rég volt kint Amerikában.
Valami olyasmit olvasott az egyik napilapban, hogy Elijah Wood és Franka Potente már kitűzte az esküvő időpontját. Mondta is hogy mikorra, de elfelejtettem. Azt hiszem egy hónap múlva.


Hát ez most kicsit meglepett engem,de azért,ha lesz vmi csak értesülünk róla nem? :roll: Szerintem azért nem kéne elsietniük... :? :evil: :roll:

Ja egyébként én egyszer a keresztmamámmal néztem meg a Filmet,és ő csak annyit tudott Lijről megállapítani,hogy rágja a körmét... :evil: :?
Na hát akkor nagyon bedühödtem... :x :evil: :? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73682 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!

Ez az évkezdés! :? Ahhoz képest, hogy nincs tanulni való teljesen elfoglalt vagyok. (Vajon mitől? :eek4: )

Egy fontos hír! Nem tudom ki mit tud róla. Csak 60%-os a forrás.

[size=9:21xq7ix5]A barátnőm barátnője anyanyelvi szinten beszéli az angolt és nem rég volt kint Amerikában.
Valami olyasmit olvasott az egyik napilapban, hogy Elijah Wood és Franka Potente már kitűzte az esküvő időpontját. Mondta is hogy mikorra, de elfelejtettem. Azt hiszem egy hónap múlva. :? :oops: [/size]

Ugye nem igaz? Hat (vagy hét) év külömbség!
Bár ha szereti... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73662 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Áfonya írta: Apukám ma először látta a Filmet.
Első reakció: "Milyen szép szeme van ennek a srácnak." :mrgreen:
Csak gondoltam, megosztom. 8)


Apukád mondta???? :)
Ja az én barátnőm elkezdi:Jééééééé de cukiii :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73658 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Áfonya írta: Apukám ma először látta a Filmet.
Első reakció: "Milyen szép szeme van ennek a srácnak."

:D Apámnak meg: "Mekkora szeme van ennek a gyereknek!"...
...hozzá kell tenni h szemész 8) :wink:
[size=9:1gn1nv52]szerinte azér mer Lij rövidlátó :o h: ... biztos igaza van :bandit: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73643 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Puszilom anyukádat, és üzenem neki, hogy nagyon igaza van!!! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73595 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Apukám ma először látta a Filmet.
Első reakció: "Milyen szép szeme van ennek a srácnak." :mrgreen:
Csak gondoltam, megosztom. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73593 Írta: pinkpanther
pinkpanther válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy csináltam, de mégis sikerült. Ez ilyen egyszerű???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73592 Írta: pinkpanther
pinkpanther válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Elég ritka vendég vagyok itt Nálatok, de engedjétek meg, hogy hozzászóljak. Nem tudom, mennyire nézitek az Always and Forever oldalt, de találtam egy interjút Franka Potentevel ami talán érdekel Benneteket. Az aug. 28-i bekezdésnél van. Szerintem elgondolkodtató. Sajnos linkelni nem tudok :oops: , de beírom a címet:
always.ejwsites.net/index.html
További szép napokat Nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73533 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eru óvjon mindenkit az Austin Powers 3-tól!!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73524 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:Nézzük az AP3at meg? :lol:
Nos akkor film:Ööö...nem tom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73520 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok!

Bocsi,hogy megint nyavalygok,de lehetne a tali vmikor október elején,ugyanis akkor megyek föl Pestre orvosi kontrollra( :cry: :( :? ),és ott leszek péntek,szombat,vasárnap.Ha nem jó azt is megértem,és alkalmazkodom a többségnek megfelelő időponthoz.Ja amúgy sztem a mozi jó ötlet! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73503 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi csajok! :D

Igen, lassan el kellene kezdeni időpontokat egyeztetni.Meg kb. 2 v.3 héttel a tali előtt fix időpont kell(ene).
Remélem ennek is olyan nagy sikere lesz, mint a szombatinak. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73500 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: A Frodós tali mikor lesz, szervezitek már?


Nos a talit hódicával szervezzük és mostantól kell majd elkezdeni szervezni...Szóval:asszem szeptember végén lesz a tali...Akinek jó mondjuk a második októberi hétvége (esetleg) vagy akkortályt az kérem jelezzen....A progin még gondolkozom....Mozi? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73499 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek:Ébresztő.....Pangunk :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73498 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Frodós tali mikor lesz, szervezitek már?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73356 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali... :D
Telu:Nagy-vagy!
Teddideszépenbe! :itscool:

Oskola!brrrrrrrrr........!!!!!!!!!!!! :cry: :crying: :bawling:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73311 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor betegyenm-é???

A tali khirály volt :)
Amikor a DVD-t néztük az fergeteges volt....Szegény Frodó!Aragorn hol van???De jol néz ki Legsike :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73223 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hülye agyszüleményem:

Frodó elment Gyürüt hordozni mert az olyan bátor dolog.
Samu Frodóval ment mert Samu szereti Frodót...
Trufa is velük ment mert Samu eltörte a répát (Trufa szereti Répát).
Pippin Frodóval ment (Pippin szereti Frodót-a beteljesületlen szerelem) mert Pippin cereti Frodót-persze Samu megöli ha bármivel próbálkozik...
Aragorn elkisérte Frodót mert az olyan férfias dolog.
Legolas is elkisérte Frodót mert az olyan szexi dolog.
Gimli is elkisérte Frodót bár nem akarta.
Boromir is elkisérte Frodót mert : B:GYÜÜÜÜÜÜRÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!-Persze aztán jól ráb*szott...

Folytatás?

Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73215 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Most jöttem haza a Danubius Road show-ról,úgyhogy eléggé hulla vagyok.Amúgy elég szőrnyű volt... :x :?

Telu:nagyon jó,szerintem folytasd! :wink:

Ja,képzeljétek végre sikerült GYU-s plakátot szereznem,Már legalább 5 helyen próbálkoztam(mozi,téka stb.),de ma egy könyvesbolt eladója megkönyörült rajtam... :D :lol: :lol: Mondjuk még várnom kell 2 hónapot rá... :cry: :( :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73205 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez nagyon jó! A Humorba is!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73180 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jó Telu!
:D :P :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.223 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére