Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #61371 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na, most megyek, mert tök rossz kedvem lett!!! :cry: :cry: :cry:
(nem csak lij miatt, szóval ne nézzetek teljesen hülyének!)

na, Erendil...meg minden!!!! :? :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61360 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:( :( :( :( :(
MÉRT NINCS MTV-NK?????
EZ TÖK GÁZ, ÉS MOST OLYAN SZOMORÚ LETTEM EL MIATT!!
DE LEGALÁBB NEM SZÁLL EL!! REMÉLEM ORLI SE SZÁLL EL!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61359 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek, tévedtem. A díjkiosztó megvolt 1-jén. FELVÉTEL LESZ! Ezt a többiek mondták, én nem tudom, honnan szedik! De asszem Lij nem ment el, mert állítólag Orlie sem volt ott, PJ meg felvételről ment...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61351 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!

akkor most nyilvánosságra hozták a nyerteseket??
EZ SZEMÉTSÉG!!
de akkor mi értelme a díjkiosztónak????
remélem azért LIj elmegy!!!
akkor 6-án 9-kor lesz, mármint helyi idő szerint, vagy ottani???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61311 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs, lehet, h naon hülyeséget kérdezek, de akkor mi lesz 6.-án?????
Vagy a dijakat még nem osztották ki? :oops:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61310 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Juj, most látom csak... :cry: :cry: :cry:

Hogy lehet az, hogy Lij nem nyerte meg????? :evil:

Egyesek nem tudják értékelni azt, ami egyértelműen tyodájatos!
Szegény Lij...

Nnna, azért örüljünk a GyU győzelmének, és Orlinak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61309 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Juhéééé! Olyan régen meg akartam már nézni, és rögtön magyarul, és nem németül! Eeeeeezaaaaaz!!!! :lol: :lol: :lol:
/és az elmaradhatatlan dejó dejó dejó!!!/ 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61298 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Június 10, 21.30, TV2: Halhatatlan szerelem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61276 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Akkor most le maradtam az Movie Awardsról? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ki az a
Will Smith? :) :twisted: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61185 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:ha pl.megnézed a legjobb férfifőszereplő kategóriáját,akkor a nyertes pirossal be van keretezve,és ebben az estben sajna nem Lij hanem Will Smith :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61183 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaja! :(

De én most vagyok az MTV honlapján ( www.mtve.com ) és semmi nyoma a nyerteseknek.( :?: :?: :?: :?: :?: )Csak azt írják ki, hogy juni 6-án 9 pm-kor movie awards.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61175 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj pedig annyira szurkoltam Lij-nek!! :cry: :cry: :cry:
De viszont a másik két díjnak nagyon örülök :P ,de nem értem miért kellett most nyilvánosságra hozni,hogy kik a győztesek. :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61166 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most hallottam az infót, hogy Lij nem nyert a MTV movie awardson. :cry: :cry: :cry:
De a GYU lett a legjobb film, éd Orli a legjobb "új színész"(vagy v.mi hasonló :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61107 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képzeljétek L, van egy hiper-szuper-giga-meg-ÓRIÁSI GYU mozi-plakát az ágyam felett!!!! :P :D :P :D :P :D Reggel mikor felkelek az ágyból egy óriási Frodó fejjel találom szembe magyamat! :wink: (Nem egy rossz érzés! :P )

Lili:sz.tem hétfőn már itt lesz.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61104 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én holnap magyarból írok két órás fogalmazást(Vörösmarty+Kölcsey) :cry:
Nekem is drukkolhattok! :P
Én is drukkolok mindenkinek! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61102 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!,Szméagol:drukkolok nektek! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61099 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindenkinek drukkolok! :D
De ha már így drukkol mindenki mindenkinek, nem drukkolnátok nekem a fizika és kémia dogáimhoz? :oops: :D :D
A kémia évvégi jegyem ezen múlik! :cry: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61098 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is drukkolok mindenkinek!
/Nekem is szükségem lenne rá, mert én holnap latin fordítás-dogát írok :? /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61097 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi!!! :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61093 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is drukkolok Lili! :wink: :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61092 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Mindenkinek köszi a drukkolást,eléggé rám fog férni. :wink:
naughty:köszi,hogy lefordítottad a szöveget! :P Amúgy nyolcadikos vagyok és a gimibe ahova járok kétévente kisérettségizni kell. :cry:
hódica:már pénteken föladtam a kazit,úgyhogy remélem időben oda fog érni :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61079 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: nem baj, annyi elég is !! az mindent megmagyaráz!! :D

na csá!! (Anyám már készíti elő a szulipami tortám, monjuk csak holnap lesz..., mindegy ,húznom kell :D )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61078 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:wink:
Remélheted joggal!! :!: De miért akarod megb*ni a Rigó utcát? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61077 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MOST MENNEM KELL, MERT 2 házidogát kell írnom Föciből (angolul) és le is kell fordítanom!!!
keresek vmit itt a hálón!

Erendil fénye világítsa meg utatokat!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61076 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:
ebből csak a f*ck-ot, meg a Rigó utcát értem :oops: :? :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61074 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:lol: :lol: :lol: :lol:
I hope, but It depends on, the f*cked Rigo Street!!(bocsi! :oops: )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61073 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

naughty:kösz a fordítást! :P én is alig értettem belőle v.mit. :oops:

Szerintem tök jó, hogy a riporter ilyen stílusban kérdez Lijtől.Olyan, mintha haverok lennének! :wink: Persze, tudom, hogy ez az MTV, de nekem akkor is új, hogy ilyen "haver-stílus"-ban dumálnak.Lij meg még mindig irtó cuki!!! :P

Lili:mikor adod fel a kazit?(csak hogy kb. mikor fog megérkezni)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61071 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszönjük a fordítást! :D :D

Most máe tuti, hogy jó eredménye lesz a vizsgádnak! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61067 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
köszi mindenki a gratulationokat!!!
DRUKKOLUNK NEKED LILI!!!!
hányadikos vagy ,hogy már kisérettésgizned kell???
nekünk csak 3.-ban kell!! most másodikos vagyok!!( szerencsére 5 éves a suli ,szóval még van időm parázni az érettségitől!!!

OK, HAMÁR ANGOLBÓL VIZSGÁZTAM, AKKOR LEFORDÍTOM NEKTEK!!!

Az egykori gyerekszínész Elijah Wood az , akit az Mtv movi awardson a legjobb férfi főszereplő kategóriában jelöltek Frodo megformálásáért, és akit at Mtv riportere Iann Robinson találóan a GYűrűk ura universumának középpontja névvel illetett!!

IR: Te most a történelem egy részévé váltál!! Milyen érzés ez???

Lij:Őrjítő! őrjítő! Egy kicsit nyomasztó,azt hiszem!!
Mind 16 hónapig Új-Zélandon dekkoltunk , a saját kis kiruccanásunkon, és ez az egész most így hirtelen berobbant a világba !! Őrület!

IR: Ez most egy kicsit bizar számodra , nem??
szóval ott van a kilences (itt gondolom a tetkóra gondol),meg minden,de te vagy Frodo,olyan , mintha te lennél a világ közepe!! Nem őrjít meg??

Lij:Igen,én vagyok a gyűrűhordozó!! Nem , megpróbálok a Többiek vállára is egy kis súlyt helyezni! Nem szeretnék mindent én hordozni!
Nem akarom az egész Film súlyát én hordozni!

IR:Úgy halottam rólad ,hogy nagy MOzirajongó vagy, de ami számomra a legmeglepőbb a karrieredben eddig,hogy sikerült kikerülnöd ezt az egyész nyomi tini-vígjáték stílust! Nem félsz a rivaldafénytől , ami most körülvesz??

LIj: Elég izgatott vagyok emiatt, mert még sosem voltam ilyen helyzetben azelőtt! Eddig mindíg csak fokozatosan épült a karrierem, nem voltam felkapva igazán, de úgy érzem ez most lehetőség arra,hogy folytassam , amit elkezdtem és több ajtó megnyílik majd előttem, és egy kicsit kítárhatom a szárnyaim ( :D de édi), ami nagyszerű!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61066 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Elnézést, de tényleg dfordítsa le valaki, mert én ugyan angolt tanulok, de azért ennyire még nem vagyok tájékozott :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: és elveszett az angol-magyar-szótáram. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ,mert főleg szavakat nem tudok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.438 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére