Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 1 hónapja #70640 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Na szóval végre itthon vagyok,átolvasgattam miket írtatok,és a woodista talira én is szeretnék menni.Már én is gondoltam rá korábban,de még nem vetettem fel az ötletet itt.Sztem is szeptember lenne a legideálisabb,mikor már mindenki itthon van,és minnél többen el tudunk menni.

A Faculty-t fölvették nekem itthon,de még nem tudtam megnézni,majd holnap megküzdök a német nyelvvel! :wink: :D

Na most ennyi,és jó újra köztetek!!! :mrgreen: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70635 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Konklúzió Faculty után: a srácot láthatólag itt is komálják a ronda, sokcsápú lények. :lol: 8)
Összeségében véve nem is volt olyan gáz film, egész jól meg lehetett ijedni néhol. :twisted: :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70609 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Vegre visszajottem,hianyoztatok am!Most nincs sok idom netezni ugyhogy este majd feljovok es elolvasom miket irtatok!
Addig is puszi! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70591 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Hódica!
én ugyan woodista vagyok, de nem hinném, hogy ismersz.
Hasonló bajokkal küszködöm én is. (De anykám nem tudta elérni Battit)
Remélem, neked sikerül vmi. :P :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70577 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyűrűhordozó + Aragorn...
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... bearer.htm
Frodó alszik...
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... 1_rest.htm
Megint csak...
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... morgul.htm

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70561 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De drága fanart... Frodó & Aragorn...
cl.fc2web.com/top4.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70446 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Sziasztok! :P

A woodisták közül jön v.ki a MTT pót táborba???? 8O Én nagyon szeretnék menni, de anyu csak akkor enged el, ha jön v.ki olyan is, akit ismerek. :? Remélem jön v.ki innen, vagy nem mehetek!Please HELP!!!!!! :cry: :cry: :x


OFF, de Fontos!

hódica: a pót MTT-táboros topicban tettem egy felhívást nem is oly rég, hogy akinek "szülői szigorral" akad gondja, az minél hamarabb jelezze nekünk, hogy segíteni tudjunk! Kéretik Battinak egy privit írni ez ügyben, neki van egy előre megfogalmazott, szülőknek elküldendő levele, ami remélhetőleg megenyhíti az ősök szívét irányunkban. :wink:

Bocsi, hogy ezzel terhelem a topicot, de talán másnak is fontos lehet hódicán kívül. :) (További info az MTT és a Pót MTT-tábor topicokban.)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70438 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

A woodisták közül jön v.ki a MTT pót táborba???? 8O Én nagyon szeretnék menni, de anyu csak akkor enged el, ha jön v.ki olyan is, akit ismerek. :? Remélem jön v.ki innen, vagy nem mehetek!Please HELP!!!!!! :cry: :cry: :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • rudi
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #70401 Írta: rudi
rudi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jo szinesz!!!!!!!!! :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70394 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70356 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miröl álmodozik Frodó? :?:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _28_23.jpg
Hát erről! :D
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 5_28_3.jpg
Meg erről! :oops:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _27_50.jpg
:(
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _27_37.jpg

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70342 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is megnézem,bár egy szót nem fogok belôle érteni...Sajna német a Pro7 :bawling:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70325 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Áfonya! Ha minden jól alakul, akkor lehet, hogy megnézem...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70321 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért nincs kábeltvnk??????? :( :x :cry: :? :?:
Hány éves abban Lij 18 körül :?:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70295 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aki még nem látta volna (van itt olyan egyáltalán...? :roll: ) :arrow:
Faculty a PRO7-en, szombaton 22:20 v. 22:50-kor (bocsi, ebben nem vagyok biztos..)
Én spec még nem láttam, szal tuti nézni fogom. :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70226 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Nyulhopsz!: :oops: :oops: elég égő, hogy nem tudtam, hogy az a te oldalad...pedig már voltam is ott...többször is :oops: :roll: :lol: De jó, hogy ott is hirdeted a talinkat! :wink: Mondjuk elkég lassan haladunk a szervezésével... :? na mind1 majd ha vége a nyárnak :!: :P :wink:

wireimage.com/GalleryListing.asp ... &nvv=12494 (ezek nemtudom honnan vannak :roll: , aki tudja, szóljon!)

Jó éjt mindenkinek!

PS.: Narie:persze, hogy jöhetsz! :wink: A tali után ugyis woodista leszel! :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70208 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz:jó a site-od!Még az én szememmel is :) ...
Grati!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70197 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Hali mindenki!

Nyulhopsz! írta: Hódica: lehet toborozni a blue fire fórumán is!

:arrow: hol???? :roll: :oops:


Az én fórumomon :oops:


Erunis_: nem éppen nu metal, két számot hallottam amiben ilyen szövegek vannak, a többi mind nagyon békés :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70141 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is szívesen jönnék,ha nem zavar senkit sem egy megszállott Viggoista jelenléte :cool2:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70087 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sikerült kipihennem a szigetet,és újra itt vagyok, hogy áradozzak Lij-ről! :D Sztem is szeptember lenne jó a woodista talira! A képek tényleg nagyon jók! :wink: Még sok ilyet :!:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70038 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Travist sajna én se ismerem, de ez az aláírás...1: elég kifejező ahhoz, hogy vagy a Marilyn Manson- (rock), vagy a Puddle of Mud (nu metal)kategóriába soroljam, 2: jobb ez az aláírás, mint a télen szántós... :cross: :itscool: néha belőlem is előjön a kisördög :biggrin2: .
A képek télleg jók, főleg az, ahol a földön ül, nemtom már kitől van, de az nagyon tecccett.

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70037 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HAHÓ MINDENKI! Újra itt köritekben! El volt olvadva a vinyóm, és nem nagyon élt a gép...de egy woodistának ez igen csekély akadály.
Mimimi? Hogy azért választották, mert alacsony?! Naneeee.....
Először is. Nemtudom, hogy tudjátok-e, hogy először elegánsan ajtót mutattak a válogatásról a "kissrác"-nak, de Lij nem adta fel (jejeee :agree: ), és elment egy jelmezkölcsönzőbe, beszerzett egy kis hobbit-cuccot, szerzett egy hevenyészett videokamerát, majd uzsgyi... összecsődítette a haverjait, és felvették azt a jelenetet, ami a válogatáson nem ment neki (ki tudja miért? Talán szégyellős... :lol: :oops: ). Majd elküldte a videokazettát PJ-nek, aki csak annyit kérdezett tőle, hogy meglesz-e anyuci nélkül Új-Zélandon. :hello: :itscool: :dance: (forrás egy ezer éves Nők Lapjából :lol: ). Mellesleg szerintem NAGGGYON jó színész. Igazán megérdemelte a szerepet.
Persze biztos a külső is közrejátszik egy szerep elnyerésében (gondolom én), de talán nem ez az elsődleges szempont. Ha így lenne, mit keresne ott Liv Tyler...najó, bocsi, ez nem volt komoly. Liv, ne vedd a szívedre!...

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70030 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Halihó! :hello:

Esgalf:köszi a képeket!nagyon jók! :itscool:

Augustine:a talira mindenki jöhet( :wink: ), az időpont pedig valószínüleg szept. eleje lesz, de erről, majd akkor döntünk, ha mindenki hazajötta nyaralásról. 8)

Jó éjt mindenkinek! :bounce:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70000 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De cukrok! Az utolsó előtti a legédesebb!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69966 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Íme néhány kép a Tolkienonlineról: (Persze csak ha érdekel valakit a nagy szervezkedésben :evil2: :evil3: )
img.www.tolkienonline.com/galler ... review.jpg :sungl:
img.www.tolkienonline.com/galler ... otr_14.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... 10530a.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... 10716b.gif
img.www.tolkienonline.com/galler ... 11112a.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... acf5e5.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... /acf4a.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... ean_me.jpg 8O
img.www.tolkienonline.com/galler ... rd_004.jpg

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69925 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is érdeklődhetek? Szívesen mennék, ha nem zavarok... :) Igaz akkor nekem is csak a szeptember lenne jó.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69895 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali mindenki!

Nyulhopsz! írta: Hódica: lehet toborozni a blue fire fórumán is!

:arrow: hol???? :roll: :oops:

Telu:én is egy szeptemberi időpontra gondoltam.(szept.elejére) De ezen majd akkor foglalkozzunk részletesebben, ha többen leszünk. :wink:

Nagyon nagy a pangás. :( Mindenki nyaral???? :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69894 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: lehet toborozni a blue fire fórumán is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69870 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezért kéne szemtemberre tervezni mert akkor már mindenki itt lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69854 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Lara:nagyon jók a képek!az első meg tényleg király! 8)

Nyulhopsz:az is jó ötlet, hogy valakinél otthon talizzunk, de ez nagyban függ a jelenlevők létszámától, illetve a házigazda szüleitől, stb. Én ezért gondoltam arra, hogy valamilyen nyílvános helyen (park, tér, bev.kp, stb.) talizzunk. De eddig 2 db. érdeklődő van (Te, Telu + én). Szóval mielőtt döntenénk várjuk meg a töbi woodistát is.

Mára ennyi voltam.
Üdv.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.238 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére