Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #67732 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Nem jössz a chatre???
Oh...bocsi megkaptam...csak tood irtam hogy titokban netezek...és apám itt járkált szal kikellett lépnem....sorry...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #67731 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:nem értem miért nem kaptál.Mindegy.Nem olyan lényeges.

Megnéztem a képet,hogy lehetett szegény képét igy összefirkálni? 8O :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67730 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello...élek és itt vaok megyek a chatre OK?
Lili:Sajna nem kaptam privit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67723 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gekko írta: Akkor én is benézek a chat-re.
Találtam egy képet itt www.wilah.galeon.com/familia381324.html
Vki kifirkált 1 Lij képet.

Na várjatok Gekko hozzászólásában a link elé teszek 1 www-t, meg kitörlöm a szünetet, és akkor.... :deal:
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! MIT CSINÁLTAK VELE??????? :eek2: :eek2: :mad2: :eek4: Hogy néz ki! Pedig az 1 tök cuki kép volt róla! :bawling:
De az Eminem és a Josh( :quasi:)kép az yo... :evil3:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67719 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67718 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gekko:én már benn vagyok a chaten. :D
A képet nem tudom megnézni! :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67716 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor én is benézek a chat-re.
Találtam egy képet itt wilah.galeon.com/ familia381324.html
Vki kifirkált 1 Lij képet.

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67712 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is örülök,hogy végre feltűnt vki. :up: :bounce:
Lehet,hogy belépek a chatbe,csak itt sajna nem netezhetek annyit amennyit szeretnék... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67710 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj de yó, végre van vki :!: :P
Nagy a pangás, a chaten sincs senki :cry:
Mi van ma?????

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67709 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na végre szerencsésen megérkeztem Pestre,miután 4-kor fölkeltem... :up: Jó mi?
Kiderült,hogy mégiscsak tudok itt netezni,úgyhogy nem úsztok meg engem. :lol:
A videó most szerencsére nem hagyott cserben,mert fölvette a Háborút,de most várhatok vasárnapig,hogy megnézhessem. :( :x

Telu:tegnap nem válaszoltál a privátra. :evil:
Bocsika az offért... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67706 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valószínűleg itt is feltűnik majd Orchideácska- fogadjátok szeretettel

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67690 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne idegeskedj.....ott a Video TKa.....
Bocsi OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67687 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Annyira dühös vagyok!
Felvettem a Háborót, mert azért hajnalig mégse maradok fenn, erre szétcincálta a rohadt videó a rohadt kazettát reggelre.
Szét kell szedni az egészet, és akkor se biztos, hogy meg tudom nézni... :( :cry: :mad2:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67679 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gekko:Azt javaslom ne OFFoljuk szét a topicot (ezt én mondom????hehe...) Már csak a moderátorok miatt se....a beszélgetésre ott van a Beszélgetös Topic....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67677 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viszont a Realban nem ült ott. Nem is értem, hogy lehetett ilyen tehetséget nem észrevenni!

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67675 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh...én édes Casillasom...Ja és Gekko:Biró verést szerveztünk már (a korea-spanyol birot) Na de azt tudtátok hogy a VB elött Casillas több mint fél évig (!) ült a kispadon????? :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67673 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Javaslom, hogy ne csak az egyiptomi bírót, hanem az equadorit is (olaszország ellenlábasa és kiejtője) ne meg az ugandai partjelzőt is Hierróék kedvencét verjétek meg!
Ja én is megyek!!! (már növesztem is a körmömet :evil: :evil: :evil:

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67672 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Hódica: Ezt viszont ajánlom mindenki figyelmébe: :D
fifaworldcup.yahoo.com/en/020622/1/179u.html
fifaworldcup.yahoo.com/en/020622/1/176w.html
fifaworldcup.yahoo.com/en/020621/1/172j.html


A legalsó kép benne van az eheti Sztár Sportban! (poszter)
Benne van még: Beckham,Németország, a törökök legjobbja, Rivaldo, Vieri,stb.
Amúgy az olaszoknak drukkoltam, de sajna ők is kiestek. :cry: :cry:
Legszívesebben kinyírnám a bírókat, mert Spaha-nyohol-ohor-száhág-ihis :cry: :cry: :cry: Szóal csalás volt. De a brazilok megérdemelték.
Ja és Raul Gonzalez :?: Nem rossz ő sem :biggrin2:

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67666 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cicafül:Köszike neked is......nem szoltál késön..... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67656 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek! lehet, hogy későn szólok, de csak most vettem észre. Ma este 0:15 kor a kukac kettőn lesza Háború című film és játszik benne Lij. Hát csak ennyi! Szép álmokat!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67646 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:semmi gond,én is elhúztam,és most is megyek,mert holnap 4-kor kelek,hogy fel tudjak menni Pestre! :bawling: :bawling:
Egyébként én tegnap láttam a Pókembert,én sztem nagyon király. :itscool:

Vasárnapig már nem jövök,úgyhogy sziasztok! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67644 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megint vaok titokban...van itt valaki????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67641 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze hogy lesz!!!!! :D
Lili:Bocs hogy igy elhúztam csak tudod a vacsi...
Képzeljétek holnap megnézem a Pókembert...(Húúú nagyszááámm)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67623 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem igazán kedvelem a focit, de ez nagyon jó! :D
Lesz folytatás is? Már alig várom!

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67622 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Szivesen....
Na ma jó napom van....mindenki dicsér... akkor beteszem.... :look: :confused2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67620 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Telu:köszi,legalább valaki gondolt rám... :(

Amúgy nagyon jó a folytatás is,és sztem nyugodtan berakhatod a humor topicba.Sztem senki nem hinné azt,hogy más ötletét loptad el. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67583 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Foci:Folytatás...

(Valaki majd segitsen mert én leszek 1 közvetitö de 2 (!) kell...

Hireink következnek...FOCI...

A Döntö már készülöben van azonban az FC Mordorban néminemü változás van ugyanis: A United Megye tegjai undorodnak attol hogy 1 halloti ORK felet rugdossanak mivel elég gusztustalannak tartják...továbbá..a csapat tagjait eléggé idegesitené ha játék közben a csapattársuk Zöldlombfi Legolas a labda láttán állandóan elkiáltaná magát:ORK FEJ!!!!
Ezért az United Megye kérvényezte a "labda" lecserélését..
Ez meg is történt mivel Lurtz testét lefagyasztották ám idöközben felolvadt és elkezdett járkálni...Ennek következtében (mivel a fejét nem kapta vissza) betört 7 Gondori boltba és a nagy csörömpölés következtében megsebesitett pár ártatlan járokelöt..
A rendörség letartóztatta majd késöbb kiengedte 1 bizonyos okböl:
Lurtz igy nyilatkozik erröl:
,,Én nem tehetek rola!!!!- valja hisztárikusan az ork.-Csak nem láttam semmit mert nem volt meg a fejem...nem igaz....az én drága szép fejemet egy focilabdénak használják.."
Az ork azota visszakapta a fejét...
De hogy a United Megye ehez mit szol...


Na milyen????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67569 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Minerva:Lij NEM házasodik....(szerencsére)
Franka tényleg 27 éves...

Hódica:Emlékszünk rád, jó nyaralást és sok szerencsét!!!!!

Lili:BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!

A lajháros Tmára annyit: Lijnek tanácsolom hogy 1 bal egyenest adjon anak a "riporternek"

Mindenkinek:Köszönöm, köszönöm....folytatás lesz és még 100X átirom...

Undómiel:Azárt nem akarom a Humorba tenni mert biztos azt hinnák hogy Elrond ötletét loptam el...(Ö is irt valami ilyet) De ez tök magamtol jött...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67548 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij házasodik? Nocsak...
Igaz, hogy a csaja 27 éves?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67532 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na hát úgy látom ez a lajháros hülyeség senkit nem hagyott hidegen.De meg is tudom érteni.Hogy lehet Lijt egy lajhárhoz hasonlítani??? :rmad2: :down: :bawling:
Komolyan már ott tartok,hogy írok nekik egy levelet... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.468 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére