Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #63783 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

De rég voltam! Na tehát a képek írtó édik! Nekem a húgával tettszett! :wink:
Azt hiszem most vagyok utoljára legalábbis agusztus végéig! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Az internetet nem sajnálom, de a fórumot! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Hogy bírom ki! (Igaz nagyon jó helyre megyek! :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63758 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ithil! Az utolsó kép nagyon jó :) Meg a többi is. És az ölelés is nagyon édi :wink:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63715 Írta: Ithil Iarfeniël

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63710 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hodica:Tényleg?
Én hallottam már ,,elejá"-nak ölájá"nak sőt még ..elija"-nak is....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63709 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt a Tolkienen...még nem vagyok fennt de ha ezt elküldtem ott leszek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63708 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: A nevét nem figyeltem hogy hogyan mondják mindenesetre elég furcsán....


így ejtik :arrow: "ilájzsá", vagy "ilájdzsá"

www.2020mag.com/publish/images/3_74_5.jpg
www.babyjane.net/misterlister/ewood1.jpg (a húgával)www.rexfeatures.com/previews/374/374058l.jpg (az egyik kedvenc képem :P )
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 2_1_38.jpg (ez annyira jó!!!!!! :D :D )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63706 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:semmi gond,ha minden igaz akkor unokatesómnál meg tudom majd nézni a videót. :) :wink:

Telumehtar:hol chatelsz :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63704 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként nem akar valaki jönni chatelni?
(Törölni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63703 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttam az MTV Movie Awardsot és kicsit csalódtam....
Kár hogy Lij nem nyert....
Viszont az nagyon tetszett amikor Jack és Sarah kifigurázzák a LOTR-t... 8O :lol: :lol: :lol: :lol:

A nevét nem figyeltem hogy hogyan mondják mindenesetre elég furcsán....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63702 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!!!!! :P

Lili:még 1x bocsi :oops: nem tudtam, hogy a te videód nem tudja lejátszan. :( azért vettem úgy fel, hogy biztosan ráférjen minden)sorry :cry: :? :roll:
naughty:jaja, Spiderman holnap! :P amúgy elküldtem neked mailba a videót, de akkor gondolom ott sem tudod megnézni :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63700 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Most néztem meg a videót és írtóóóóó aranyosak... :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Telella:így utólag is köszi a jókívánságot! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63677 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megnéztem a videót....OOOOOLYAN ARANYOOOOOSAAAAAK..... 8O

Meghaltam... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63634 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (már megint megnéztem a videót) :lol: :lol: :lol: :lol:
Szia Naughty!! :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63633 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én nem találom, de mindegy már úgyis láttam!!!! :oops:
most megyek !!
holnap többet leszek fenn talán!!!

Erendil fénye kísérje utatok!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63629 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: mit gondolsz min nevetek? :wink: :lol: :lol: :lol: Abban a linkben minden benne van! :wink:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63626 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem is tudom mi lesz velem a nyáron! Végig a Balcsin leszek, és ott aztán nincs net! :cry: :cry: Na mind1, majd ha feljövök, eskü benézek ide! :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63624 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telella: az ölelés végkimenetelét még nem láttad?????
az a legédibb, amikor Lij Orli nyakába ugrik!!!!! :D
nem tom hogykell belinkelni, de ha vki akarja elküldöm mailben, csak adjátok meg a címeteket, mert nekem nem jön be!!!!
(ilyen nyomi vagyok, nameg a gépem!! :? :? )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63620 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szasza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szia GEkko!
észrevettem,hogy te itt még új vagy,de nem baj!!!
valami szar volt a gépünkel , azért nem jöttem, de mostis minjárt mennem kell!! (anyám! :? )
Hódica: spidermaaaaan!!!!!! :D :D
hallom nem annyira van téma!
én megnéztem az oldalat , de nem köszöntött senki!!!
egyébként nem tudom,hogy fogok -e tudni jönni juli 1 után!!! :evil: :evil:
majd kitalálok valamit!!!
juj már várom a vb döntőt!!!
tényleg szerintetek El kinek drukkol?? (mármint az amcsikon kívül, mert ők úgyse jutnak el a döntőig!) ez tök jó, mert , amikor az élő közvetítéseket nézem, arra gondolok,hogy lehet, hogy Lij és Orli és a többiek is ezt nézik most, mint én!!! :P :P :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63618 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: IDE FIGYUZZON MINDENKI :arrow: pub45.bravenet.com/photocenter/v ... 3844102565 Lij és Orli híres ölelése GIF-ben!!!!!!!!!!!!!! :arrow: katt rá gyorsan!!!!!!!!!!


Hát ez baromi édes!!!!!! 8O Köszi Hódica!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Lili: Boldog szülinapot!!!!!! (Nekem csak a nyár közepén lesz, júliusban... :evil: )
Még mindig azon a NAAAAGYÖLELÉSEN röhögök! 8O :) :D :lol: :lol: :D :lol:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63607 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A film 24 óra történéseit foglalja magába Hódica és Lij nyolc napot forgatott e film kapcsán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63603 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta:

Nyulhopsz! írta: Hódica: juj, a gif! Aranyooos!
Tényleg, nem lehet az a baj, hogy úgy vetted föl, hogy duplázod a kazetta idejét? Mert azt nem lehet mindegyik videoval lejátszani, lehet hogy az a baj! Nekem beletelt egy jó órába, míg rájöttem, hogy miért nem lehet Frouge felvételeit nézni... még jó, hogy a másik videoval lehetett...


:arrow: így vettem fel. :? :( :arrow: akkor ezért nem játsza le Lilinek :(

Hát akkor azt hiszem már nem fogom látni az MTV Movie Awardsot... :cry: :cry: :cry:
Vagy esetleg vki aki fölvette nem tudná nekem kölcsönadni :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63592 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.theonering.net/perl/newsview/8/1023797721 :arrow: aki ért angolul, az elmondhatná, hogy miről van szó a cikkben.én annyit értek belőle, hogy az Ash fogratásán csak 9 órát dolgozott.én úgy tutam, hogy ő a főszereplő :?: :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63589 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Hódica: juj, a gif! Aranyooos!
Tényleg, nem lehet az a baj, hogy úgy vetted föl, hogy duplázod a kazetta idejét? Mert azt nem lehet mindegyik videoval lejátszani, lehet hogy az a baj! Nekem beletelt egy jó órába, míg rájöttem, hogy miért nem lehet Frouge felvételeit nézni... még jó, hogy a másik videoval lehetett...


:arrow: így vettem fel. :? :( :arrow: akkor ezért nem játsza le Lilinek :(

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63586 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: juj, a gif! Aranyooos!
Tényleg, nem lehet az a baj, hogy úgy vetted föl, hogy duplázod a kazetta idejét? Mert azt nem lehet mindegyik videoval lejátszani, lehet hogy az a baj! Nekem beletelt egy jó órába, míg rájöttem, hogy miért nem lehet Frouge felvételeit nézni... még jó, hogy a másik videoval lehetett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63583 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:neked is köszi! :D
Én is boldog vakációt kívánok mindenkinek! :wink:

hódica:hát a kép még talán tűrhető is,csak kicsit csíkos,de viszont hang egyáltalán nincs... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63578 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gekko írta: Ja, azt kihagytam, hogy tényleg van barátnője. :cry: Egy régebbi Storyban benne vannak. Mármint Ő meg a csaj, ahogy csókolóznak. Meg akartam venni az egyik osztálytársamnak ( aki fülig belezúgott Elijahba), de sajna :x nem jutottam hozzá. De szerencsére a mi könyvtárunk mindig megveszi a Storyt, úgyhogy irány a könyvtár!


Gekko, ezt mi már majdnem 2 hónapja tudjuk, de azért köszi! :D

Lili: Boldog szülinapot!!

És boldog vakációt is, mindenkinek!
Akik Amcsiban nyaralnak keressék Lij-át! (én csak a Balatonon tudok körülnézni :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #63577 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: nem tudom, mi lehet a baj.nagyon rossz a kép, vagy azért látszik v.mi? :roll:

IDE FIGYUZZON MINDENKI :arrow: pub45.bravenet.com/photocenter/v ... 3844102565 Lij és Orli híres ölelése GIF-ben!!!!!!!!!!!!!! :arrow: katt rá gyorsan!!!!!!!!!!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63574 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:köszi! :D :D
Én is gondoltam rá,hogy a videóval van a gond,de beraktam egy másik kazit és azt jól lejátszotta.Úgyhogy nem értem mi lehet a baj... :roll: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63570 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Lili:BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Sajnálom, hogy nem lett jó a felvétel, de nem értem miért. :?: Én megnéztem, mielőtt elküldtem, és nem volt semmi baja.Nem a videóval van gond? :roll:
Amúgy szupi az az oldal.Nekem már köszönt:Lij( :P :D ), Sean, Billy, Dominc, Ian Holm, Liv(borzalmas a hangja!olyan pösze! :roll: ), Cristopher Lee, Orli, és PJ( :!: :P :D :!: ).

Mindenki örüljön:VÉGE A SULINAK!!!!!!!!!!!!!!!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63569 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Telella:nincs mit! :wink:
manó:az elsőn nekem sem beszél,de a flash változaton ott igen.Amúgy nekem egyszer már köszönt Lij is. :D

Tudom,hogy ez most off lesz,de képzeljétek ma van a szülinapom. :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.247 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére