Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #64701 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JAJ!! NEM TUDOM MEGNÉZNI, MERT ahhoz kell egy szám , hogy a neten megnézhessem, de elvesztettem a papírt, amin a szám van!!!!!! :oops: :oops: :evil: :evil:
(ez nagyon jellemző rám!)

NAJÓ. AZÉRTHOGY NE CSAK AZ ÉN NYELVVIZSGÁMRÓL ÍRJAK:
SZERINTETEK LIJ BESZÉL VMI MÁS NYELVEN????? (nem mintha túl sok amcsi beszélne.... de így nem annyira vagyok off!! :) )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64692 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia naughty! :P

*drukk-drukk*

Off-én majd a nyáron nyelvvizsgázom, de addig még 3 hét színtiszta német tanulás... :? :( :cry: :? -on

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64689 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIA HÓDI!!! :D :D :D :D :D :D :D
nyugi én értem!!!! ÉS EGYETÉRTEKVELED!!! EZÉRT MOST NEM FOGOM LEÍRNI UGYANAZT MÉGEGYSZER (....lásd hódicánál...)

ha már itt tartunk nekem hétfőn van az évzáróm!!
most megyek és megnézem ,hogy sikerült-e a nyelvvizsgám!!
már lehet, hogy fönnt van a neten!!!

DRUKKKKKKKK!!!!!!! :? :? :? :? :?

(mendjá gyüvök!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64688 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
CSÁ!!!
látom van téma!!
off:csakúgy a leégetteknek üzenem ,hogy ma én is voltam strandon, és tök szép barna lettem (és nem fáj sehol, pedig semmi naptejet nem használok). tesóm azt mondta,hogy sötétebb a bőrőm most, mint Will Smith-nek!!! :twisted:

szóval , én csak annyit tudok Lij iskolázottságáról, hogy sosem járt suliba (nemtom,hogy álltalánosba járt -e!),hanem magántanároknál tanult, de azt én sem értem ,hogy akkor hogy mehet fősulira!!! :? :? :?
REMÉLEM AZÉRT,HA MEGKÉRDEZNÉNK ,HOGY HOL VAN MAGYARORSZÁG,AKKOR NEM AZT MONDANÁ,HOGY DÉL-AFRIKÁBAN

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64686 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!

ma volt az évzáróm!!!!!!!!!!!!!! :D :D :P :P JEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Én is úgy tudom, hogy Lij nem érettségizett le.Habár azt nem tudom, hogy ez mit jelent az amerikai oktatási rendszerben.... :? amúgy én úgy gondolom, hogy télleg sokkalta többet ér a világot járva tapasztalatokat szerezni, mint évekig az iskolában ülni.Persze az optimális a kettő özött az arany középút lenne. :P Szerintem azért egy alapvető műveltséget szerzett(iskolában, édesanyjától, a felnőtt kollégáktól), ugyanakkor lehet, hogy sok olyat nem tud, amit mi igen.(na jó,ez hülyeség :oops: , de úgy értem, hogy az amcsi iskolarendszer amúgy is más és , hogy is mondjam...nem annyira "jó", mint a magyar, ezért az amerikai diákok milliószor kevesebbet tudnak az európai, ázsiai, afrikai életről, kultúráról, történelemről, emberekről, szokásokról, mint "mi, nem amerikaiak" róluk) :arrow: na jó, ez most bonyi lett, és tuti nem értitek, mi ararok kinyögni, meg lehet, hogy hülyeség is( :oops: :roll: :? ), de a lényeg hogy LIJ OKOS ÉS MI NAGYON SZERETJÜK!!!!!!!!!akár olvasott Dosztojevszkit, akár nem. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64677 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem olvasta a forgatás előtt!
Az apja is Tolkien mániás volt, és mindig a GyUval traktálta Lijt, aki inkább kiolvasta A hobbitot, és imádta, viszont a GyU túl hosszúnak tűnt neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64644 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem csak elolvasta már korábban! A magyar szinkronokat én ki nem állhatom. Ma Cameron Diaz szinkronhangján szólalt meg nekem Cate Blanchett az Elisabeth-ben... Khm, khm... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64628 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rég nem voltam és gőzöm sincs hogy mi a téma.De visszatérve a pókemberhez! Megnéztem,és télleg ugyanaz a szinkron,de sztem Pókembernek jobban hangzik...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64605 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy tudom,hogy most olvassa a 2.részt.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64602 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara:én úgy tudom,hogy a forgatás előtt nem magát a GYU-t,hanem csak a film forgatókönyvét olvasta el.
De az viszont biztos,hogy oltári nagyot alakított!!! :P :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64587 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Ha Lij információink szerint esetleg,talán :roll: el sem végezte a középiskolát,akkor hogyan akar főiskolára menni?Ugyanis ezt írta valamelyik interjújában,ezért szinte 100%,hogy elvégezte,mármint a gimit.Azt mondta még,hogy ha nem főiskolára megy,akkor szakács szeretne lenni :D ,mert, "nagy zabás".
Más:én úgy tudom,hogy már a forgatás előtt elolvasta a GYU-t.(Más különben hogy alakíthatott volna ilyen oltári nagyot? :lol: :lol: :P 8) :D )

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64573 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Anna írta: Bár nem tudom melyik jobb:évekig a padban hervadozni, vagy körbeutazni a világot és olyan emberekkel találkozni, akikkel amúgy sohasem.

Azt hiszem Anna olyan kérdést vetett föl, amit érdemes megfontolni. (Na jó, ez most eléggé off, de részben Lij védelmében) Szóval a gondolat, hogy tapasztaljuk is a világot, ne csak tanuljunk róla, már már máshol is megfogalmazódott. A matektanárom azt mondta a diákcserékre, hogy azalatt az egy-két hét alatt többet tanulunk, mint a suliban egy egész év alatt (de nem azért, mert nem vagyunk hajlandók tanulni :P :roll: ). Szóval, lehet, hogy Lij járt jobban. (Na jó, biztos :wink: )

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64533 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol:én is úgy hallottam,hogy a GYU-t még nem olvasta ki,de ezzel szemben a Babó az egyik kedvenc könyve.Ki érti ezt? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64528 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szerintem is járt magántanárhoz és ha ( :twisted: ) meg akarta tanulni azt amiről lemaradt akkor azt megtanulhatta az olvasásból.
Bár én azt hallottam, hogy mégy A Gyűrűk Urát se olvasta ki :!: 8O :x :cry: (CÁFOLJATOK MEG :!: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #64506 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Leana írta: Most találtam a Hölgyvilág cikkében : Bár az általános iskolai tanulmányait befejezte – többnyire a forgatási szünetekben ment hozzá a magántanár –, a középiskolát már nem kezdte el.
Ez van. :roll:
Valószínűleg a rengeteg munka ....
De ettől még szeretjük! :D


Na, ez azért így nem igaz.Lij is, mint a legtöbb hollywood-e gyereksztár magántanuló volt.Vagyis akkor tanult, amikor ráért.Magántanárok jártak hozzá.Persze az eléggé valószínű, hogy a filmezésen kívül nem sok mindent tud a világról.Bár nem tudom melyik jobb:évekig a padban hervadozni, vagy körbeutazni a világot és olyan emberekkel találkozni, akikkel amúgy sohasem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64497 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aiya Mindenkinek!! visszatértem az erdei sulimból...én is leégtem+megégettem az ujjam, (fáj is gépelni) de sajna a témához vajmi keveset tudok hozzászólni...talán ennyit:
8O tényleg? na, mind1, Ő a mi kis megértett zsenink... :D én túl vagyok az évzárón!!!! éjjááj! hi-ha-hó-hé-hű-hi-hő-hö! 8)
naughty: én scak leégni tudok... :cry:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64489 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most találtam a Hölgyvilág cikkében : Bár az általános iskolai tanulmányait befejezte – többnyire a forgatási szünetekben ment hozzá a magántanár –, a középiskolát már nem kezdte el.
Ez van. :roll:
Valószínűleg a rengeteg munka ....
De ettől még szeretjük! :D

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64488 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem a többit is, magántanárnál...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64487 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ne!!! 8O :evil: Ez komoly :?: :?:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64486 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoff(manóclány) írta: Lij mien...tanuló?volt...?

Valahol olvastam, hogy csak az általánost végezte el. 8O Jól emlékszem? :roll: :? Megerősítést kérnék. :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64416 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tök jó nekem! Holnap után megyek táborba!!!12 napig nem lehetek veletek!!!Hijjjjjányozni fogtok..

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64396 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj.de rég voltam ebben a topicban....

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64393 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Keresek, de nincs semmi új! Na még egy kör!
[size=9:34vohbw6]Köszi a fagyit![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64392 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Undómiel télleg jó lenne ha találnál vmi újdonságot,mert én most lusta vagyok ehhez... :oops:
[size=9:q8ahmblp]Vegyétek úgy,hogy küldtem nektek fagyit! :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64388 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, tényleg pangás van... Keresgélek én is valami újdonságot, de nem sok siker... Valahogy nem történik vele semmi!
[size=9:fbqwleih]Kérek én is![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64387 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én meg mettyek haycsizni!
szijaztok!jóécakát!(énisfagyit! :evil: )
:D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64381 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na most eszembe juttatad,hogy matekból lehet,hogy hármas leszek... :cry:
Amúgy ha minden igaz Lijt az édesanyja tanította(ha nem így van akkor javítsatok ki :oops: ).

Lij-ről én mostanában nem hallotamm semmit,meg ez a topic is eléggé pang... :?

[size=9:3oo8mhq1]Na most kicsit nélkülözni kényszerültök engem,mert megyek tiramisu fagyit enni!Hmm.... :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64376 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó, akkor én nem szólhatok egy szót sem... Mi pénteken túl vagyunk rajta! Van valami újdonság Lij háza táján?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #64375 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ugye?mien jó nekem!ugye,most NAGYON szeretnétek velem cserélni? :cry:
( :roll: köszi az együttérzést :wink: ez hiányzott!)
:roll: najó,Undomiel nem menthet meg örökké... :wink:
Lij mien...tanuló?volt...?
(izgis téma,mi?én meg nem javítottam matekból! :evil: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64369 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujjj, hát én nagyon írigykedem,hogy lehettek ilyen szerencsések abban az iskolában? :lol: :lol:
Mondjuk nekünk meg pénteken lesz évzáró... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.242 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére