Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #64365 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujjjjjjj, ez nagyon gáz! Lijnek milyen jó, hogy nem járt ilyen szigorú értelemben vett iskolába! Te: szegény, ő:mákos.
[size=9:2goi8lo3]És így már annyira nem is off![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64363 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
E-e-e!OFFolok!(de mi mást várhatunk egy zsOFFtól :? )
Tehát,irigykedjetek csak:Nekönk még holnap suli! :lol: (hisztérikus kacay)
Vasárnap pedig elmeHETünk arra a SzórakoztatÓ zárómisére! :lol: (-"-)
jövő7 kedden meg elmeHETünk beiratkozni! :lol:
:lol: :cry: :lol: :cry: :oops: :cry: :lol: :oops: :x :cry: :lol: :o :x :evil: :cry: :lol: :o :x :evil: :twisted: :lol: :cry: :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64339 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
akkor vmi gáz van velem,mármint a gépemmel, meg most is rohadt lassú, úgyhogy megyek is!!!!
sajnálom,hogy mostanában keveset vagyok itt, de sajna mindíg van valami!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:
de nyár van!!!!! ma barátnőmmel elbringáztunk a lupa tóig és megfürödtünk bugyiban!!! :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64331 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:nekem már volt szerencsém többször is leégni... :oops: amúgy u.azt küldtem el neked mailba amit ide is belinkeltem(pár napja volt, amikor Lij és Orli ölelkeznek, csak videón....hmmmm....., ha még nem láttad, nézd meg! :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64326 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: én még sosem égtem le!!!! :D :D
egyébként szerintem rosszul küldted el a mailt, mert bejön valami oldal , de kell hozzá kód.... mittomén... , de azért köszi!!!!!!

panngunk , panngunk....

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64306 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!!!!!! :P :P

Szméagol:cuki az a cica! :wink:

Nyulhopsz!:jaja! én is imádom Elrondot.annyira tündés.sz.tem ő a legtündébb tünde.és Hugo annyira jól játsza!!!!látszik az arcán a tündék minden bölcsessége.van egy olyan király Elrondos poszter a szobámban...hmmm..... :P

Off: ma strandol voltam, és annyira leégtem!!!!nem tudom, hogy fogok aludni, mert az egész hátam piros és fáj!!!! :cry: :cry: :cry:

ja, és sz.tem Csöre Gábor nem hasonlít Lijre!!!!

most megyek!
Lijes álmokat!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64303 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Éjjen Elrond!!!!! Én imááádom!!! :wink:

Annyira pang az egész fórum!
Végülis nyár van... mindenki nyaral... én se leszek péntektől vasárnapig, mert a barátnőkkel tartunk hosszú pizsipartyt

Cs.G. is Király, de csak Frodónak.

Jajdemelegvaaan!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64268 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Még jövök (két napig :cry: :cry: :evil: )!

hódica írta: sziasztok! :P

zsoff meg az tetszik, mikor Elrond azt mondja, hogy"...go to Modor..." R-nélkül.Olyan édes!!!!! :P


Nekem az tettszett mikor Elrond azt mondta a Tanácsban: "...frett of Mordor..." azzal a jól hangsúlyozott ttt-vel! :cry:
Ha Csöre Gábor hangja Lijéhez nem, azért szerintem , mint Frodó szinkron kiváló volt!
Hangokról jut eszembe! Mikor Frodót Móriánál fölkapja a viziszörny... az a sikoly... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64265 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Na mi ez a pangás megint?Miért nincs itt már megint senki? :cry: :cry:
Amúgy sztem Csőre Gábor hangja illik Lij-hez,és télleg sokkal jobb mint a régebbiek,amik kissé idétlenek voltak... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64195 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica:most így újra megnézve télleg,semmi riasztó... :roll: tegnap sokkolható állapotban voltam!
Amúgy piros/bordó háttér előtt...
Nnna,én meg ezeknél a cikkeknéj jövök rá,hogy nem is tudok angolul... :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64165 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: www.theonering.net/perl/newsview/8/1023797721 :arrow: aki ért angolul, az elmondhatná, hogy miről van szó a cikkben.én annyit értek belőle, hogy az Ash fogratásán csak 9 órát dolgozott.én úgy tutam, hogy ő a főszereplő :?: :!:

Nem 9 órát, hanem 8 napot. :) Egyébként csak annyit mond róla, hogy ez volt az első, amit a Gy. U. után forgatott, valami maffiás sztori, és egy Hell's Kitchen nevű helyen játszódik az egész, 24 óra alatt. A Try Seventeenről sem esik sok szó, csak azt hangsúlyozza, hogy ez nem tinikomédia. Romantikus vígjáték, amit egy Ghost World című filmhez hasonlít. Egy 17 éves gólyát játszik, aki órák helyett inkább a lakótársaival jár bulizni.
A másik cikk, amit belinkeltél, nem jön be nekem. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64092 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem is hasonlít LIj-re !!! mármint csőre gábor!!!!
de tök poén a konyakos sztory!!! és CArtmennek is ő a hangja!!!!!
IGEN ,IGEN IKER CASIASS A LEGJOBB ÉS TÖK JÓL VÉÉÉÉD!!!
ja, én is olvastam ,hogy KIDMAN + TOBEY!!!! :mrgreen:
réééémes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64041 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezen az oldalon interjú olvasható Csöre Gáborral:
www.szinhaz.hu/csoregabor/interju02.shtml
Akit érdekel, keresse fel!

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64029 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: ez ugyanaz, amit Sil már leírt!

Csőre Gábor meg jó hang volt, csak mondjuk néha túl magas volt. Pl. a csónakos jelenetnél, amikor Frodó készül elmenni, akkor már egészen Elijah hangja van, pláne, amikor Samuval kiabálnak egymásnak... Csőre Gábornak meg csak Frodós hangja van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64027 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
EZ A 200. HOZZÁSZÓLÁSOM!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

és hogy ne legyek teljesen OFF: ttp://www.starmagazine.com/stories/peop ... ceid=36459 (v.ki fordítsa le lécci, mert én csak a cikk címét értem :roll: :oops: :? )

most már télleg megyek.
jó éjt midenkinek! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64026 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok! :P

zsoff:köszi a képeke!!!! :wink: de melyíik kép sokkolt? :?: szerintem egyik sem olyan durva.
ami Lij szinkronját illeti:sz.tem Frodóé király volt!mondjuk feliratosan jobb volt.Lij hangja irtó édi! :P meg az tetszik, mikor Elrond azt mondja, hogy"...go to Modor..." R-nélkül.Olyan édes!!!!! :P

na jó, belőlem ennyi elég!

Lijes álmokat mindenkinek(mármint a woodistáknak! :wink: )!!!!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64016 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Szerintem eddig ez volt a legjobb magyarhangja!A régebbiek kicsit idétlenek voltak...

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64010 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Bocs, hogy közbevágok, de már régóta olvasom a hozzászólásaitokat.
Tényleg ugyan az a szinkronhang, egyébként Csöre Gábornak hívják az illetőt. Sok filmben lehet hallani a hangját.
Szerintetek mennyire illik Lij eredeti hangjához? Egy kicsit fura, de azért szerintem jó.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63994 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De Lij NEM pók!!! :evil:

Galadnak-és családjának 8) - hála :!: meg tudtam nézni a Halhatatlan szerelmet!Tudom már kitárgyaltátok,de...OTT MILYEM ÉÉÉDI! :D

8O accem a 4.sorban adz első...ayánlom figyelmetekbe. :lol: ( 8O engem sokkolt!)
www.jargany.hu/elijah/
azért vannak jók is! :)
de ez... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ::::::::::
lotrpics.123hostnow.com/oscars/ew_japan.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63923 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg 1 és ugyanaz Lij és Tobey (hogy kell írni?) magyar szinkrona???
Mármint Frodó és Peter Parker?????
Woww.... 8O nem is tudtam.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63916 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tobye vagy Tobey (affranc...mér nincs magyar nevük :?: :?: :?: ) sztem aranyos.Az im-neten most ő az ikonom :wink: Olvastam a 100xszép-ben amit Lij mondott a csajokról.És az a kép ami mellette volt,sztem tök jó :D Na mind1...Beszélek itt hülyeségeket. Én se tudnám Elijaht elképzelni pókembernek... De sztem Kirsten Dunst nem ku*va.Mármint nekem semmi bajom vele.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63878 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jah, hát, olyan Lij típusú gyerek. Barna haj, kék szem, kicsi termet...
Csak egy kicsit nyomibb...
Egyébként olvastam, hogy Nicole Kidmannel jár... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63857 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:és mien jól védett!! :wink:

Tobey-nak ua volt a magyarhangja mint Lij-nek, meg neki is tök jó kék szemei vannak :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63854 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bocsi, hódi, de most megyek,mert szeretnék még egy kicsinyt levegőzni!!!!!
találk holnap!!!!!!!!!!!!!
csá!! :D :D :D :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63849 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia hóóód, rég beszéltünk!!!! :D :D :D :D :D
jó , inkább Franka , mint Kristen, vagy kristin, vagy mi!!!
szóval lehet,hogy Lij túl alacsony, de azért a karaktere jó lenne szerintem!!!!
óóó , a hülye Franka Matt Damonnal adta át a díjat!!!
elveszi a pasijaimat!!!!!

Tujjátok , ki még jó csávó, ma jöttem rá!!!!
a spanyol kapus, Casiass!!!!!!! woooooww!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63843 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: :P :P :P :P
én nem tudom Lijt mint pókembert elképzelni....azzal a 168 cm-rel.... :P :wink: , meg egy kicsit gyúrnia is kéne.meg én nem szeretném úgy látni, mint Tobey-t, mikor veri az a csúnya nagy zöld manó :( meg amikor azzal a kuaaaa Kirsten dunsttal smárol :twisted: :twisted: inkább Franka

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63840 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!

látom pangunk! :cry: remélem ez csak ideiglenes. :wink:
szméagol:kár hogy nem jössz!mondjuk én sem jöhetek már sokáig, mert az a {@&##>} Matáv...... :twisted: :twisted: :twisted:
na mind1.
majd megoldom v.hogy :wink:
én most megyek!

Lijes álmokat nektek!!!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63838 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá embörs!!!!!!

azt akarom,hogy megcsípjen egy génmanipulált pók és tudjak, a falon mászni és ugrálni!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P
mindegy....most élem második gyerekkoromat (bár még mindíg gyerek vagyok szerintem...) szóval tök édi az a fekete-fehér kép!!!! jajajajaj!!!
találjunk ki valami témááááT!!!!!!
tudtátok,hogy a spiderman szerepére Lij-t is akarták!!!
szerintem jó lett volna, de azé Frodesz jobb !!!
Tobey is édi!!!!! :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63809 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ezt:

hódica írta: IDE FIGYUZZON MINDENKI :arrow: pub45.bravenet.com/photocenter/v ... 3844102565 Lij és Orli híres ölelése GIF-ben!!!!!!!!!!!!!! :arrow: katt rá gyorsan!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63802 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Annyira régen nem jártam itt,hogy már nem is emlékszem!
Ezért sok mindent nem nagyon értek...pl. milyen videot emlegettetek?

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére