Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #65388 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Piszoksok kép,bár nrm tudom,mikor volt frissítve...:::::::
www.stargalaxy.com/redir.cgi?sid ... index.html
Meg:::jaj-jaj,a delfinnel! :D
www.starboy.de/ElijahWood/ac/ewo711.jpg


Telumehtar:igen,ezt mondta!
Persze,egész fiatalkorába...........???
én valahogy még ezt sem hiszem.

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65342 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: sziasztok!!!! :P

hazajöttem balcsiról és barna vagyok!!!!!!!!!! :P jeee!végre nem égtem le!!!!!(annyira) :oops:
én is láttam a spanyool meccset! :cry: ki jön velem megverni a bírót???én esküszöm megyek!annyira mindenki a hülye kóreaiaknaf fúj!már az olasz meccsen is!!! :evil: :evil: :evil: (az én csapataim(Anglia, Argentína)már rég kiestek, úgyhogy hajrá törökök! :wink: ennyit a fociról.
annyi GYU-t olvastam!!!!!!!!!!!!olyan jó, hogy van könyvem. :D
:!: van egy kérdésem:szerintetek Frodó szerelmes volt v.kibe.Tolkien nem nagyon részletezi, de elvileg lehetett.szerintetek hogyan udvarolt? :?: lehet hogy ez már volt T-ma, akkor sorry :oops:


Én megyek segíteni megverni a birót....De amikor valami történt...asszem a spanyoloknak nem adtak meg egy gólt akkor a spanyolok edzője nagyon neki ment a birónak....
Majdnem megverte....
A bosszúhoz szentem hívni kéne a spanyolokat is.....

Lij:még mindig jár Frankával? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65329 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhosz:Jók a VB-s képek 8O 8) :lol:
A Frodó kontra szerelem témához:
Szerintem kb. Bilbonak van igaza a filmben:

(valami ilyesmit mond Gandalfnak)

,,Frodó a lelke mélyén még mindig szerelmes a Megyébe."

Ezzel teljesen 1et értek.....Nem annyira természetbarát mint Legolas, de szereti az otthonát a Megyét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65314 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy ezzel nem leszek túlságosan népszerű :oops: , de van a cseh Fantasy Planet honlapon jónéhány smacizós kép Elijah-ról és Frankáról. Akit érdekel, az klikkeljen:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp
erre a linkre, majd kb. az oldal felénél lesznek ezek a képek.
Az nekem is újdonság volt, hogy Elijah-ról szemüveges képeket láttam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65279 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: én ezt nemtom megállapítani :D mindenesetre most lesz 18. A Rigóban vizsgázott 8) szerintem kb akkor, mint te! sajan mi se tudjuk az eredményt (elveszett lap) csak annyit, lehet tudni, h a szóübeli mien lett, az meg megvan. mindenki sorry, ez OFF volt a javából.
meg ez is az lesz:
Én most a Braziloknak szurk-szurk -olok!! (sajna nem láttam a Spanyol meccset, csak amikor kiállították Tottit!!!!! :cry: nyamvadék bíró végig Dél-Koreának játszott!!!! :evil: )
ON:
Mya, h érted azt, h "nagyon gusztustalan szokásai vannak" ? a körömrágásra, meg a cigire célzol?

Frodó és a szerelem? elég távol álltak egymástól (kb mint Magyarország a VB győzelemtől :twisted: najó, olyan messze még nem 8) ) asszem valahol le is van írva, h agglegényként halt meg, satöbbi (persze ez nem zárja ki, h ne legyen szerelmes) azért scak nem megy el
gy Nyugatra, h ne legyen legalább egyszer szerelmes.....biztos, csak mi erről nem tudunk :( és még nagyon sok(k) ilyen dolog van.
És Mya, miért lenne ez képtelenség? :? ( "És kibe lehetne egyáltalán belezúgva??? Ott középföldén szvsz ez képtelenség... " ) ezt nem értem...
(ja, most látom, h már megmagyaráztad bocsi!!!!)
egyébként hasonlóan udvarolhatnak, mint az emberek (végülis ők félszerzetek :wink: )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65277 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Valahogy én is nehezen tudnám Frodót elképzelni, amint udvarol, mert csak egy nagyon különleges lányt tudnék elképzelni mellette.
Off: (csak azért ide írom, mert itt láttam komolyabb Pókember rajongókat) Szóval ma az MTV-n 17:00-kor MTV Movie Special a Pókemberről. Jó szórakorást! :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65253 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát nem is tudom. Ha Frodó tényleg úgy udvarolt mint a mai fiúk, akkor el tudom képzelni, hogy nem volt senkilye. Gondoljatok bele, milyen hülye szokás van manapság sajna érvényben(!). Ilyet, az állítólagos hímnemű lények olyan nyuszik lettek. Hová tüntek a férfiak???? :roll: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Mya Leeroy írta: Talán teccet neki vki, de én nem tudnám úgy elképzelni...akkor már inkább Samuval :twisted: (háhh, piszkos fantázia he-he)


:D :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65234 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mya Leeroy:oké,most már értem!! :D

Amúgy szerintem Frodó igenis lehetett szerelmes,de azt hiszem a történet szempontjából ez nem volt igazán lényeges.Udvarolni meg úgy udvarolhatott mint a mai emberek...Legalábbis sztem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65233 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Mya:miért lehet elképzelhetetlen??????Szerintem teljesen elképzelhető.Miért nem lehetne Frodó szerelmes???Mondjuk az télleg igaz, hogy a Megyei hobbitok töbsége elég butácska volt(a szó pozitív értelmében), de attól még lehet, hogy v.ki megtetszik neki.


Talán teccet neki vki, de én nem tudnám úgy elképzelni...akkor már inkább Samuval :twisted: (háhh, piszkos fantázia he-he)

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65232 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:
a második képen egy picit tényleg hasonlít Orlira. :wink: sz.tem

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65230 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mya:Ahá-értem! :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65228 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hát ez semmiképpen nem akart negatív vélemény lenni :?: ...de hogy pozitív-e...én inkább úgy mondanám, hogy olyan...úgymond olyan "muris" dolog! :wink:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65227 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mya:miért lehet elképzelhetetlen??????Szerintem teljesen elképzelhető.Miért nem lehetne Frodó szerelmes???Mondjuk az télleg igaz, hogy a Megyei hobbitok töbsége elég butácska volt(a szó pozitív értelmében), de attól még lehet, hogy v.ki megtetszik neki.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65226 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mya Leeroy:én is kiváncsi lennék,hogy ez pozitív vagy negatív vélemény-e a részedről? :roll:

zsoffija:tök jó,legalább nem vagyok egyedül... :D :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65224 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica:Frodó?elvileg,kellett,hogy legyen.Így emberszemmel nézve,ez így egészséges :wink: hobbitszemmel? :roll: a hobbitok nem túl romantikus alkatok...De télleg,hog udvarolhatnak?gondolom,mint mi,emberek...(gondolom,a tündék is.Meg a törpök is...accem)Ja,de hogy Frodó???Ő más kérdés...alkata alapján nem hinném,hogy feltétlenül lett volna szerelmes(?)(az otthonán kívül 8) )
? :?: ? :?: ? :?: ? :?: ? :?: ? :?:
(de ez nem Frodó-Tma? :? )

Mya:akkoz er pozitív vagy negatív vélemény akar lenni :roll: :D

Lili:én sem nézek focit... :roll: :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65223 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: sziasztok!!!! :P

hazajöttem balcsiról és barna vagyok!!!!!!!!!! :P jeee!végre nem égtem le!!!!!(annyira) :oops:
én is láttam a spanyool meccset! :cry: ki jön velem megverni a bírót???én esküszöm megyek!annyira mindenki a hülye kóreaiaknaf fúj!már az olasz meccsen is!!! :evil: :evil: :evil: (az én csapataim(Anglia, Argentína)már rég kiestek, úgyhogy hajrá törökök! :wink: ennyit a fociról.
annyi GYU-t olvastam!!!!!!!!!!!!olyan jó, hogy van könyvem. :D
:!: van egy kérdésem:szerintetek Frodó szerelmes volt v.kibe.Tolkien nem nagyon részletezi, de elvileg lehetett.szerintetek hogyan udvarolt? :?: lehet hogy ez már volt T-ma, akkor sorry :oops:


És kibe lehetne egyáltalán belezúgva??? Ott középföldén szvsz ez képtelenség...

A hobbitos fejet, meg úgy értem, hogy olyan mint a filmben, csak kicsit rendezettebb a haja...

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #65222 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: Sztem Frodó nem volt az a csajozó típus, és a hobbitlányok se igazán passzoltak hozzá...

Megint off: Ez nem fair, hogy mindig az a csapat esik ki, akinek én szurkolok! Úgyhogy inkább nem is szurkolok senkinek.

Ezt viszont ajánlom mindenki figyelmébe: :D
fifaworldcup.yahoo.com/en/020622/1/179u.html
fifaworldcup.yahoo.com/en/020622/1/176w.html
fifaworldcup.yahoo.com/en/020621/1/172j.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65217 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!! :P

hazajöttem balcsiról és barna vagyok!!!!!!!!!! :P jeee!végre nem égtem le!!!!!(annyira) :oops:
én is láttam a spanyool meccset! :cry: ki jön velem megverni a bírót???én esküszöm megyek!annyira mindenki a hülye kóreaiaknaf fúj!már az olasz meccsen is!!! :evil: :evil: :evil: (az én csapataim(Anglia, Argentína)már rég kiestek, úgyhogy hajrá törökök! :wink: ennyit a fociról.
annyi GYU-t olvastam!!!!!!!!!!!!olyan jó, hogy van könyvem. :D
:!: van egy kérdésem:szerintetek Frodó szerelmes volt v.kibe.Tolkien nem nagyon részletezi, de elvileg lehetett.szerintetek hogyan udvarolt? :?: lehet hogy ez már volt T-ma, akkor sorry :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65216 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Mya Leeroy:ezt,hogy érted?Mi az,hogy a feje tisztára hobbitos???

Tök kár,hogy én alig tudok hozzászólni vmit a VB-s témához,ugyanis idáig egyáltalán nem néztem,mivel nem érdekelt.De a hátralévő három meccset megnézem,és a németeknek szurkolok... :twisted: :D

És miért nincs végre vmi hír Lij-ről??? :cry: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65213 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hát ha téma kell Elijah-ról, csak annyit mondok, hogy szerintem nagyon gusztustalan szokásai vannak, a feje meg a valóságban is tisztára hobbitos, mikor megláttam a képét, rögtön tudtam, mért ő lett Frodó! :twisted:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65198 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry:

Az volt a szar, hogy az m1en mindig elment a kép! Mi meg találtunk egy másik közvetítést vmi olasz csatornán, de ott rosszul jött a kép...

Naughty: szerintem is hasonlítanak egy kicsit!

Mi történt Lij-al? Annyira jól jönne most vmi tma róla, mert sztem nem mindenki örül, hogy a foci vbről beszélünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65171 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JAJ ÉS ÚGY SÍRTAK!!!!!! FŐLEG JOAQUIN, MERT VÉGÜL IS RAJTA MÚLOTT, MEG CASILLASON!! :cry: :cry: :cry: :cry:
EZ AZ EGY ELŐNYE,HOGY KIESTEK, HOGY LÁTTUK ŐKET SÍRNI!!! :wink:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65169 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n: jó pasi a bátyád???? :twisted: hány éves?? hol vizsgázott??
én rigóval az Elte jogi karán!!!
megkaptam a mosolygós mailodat (csak azért most néztem meg, mert arra a címemre küldted, amit ritkábban nézek meg!!) tök aranyos!!!
:) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ÉN IS IMÁDOM A SPANYOLOKAT!!!!!!!
ÉS OLYAN ÉDIK (Morientes, Casillas, Joaquin)
ugye,hogy JUAQUIN HASONLÍT SEAN -RA!!!???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65168 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: Hazaértem! Jaj, olyan szar, hogy kiestek a spanyolok is!!!!! :cry: :cry: :cry: A végét láttam csak sajnos... gyerekek, ez a Casillas tényleg bmi helyes!! De Orlira nem hasonlít, sztem szebb nála. Jaj, olyan rossz volt a vége, amikor Joaquint ölelgették, hogy nem az ő hibája... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65160 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: TÉNYLEG, TÉNYLEG BOCS, DE NEM NAGYON JUT ESZEMBE LIJ-RŐL SEMMI!!!
JA DE: (EGY KICSIT INTIM KÉRDÉS ) NEM TUDJA VALAKI VÉLETLENÜL,HOGY MIKOR ..... HÁT ..... :oops: :oops: ÉRTITEK??? :roll: :roll: ezt szerintem nem nagyon fogjuk megtudni soha...bár...az a baj, hogy valószínűleg csak ilyen IM, Bravo, Bravo Girl, Popcorn, Százxszép (bocsi, ha valakit megsértek! :oops: ) cuccok hozhatnak le ilyen jellegű infokat, és ezeknek jó, ha a negyede igaz... :roll:
ja, és szerintetek,ha nem lenne híres , akkor buknának rá a csajok, a magánéletében???? ezen még nem gondolkodtam... attól függ. most is valaki szerint édes, valaki szerint undormány. ugyanígy gondolkodnának róla, ha nem lenne híres, scak nem annyian van annyira sármos , vagy szép , édi stb....
és, ha pl. ő nem lenne ismert, és a ti osztályotokba járna tetszene??? mivel idősebb :( ...na de csak imagine.... 8) a mélykék szemeibe tuti belezuhannék! meg h alacsony, az is tök jó! (én is az vagyok :wink: )
(jó, persze erre nem igazán tudjuk a választ,mert a természetét nem igazán ismerjük, de azért gondolkodjatok el rajta!!!
(nekem biztos feltünne, mert pont ilyen az ideálom!)


én voltam az, színessel :D
nem hinném, h megházasodna (ugye, nem???)
VB-t leírtam seannál :)
mi volt még? hmmmm....ja, igen, az iskola! én sajna infokat nemtok szolgálni, csak ámulni, és bámulni 8O

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65158 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: JAJ!! NEM TUDOM MEGNÉZNI, MERT ahhoz kell egy szám , hogy a neten megnézhessem, de elvesztettem a papírt, amin a szám van!!!!!! :oops: :oops: :evil: :evil:
(ez nagyon jellemző rám!)


pont, mint a bátyám!!!!!! ugyanígy elvesztette, és rajtunk kérte számon. :D bocs OFF! (Lehet, h egy időben/helyen vizsgáztatok, naughty?)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65089 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hopsz.... :oops: 2X irtam azt hogy nem lattam a meccset..... kicsit hulye vagyok es ideges....

Na szoval
4.MIndenki kikapott akiknek drukkoltam
Spanyolorszag
Anglia
USA
Szenegal
:( :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65088 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Most en is gyaszolok....tobb dolog miatt is.

1.Nem took ekezettel irni mert most Maltan vagyok.... :evil:
2.Nem lattam a spanyol meccset (tudni illik en Real Madrid manias vagyok...tovabba imadom a spanyolokat)
3.A SPANYOLOK VESZTETTEK!!!!!!! :cry:
4.Es en nem lattam a meccset....

Nem vette fel veletlenul valakia meccset? Ha igen akkor please jellezzen....
Nem tom de szerintem Casillas (IMADOM!!!!! :oops: ) meg Orlando Bloomra hasonlit....Nem???
Szegeny draga (Dragaszagom... :D ) Iker Casillas sirt amikor vesztettek?
Szegeny.....

De akkor is a spanyolok akkoris SOKKAL jobbak (es helyesebbek is) mint a Del-Koreaiak!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65073 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na úgy látom megint nagy a pangás...Mondjuk én is szívesebben lennék most a strandon,ehelyett meg a számítógép előtt ülök... :D :wink:

Leana:már korábban is hallottunk erről a házasság dologról,ami egyébként sztem nem igaz,de ha mégis akkor sok boldogságt nekik!!! :P

naughty:én ugyan nem láttam a meccset,de hallottam róla,hogy milyen nagy igaságtalanság volt,mert 2 szabályos gólt nem fogadtak el.Mondjuk most már nincs mit tenni! :evil: Én ezek után a németeknek drukkolok... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.548 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére