Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #65931 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyuszi: nem is írtááál!!! :( :( :(
mindegy, most neki állok képeket keresni azon az oldalon!!! :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65926 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!! :D :D :D :D
Nyulhopsz:most jöttem haza, úgyhogy edddig nem tudtam megnézni a mailomat, de minjárt megyek!!! (már alig várom!!)
NEM GRAZIAs, Telumentar, hanem GRACIAS!!!! :D

A FRODO+LOVE -RÓL AKARTAM DUMÁLNI NEMRÉG:
tehát szerintem... nem nagyon tudom elképzelni Frodót , ahogy szerelmes, mert ő olyan más...a hobbitoktól is különbözik..., persze ő is pasi, de valahogy nem illik a karakteréhez a szerelem.
talán fiatalabb korában tetszett neki valaki, de később jött a gyűrű, stb...
komolyabb dolgok kötötték le!!! :P :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65923 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én se tudok spanyolul :) Lij meg nem fog megházasodni.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65909 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mire kell a spanyol?
Én egy-két hónapig tanulgattam, egy pár dolog, amit megjegyeztem:
Te quiero-szeretlek!
Quién/quiénes está/están en la clase? - Ki/kik tarózkodik/tartózkodnak a teremben? (ez volt az első leckében)
La golondrina - fecske.
Kb. ennyi. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65815 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, én ma0jd 1 é0v 0m0ú0lv0a fo0gok0 0csa0k s0pa0n0yo0lu0l 0000ta0n0ul0ni01.1 "A3ki4 5a1 sz0ám1okat12 21í1r1oga0tja1, 1121a1z a 1h10ú1l0ye QH110Ú1G0OM, 0ÉS 11M0OS1T 0MEG1NYO0MT1A0 A1 C1AP1S 1LO1C0KO1T01%'1!!' '''§§h§A 01V1AL0AKI0 EL0 T0U1DJ21A O1LV0AS0NI 0A0M0I00T0 Í1RO1K1, 1AZ1 1ÖR1ÜL0J1ÖN NEK0I01!1 b'OC1SÁNA1T!0 :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65802 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhopsz!:A repülőjegy:

1. a nővérem 1 utazási irodánál dolgozik :)

2.minek kell repülő?Milyen nemzetiségü volt a bíró?

Tudok pár szót spanyolul:

Si:igen
No:Nem
Grazias:asszem köszönöm
Buenos: amikor olyanokat mondasz hogy [color=#][/color] reggelt stb....

Lij nehogy házasodjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kinyírom ezt a Frankát :twisted: !!!!!

Szentem nem Aragorn lesz a főszereplő a 2. részben.....
Mivel a történet 2 szálon fut.Az 1ik főszereplője Aragorn míg a másiké Frodó....Egyébként meg nem a Trailerből kell ítélni mivel 1 csomó dolgot nem mutattak benne.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65797 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi van abban az interjúban? Ügy értem mit mond benne? Sokat sajna nem tudok angolul :roll: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65796 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, mi nagyon reméljük, hogy a pletyka csak kacsa...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65787 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah lehet, hogy nősülni készül?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65786 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Ha pénz kell, akkor telepedjünk le vhol az aluljáróban, rakjunk ki egy műanyag poharat és énekeljünk! :lol:


Az én énekhangommal nem járnátok jól.Borzalmas a hangom. :oops: De a May it be-t szívesen előadom. 8)

Amúgy eléggé pangunk.De ez várható volt.Nyár van, mindenki strandol. Holnap én is megyek.Jön v.ki Dagályra????

sorry ez off volt :oops:
még 1 off: Kapcsolat koncertre jön v.ki?(ez nem reklám :lol: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65781 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: tök jó! :lol:

Telumehtar: megyek, nem kell a kérdőjel!
Ha pénz kell, akkor telepedjünk le vhol az aluljáróban, rakjunk ki egy műanyag poharat és énekeljünk! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65767 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Jó, hogy ilyen sokan megyünk bírót verni! :wink: Csak ki fizeti a repülőjegyet????? :roll:

akit érdekel :arrow: interjú Frankával :arrow: www.canoe.ca/CalgaryToday/cs.cs-06-03-0059.html

Aki látta a trailert, az mondja el a véleményét, elsősorban Lijjel kapcsolatban.Persze nem sokat volt benne. :arrow: a TTT-ben sem ő lesz ezek szerint a fsz., hanem Viggo.De ez csak szerintem. :?

Telumehtar:milyen mozi?

PS:hogy tetszik az új aláírásom? 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65682 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica:már hatan vagyunk + még a Beszélgetős Topicban is vannak páran akkik jönnek bírót verni...

A lista:

Naughty
Nyúlhopsz! (?)
Zsoffija
Elanor
Eia
Fereste (asszem)
Ulmo (vagy csak valami ütőt ad)
Hódica
És én.....

Eggyenlőre ennyi.....másokról még nem tudok...de majd még megérdeklődöm....

Ja.....innem jön valaki moziba???

Na jó.....(húúúú....hát ez nagyon off volt) Várom még mások segitségét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65641 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Aki nem látta még a TTT-trailert nézze meg mert KIRÁLY!!!!!!!!! :P
Cím: www.elbakin.com/ressources/deux_tours_teaser.mov
Nincs sok Frodesz benne, de király!(ja, ezt már mondtam :roll: ) Quick Time kell hozzá.
zsofijja:jó nyarat! :P

én mentem!

Lij legyen veletek!(és élvezzétek a hideget! :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65632 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak úgy láttam a Deep Impactet, hogy pizsipartyn voltam, és ott próbáltuk megnézni, csak épp senkinek se volt olyan drámai hangulata hozzá... szóval az elejét végigunatkoztuk, csak a Lijos részeket néztük meg, aztán már azt se nagyon... sok batmanes gyerekpezsgőt ittunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65608 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

zsoffija:jó nyaralást Neked!szia!

manó:én is eléggé le vagyok maradva Lij filmekkel kapcsolatban,de azt hiszem most nyáron ezt be fogom hozni. :wink:
Amúgy a Flippert is láttam már szerintem,de arra sem emlékszem... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65553 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia zsoffija!!!Jó nyaralást! :wink: Én is láttam régen a Deep Impactet,meg a Flippert moziban,de már egyikre sem emlékszem :(

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65546 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jameg!Szijasztok,bye,stb! :D
Este megyek nyarazni... :)
:cry: érzékeny búcsú... :cry:
jónyarat... :D :D :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65543 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is megyek bírót verni!
Nem tudom,mit csinált,de nem vagyok jókedvemben(romlott sonkát ettem regelire,fáj a hasam... :cry: :lol: )

Én /szerintem/láttam a deep Impectet vagy hogy,de semmire nem emléxem belőle-csak a sztorija olyan ismerős.... :?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65496 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi!
Jajj, ezek a gyönyörű kék szemek!!!!! Elolvadok! :oops: 8O :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65468 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ó én a Deep Impactet még nem láttam :( Meg még egy csomót amiben Lij játszik :(

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65462 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne:tök jó neked!Most én is szívesen megnézném a Deep Impactet. :D Igaz egyszer már láttam,de az elég rég volt már,úgyhogy nem sokra emlékszem belőle... :? Amúgy jó szórakozást hozzá! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65458 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, mit nézek meg ma videón??? (Elmentek otthonról a szüleim, és enyém a ház...) Hát persze, hogy a Deep Impactet Lijjel!!! :D :D :D Amúgy jóéjt mindenkinek. (Nekem is az lesz!) :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65448 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:sajna még mindig nem tudtam megnézni,de a közeljövőben vmikor megyek Pestre és akkor az uncsitesómnál megnézem végre... :D :P :wink:
A Forever young-ot még én sem néztem meg,pedig föl van véve,és azt hiszem holnap jön el a napja amikor meg fogom nézni. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65446 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dejó, vettem színes ceruzákat, meg egy vázlatfüzetet, és most éppen olyan képet rajzolok, amin csak Lij szeme van. Jó sok szem lesz rajta, ha kész lesz (mondjuk eddig csak 9et rajzoltam fel). Igaz, hogy a száját szebbnek találom, de fogakat nem tudok rajzolni, és az nem jó ha csak csukott szájakat rajzolgatok...

Off: hívjuk egész Spanyolországot, és akkor tök sokan leszünk!
Naughty: olyan sok jó képet találtam! Elküldöm mindjárt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65442 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Na,hogy ne legyek teljesen off,ma végre megnéztem a Radio Flyert ,és sokkal jobb,mint gondoltam! :P Lij nagyon jól játszik benne.(mondjuk hol nem játszik jól? :wink: :roll: )


Nekem is tetszett! :P Olyan cukor benne Lij.De a Forever youngot még mindig nem néztem meg. :oops: :oops:

OFF:Lili:meg tudtad már nézni a kazit????-on

naughty:jöhetsz te is!minél többen vagyunk(eddig 3-an)annál jobb.meg lesz félemlítve az összes bíró, aki a koreaiaknak fúj 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65432 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: nehogy itt hagyatok, én is megyek bírót verni :!: :!: :!:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65430 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nyulhopsz: zseniálisak a képeid, amiket beraktál Ikerről! Majd még nézegetek azon az oldalon, mert szeretnék másokról is képet, és ha találsz valami jót akkor küld mailban! :D
De ide inkább ne rakjunk be többet, mert tudod a moderátorok...
n8n: mond meg a bátyádnak, hogy nem ő az egyetlen lúzer, aki mindig mindent elveszít.
FRODO+LOVE: majd később dumálok róla, de most mennem kell.

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65427 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!! :D :D

Mennyi agresszív emberkével vagyunk itt körülvéve :arrow: Telumehtar,hódica.(természetesen csak viccelek! :wink: ) De én is beszállok hozzátok megverni a bírót,mert ez nagyon nagy igazságtalanság volt. :evil: :evil:

Na,hogy ne legyek teljesen off,ma végre megnéztem a Radio Flyert ,és sokkal jobb,mint gondoltam! :P Lij nagyon jól játszik benne.(mondjuk hol nem játszik jól? :wink: :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65398 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia mindenkinek!!!! :P

Telumehtar:akkor megyünk együtt bírót verni! :wink: :twisted:
Vic:jók a képek! :P ez tetszik a legjobban: :arrow:
www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... s%5Fclanky % (remélem bejön :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.247 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére