Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #67517 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ne, ez röhejes!!! És szegény milyen zavarban lehetett!!! Még hogy nősülni! Sztár ő, és nem hülye!!! Nem mindegy ám!!! A lajhár, aztán meg ez... Van még valami ilyen kaliberű remek hír???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67516 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Na, mi a legújabb hír Lijről? Hogy egy lajhárhoz hasonlítják!!! Idézem a 100xSzép-ből a "cikket": "Micsoda majomság! Állati rokonságok... Elijah Wood Zsákos Frodó (21) és kedvenc kisöccse, az állatkerti lajhár" A szöveg fölött pedig ott van Lij, és az említett állat képe! :rmad2: :mad2: :evil: Hát ezek se normálisak! Lehet, hogy poénnak szánták, viszont akkor vagy nekem nincs humorérzékem, vagy nekik! :? (Én az utóbbira tippelek!) Viszont kárpótlásul megnéztem tegnap a moziban a GYU-T!!! :D

MI??????????
Mondjuk én nem vagyok egy hűdenagy woodista, de ez már sok... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67509 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

A lessel kapcsolatban annyit,hogy tesóm is valami ilyet mondott nekem,csak hát én nem igazán fogtam föl... :oops: :cry:

Telumehtar:ez nagyon-nagyon jó!! :wink: :lol: Várjuk a folytatást. :D

hódica:sok szerencsét Neked és igen,még emlékszünk rád. :wink:

Undómiel:arról van szó,hogy néhány újságban meg internetesen oldalon lehetett olyan "pletykákat" olvasni,hogy Lij házasodni készül,és mikor megkérdezték a dologról kiderült,hogy ő nem is tud erről.Vicces mi? :? :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67489 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bizony, sok szerencsét!!! :D Meg jó Balcsit!!!
Ithil! Jól tudod, szerintem si az a les, ja meg persze a tesóm szerint is... :oops:
Jajj, Telu, ez megint igen állat lett! Humorba vele!!! :hello: :hello: :hello:
Milyen házasság-dolog???!!! Erunis utalt rá, és én megint lemaradtam!!! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67483 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: Sok szerencsét :!: :!: Milyen nyelvből??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67482 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erunis_: A les ha jól tudom az amikor a támadó (akinek passzol a csapattársa) előbbre van a védőknél, amikor a társa elrúgta neki a labdát. Egy picit bonyolult lett, de remélem érthető (és azt is remélem hogy én jól tudom :oops: )
Telumehtar:ez naggyon Khirály, főleg a labda :itscool: :lol: :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67480 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :look: :P :P

Emlékeztek még rám?????Ha nem, akkor az a matáv hibája... :bawling: :mad2: :cross: brrr...fujj.... :twisted: no mind1

talira sajnos nem megyek, mer holnap megyünk balcsira, de tök elmentem volna....jó lenne már személyesen is talizni.... 8) :?

ja, és drukkoljatok hétfőn és szerdán, mert nyelvvizsgázom! :hello:


most akkor mentem, Lij legyen veletek! :itscool:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #67449 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Folytatás:

FC Mordor:

Edzö:Szauron alias Sötét "vörös szemü" Úr
Csapatkapitány:A Gyürü
Kapus:Fehér Szarumán alias Christopher "Bruce" Lee
Csatárok:
1.:Gollam alias Szméagol
2.:Banyapók alias "te szemét Frodó ölö"
3.:Háma alias Kigyónyelvü szzzz....
4.:Grisnák alias ???
5.:Fönazgúl alias Boszorkányur
6.:Nazgúl 2
7.:Nazgúl 3
8.:Nazgúl 4
9.:Nazgúl 5
10.:Nazgúl 6
11.:Nazgúl 7
12.:Nazgúl 8
13.:Ork 1
14.:Ork 2

Labda:Lurtz feje amit Aragorn levágott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67441 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erunis_ Undómiel Lili:Köszi a dicséretet...Az FC Mordor hamarosan készen lesz....a United Megyét meg kicsit feljavitom majd...
A les...nekem valami olyasmit meséltek hogy az a les ha a támadó közelebb van az ellenfél kapujához mint a védöje....? Valami ilyesmi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67434 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a foci-cucc tényleg nem semmi! Azt viszont nem támogatom, hogy Gimli játszik 7-ben! BOROMIRT!!!
Na, sorry, ez csak úgy jött. A boxhoz hozzá se szólok, mert úgyis összevesznénk.
Viszont azt tényleg megmondhatná vki, hogy mikor van les...ÚGYHOGY HA TUDJA VALAKI, OKVETLENÜL ÍRJA MEG!

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67431 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[size=9:2f9k4t8d]Hadd jelentsem be az olvasóiknak, hogy eddig ismeretlen okoknál fogva jómagam is megkönnyebbültem mikor tudtomra hozták, hogy EZ AZ EGÉSZ HÁZASSÁG CUCC EGY MARHASÁG! Szeretném még azt is közzé tenni, hogy mennyire tele van a ...khmm, a hócipőm ezekkel a %#&ß , Łł˛¤@} , ;Đ÷×,******** estébé egyénekkel, akik nem átallják ilyen sztorik után is úságíróknak nevezni magukat, holott semmi mások, csak...már leírtam. ÉS EZÚTON SZERETNÉM MÉG KÖZÖLNI, HOGY MILY MÉLYEN MEGVETEM SZENNYES MIVOLTUKAT!!! :evil: :evil3: :down: :cross: :mad2: és jómagam is támogatom azt az ideát, amikor is Lij egy jól irányzott jobb egyenessel 8 napon belül gyógyuló sérülést okoz egy efféle egyénnek. :itscool: :hello: :pimp: najó, csak ennyi.)[/size]

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67416 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez nem semmi lányok! Ez elmenne a humorba is! Nagyon jó vagy Telu! :D Én mondjuk Rozi helyett Arwent tenném be! Vagy Éowynt! Dekoltázs és aztán ollé!!! :lol: De lehet, hogy Rozi a méretéből kifolyólag, hogy is mondjam... ÜTŐSEBB lenne... :D :D :D

És kik vannak az FC Mordor csapatában? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67401 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez király de télleg!! :D :D :lol: :wink:
Csak egy kicsit helyesbítek:
Gimli alias Jonh Rhys-Davies
Bilbo alias Ian Holm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #67398 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OKOK....na mind1...

Akkor folytatom a focit: United Megye kontra FC Mordor (asszem)

United Megye:
Edző:SzürkeGandalf alias Ian McKellen (késöbb majd nevet változtat mert a csapatot nem istenitik mivel az edző túl szürke....Uj név:Fehér Gandalf)
Csapatkapitány: Aragorn alias Viggo Mortensen a khirály
Kapus: Zsákos Frodó alias Elijah "a női szurkolók kedvence" Wood
Csatárok:
1.:Csavardi Samu alias Sean Austin
2.:Zöldlombfi Legolas alias Orlando "IMÁDLAK" Bloom
3.:Tuk Peregrin alias Billy Boyd
4.:Borbak Trufiádok alias Dominic "de szép a mosolya" Monaghan
5.:Boromir alias Sean Bean
6.: Csürös Rozi alias Megnemmondomki
7.:Gimli alias Jonh Rhys-Davies
8.: Bilbó alias Ian Holm
9.:Arwen Undómiel alias Liv Tyler
10.:Éowyn alias Miranda Otto
11.:Faramir alias David Wenham
12.:Keselyüstök alias "de szép vagy" ló
13.:Arod alias Legolas lova
14.:Galadriel alias Cate Blanchett

Na elég hülyeség????

Folytatnám csak nincs lelkierőm...Mindjárt irom az FC Mordort...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67396 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi,de ha most válaszolnék az vmi oltári nagy hülyeség lenne,szóval sztem hagyjuk...Bocs! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67394 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Most nincs más Tmám....megeröltettem magam erre meg nem válaszolsz... :(
Na min1...Lij rulz és ez a lényeg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67392 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Telumehtar!Végre vki... :itscool:
A kérdéseden még gondolkoznom kell,de most nem igazán tudok,mert kicsit le vagyok fáradva... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67391 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Undómiel írta: Na ami sok az sok! Ennyi szemetet összeírni! Tessék megnézmi a rovatszerkesztőt! Na, ő egy lajhár, meg egy tetűűűűűűű, meg egy nagy marha, úgy, ahogy van! Ez kész!!! :evil: :evil: :evil:


Meg egy barom meg egy hülegyerek meg egy majom és évezredekig tudnám folytatni de inkább nem.....

Lili:Itt vagyoooook....
Uj Tma...kéne...

Ti ha ismernétek Lijt mit vennétek a szülinapjára????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67388 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ez már tényleg sok volt amit a 100%Szép-ben írtak,de sztem télleg nem érdemes ilyenekkel foglalkozni.Amúgy észre vettétek,hogy mióta lecsendesült ez a GYU mánia,alig írnak Lij-ről?Utálom,hogy vkiről csak azért írnak,mert akkor éppen népszerű,utána meg már el is felejtik.Mondjuk jobb is ha nem írnak semmit róla,mert az úgy is csak vmi oltári nagy hülyeség... :rmad2: :mad2: :down: :evil:

n8n:nincs mit! :wink:

Amúgy hol vagytok már megint?Szétunom magamat itt egyedül... :o h:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67380 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ami sok az sok! Ennyi szemetet összeírni! Tessék megnézmi a rovatszerkesztőt! Na, ő egy lajhár, meg egy tetűűűűűűű, meg egy nagy marha, úgy, ahogy van! Ez kész!!! :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67357 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: n8n:Bazsaj,Kishegyed Csinitini olyan ismerösek...ja megvan...abban a könyvben van...
1 aggodó tini top secret naploja


jaja!! :dance:
de furi csak ez a kacsacsőr cuccos! <

Telumehtar írta: n8n:Bazsaj,Kishegyed Csinitini olyan ismerösek...ja megvan...abban a könyvben van...
1 aggodó tini top secret naploja


jaja!! :dance:
de furi csak ez a kacsacsőr cuccos! <

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67353 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D Látjátok? Csak ez a kacsacsőr a ludas: < :D Látjátok? Csak ez a kacsacsőr a ludas: <

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67352 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ez nem kettőz: >

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67344 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n:Bazsaj,Kishegyed Csinitini olyan ismerösek...ja megvan...abban a könyvben van...
1 aggodó tini top secret naploja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67343 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ugye ugye hogy Lij a konkrét boxos csávo!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67339 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: meg, most válaszoltam, és köszi, mostmár mindent értek! :D

lajhááár, méghogy lajhááár????? :rmad2: ki vagyok ezektől az ujságoktól (Kishegyed, Bazsaj, Csinitini=Százxszép, Bravo (girl), IM etc) nagy poén, tényleg az! :down:

az viszont tetszett, hogy leveri az újságírokat! he-he! :agree: :up:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67335 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen szentem OFF: megkaptad a privit?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67331 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A hiba okozoja ez a két karakter: > < A hiba okozoja ez a két karakter: > <

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #67329 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezt egyszerűen nem hiszem el! :mad2: :rmad2: :crazy: :evil: :twisted:

bocsi a dühkitörésért, de már kész vagyok!

Lili: köszi az infot, benézek! :wink:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67328 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


ezt h csináltad? :oops: és akkor mi a hiba okozója? :oops:

Telumehtar írta: Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


ezt h csináltad? :oops: és akkor mi a hiba okozója? :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.233 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére