Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #65071 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, egyébként barom vagyok, mert szegény Ikernek rosszul írtam a nevét, így kell: CASILLAS!!!!! ( :oops: :oops: :oops: )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65070 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anna:ezt a cikket már többen belinkelték, de azért köszi!!!!
elég furcsa dumája van a mi kis Lijünknek!!!! kicsit hiperaktív, és szókimondó, de ez nem baj!!!! :P :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #65068 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Leana: én vettem egy üres CD-t, ráírtam filctollal (körbe, tehát a CD karika alakját követve), hogy One ring to rule them all, és felragasztottam a plafonomra(ilyen kis kék ragaccsal!!!! :D :D :D
jól néz ki!!!!!!!!!

remélem ez a házzasság izé, csak kamu!!!!!!

jaj!!! gyászolok ma, mert KIKAPTAK A SPANYOLOK!!!!!
annyira igazságtalan volt!! láttátok!!!
és szegény Iker és Joaquin (aki szerintem tökre hasonlít Sean Astinra!!)
úgy sííírtak!!!!!!! kicsi Joaquinon múlott minden !!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
NEMBAJ, AZÉRT VIVA ESPANA!!!!!!

(NE sírjatok fiúk!!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64993 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!! :D

Laena:már mi is hallottunk ilyen pletykákat, de szerény véleményem szerint ez csak kacsa....ha meg nem, akkor sok boldogságot nekik! :wink:
naughty:szia! :wink: ha neked is a Nóra adta kölcsön, akkor igen :P

legközelebb csak hétfőn jövök, mert megyek Balcsira :P ott jön el az ideje, hogy újra kiolvassam a GYU-t és befejezzem a Babót :P

most megyek keresni v.mi érdekeset Lijről

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64956 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: ja egyébként LEANA: nagyon tetszik az aláírásod, ez a kedvenc idézetem a filmből (de ugye ez ,ilyen formában csak a filmben van, asszem a könyvben máshogy van , bár lehet,hogy , csak a fordítás más!)

Köszi naughty. :D Nem, ez sajnos nem Tolkientől származik, még hasonló mondat sem hangzik el a jelenet alatt. Egyébként gondolkodtam azon, hogy kirakom a szobám falára buzdításnak, ugyanis most érettségiztem, de végül "csak" ide került fel.
De hogy ne legyek olyan nagyon off: Most olvastam egy újságban (Népszava műsorújság-melléklet), hogy Lij a házasság gondolatával kacérkodik. Ezt elvileg egy barátja mondta, de hozzátette, hogy minden erejükkel próbálják őt lebeszélni a dologról, mert nagyon korainak tartják (Hány hónapja is járnak? 2-3?). Nem akartam egyik woodista napját sem elrontani, de gondoltam minél előbb megtudjátok annál jobb, bár valószínű, hogy az egészből nem lesz semmi. Megláttyuk. :roll: :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #64953 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha valakit érdekel, milyen ember, milyen egyéniség lehet Elijah, akkor ajánlom elolvasásra a következő cikket:
www.mancs.hu/legfrissebb.tdp?azon=9915interju2

Persze ez is csak egy interjú, de sokat mondhat a személyiségéről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64948 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Most se tom mi a téma :oops: :oops: :oops: Mind1.Azért mondok vmit :wink: Nekem nem volt meg a GYU mikor kellett volna,úgyhogy gyorsan megvetettem 8) Szal én a sajátomat olvastam.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64902 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne haragudjatok az offért,de hamár könyv téma :) ,szóval a Westendben kis millió helyen láttam Babót,Gyu-t,Szilmarilokat,és volt még egy olyan is,amin Frodó keze volt,meg az egy gyűrű,az nem tudom mi lehet,talán a filmet is külön leírták egy könyvbe?Aki tud róla valamit írja le!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64855 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HI!
Gondolom, hogy már nem sokan vagytok bent, de azért elmondom, hogy láttam a Babót boltban, de olyan drága volt, hogy nem tudtam megvenni. Hiába: A jó dolgok, amik maradandók, drágák. :?

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64821 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem még mindíg nincsen könyven!!
nekem is a barátnőm adta kölcsön (hódica lehet,hogy ugyanazt a könyvet olvastuk!! :D :D )
a multkor már szemeztem a könyvesboltban az angol változattal,de anyám azt mondta,hogy most sok mindent kaptam,úgyhogy majd máskor!! :?

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64819 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na látom pangica van.... :( :?

off:képzeljétek ma megkaptam a GYU-T!!!!!!!!!!!!!annyira jó!olyan rossz volt, mert a barátnőm kölcsönadta a könyvét és úgy olvastam ki, de az volt januárban, és nem tudtam még 1x elolvasni, meg utánanézni a dolgoknak meg ilyenek...de most már van GYU könyvem!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D on

mentem csicsizni(holnap meccs van)
Lij legyen veletek, és jó éjt! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64814 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hali mindenki!!!!!!!!! :P

Szméagol:jó nyaralást!!!!!!! :wink:

Hát ha Lijt közelebbről ismerném......nem tudom.Tuti, hogy tetszene(mégjóhogy... :? ), de ha olyan szintem ismerném, hogy dumálunk meg ilyenek, akkor nem tudom, hogy tetszene-e.Ahhoz most túl kevéssé ismerem, hogy megállapítsam, hogy jó fej-e, értelmes, jó a humora..stb., ami fontos.(ez eddig értelmes :?: :oops: :roll: ).Csak cigizik és azt UTÁLOM!!!!!!! :twisted: fujj!!!!!!!!Meg egy pár(5) cm-rel kisebb mint én. :P

naughty:privátban leirom :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64801 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SziasztoK!
Szmeagol jo nyaralast!
Nem ertem mert kellett volna olvasnia a konyvet (marmint Lijnek Domnak Billynek es Seannak)....
Jo hogy a forgatas elott el kellett olvasniuk de elotte nem kotelezo.
Ha en kapnek szerepet valami olyan filmben amelyik konyverol nem is hallottam akkor is elvallalnam mert kell a szerep es kesz.Ez igy termeszetes......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64786 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajaja!
Szerintem Lij helyes(bár sokak szerint bűnronda! 8O !najó,hát szerintemmegnem,készpassz!),ha az uccán meglátnám,gondolom felfigyelnék rá...(mondjuk nekimennék egy lámpaoszlopnak?)
De!Ha közelebbről ismerném,azért az is számítana ám,hogy mien a természete!Így,távolról persze lehetek rajongója,merthogy jó színész,és ha mondjuk feleségül venné Frankát(télleg,még együtt vannak? 8O ),még csak föl se kötném magam,zárdába sem vonulnék,stb.Élném továbbra is lapos kis életem. :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64784 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij-könyv!(sz'tem már olvastátok!!! :?

Riporter:Mikor olvastátok a könyvet?

Billy:(minnyá belinkelem--- :arrow: beleejtette a GyU-t a medencébe!!! :lol: -az öcsém meg-unjátok,mi? :oops: -a fürdőkádba!)

Elijah: Apám nagy rajongója a könyvnek, minden nyáron elolvassa. Mikor 13 éves voltam, odaadta a Babót, hogy olvassam el. Aztán nagyon mérges lett rám, amiért nem olvastam el, úgyhogy felolvasta nekem a könyv első harmadát. Végül egyedül befejeztem. Nem sokkal később karácsonyra megkaptam A Gyűrűk Urát. Meghallgatásokra utaztam Londonba, és én is a vonaton olvastam. Mindig ugyanazok a helyek és állomások suhantak el mellettem, de ha az ember A Gyűrűk Urát olvassa, akkor egy idő után már nem is veszi észre a valós világot maga körül.

www.origo.hu/agyurukura/hobbitok.html

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64782 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia szméagol!!! jó nyaralást!!!! :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64776 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Gekko írta:

Szméagol írta: Sziasztok!
Bár én azt hallottam, hogy mégy A Gyűrűk Urát se olvasta ki :!: 8O :x :cry: (CÁFOLJATOK MEG :!: )

Íme:
1. Peter Jackson annyira könyvhű akart lenni, hogy a jelenetek leforgatása előtt mindenkinek el kellett olvasnia az adott részt a könyvből
2. Mikor megtudta: Ő lesz Frodó, elolvasta, bár már kiskorában elkezdte


Ezt én is tudtam, de egy ifj. magazinban (amikben egyébként nem bízom meg) azt olvastam, hogy még csak az elsőnél tart.
OFF:
Most már tényleg búcsúzom! :cry: :cry: Nem jövök egészen agusztusig! 8O :cry: De végülis imádom ahova megyek...
Mit vinnék egy lakatlan szigetre?
Egy Lij posztert (ezt gondolom innen mindenki), A Gyűrűk Urát, A Szilmarilokat, A babót, a macskámat és csak a fórumot (ha lehetne)
Mindenkinek a világ legkellemesebb nyarát kívánom!
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64773 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valahol olvastam az egyik nyilatkozatát, ahol azt mondta, hogy sokkal jobb érdekes emberekkel találkozni a forgatásokon, mint egész nap a suliban ülni.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64770 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gekko: én eddig is a spanyoloknak szurkoltam!!!
szombaton játszanak a Kóreaiakkal!!!! DRUKKOLJON MINDENKI!!!!
Augustine:az osztálytárs dolgot, csak úgy értettem,hogy a környezetedben él, közel hozzád , ismered őt...

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64766 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: hát, jó kérdés, mindenesetre a BRAVO Girl írt egy olyan idézetet, hogy

,,15 évesen közöm nem volt a lányokhoz.''

Ezt értelmezze mindenki úgy, ahogy gondolja... :wink:

Ha Lij nem lenne híres, hanem mondjuk meglátnám az utcán szerintem tuti azt mondanám, hogy hű, de helyes!, de azt hiszem akkor nem rajonganék úgy érte, mint Lijért. Mert akkor nem tudnám, hogy milyen jó színész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64763 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Végigolvastam az 1-5-ig oldalt HUH!
Amúgy van témám: Lij-en kívül ki szemüveges a színészektől?

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64762 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Szméagol írta: Sziasztok!
Bár én azt hallottam, hogy mégy A Gyűrűk Urát se olvasta ki :!: 8O :x :cry: (CÁFOLJATOK MEG :!: )

Íme:
1. Peter Jackson annyira könyvhű akart lenni, hogy a jelenetek leforgatása előtt mindenkinek el kellett olvasnia az adott részt a könyvből
2. Mikor megtudta: Ő lesz Frodó, elolvasta, bár már kiskorában elkezdte

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64759 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: sziasztok! :P

zsoff meg az tetszik, mikor Elrond azt mondja, hogy"...go to Modor..." R-nélkül.Olyan édes!!!!! :P


Nekem meg az, amikor mondja:
"...the Fellowship of the Ring!" :P :P

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64757 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg pang :!: :!:

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64756 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: Tujjátok , ki még jó csávó, ma jöttem rá!!!!
a spanyol kapus, Casiass!!!!!!! woooooww!


Ez tényleg igaz!!
Mostantol Spanyolorzágnak drukkolsz a VB-n?
Viva Espana!(képzeljetek az n fölé egy ~-t)

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64755 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ithil Iarfeniel írta: húú milyen képek!!! 8O 8O Bocs ha már láttátok őket!:
www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=1163 :arrow: ez nekem naon teccik
www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=1124
www.elfenomeno.com/peliculas/multimedia/verimag.php?id=1234
itt még van "néhány": klikk


Megnéztem ezeket, és a következő tünetek jöttek ki rajtam:
1. Halálra nevettem magam Orli séróján
2. Majd' elolvadtam
3. Nekiálltam letölteni őket, de olyan sok, hogy meguntam. De érdemes megnézni

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64735 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Rég voltam itt, úgyhogy nagyon azt sem tudom, hogy mi a téma. Azért megpróbálok egy kérdéshez hozzászólni: Ha nem lenne híres, akkor tetszene-e? Hát, én annyit tudok, hogy nem szeretném, ha az osztályomba járna, hanem mondjuk minimum 1 v. 2 évvel legyen idősebb, és akkor már az sem zavrna, hogy kisebb nálam, és száz, hogy buknék rá. :D SZereintem van olyan kisugárzása, hogy ha nem lenne ilyen híres, akkor is tetszene sokaknak (előszöris nekem! :wink: ) Igaz, nem tudom, mert ha ismerném feltehetőleg úgy kezelném, mint az öcsémet. :P :oops: Remélem értitek, hogy mit akartam mondani, mert egy csomószor már én sem értem magam... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64704 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja egyébként LEANA: nagyon tetszik az aláírásod, ez a kedvenc idézetem a filmből (de ugye ez ,ilyen formában csak a filmben van, asszem a könyvben máshogy van , bár lehet,hogy , csak a fordítás más!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64703 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
najó, asszem most nem tolongunk,úgyhogy megyek, de ne felejtsetek el válaszolni!!!! (hódica , te se!!!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #64702 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF:hód:nóra megfog ölni,hogy megkérdezem, de akkor most mi van ezzel az Ádámmal???? tudsz valamit????valami újjat??? :P egyébként milyen pasi????? BOCS TÖBBIEK!!! (hódica válaszolj pirvátban!!)

TÉNYLEG, TÉNYLEG BOCS, DE NEM NAGYON JUT ESZEMBE LIJ-RŐL SEMMI!!!
JA DE: (EGY KICSIT INTIM KÉRDÉS ) NEM TUDJA VALAKI VÉLETLENÜL,HOGY MIKOR ..... HÁT ..... :oops: :oops: ÉRTITEK??? :roll: :roll:
ja, és szerintetek,ha nem lenne híres , akkor buknának rá a csajok, a magánéletében???? van annyira sármos , vagy szép , édi stb....
és, ha pl. ő nem lenne ismert, és a ti osztályotokba járna tetszene???
(jó, persze erre nem igazán tudjuk a választ,mert a természetét nem igazán ismerjük, de azért gondolkodjatok el rajta!!!
(nekem biztos feltünne, mert pont ilyen az ideálom!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.234 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére