Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #63566 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De az hogy lehet hogy nekem az elsőn nem beszél?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63544 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Nagyon kösz, nekem mind a két oldalon van duma, de Lij csak az elsőn (nem a flash változaton) beszél! Aranyos! :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63528 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Lili! Itt már tényleg köszöntöttek.De akárhányszor próbáltam csak Liv,Dominic,Billy,Orli vagy Ian Holm beszélt.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63518 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, azt kihagytam, hogy tényleg van barátnője. :cry: Egy régebbi Storyban benne vannak. Mármint Ő meg a csaj, ahogy csókolóznak. Meg akartam venni az egyik osztálytársamnak ( aki fülig belezúgott Elijahba), de sajna :x nem jutottam hozzá. De szerencsére a mi könyvtárunk mindig megveszi a Storyt, úgyhogy irány a könyvtár!

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63516 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De a végén kivágták a Flipperből a csókot.( De nem kár, mert a csaj nem egy világszépség.)
De aki totál beleesett Elijahba, az nézze meg (a Flippert), mert sokat látható egy szál gatyában!(mármint Elijah, és nem Flipper! :mrgreen: )
Amúgy apukám csak élijá vúd-nak mondja, de egy másik ismerősöm elijah-nak, sőt egy harmadik Erdő Éliásnak! (100% Hu) :P

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63442 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:igen már megjött,csak annyi a gond,hogy vmi van a kazival és nincs hangja és a kép is csíkos... :cry: :cry:
Szóval nem tudom mi a baj. :cry:

manó:bocsi,az előbb rossz címet írtam ez lesz a jó: www.lordoftherings.net/index_flash.html
Ez az oldal flash változata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63429 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Mire feljöhettem netre senki sincs itt. :(
Lili:megjött már a kazi? :?:

Elég érdekes az a cikk.Minden újságban leírják, hogy az anyja hogyan "találta ki", hogy az ő pici fia színész legyen.Tök szar, hogy soha semmi újat nem mondanak(na jó, ez hülyeség volt a részemről... :oops: ).És méghogy nem jár senkivel! :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (nemtom kik az újság informátorai, de jócskán el vannak tájolva! :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63402 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt nem tudom, viszont találtam valamit nektek! Remélem még nem láttátok! Egy csomó érdekes dolog van itt, jókat lehet mazsolázni!
www.ew.com/ew/allabout/0,9930,71 ... od,00.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63397 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én megnéztem ezt az oldalt,de nem köszöntött senki :( Valaki mondja meg hogy hogy kell!!!!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63377 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az biztos hogy nem! Annyira lerí róla, hogy egy okos magyar riporter nem tudta kiejteni! 100%, hogy nem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63376 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én "elijának" is hallottam... :roll: :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63360 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem (az egynyelvűm fonetikája szerint) Ilájdzsá (rövid ákkal). De attól még...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63355 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telella írta: Halihó woodisták!
Nem tudja valamelyikőtök, h mi annak az oldalnak a cime, ahol a kezdőlapon Lij és a többi szereplő köszönti a látogatókat?

Telella:a www.lordoftherings.net az az oldal ahol a szereplők köszöntik a látogatókat.Szerntem tök jó... :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63352 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty! A Legtöbb ember (és az MTV) szerint ilájzsának ejtik.A movie awards hétvégén folyton mondták a nevét.
A Flippert nem láttam,de azt olvastam hogy a forgatásán csókolózott életében először.Mert szerepük szerint csókolózniuk kellett,mármint a csajjal.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63335 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Halihó woodisták!
Nem tudja valamelyikőtök, h mi annak az oldalnak a cime, ahol a kezdőlapon Lij és a többi szereplő köszönti a látogatókat?

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63316 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!

oly rég voltam itt, hogy tán már nem is elmékeztek rám!!!
vagy mégis?????? :D :D :D :D
na, azér remélem,hogy emlékeztek még naughty anyátokra!!! :D
Estel: élájdzsá-nak kell ejteni, az angol lektoromat is megkérdeztem, és a szótárban is megnéztem a fonetikát!!!

óh, a hülye Franka minden jó pasit elhappol előlem, az átadón Matt Dammonnak adta át a díjat!!
szerintem poénos volt (bár egy kicsit szentségtörő),ahogy Jack Black kifigurázta a GYU-t!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63310 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legalábbis az MTV M.A.-ról valami ilyesféle kiejtésre emlékszem... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63307 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hálás köszönet. a nyelvem beletörik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63304 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
"ilájzsá vúd" :D kb. így...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63302 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ti hogy ejtenétek ki: ELIJAH- nevét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63293 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttátok a Flippert?
Elijah- saját bevallása szerint- nagyon szeretett a delfinekkel dolgozni.
abban a filmben egész más, mint a Gyűrűk Urában.
De azért negyon jóó! :D

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63291 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij télleg csak az általánost végezte el? Hm... Mintha máshol mást olvastam volna.Mondjuk ezeknek az újságoknak nem nagyon lehet hinni.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63241 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Neméntaláltamki!!
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63240 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Húú, az mondjuk dúúrva, h úgy írták: Elijahot :twisted:
Bár két bekezdéssel lejjebb már jól volt írva. :)
Mel Gibbon?! :mrgreen: 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63236 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, szépen összeszedték ezt a cikket.
De, volt egy baki! Mel Gibbonnal 11 éves korában forgatott, nem 12 évesen :D

Juj, olyan hülyeséget találtunk ki a húgommal...

Elijah szemei olyanok, mint az óceán, a szája, mint egy cseresznye, viszont a haja gyakran egy jéghegyre emlékeztet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63227 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
El rajongók! Aki olvasta a cikket, örüljön, aki nem, az is! Remélem, tetszik majd Nektek!
www.holgyvilag.hu/main2.php?cikk=2230
Ha volt már, bocs!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63197 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem se jött be, pedig mindent megpróbáltam... :cry:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63189 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Be akartam rakni két képet,de nem jött be :( Pedig azokon sztem jól látszik, hogy a két 92-es filmben Lij tök máshogy néz ki. A Forever Young-os képen olyan Flipperesen néz ki :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63188 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ok Lili! Köszi! Valahogy nekem is furcsa volt,hogy még sose hallottam egy gyerek színészt se,akinek Csőre Gábor lett volna a hangja :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63181 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

manó:ha minden igaz akkor Csőre Gábor a GYU-ban volt Lij hangja. :)

hódica:megjött a kazi,de vmi baja van,mert nincs hangja és a kép is csíkos. 8O
Pedig már úgy szerettem volna látni... :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.403 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére