Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #66286 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, igen tényleg lesz augusztus 1-től valami kedvezményes csomag...
hát ... 1 hónapot ki kell bírjak nélkületek!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
addig gondolkozok új témákon, és elolvasom a Babót, a Szilmarillokat, nyarolok, strandolok, Dolgozok, és tanulok is egy kicsit

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66284 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, Hódica:nem operatőr akar lenni, hanem egyszerűen többet akar megtudni a filmezésről.(sz.tem erről lehet szó)
ahogy ő mondta: "Meg szeretném tudni,hogy áll össze ez az egész:"
(vmi ilyesmi)
Mikor lesz a tábor pontyosan??? (mondjuk szerintem engem se engedne el az anyám ,de lehet ,hogy benyomom neki ezt a rizsát!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66268 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhopsz!:
Ne engem kérdezz mert SAJNOS nem én írtam a forgatókönyvet....
Ha én írtam volna akkor Franka sehol nem lenne.....
De szentem a rendező vicces kedvében volt....Franka mint cicababa????
( :lol: :lol: :lol: :lol: ) Nehéz elképzelni!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66265 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, ez logikus, de akkor mér' Franka a cicababa :?: :?: :!:
Sztem neki inkább vagány arca van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66263 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A premier 2003-2004-re várható....
Hogy Lij mért a második azt nem tom...elvileg ő a főszereplő
Szentem Franka azért szőke mert a másik lány barna és két barna 1 filmben nem jó....valahogy ha ketten küzdenek 1 pasiért akkor kell egy vagányabb (barna) és és egy cicababa (szőke) Szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66256 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyenlóre még a kinti premier is messze van szerintem, és mire ide kikerül... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66225 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a film mikor jön Mo-ra? És miről szól és Lij miért csak második a szereplőlistán? És Franka miért szőke? Barnán egész elviselhető volt, de ez a blondie...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66218 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

A barnás hajú csajszi Mandy Moore,és nem Franka ahogy azt tegnap hittem... :oops:

Telumehtar:köszi a tanácsot,de lehet,hogy lesz egy olyan találkozó a tábor előtt ahová a szülők is eljöhetnek.Ha meg nem akkor télleg az lesz,amit tanácsoltál.
Amúgy tök jó lenne,ha innen is jönne vki... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66217 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még jó hogy nekünk nem matávos a net,hanem kábeles.De az is változni fog, de csak a csomag neve lesz más...
Mikor lesz a Try seventeen premierje? Tudom hogy sokára,de nem tudja vki hogy kb. mikor?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66196 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tuti hogy a szőke csaj Franka....a másik Mandy Monroe (asszem)....
Lij operatőr lesz???? 8O :D

MTT tábor:

hódica:Azért nem mehetsz mert nem ismer anyukád senkit?

A MEGOLDÁS:

Beszéld meg valakivel (akit itt jobban ismersz vagy jófejnek tartasz stb.)
hogy valamikor mostanság elmegy hozzátok dumálni,először egy kicsit veled dumál hogy megismerjétek egymást aztán meg anyukáddal is beszél és biztositja arról hogy ez nem valami szektás tábor hanem egy normális stb. stb. rizsa...

Lili:Neked is valami ilyesmít tanácsolok.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66176 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!,hódica:teljesen igazatok van.A szőke csajszi lesz Franka,nem tudom,hogy keverhettem össze őket.Hát ez elég ciki... :oops: :oops:

Na most már én is megyek,jó éjt mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66174 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, most gonosz leszek :twisted: és azt mondom, hogy mivel Franka nem egy álomszép színésznő :arrow: sztem a szőke lesz ő!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66169 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:sztem az a barnás hajú csaj a Franka.De lehet,hogy rosszul gondolom... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66167 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a Columbia egyetemen fog tanulni, New Yorkban;szerintem operatőrnek(remélem jól értem :roll: :oops: )

szerintem is jó az a plakát.a szőke csaj az Franka?elég furin néz ki... :roll:

Én mentem alukázni!
Jó éjt, és hajrá törökök!! :wink:

Álmodjatok szépeket!(Lijjel)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66165 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujj azon a plakáton tök édin néz ki.Milyen komolyan néz azokkal a gyönyörű szemeivel... :lol:
hódica:egy mondatban leírnád annak a szövegnek a lényegét amit beraktál.Bocs,ha az idegeidre megyek... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66163 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez NEM OFF :arrow:
www.countingdown.com/movies/try17 (van egy plakátféleség a Try 17-ről+ pár közismert infó :wink: )

ezt találtam még :arrow: ELIJAH CONTEMPLATES SCHOOL! Elijah's ever undying need for an education may be landing him in Colombia University sooner than he thinks. "I want to learn more about what goes on behind the camera," he says. "I love acting, and it is and always will be my passion; but I want ot learn how to make it all fit together." Wood is looking into Colombia on the East coast in New York. He will not be makin any final desicions about what this means to his career.

twilight.fourhobbits.net/movies.html :arrow: innen le lenet tölteni Lij, Billy, Sean és Dom "gyerekkori" filmeiből részleteket( a B&W-os Brook Shields-es csókot is :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66158 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:ok,mindjárt megnézem...
Bocs az offért. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:látogass el az origo.hu-ra és ott vannak hírek a matáv kedvezményeiről :roll:

sorry, ez OFF volt a javából :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66153 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

hódica:ez egy tábor amit az MTT keretein belül szerveznek,de a dolgok jelenlegi állása szerint én sem fogok menni... :cry: Ugyanis anyukám nem akar elengedni...
Amúgy köszi,hogy elmondtad az interjú lényegét! :D

És úgy tűnik,hogy vasárnap után én sem fogok tudni jönni,de ma hallottam a rádióban,hogy aug.1.-től a matáv-nál megint lesznek vmilyen kedvezmények.De én hogy bírok ki egy hónapot net nélkül???? 8O :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66152 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!!!

Már megint pangunk! :?

Én olvastam a táborról, de anyu tuti nem enged el, mert ugye senkit sem ismer közülünk. :cry: Pedig tök jó lenne!Ha jönne sok woodista, tök jól ELlennénk( 8) )

Keresek v.mit Lijről.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66130 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhosz!:Nem baj....örülj neki hogy legalább a nethez férhetsz....nekünk most előfizetés van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66128 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta:

naughty írta: DE VASÁRNAP JÖVÖK UTÓLJÁRA EGY IDEIG(a matáv , tudjátok), de majd lesz valami.... :cry: :cry: mindegy, addig még van néhány óránk...


naughty:osztozom sorsodban. :cry: :cry: ku**a matáv velünk is jól ki****.sorry, ez OFF :oops:


Én leszek, csak éppen kétnaponta, 40 percre. Azért, mert az apám kiokoskodta, hogy így ugyanannyit költünk internetre mint eddig, és a szemét matáv nem fog meggazdagodni belőlünk. Csak az a baj, hogy itt van a húgom is, ezért nem jöhetek minden nap... :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66088 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Én sajna nem took jönni mert nem fér bele az időmbe...

Naughty:igen igazadvan rosszul irtam le...

A tábor miatt néz be a Találkozások Topicba meg a Szavazáshoz is....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65984 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: DE VASÁRNAP JÖVÖK UTÓLJÁRA EGY IDEIG(a matáv , tudjátok), de majd lesz valami.... :cry: :cry: mindegy, addig még van néhány óránk...


naughty:osztozom sorsodban. :cry: :cry: ku**a matáv velünk is jól ki****.sorry, ez OFF :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65979 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ok nyulhopsz!! azon a honlapon már körülnéztem, ahol ezeket találtad!!
vannak jók, de majd megyek kereső programba!!!
MILYEN TÁBOR???
GYU-S??? ÉN MÉRT NEM TOK RÓLA????? :( :(
sajna holnap nem jövök, mert megyek este koncertre,de szombaton és vasárnap még jövök!!! VASÁRNAP DÖNTŐ!!! UGYE MINDENKI A BRAZILOKNAK DRUKKOL??? :wink: :wink:

DE VASÁRNAP JÖVÖK UTÓLJÁRA EGY IDEIG(a matáv , tudjátok), de majd lesz valami.... :cry: :cry: mindegy, addig még van néhány óránk...

MOST MENNEM KELL!!! JÓÉJT!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65976 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:milyen táborba???? 8O

Én sem nagyon tudok angolul, de az a lényeg, hogy a közeljövőben nincsen szándékában megházasodni, és hogy még mindig a családjával él, blablabla....
A végét nem teljesen értem, de vmi olyasmi, hogy v.mit magávalvisz Új-Zélandra, ami az otthonára emlékezteti( :?: :roll: :oops: )Az angol tudásomból ennyire tellik... :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65974 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :)

hódica:nem lehetne ezt magyarul?Jövőre már elkezdem az angolt,és utána nem idegesítelek titeket ezzel... :lol:

Egy kérdés:jön vki innen a táborba :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65970 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az always.ejwsites.net-en találtam
:arrow: :: HobbitAngel sent me a transcipt of an interview with Elijah Wood from a magazine - don't know how old it is though
Lets Get One Thing Clear- Are You Single?
Yes, I am. I wont be married for a VERY long time! I still live at home in the guest house of the main house that my mum and sister live in. Its a bit bigger than a dog kennel!
What do you take with you when you're away from home?
I always take my music- and i took my blanket to new zealand with me when we were makin LOTR. Sumtimes u get 2 a hotel and u just dont like the bedclothes. my blanket reminds me of home!


:arrow: mint a szöveg elején is látható, nem lehet tudni, mikor készült az interjú, de ezek szerint Lij még nagyon hosszú ideig nem akar megházasodni...

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65967 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Böszi írta: Elijah lehet, hogy nősülni készül?



:arrow: szerintem kacsa!sőt szerintem minden olyan ember szerint is, aki "ismeri" v.mennyir Lijt.persze az túlzás, hogy ismernénk, de többet tudunk róla, mit a sok bulvárlap újságírója.persze ők is v.honnan szerzik az infót... :roll:

most megyek v.mi újat keresni Lijről :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65949 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: nekem nem írt vissza, hogy nem ment el! Hülye freemail!
Mindegy, akkor nézz körül a google képkeresőjében, én ott találtam az összeset, tök jó képek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.236 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére