Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 hónapja #67312 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szentem tényleg nincs humorérzékük....Hülyék....Jajajajajajaj....szegény szegény Lij.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67297 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Na, mi a legújabb hír Lijről? Hogy egy lajhárhoz hasonlítják!!! Idézem a 100xSzép-ből a "cikket": "Micsoda majomság! Állati rokonságok... Elijah Wood Zsákos Frodó (21) és kedvenc kisöccse, az állatkerti lajhár" A szöveg fölött pedig ott van Lij, és az említett állat képe! :rmad2: :mad2: :evil: Hát ezek se normálisak! Lehet, hogy poénnak szánták, viszont akkor vagy nekem nincs humorérzékem, vagy nekik! :? (Én az utóbbira tippelek!) Viszont kárpótlásul megnéztem tegnap a moziban a GYU-T!!! :D

Ez az újság már volt az én kezemben is,és mikor megláttam körülbelül úgy dühöngtem mint most te,de rájöttem,hogy nem éri meg.Ez is csak őket mínősíti... :?
A GYU-t én is megnézném még a moziban,de sajna Miskolcom már nem megy. :( :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67296 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A lest én sem értem,pedig tesóm megpróbálta elmagyarázni nekem.De nem igazán értettem meg. :(

A focis dolgot folytathatod,csak nehogy ránk szóljanak offolásért. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67295 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, mi a legújabb hír Lijről? Hogy egy lajhárhoz hasonlítják!!! Idézem a 100xSzép-ből a "cikket": "Micsoda majomság! Állati rokonságok... Elijah Wood Zsákos Frodó (21) és kedvenc kisöccse, az állatkerti lajhár" A szöveg fölött pedig ott van Lij, és az említett állat képe! :rmad2: :mad2: :evil: Hát ezek se normálisak! Lehet, hogy poénnak szánták, viszont akkor vagy nekem nincs humorérzékem, vagy nekik! :? (Én az utóbbira tippelek!) Viszont kárpótlásul megnéztem tegnap a moziban a GYU-T!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67287 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem a VB abszolute bejött..már csak a lest nem értem....

Na akkor folytassam azt a focis baromságot??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67285 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja visszavonult,de ott van az az idióta kvízműsora... :crazy:
Amúgy a foci az jöhet,egész megszerettem a VB alatt,de még mindig elég keveset értek hozzá. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67281 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerencsére már visszavonult....de nem naon ismerek más boxolót....
És Lij a fociban?

United Megye kontra FC Mordor....

Na jó abbahagyom mert mostmár elég hülye lettem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67278 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj ne KOKO-t ne emlegesd,mert utálom.Nem lenne kétséges kinek szurkolok! :D HAJRÁ Lij!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67275 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A végén az lesz hogy Lijből még boxolót csinálunk.... :lol: :lol: :lol: 8O

Kovács István KOKO-Elijah Wood LIJ

Bajnoki Mérkőzés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67271 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó jó,persze csak viccelek.Én sem úgy képzelem mint vmi kis anyuci kedvencét. :lol: :lol: Lij egy menő csávó,és bárhol bármikor behúzna egyet egy kiváncsiskodó riporternek!!! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67266 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De azért ne tünjön már ugy hogy Lij a mama kedvence anyámasszony katonája puhány alak....
Lij igen is 1 menő csávó ( :lol: :lol: :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67263 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A mi kis ártatlan Lij-ünk? :lol: :lol: Ilyet még feltételezni sem szabad róla! :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67260 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, én sem...de azért jól esne látni hogy egy ILYEN riporternek jól bead 1 jobbegyenest... :lol: :dance: :cheers: :evil3: :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67257 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos hatásos ez a módszer... :D :wink: A legjobb:üss le minden riportert aki ilyenekről kérdez. :lol:
De azért Lij-ről nem, tudom elképzelni,hogy így "elzárkózna" a világtól. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67253 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem lennék sztár...mármint ilyen szempontból...
Ha az lenne hogy sok pletyi lenne Lijről akkor gondolom ő is tisztára ki lenne készülve....

Megoldás:Ezt Orlitól lehet ellesni....ne vegyél pletyi ujságot ne hallgass rádiót ne nézz TV-t és voálá...nem halladz pletyiket...
Ja és még 1 dolog:Üss le minden riportert aki ilyenekről kérdez... :wink:

Jó dolog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67252 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Telumehtar!

Engem személy szerint ,hogyha sztár lennék nagyon zavarna,hogy állandóan pletykálnak rólam.Ezért utálom azt a sok hülye újságot mint pl.Story stb.Hogy élhet vki így nyugodt életet?Szerencsére Lijről azért elég kevés pletyka születik sztem... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67250 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szija Lili!!!!!

Nos szentem elég furcsa lehet sztárnak lenni....Mármint hogy olvasod az ujságot és látod hogy pl.:egy olyan szinésznővel hoznak kapcsolatba akit még csak személyesen sem ismerszz.....

Ti mit szoltok ehhez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67249 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De egyébként nem csak azt unom,hogy itt ijesztgetik az embert(én is megijettem mikor meghallottam,hogy lehet,hogy házasodni akar :rmad2: ),hanem azt,hogy akiről a pletykát terjesztgetik nem is tud arról,hogy pl.házasodni akar,mint Lij esetében.Kész röhej... :mad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67246 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Ha télleg nem házasodik akkor kiváncsi lennék kinek az agyszüleménye ez az egész.Már unom ezeket a ***** pletykákat... :mad2:

Hát én is! Itt ijeszgetik az embert!! :rmad2:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67242 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ha télleg nem házasodik akkor kiváncsi lennék kinek az agyszüleménye ez az egész.Már unom ezeket a hülye pletykákat... :mad2:

n8n:nézz be a Közösség topicjaiba,ott bővebb információt kaphatsz a táborról. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67211 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, és még vmi:
M betűs cégben sose bízz! (MÁV, MATÁV, MICROSOFT) :pimp:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67206 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még egy régebbi dologhoz szólnék hozzá, a Lijes filmekhez.
Először is, köszi az infot (Háború).
Én a Halhatatlan szerelmet és a Radio Flyert láttam (remélem, jól írtam :oops: ).
Ezekben még elég kicsi, tesóm is kérdezte, hogy mit nézek, mondom, nézd, itt a Frodó, ő meg nem hitte el. 8)

Ja, és annak is örülök, hogy nem házasodik! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67172 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Woww...ez furi lett .....

Jejeje akkor Lij nem fog házasodni :dance: :hello: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67171 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Ne idegeskedj a hiba okozója ez:)most ez nekem is 2X lesz)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67170 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ne haragudjatok, de már megint ez a nyamvadt duplázás...
nemtom mi van, de engem már nagyon idegesít! :rmad2:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67168 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
wow!!! egy hetet nem voltam és máris mi van?
új emotikonok!! hahá, éljenéljen!
és persze újabb peltykák ezerrel, amiket mindenki hulla komolyan vesz, és a végén kiderül, hogy nem is igazak. (lásd. a mostani...de ha össze is házasodtak volna, engem nem zavart volna ([size=9:3emkncwc]najó, csak egy kicsit, de akkor is csak a 7 év miatt--->de a kor nem számít a szerelemben[/size]) hiszen legyenek boldogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
tábor?? én eddig csak a tliról hallottam...mien tábor?? ha?he?hi?hű?há?

na mind1, az utazás(Ciprus) FENOMENÁLIS volt! :up: :cheers: <---sok ilyet csináltak a többiek
:D :sungl: :smokin: :cool2: 8)
csak ti hiányoztatok nagyon! wow!!! egy hetet nem voltam és máris mi van?
új emotikonok!! hahá, éljenéljen!
és persze újabb peltykák ezerrel, amiket mindenki hulla komolyan vesz, és a végén kiderül, hogy nem is igazak. (lásd. a mostani...de ha össze is házasodtak volna, engem nem zavart volna ([size=9:3emkncwc]najó, csak egy kicsit, de akkor is csak a 7 év miatt--->de a kor nem számít a szerelemben[/size]) hiszen legyenek boldogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
tábor?? én eddig csak a tliról hallottam...mien tábor?? ha?he?hi?hű?há?

na mind1, az utazás(Ciprus) FENOMENÁLIS volt! :up: :cheers: <---sok ilyet csináltak a többiek
:D :sungl: :smokin: :cool2: 8)
csak ti hiányoztatok nagyon! wow!!! egy hetet nem voltam és máris mi van?
új emotikonok!! hahá, éljenéljen!
és persze újabb peltykák ezerrel, amiket mindenki hulla komolyan vesz, és a végén kiderül, hogy nem is igazak. (lásd. a mostani...de ha össze is házasodtak volna, engem nem zavart volna ([size=9:3emkncwc]najó, csak egy kicsit, de akkor is csak a 7 év miatt--->de a kor nem számít a szerelemben[/size]) hiszen legyenek boldogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
tábor?? én eddig csak a tliról hallottam...mien tábor?? ha?he?hi?hű?há?

na mind1, az utazás(Ciprus) FENOMENÁLIS volt! :up: :cheers: <---sok ilyet csináltak a többiek
:D :sungl: :smokin: :cool2: 8)
csak ti hiányoztatok nagyon! wow!!! egy hetet nem voltam és máris mi van?
új emotikonok!! hahá, éljenéljen!
és persze újabb peltykák ezerrel, amiket mindenki hulla komolyan vesz, és a végén kiderül, hogy nem is igazak. (lásd. a mostani...de ha össze is házasodtak volna, engem nem zavart volna ([size=9:3emkncwc]najó, csak egy kicsit, de akkor is csak a 7 év miatt--->de a kor nem számít a szerelemben[/size]) hiszen legyenek boldogok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
tábor?? én eddig csak a tliról hallottam...mien tábor?? ha?he?hi?hű?há?

na mind1, az utazás(Ciprus) FENOMENÁLIS volt! :up: :cheers: <---sok ilyet csináltak a többiek
:D :sungl: :smokin: :cool2: 8)
csak ti hiányoztatok nagyon!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67133 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello emberkék, rég voltam itt. Lij nem házasodik. Nyulhopsz oldalán ( www.extra.hu/ejw ) maga Nyulhopsz irta be Lij egyik nyilatkozatát a forum egyik topicjába: :deal:

Also, apparantly, when asked about 'that marriage proposal' Elijah replied:"Wow, someone actually has to sit down and think of this stuff?!

(Leforditva by Lara:Mikor megkérdeztük a házassági terveiről, Elijah így válaszolt: Wow valaki tényleg leült és kitalálta ezt a dolgot?)

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67126 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A döntés télleg az övé,de nem hiszem,hogy olyan jó lenne,ha mondjuk fél év múlva elválnának.Inkább gondolják meg jól a dolgot... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67125 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Teljesen igazad van...ja és ha Lij házasodni akar akkor házasodjon ha válni akar akkor váljon....ő dönti el...de akkor is...ne vájon már szegényke...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67124 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:semmi gond,én sem voltam tegnap sokáig!
Amúgy nem tudom,hogyha összeházasodnak akkor meddig tarthat a dolog,mert az tény,hogy Lij sok csinos színésznővel találkozik,és azért még ez a kapcsolat sem tart olyan régóta.De egyébként egy a fő,hogy Lij boldog legyen! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.209 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére