Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #66868 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ajjmár!! Hülye matáv!!! :evil:
Mindenki utálja, azt hiszem...
Utáljuk együtt!

Két hétig nem jövök, ugyanis megyek NYARALNI!! 8)

Nna, ennyit az offról, találtam egy ilyet az always&forever frissítéseit olvasgatva...

Also, apparantly, when asked about 'that marriage proposal', Elijah replied: "Wow, someone actually has to sit down and think of this stuff!?". So i suppose this means that he isn't planning anything?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66864 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

manó írta: Szia Lili! TE is hiányozni fogsz :(


Köszi manó,ez tök jól esett,de tényleg. :( Amúgy lehet,hogy heti egyszer v.kétszer tudok majd jönni,de ez még nem bizti... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66794 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Lili! TE is hiányozni fogsz :(

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66787 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Úgy látom megint nagy itt a pangás... :cry: Mondjuk én sem tudtam jönni négy napig ugyanis a számítógép meg a telefon is egyszerre romlott el,na meg a matáv is felmondta a szerződéseket. :cry: Júliúsban én sem leszek sokat,úgyhogy a legközelebbi alkalomig sziasztok!Hiányozni fogtok... :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66724 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt nekem írtad?
Akkor köszi.
Csak elég régi a gép, és nem jönnek be rajta ilyenek.
Ide se tudok szmájlikat beszúrni.
De fölírom, és majd megnézem!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66718 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.extra.hu/ejw/
Ez Nyúlhopsz! oldala (remélem nem zavar hogy itt reklámozom az oldaladat....)
Ha rámész arra hogy kiképzés és figyelmesen elolvasod akkor rájösz hogy hogyan kell...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66717 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Focis hozzászólás:
a bíróverésben én is benne lennék (olvasam sztársportban, hogy mikor kiestek az olaszok, a reptéren a Cannacaro majdnem megverte a Morenót!)!
Olaszo. a kedvencem, utána a spanyolok, szóval nem repestem az örömtől.
Bár a koreaiakat (szerintem) nem kéne bántani, nem ők tehetnek a dologról!
Bár az is igaz, hogy ha egy kicsit többet támadnak az, és benyomnak még egy-két gólt, akkor lehet, hogy sikerül továbbjutniuk, és nem tudja őket kiejteni egy bíró.
Igaz, hogy jobban örültem volna, hogyha szabályosan esnek ki!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66716 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt tudja vki, hogy az Elijah-t pntosan hogyan kell mondani?
Én eddig csak ilyen parasztosan "elijáh"-nak mondtam, aztán vhol úgy hallottam, hogy "ilájáh", de most "hivatalosan" megnéztem a szótárban, és lefordultam a székről!
Soha nem gondoltam volna, hogy "ilájdzsö"!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66715 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erunis_:OK!
Gyere te is bírót verni (még a spanyolokat is hívjuk)...
És én megverem a kóreai válogatottat is!!!!!

Repülőjegy:Lemegyek az aluljáróba és énekelek..
(Nincs túl jó hangom de legalább azért fizetnek majd ohgy ne énekeljek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66714 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ya, és még valami, Ballack tényleg jó pasi, és én még Schneidert bírom, de őt is csak a két szép szeméért... :wink: :D 8)

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66713 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, már 1000 meg 100 éve nem jártam itt, de most jövök... :twisted:
So...the football. Eddig is szerettem a focit, de most most végképp imádom, teljes mértékben futballitiszes lettem...
Én is megverem a bírót!!!Akár fizetem is a reülőjegyet, vagy majd koldulok, vagy zenélek az aluljáróban, de valahogy összedobjuk! Ezt nem lehet kihagyni! Teljesen igazságtalan volt! Kiestek a spanyolok (nembaj, Raúl, ettől még imádunk...+Morientest, Casillast, De Pedrót, Luis Enriquet...meg a többieket is :) ), ezek a nyomorult dél-koreaiak (már elnézést, de így igaz) kitették az olaszokat is, pedig Totti kiállítása is marha nagy szemétség volt :evil: ...ezután kiesett a kedvencem, Anglia (BECKHAM FOREVER :D :D :D ---n8n, ne figyelj ide), és akkor maradtak a törökök.TELJESEN beléjük estem, az egész török válogatottat imádom...valahogy megkedveltem őket, és főleg Ilhan Mansizt...(n8n-nek mondom: ez az, amivel Csibét sikeresen az őrületbe kergettem... :oops: :wink: )tehát most a másik nagy kedvenc Töröko., és marhára tecccett, hogy nem adtak meg egy gólt Dél-Koreának, legalább már ők is tudják, milyen szar érzés...na, utána a döntő. én nemtom eldönteni, hogy Németo.-ot, vagy Brazíliát utálom jobban, úgyhogy nekem marhára mind1, hogy ki nyerte a VB-t, de valahogy mégis úgy érzem, hogy igazságos volt, és hogy jó helyen van az "1." cím.
Na, ennyit a fociról, sorry, off volt...

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66665 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj de pangás van itt...
Na akkor most egy jó hír:

Aki még nem látta Lij Fekete-Fehér című filmjét az megnézheti az HBO-n.
4.-én,14.-én és 30.-án az éjjeli órákban....
A film nagyon jó csak Lij elég keveset szerepel benne....De a karaktere nagyon jóóóó...(Legalábbis szerintem)

(FIGYELEM!!!Gyenge idegzető woodistáknak az utolsó 5 perc nem ajánlott!!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66510 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Júliusban én se leszek v.mi sokat, de azért majd megpróbálok feljönni :? :wink: (hetente egyszer talán sikerül... :cry: )
Hülye matáv! :evil: :twisted: aug.1-től is csak kb.naponta 1 órát lehetek.... :evil: :cry: :cry:

na mind1!

vazze ez a Franka az összes jó pasit elhappolja előlünk :twisted: fujj! de érdekelne., mikor Mattel smárol :wink:

akkor mára ennyi! :roll:

Lij legyen veletek, és hiányozni fogtok! :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66449 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: nélküled tudod milyen kihalt lesz ez a topic?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én se leszek itt olyan sűrűn, bár eddig se irogattam olyan gyakran, de azért figyeltem az eseményeket, ha nem is szóltam bele!

És ne feledjük, 1 hónapot egy woodistának ki kell bírnia!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66436 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty:viszlát.... :cry: Hiányozni fogsz....
DE franka akkor is egy kis ..... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66425 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez a Franka akkora mázlista!!!!!! :evil:
először elveszi tőlem Lij-t , most meg Matty... :evil:
az MTV movie awards-on is együtt adták át a díjat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

úgylátom most nincsenek itt túl sokan , és nem is nagyon van miről beszélni,úgyhogy most elköszönök tőletek úgy kb.1 hónapra!!!
itt ez a MATÁV izé, és amúgy is dolgozni fogok...szóval nem is nagyon lenne időm...na mindegy!!!!! :( :( :( :( :( :( :(
szóval nagyon fogtok hiányozni, de a szobámban lévő GYU poszterektől úgyis mindíg eszembe fogtok jutni, és.....AMÚGY IS NEM SOKÁ VISSZAJÖVÖK!!!!!

ADDIG se felejtsétek el a nevem

naughty :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66423 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj,de édi Matt!!!!!
tudom,hogy ez az Elijah Woodot istenítő topic,de szerintem Matt Damonnak van a legédibb mosolya az Univerzumban!!!! :D
ha, már a németeknél tartunk (ugyan én nem szeretem őket, és teljes mértékig a Braziloknak drukkoltam), szerintem Michael Ballack jó pasi, és hasonlít is Matt-re!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66382 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van itt valami!

Matt Damon elpirult
Sok színész nem bírja végignézni a saját filmjeit. „A Bourne-rejtély” amerikai díszbemutatóján kiderült, hogy Matt Damon is közéjük tartozik. Az ifjú sztár nyakig vörösödve rohant ki a nézőtérről, szégyenlősségében nem tudta végignézni a Franka Potentével előadott szerelmi jelenetét. „A Bourne-rejtély” című film október 17-től látható a magyar mozikban. A Bourne-rejtély oldala

Vajon miért? Olyan szörnyű volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66378 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajám! :cry:
Egyébként Lij szereti a focit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66377 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Undomiel:Én is depis vagyok...
SZEGÉNY NÉMETEK!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66373 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Depi vagyok! Hogy Európa miért nem nyerhet! Asszem nem szeretem a brazilokat... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66348 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: NYERTEK A BRAZILOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D :D :D
YEEEEEEEEAAAAAAHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én is tök happy vagyok!! Végre nem azok vesztettek akiknek én szurkoltam!! Pedig nagyon meg voltam ijedve az elején!!
:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66339 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vesztettek a németek....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66338 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NYERTEK A BRAZILOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D :D :D
YEEEEEEEEAAAAAAHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66313 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujj az a tábor mikor lesz? Kétlem hogy elengednének,de szívesen mennék veletek táborba!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66309 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:nem tudom!!!

Szép Lijes álmot mindenkinek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66308 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
és hol? mennyi money, meddig lehet jelentkezni???? :oops:
bocsi,hogy faggatlak,de most nincs időm átmenni a találk-ba, mennem kell!!!
légyszi válaszolj privátban!!! azaz itt is válaszolhatsz végül is, mert mást is biztos érdekel!!!

Erendil fénye világítsa meg utatokat!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66304 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj bocs hülye vagyok (este van)
24-28-ig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66293 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mi???? :?
24-24-ig??????? 8O 8O
mármint úgy érted 1 napos???? :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66287 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:
juli 24-24-ig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.329 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére