Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hete #72697 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:bawling: mérómérnemtudokénvárnianyámmegölhameglátnamégegykazit... :bawling:
Még a végén IMet veszek... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72691 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én is szinkronizáltan vettem meg most,de a kibővített változatot(ha megveszem) én is feliratosan fogom megvenni. :D
Amúgy a kártya amit a Tescoban adnak nem egy nagy szám,de ha már reggel hétkor ott voltam a Tescoban,nem baj,hogy kaptam hozzá... :lol: :wink:

Ja amúgy láttam a tv-ben reklámozni a GYU-t,meg a rádióban is hallottam.Mikor már a TTT fogják hirdetni... :roll: :lol: 8)

Augustíne:köszi,én is nagy állatbarát vagyok.6 macska elég bizonyíték erre... :lol: :oops: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72687 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hát én azt hiszem megvárom a novembert, mert végülis feliratosan meg van a gépen úgyhogy ha annyira vágyom Csöre Gábor handgjára ( :wink: ) elmegyek a moziba. Ugyis kell egy "nagy képernyős" emlékeztető a TTT előtt. :)

Sil!

A legfontosabbat kihagytad.

Hol érhető el a neten? Nem tudod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72673 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi az infot! Megvettem a GyU-t szinkronizáltan, és a bővített változatot fogom megvenni feliratosan! :D Ma este se nagyon fogok aludni...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72624 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: A kártyákat a Tescóban adják hozzá, amíg a készlet tart. Ezek olyan "nyelvtanulós" gyűjtögetős kártyák, sok hibával.
(Van egy másik fajta kártya, a Decipher-től, amiről Vic beszél mindig, az meg angol nyelvű stratégiai kártyajáték, nagyon jó, de nagyon drága, azt szerepjátékboltokban lehet venni.)

Ha kell a DVD videón, írjatok Vegliad-nak privit, ő átírja. Egyébiránt meg a DVD nélkülieknek (pl. nekem :cry: ) marad a táborba járás. Az extrák közül a legjobb szerintem a kibővített változat előzetese volt (mallornfák, tündék a Megyében, Samu szaval...), meg persze az Így készült a Két Torony, de az elérhető a neten is. A feliratok viszont nagyon össze voltak csapva (pl. kvenya). Meg persze Elrond ügynök is nagyon dögös volt abban a bőrmellényben... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72595 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: A bővített vált. lesz VHS-en is. Szinkronizáltan + feliratosan is.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72588 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Én is megyek újságot venni-meg videót! A bővített változatot is lehet majd feliratosan, meg szinkronizálva is kapni? ( Ha jól értettem az csak DVD-n lesz, nem?) Sajnos még nincs DVD-nk, de azt hiszem, hogy majd veszünk! Én egyébként lehet, hogy megveszem szinkronizálva, és a bővített változatot meg feliratosan, vagy fordítva, vagy ahogy lehet. :) (Szép álmokat nekem is! Na, jó, lehet, hogy tényleg sikerül megvenni!) Milyen kártyák vannak amúgy, és hol lehet kani őket? BOcs, hogy ilyen tudatlan vagyok, de szokás szerint mindenről lemaradtam! :oops: Ja, a kiscicát nem ismertem, de: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: (Imádom az állatokat!) :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72556 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom, most mindenki rohan IM-et venni. :D
Mondjuk van benne Lijről egy egész oldalas kép.Mondjuk kb. 17 éves rajta... :lol:

Telu:már hogy bírnám ki novemberig???????A mát alig bírtam kivárni... :lol: :twisted: , amúgy van az IM-ben Resident Evil-es tetoválás...elég gagyi :oops: :lol: :twisted:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72527 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MICODA??? 8O 8O 8O
no,ez nem meglepő! :) :D 8) :lol: :!: :!: :!: :!: :!:
Kénytelen leszek eccer rászokni ezekre az újságokra... :? :crazy: :cool2: :dance:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72518 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaaaa.....akkor azt meg kell vennem......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72517 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A ma megjelent Ifjúsági magazinban. :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72514 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
DE hol láttátok ezeket??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72512 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg és Orli ötödik lett(ez is tök jó!!! :wink: :D ),Matt Damon pedig télleg csak hátul kullog,29.lett. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72508 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
DE én csak azt látom hogy Lij az első...megkellvennem az ujságot.....holnap megyek moziba....Resident Evil......Khirály

hódica:Te sem vártad meg a novembert?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72507 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!
Ja ma megvettem a videókazit(még kártyát is kaptam hozzá),és meg is néztem,és még most is nagyon-nagyon tetszett!!! :wink: :D :lol: :bounce: :bounce: :bounce:

És találjátok ki,hogy az IM-ben ki az első az 50 legszexibb pasi közül? :lol: :hein: :mrgreen:


Ugyan ezeket akartam én is elujságolni nektek!! :D :P De Lili megelőzött.
Annyira jó volt újra látni Lij édes kis pofiját... :P Meg persze az egész filmet. :wink: Én nem kaptam kártyát, mondjuk már ugyis van... :wink:

Tök jó, hogy Lij lett az első az IM-ben.Orli asszem a 6.? :roll: De Matt Damon csak v.hol hátul kullog... :twisted:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72491 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:ha ennyire nem megy segítek... :lol: Lij lett az első!!! :bounce: :bounce: :bounce: (Megjegyzem én rá szavaztam az im-net.hu-n. :wink: )

Szméagol:annyira nem jó nekem,mert így valszeg a bővített videókazit már nem veszem meg novemberben... :? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72490 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tom.....teljesen analfabéta vagyok ehhez....csak tippelek...öö...mégsem tippelek.....nem tom.....plíííz...ki az első...LOTRel kapcsolatos az biztos...legalábbis szerintem...... *sóhaj* nem tom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72489 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili!

Jó neked...
És valahogy sejtem ki lehet az... :wink:

Telumehtar!

Ugyis Novemberben van a szülinapom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72488 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö...Lili:Szabad a gazda.......Hol lehet azt megnézni?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72486 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én már jó ideje fűzöm a szüleimet a DVD miatt,de talán majd karácsonykor vesszük meg.Sajna nem bizti... :cry: :(
Ja ma megvettem a videókazit(még kártyát is kaptam hozzá),és meg is néztem,és még most is nagyon-nagyon tetszett!!! :wink: :D :lol: :bounce: :bounce: :bounce:

És találjátok ki,hogy az IM-ben ki az első az 50 legszexibb pasi közül? :lol: :hein: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72482 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol:Ne szomorkodj....mi meg csak a novemberit vesszük meg szóval....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72481 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

De azért ez nem túl igazságos, mert mit csinálnak a DVD lejátszó nélküliek? :? :cry: :cry: Gondolom, hogy ebben nincsenek benne A Gyűrűrk Ura stábja vagy mi, mert ők csak átérzik a rajongók "fájdalmait". :x :x :cry: Ugyhogy ez... :cry: :cry: nem ér! :bawling: :bawling:
Remélem a barátnőmnek lesz DVD lejátszója (úgyhogy biztatom őt javában(én kis haszonelvű :twisted: )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72480 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

De azért ez nem túl igazságos, mert mit csinálnak a DVD lejátszó nélküliek? :? :cry: :cry: Gondolom, hogy ebben nincsenek benne A Gyűrűrk Ura stábja vagy mi, mert ők csak átérzik a rajongók "fájdalmait". :x :x :cry: Ugyhogy ez... :cry: :cry: nem ér! :bawling: :bawling:
Remélem a barátnőmnek lesz DVD lejátszója (úgyhogy biztatom őt javában(én kis haszonelvű :twisted: )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72318 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Thanks...bár asszem felemelik majd az árát.....na mind1.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72316 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Visszatértem......de azt nem toodjátok hogy a novemberi 4DVDs mennyibe kerülhet????Csak saccra.....

Az tuti hogy drágább mint a mostani merthátugye az 4 DVD ez meg csak 2.....


Telu:nézd meg ezt az oldalt :arrow: www.dvdfutar.hu/dvd_01000.html
Ott az van írva,hogy kb.10.000 Ft, lesz,de ez csak tájékoztató jellegű... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72313 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Visszatértem......de azt nem toodjátok hogy a novemberi 4DVDs mennyibe kerülhet????Csak saccra.....

Az tuti hogy drágább mint a mostani merthátugye az 4 DVD ez meg csak 2.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Ezt nézzétek meg! Úgy látszik, nem csak mi várjuk türelmetlenül a TTT-t. :wink: :P
egy dal :arrow: www.musesmuse.com/songs/WaitingForFrodo.mp3 :P :D :P :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72230 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Köszi mindenkinek,hogy így meghallgattatok,amikor a cicáimról beszéltem.Jelentem a másik kettő azóta egyenlőre jól van,de azért szurkoljatok! :D :wink:

Egyébként nekem sincs DVD-m,úgyhogy én azért várom a novembert,mert az akkori kazin állítólag rajta lesz a fél óra plusz.Ezért nem is tudok dönteni,hogy most megvegyem-e. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72224 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Szméagol írta: És mi olyan különleges abban az extre 4DVD-s izében?


30 perccel hosszabb lesz a film (kimaradt részek) + hatórányi extra
én ezt kértem karácsonyra :roll: :P , bár lehet hogy az ősök beájulnak az árától :evil3: :eek2: majd maeglássuk :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72218 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Mi hír Lijről?

És mi olyan különleges abban az extre 4DVD-s izében?
Nekem ugysincs DVD lejátszónk(nem is lesz, mert fél éve vetünk új videót :evil: ), de az egyik barátnőmnek nemsokára lesz és akkor be a video (ill. DVD-) tékába és ott majd meglátom. Remélem. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.216 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére