Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #62215 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyuszinak: A boxeren nem fénykép van, egy olyan "Elijah-Frodó" körvonala van rajta, meg a Gyűrű felirata.<-ezek világitanak. Sztem kérdezd meg Naughty-t, neki van ilyene.
Jááj mi van a tv-be'! "Amikor Zsákos Frodó még nem találta meg az Egy Gyűrűt, mikor még Harry Potter nem találta meg a Bölcsek Kövét, élt egy..."
Na vmi filmelőzetes, ami nagyon nem idevág... :oops: :roll: Nyuszinak: A boxeren nem fénykép van, egy olyan "Elijah-Frodó" körvonala van rajta, meg a Gyűrű felirata.<-ezek világitanak. Sztem kérdezd meg Naughty-t, neki van ilyene.
Jááj mi van a tv-be'! "Amikor Zsákos Frodó még nem találta meg az Egy Gyűrűt, mikor még Harry Potter nem találta meg a Bölcsek Kövét, élt egy..."
Na vmi filmelőzetes, ami nagyon nem idevág... :oops: :roll:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62214 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy hallottam,hogy sajna nem volt ott. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62212 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam a Fekete-fehért, az Amerikai pitét meg nem (nem is igazán érdekelnek az ilyen filmek :P )...

Lij nem volt az MTV Movie Avardson, ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62207 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:köszi a gratulációt és azt,hogy fölvetted a LOTR movie special-t! :D :P

Telumehtar:én is kb. egy hét múlva fogom megnézni,ugyanis hódica veszi föl nekem és külddi el postán. :D
Amúgy még mindig nem láttam a Fekete-Fehért szóval én nem tudok válaszolni a kérdésedre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62206 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Jó neked....én csak 1 hét múlva nézhetem meg.....
Egyébként Lij a Fekete-Fehérben nem az Amerikai Pite egyik szárjával játszott együtt?
Valami Mickey volt a neve?Nem tom.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62205 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!

Akkor most lesz Flipper, vagy nem lesz?De hogy hétfőn Forever Young lesz az már tuti, úgy hogy mindenki skubizza a TV2-t (21,30.))

Lili:ügyi vagy!Gratula! :P (amúgy felvettem a LOTR movie special-t az MTV-n és király!!!!!! :P :P tele van Lijjel!)

Vic:köszi a képeket! :P

Mára ennyi voltam, megyek focit nézni!

Lijes álmokat mindenkinek! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62203 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:nem tesz semmit :wink: :D
Sajna én is majd csak videóról tudom megnézni,de nekem végülis az is jó... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62196 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Holnap este??? Nem lesz időm megnézni...holnap után megyek tanulmányiutra :(
Na de mind1.....Majd felveszem....Egyébként köszi Lili a helyreigazitás5t időpontilag...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62195 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar:neked is köszi... :D

Most néztem utána,és ha minden igaz akkor az MTV Movie Awards holnap este 9-től 11-ig lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62189 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Az MTV-t én is egész nap néztem de este 9-kor nem volt semmi :(
De tényleg mikor lesz?
Lili:ügyi vagy hogy jól sikerült a vizsgád....
Nekem meg 1 házidolgozatom nincs meg (a tanár miatt) mert ,,véletlenül" letörölte.....
Ilyen is van????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62183 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:köszike!! :D

Amúgy az a film jövő vasárnap lesz 15 óra körül,ha estleg érdekel vkit...
manó:és mi volt még az MTV-n?Mikor is lesz a díjkiosztó?
Ilyankor úgy utálom,hogy nincs MTV-nk. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62182 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: ezt direkt a Te kedvedért linkelem:

www.bagendinn.com/chainoffools.htm

(dejódejódejódejódejó!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62177 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egész délután MTV-t néztem.Most movie awards hétvége van és mutattak régi interjúkat Elijahval,amikor még tök kicsi volt.De csak néhány szót vagy képet mutattak :( De mondták a nevét nagyon sokszor és ilájzsának mondták.Hehhe :twisted: Hülye tesóm nem hitte hogy úgy mondják.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62178 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem meg van a Flipper, szóval mindegy... (el is kezdtem szentségelni, hogy megvettem a kazit, és két hétre rá leadják a tvben)

Lili: király vagy!!

Vic: Millió köszönet, ez olyan nagyon Frodós kép!

Fotós a Frodós boxer????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62175 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is megnéztem.És mivel estére más van kiírva,gondoltam hogy a sorozat...De még azt se találtam a műsorban.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62174 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
naughty:köszi :wink: :D

Sajnos azt kell,hogy mondjam,hogy az a Flipper ami lesz a tv2-őn az nem az amelyikben Lij játszik.Ez vmi sorozat 2.része lesz... :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62171 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Komolyan lesz a Flipper??? Nem mintha nekünk nem lenne TV újságunk... :P De hülye vagyok :)
Egy boxer mennyibe kerül? Csak hogy tudjam :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62132 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Írtóóóóó jóóók a képek! Frodó vigyorog :D ezt nem nagyon szokhattuk meg tőle!
Mostanáig elég szomorú volt a napom, de az, hogy megtudtam, hogy lesz a Flipper! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Teljesen felvidultam! :D Most szaladnom kell videót venni, hogy felvegyük! :wink: Akár angol, akár német, akár szlovák fölvesszük! De gondolom, hogy a tv 2 magyarul adja le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62127 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Íme egy képkocka a LOTR DVD-ről:

klikk ide

Berakom a Samus topicba is, hiszen ő is rajta van, nemcsak Frodó 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62106 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
LILI: KIRÁLY VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én meg el*asztam az egész bizonyítványom 1 nap alatt!!
2 házidogám elveszett, mert nem lehetett megnyitni a Flopit, amin rajta volt (sok-sok órát dolgoztam rajta), és azt mondta a számtech tanár,hogy azért, mert a mobilom mellett tároltam, és ezér a flopesz.....
+még matekdoga........ :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

8O :roll: :roll: :roll: bocsi az offért!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62096 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csááááá!!!!

VAN FRODÓS BOXEREM!!!!

JA ÉS A LEGFONTOSABB:
A TV2-N LESZ A FLIPPER VASÁRNAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

nem olvastam végig az interjút, mert szerintem értelmetlen eléggé, és nincs benne semmi infó!!
az elején arról dumálnak, hogy most éppen a try seventeen-t forgatják, és Lij hozott valami zenét,hogy meghallhassák!!!
ja, és egyébként tele van rögögéssel, és yeah , meg uh-okkal!!!!
nameg nem is értek minden szlenget!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62044 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
hódica:ok,akkor vedd fel azt is légyszi! :D :P

Amúgy képzeljétek ma szóbeliztem töriből,és ötös lett,pedig pont azt a tételt húztam amit nem tudtam olyan jól (görög kultúra és filozófia).
Bocsi az OFF-ért de ezt el kellett mondanom... :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62039 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D :D :D :D
Ez tök jó avatar!!!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62038 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megértettem hogy fehér van,de az nem igaz hogy más színben nem gyártanak.....Csak máshol kell keresni.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62033 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom pangunk. :( Na mind1.

Lili:sz.tem az os ráfér, én biztos vagyok benne. :wink:

Ezeket látnotok kell:(millió egy Lij kép :P )

www.always.ejwsites.net/index.htm

Van egy csomó kép, ami a SW premierjén készült!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61965 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry: :cry: :cry:
nem értem az interjút!!!!
v.ki elmondaná belőle a fontos részeket?miről van szó?ez ugye egy rádióban volt?
HELP!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61960 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok mindenki!

Vic:köszikösziköszikösz!!!!!!!irtó édik a fotók! :P :P

mennyi egy ilyen boxer?és fotó van rajta vagy olyan hímzett izé?és jól néz ki? :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61959 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nnna, hát ez az interjú!!
Tök édesek együtt, már belátom! (főleg az a vívós rész, na, az nagyon teccett! :lol: :lol: ,,Fence yourself.'' Jófej lehet ez a Franka :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61947 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vic: hú, köszi a linkeket, baromi jók!!

Telella: És a kép milyen rajta? Úgy értem, fotó? Ha nem, akkor asszem nem veszek Frodós boxert :wink: (nem mintha boxert hordanék :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #61943 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

manó írta: Nekem sürgősen kell egy Frodós boxer.Legolasos jobb lenne,de ha fehér akkor inkább nem kell.Bár biztos van más színben.Hol lehet ezeket veni?

Kaiser's-ben. Legolasos csak fehérben, Frodós meg csak sötétkékben van! A Legolasos íjas, és asszem 1 fa is van mögötte, de lehet,h ez egy másik boxer... :roll:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.385 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére