Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #67118 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja és én már áldásomat adtam Lijre és Frankára!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67079 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Saaaajnos tegnap mégsem tudtam jönni :( De most itt vagyok....
Erunis_ ,manó: Én megbékéltem azzal hogy Franka+Lij...csak egyszerüen nem tom....A házasság...én örülök ha boldog mert az a fő...Csak sajnos Lij általában elég sok partnernőjével folytat komolyabb kapcsolatot...
Erunis_:Már bocs...de az a te anyukád és apukád....Szentem se anyukád sem apukád nem valami naaaagyon híres Hollywood-i szinész (Ezt nem sértésnek irom és nem is gugyolódom!!!!!!!!!) hanem egyszerő hétköznapi emberek....Mert Lij sokkal több csábos szinésznővel találkozik és lehet hogy igy zátonyra futna a kapcsolatuk Frankával....Nem tom...nem tom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67031 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt már én is mondtam! Végülis úgy sem lehet a miénk :P .... Akkor már miért ne örülnénk annak ha boldog? És ha összeházasodnak,de mondjuk még nincsenek felkészülve rá vagy ilyesmi,arra majd ők is rájönnek... És akkor lehet hogy elválnak.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67019 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgy látom, alig van itt valaki, de azért még egyszer elmondom.
Nem-győzöm hangsúlyozni-nektek-hogy-az-jó-dolog-hogy-Lij-ilyen-szerelmes!!!
Még ha nősül is...végülis 21 éves, amikor Apám elvette Anyámat, 22 volt, Anyám meg 20, és tessék! Több, mint 20 éve házasok, és hál'istennek, még mindig bírják egymást. Én már kibékültem magamban Frankával, nem lehet olyan katasztrofális, ha Lij beleesett, igazam van vagy nem? Én először is azért imádtam Lijt, mert tök jófej, és csak utána jöttem rá, hogy tuljadonképpen nagyon aranyos is. 8) És ha már így szereti a csajt, akkor miért sajnáljátok tőle a boldogságot?! :wink: Bevallom, mikor először meghallottam ezt, meglepődtem, de jobban belegondolva a szerelem kiszámíthatatlan és logikátlan rendszerében ez teljesen logikus lépés.
ÉS ÉN NEM BÁNNÁM, HA AZZAL LENNE, AKIT SZERET!!! :D :) 8) :lol: :P :wink:

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67010 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Telumehtar!Én is megyek lassan,de holnap akkor megpróbálok jönni egy kicsit (már előre látom,hogy mekkora lesz a telefonszámla... 8O )
Mindenkinek szép álmokat! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67008 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajna nekem mennem kell :cry: :bawling: :crying:
Jahhajj...
Szép Lijes álmot....
Lili:holnap remélem leszel egy kicsit....
Én leszek na Namarie!!!!

Szép Lijes álmokat!!!!

Telumehtar voltam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #67007 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:ja,télleg elég sokat dumcsiztunk,de az az igazság,hogy mostanában napi max.1-2 hozzászólást írtam,szóval most kiélhetem magam... 8)
És nagyon remélem,hogy minnél több woodista jön a talira!!! :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67005 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem lesz...egyenlőre csak te jeleztél vissza hogy jösz...de ki tudja...
Huhh...elég sokat dumáltunk mert 3 hozzászolás kivételével az össze a miénk...de kit érdekel 8)

FIGYELEM!!!!WOODISTÁK!!! Aki jön a julius 13.-ai talira az jelezzen vissza nekem!!!FONTOS!!!Itt vagy priviben!!!
ELÖRE IS KÖSZI!!!!:Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67003 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:ok,köszi az tök jó lenne!Amúgy ugye lesz ott több woodista is? :wink: :D (Bocsi a folyamatos offolásért. :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #67000 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:szentem nem fog anyukád magadhoz kötözni...a Margitszigeten mindenki 1 helyen lesz...majd 1 kicsit arréb megyünk és ha anyukád megkérdi hogy kivel mész el akkor nyugottan mond el neki hogy csak velem meg a többi Woodistával ha kell még be is mutatkozom anyukádnak....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66998 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:ok,majd áradozunk ott is egy kicsit Lij-ről! :D (csak az a baj,hogy anyukám is ott lesz,de muszály lesz kibírnom,hogy utána máshova is elengedjen veletek... :evil: )

És télleg az a fő,hogy Lij boldog legyen,és sztem ezt mindannyian így gondoljuk... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66995 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem sincs semmi bajom Frankával csak az hogy Lij miatta nem szabad...de ezen túl tettem magam fő hogy Lij vele boldog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66994 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is remélem,hogy még nem fog megházasodni,de rájöttem,hogy nekem semmi bajom nincs Frankával,idáig úgy tűnik,hogy boldogok együtt.De az tény,hogy Lij még fiatal egy kicsit... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66993 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az tök király... :)
Én sajnos a táborba nem megyek (más program) de a talin én is leszek...
Majd ott is dumálunk :wink:
Jeeee....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66992 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:jaja,tök poénos!!! :lol: :tongue:
Off:képzeld most mondta anyukám,hogy megyünk a 13.-ai talira,és utána lehet,hogy elenged a táborba. :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66991 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ajajj...ezek kölcsönösek...Na mind1 sokat offolok....

ON:Remélem Lij még nem fog házasodni mert még kissé fiatal...és ne Frankával...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66990 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: :lol: 8O :lol: 8O 8) Ugyanazt tettük be :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66989 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na de jó,most beírtuk ugyanazt a szöveget... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66988 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:én is ép tegnap találkoztam ezzal a hírrel a www.im-net.hu-n.
Be is rakom ide a szövegét:
Úgy tűnik, Elijah Wood nemsokára egy másfajta gyűrű ura lesz, ugyanis a hírek szerint nősülni készül. Elijah a Try Seventeen című film forgatásán ismerkedett meg a nála hét évvel idősebb Franka Potentével, aki a Lé meg a Lola főszereplőjeként vált ismertté. A Gyűrűk Ura sztárjába azonnal belecsapott a villám, és dobta a barátnőjét, Mandy Moore-t - aki mellesleg szintén szerepel a Try Seventeen-ben. Elijah még csak két hónapja jár együtt a német színésznővel, de úgy érzi, megtalálta az igazit, ezért feleségül akarja venni. A barátai nem értik a sietségét, és igyekeznek rábeszélni, hogy várjon még egy kicsit, mielőtt megtenné a nagy lépést.

Hát én még mindig nem hiszem,hogy lesz esküvő,de végülis elképzelhető... :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66985 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah szerelmes!

Úgy tűnik, Elijah Wood nemsokára egy másfajta gyűrű ura lesz, ugyanis a hírek szerint nősülni készül. Elijah a Try Seventeen című film forgatásán ismerkedett meg a nála hét évvel idősebb Franka Potentével, aki a Lé meg a Lola főszereplőjeként vált ismertté. A Gyűrűk Ura sztárjába azonnal belecsapott a villám, és dobta a barátnőjét, Mandy Moore-t - aki mellesleg szintén szerepel a Try Seventeen-ben. Elijah még csak két hónapja jár együtt a német színésznővel, de úgy érzi, megtalálta az igazit, ezért feleségül akarja venni. A barátai nem értik a sietségét, és igyekeznek rábeszélni, hogy várjon még egy kicsit, mielőtt megtenné a nagy lépést.

Ezt az Im-neten olvastam.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66984 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úristen!!Tudjátok mit olvastam...Lij házasodni akar (ja ezt már mondta valaki) de akkor is!!!
ÁÁÁÁÁÁ!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66981 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A 13.-aira igen.....Jeeee... a többieket nem tom...
Én a Lijes filmekkel el vagyok maradva

Flipper
Radio Flyer
Fekete-Fehér
LOTR

többet nem is láttam?????
Jééé...megyek majd a TK-ba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66980 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :)

Én se láttam még sajna a Twist Olivért,de tök jó,hogy lesz a tv2-n a Háború. :hello:

Telumehtar:én valószínű,hogy megyek a 13.-ai talira de még nem 100%.Te jössz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66967 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Leana:1000 köszönet!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66965 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Látom nagy a pangás, úgyhogy feldobnám a dolgot egy jó hírrel!
Újabb Lij film a csigakettőn!!! :!: :!: :D :hello:
A címe Háború és július 11-én lesz műsoron. Az üröm az örömben az, hogy 00:15-kor adják. :(
Ez egyébként egy régebbi film, 1994-es. Ha érdekel a tartalom, <a href=http://www.port.hu/pls/ci/cinema.index_htm?i_left=/pls/ci/cinema.frame_htm@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_left_s=83&i_body=/pls/fi/films.film_page@@i_film_id=41238@@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1@@@i_where=2&i_title=Háború>kattints
Egy tipp: Ha van kedvenc színészetek/színésznőtök érdemes hetente látogatni a port.hu oldalát (ahol mozi, színház, tv és egyéb műsorokról kaphat az ember tájékoztatást), mert ott a legtöbb emberkéhez odaírják a filmjeit és azt,hogy hol adják, ha épp műsoron van. :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66899 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elegem van........hülye MATÁV!!!!!!!!
Mondjuk nekem nem az a sz*r van de akkor is....
Nyulhopsz!Jo nyaralést!!!
Jön innen valaki a 13.-ai talira????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66884 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok! :P

újra itt a Hód, de csak rövid időre :cry: ...matáv :twisted: :evil: :twisted: FÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJ!

mi újság a mi drága cukipofi Lijjel?látom pangás! :roll: na mind1
megyek v.mit keresni

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66881 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még tudok netezni szerencsére! DE mostanában olyan ritkán voltam itt :roll: Én még nem láttam a Twist Olivért sajna :( Sőt még a Jégvihart se,pedig abban Tobey is van.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66874 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képzeljétek! Tegnap is, meg ma is (2x) megnéztem a Twist Olivért! Igaz, régen láttam már 1x félig, de akkor még nem érdekelt annyira Lij, és csak azt gondoltam, hogy "ja, az a srác, aki a Flipperben szerepelt!" . De tök jó volt! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #66869 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Nyulhopsz!Jó nyaralást Neked!
És télleg utáljuk együtt a Matávot.Nem igazság,hogy egy csomóan a Matáv miatt nem tudnak netezni... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.353 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére