Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 1 hónapja #71056 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ím egy kissé... khm... *ijesztő* kép... 8O :roll: (De a fogai szépek. :D )

www.bagendinn.com/images/lijscream2.jpg

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71050 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:köszi,majd szétnézek Miskolcon ez ügyben. :roll: Remélem sikerrel járok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71045 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Ti hol vettétek? :?:


Én egy oszt.társamtól kaptam, aki a Népstadioni metrólejáratnál vette, ahol az a sok árus van. :roll:
De az a baj, hogy már jön le róla Frodesz...túl sokat van mosva... :heu:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71041 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na végre egy kis élet van a fórumon... :P
Úgy látom már csak nekem nincs Frodós zoknim. :roll: Ti hol vettétek? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71025 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Értem! Hát elég hihetetlen!!! :? Mindenesetre ha igazat mondott, akkor szivesen lennék a helyében... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71021 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: De ki az a Maya pontosan???


Maya régebben járt fórumra, és azt mondta, hogy augusztusban találkozni fog Lijjel, mert az apja valamilyen filmes ember USA-ban.De már nagyon rég nem volt itt, így nem tudjuk, mi van vele.[size=9:2jhav2nx]Valaki elhiszi ezt az egészet, valaki nem... :shake: :roll: :? [/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71018 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem 39-42-es zoknim van a 38.-as lábamra, de azért egész jó! (Most az Aragornos van rajtam!) De ki az a Maya pontosan???

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70999 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!!!! :P

Üdv mindenkinek!
Semmi új hír sincs a mi kis drágánkról??? :? Fel kéne dobni valamilyen új témát.Várom az ötleteket.

Hobbitleány:üdv újra itt! :P

zsoffija:nekem is van Frodós zoknim.38-as, nekem meg 40-es a patám... :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70970 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Mi ez a pangás? :( :cry: :cry: Visszajövök,erre senki nincs itt,magamban meg azért csak nem akarok beszélgetni... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70937 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Böszi: Maya teljesen eltűnt. Nem csak innen, hanem még más fórumról is ahova régebben irogatott. Tulképp én se csodálkozom rajta :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70877 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
LÁTTAMFRODÓSZOKNITLÁTTAMFRODÓSZOKNIT! :eek2: :hello:
(meg Aragornosatmeg Szarumánosat meg orkosat!)
35-36os méretben az én 38as lábamra!grrrrrrrr... :rmad2:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70749 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70748 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok, most jöttem haza Balcsiról! Na neeee! Már mindenki alszik? :( No mindegy. Majd legközelebb. Ja, és Lij-es álmot mindenkinet! :wink: Hogy nehogy má' én szakítsam meg a sort a Lijes elköszönésben! :D

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70730 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is megyek alukálni. :sleepy:

Lijes álmot mindenkinek! :heu:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #70726 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát én nem tudom mit mondjak erről a Lij-jel való találkozásról,mert még nem voltam fórum tag,amikor ti erről beszéltetek.De vhogy én se tudom elhinni,hogy találkozni fognak... :? Na mindegy.

Most megyek,szép álmokat mindenkinek! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70725 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Nyulhopsz! azt mondta, augusztusban.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70724 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Böszi írta: Öhm... Nem tudjátok mi van Nyulhopsz!-szal és Mayával?
Ugye emlékeztek még, hogy Maya augusztusban találkozik Elijah-val.
Nincs valami hír a dologról?


Nyulhopsz nemrég volt itt. :P

Ami meg Mayát illeti...hmm...szerintem ő is annyira fog találkozni Lijjel mint Te, vagy én :arrow: semennyire :!: Amúgy már elég rég járt a fórumon.De szerintem csak kamu volt az egész.(szerintem nem sokan hitték el) :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70723 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:köszi :wink:

Böszi:ha jól láttam Nyulhopsz! néha szokott ide írni,de Maya nem igazán.Télleg most fog majd Lij-jel találkozni? 8O :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70722 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öhm... Nem tudjátok mi van Nyulhopsz!-szal és Mayával?
Ugye emlékeztek még, hogy Maya augusztusban találkozik Elijah-val.
Nincs valami hír a dologról?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70719 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Majd egy hétvégi időpontra szervezzük, így te is el tudsz majd jönni.Nagyon nem lenne jó, ha amiatt maradnál le a taliról, mert miskilci vagy... :? de nyugi, majd megoldjuk! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70715 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg nagyon remélem,hogy ott tudok majd lenni,ugyanis sajna nem olyan könnyű nekem suliidőben felmenni Pestre... :cry: :( :cry:
De legalább keresztanyámék ott laknak,így én is tudok hol aludni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70711 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is várom már a talit... :D De most még kevesen vagyunk neten., így még várni kell a szervezéssel, de amint többen leszünk, nekilátok. :P Remélem sikerül egy olyan időpontot/helyet találni, ami mindenkinek megfelel, így sokan el tudnak majd jönni. :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70699 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia hódica! :)

Látom te is hasonló gondokkal küzködtél otthon,ugyanis engem sem akarnak a táborba elengedni,de úgy tűnik az időpont amúgy sem lenne jó... :bawling: :crying: Talán majd jövőre...

Amúgy már tökre várom ezt a woodista talit,és remélem,hogy nagyon sokat eljösztök... :wink: :up: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70677 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!!!!!!! :P

Lili üdv újra itt!!! :hello: :dance: :hello: :bounce:

Irunien:valószínü, hogy nem mehetek táborba. :bawling: Nem anyu miatt,ő elengedett volna, hanem azért, mert még aug-ba megyek 2 focimeccsre, és egyik sem v.mi olcsó, ezért már nincs keret a táborra.
:(

De maja akkor szeptemberbeb talizunk.Remélem sokan jönnek. :bounce:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70663 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erunis_ írta: Csak annyi, h bemásolom a címet? :oops: Bocs, de tök kezdő vagyok... :oops: :oops: :oops: www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs215.jpg
Ezt láttátok már? Csak mert én még nem.


Igen,csak egyszerűen bemásolod a címét,most jól csináltad.Nekem bejött a kép! :D Amúgy ez a kép volt benne poszterként egy márciusi bravóban,én hülye meg elfelejtettem megvenni... :x :triste: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70662 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, ráleltem a módra... :lol: :lol: :lol:
Ezek elvileg háttérképek lennének...
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs188.jpg
Most annyira belejöttem, hogy keresek még 8) :lol: :D
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs160.jpg szőrös hobbitláb és távolba merengő tekintet....
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs161.jpg
Na még egyet...
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs138.jpg Gandalf Pippinnel. Nem sok köze van Frodóhoz, de szép.
Egyelőre ennyi, majd még jövök.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70661 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eru, én türelmesebb vagyok egy birkánál is. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70660 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak annyi, h bemásolom a címet? :oops: Bocs, de tök kezdő vagyok... :oops: :oops: :oops: www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs215.jpg
Ezt láttátok már? Csak mert én még nem.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70659 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi mindenki! Ezer éve nem voltam....
Nyugi Min, jók a képek.....Különlegesen vannak ábrázolva, de pont azért jó, mert ilyen szokatlan.
Ha vártok 1 picit, asszem én is megkísérlek betenni pár képet...

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70649 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A képeimre nem reagál senki?? :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.213 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére