Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #61029 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
gratu naughty! nem véletlenül tegnap voltál? (középfokún?)
hajrá Lili!
bocsi, h csak most vagyok....
nagyon rég nem voltam, a tanáraim meg vannak őrülve, jővőhét az uccsi erre két TZ-t is írunk megatöbbi.
meg beteg vagyok, szerncsére már inkább voltam.
azok ott a Storynál marha színvonalasak....
MTV: hajrá LOTR!
levél:
Viggonál pont ezen meditálunk hetek óta!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60965 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt nem akarná vki lefordítani,ugyanis egy szót sem értek belőle? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60962 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem még nem láttátok!


Former child star and Osbournes houseguest Elijah Wood scored a Best Male Performance nomination for his portrayal of Frodo, who MTV's Iann Robinson aptly dubbed the center of the Lord of the Rings universe.



Iann Robinson: Tell me, now that you're a part of history: how does that feel?

Elijah Wood: It's mad. It's mad. It's kind of overwhelming because it's really just hitting me now, I think. We were all tucked away in New Zealand for sixteen months and thought we were on our own little trip and now it's suddenly hitting the world. It's been crazy.

Iann Robinson: Are you at all weirded out by it? There's the nine and everything, but you are the Frodo. You're like the center of the universe right now. Is that crazy?

Elijah Wood: I'm the ring bearer. No, I try to diffuse the pressure amongst everyone else. I don't wanna bear everything, so I try not to bear the weight of the film.

Iann Robinson: Now you are, as I've heard, a huge movie buff and what's really awesome about your career so far is how you've managed to side swipe the whole lame teenage comedy thing. Are you at all afraid of the super limelight being on you now?

Elijah Wood: I think I'm more excited about it than anything. It is kind of frightening because I've never been in that position before. It's always been this kind of gradual move and never anything really massive, but I think this is gonna give me an opportunity to continue doing what I'm doing and open more doors so I can kind of spread my wings a little bit, which will be great.
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... ?intNum=11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60894 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Köszönöm Hódica! :D Mindjárt meg keresem ezt a képet...Nem jól mentettem le! :oops: :oops: Jellemző! :wink: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60891 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:köszi! :P Most megyek is törit tanulni... :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60889 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bocsi, nem beillesztés, hanem másolás

Lili:nekem a nővérem éretségizik az idén, így tudom, mennyit tanulhatsz! :? De én drukkolok neked!!!!! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60888 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!

naughty:gratulálok!!!! :P :P

szerintem csütörtökön lesz az MTV-n mert a Music Awards-ot is élőbe adták, és nemtudom, hogy mi értelme lenne ezt felvételről adni, de majd megnézem a honlapon

szméagol:én úgy szoktam linkelni, hogy a képnek kijelölöm a címét(kék lesz)jobb gomb klikk, kivágás, és ahova be akarom illeszteni, ott jobb gomb klikk, beillesztés, és már kész is! :wink:
Remélem sikerül a színes írás! :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60885 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
naughty:én is gratulálok! :D
Nekem meg jövőhéten szurkoljatok,ugyanis kiérettségizem,és egy csomót kell tanulnom,most is csak 10 percre tudtam feljönni. :cry:

Egyébként arra én is kiváncsi lennék,hogy mikor kezdődik,de végülis mindegy,mert úgyis hódica veszi föl nekem. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60859 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
naughty, Szméagol: Az MTV honlapján azt olvastam, hogy a Movie Avards-ot szombaton adják el este 9-kor. Tudom, ennek semmi értelme, mert jún. 6-án van a gála szombat pedig 8-a, de ez volt a honlapon. :roll:
Egyébként láttátok, hogy a GyU-t 6 kategóriában is jelölték?! Még Legsi is kaphat valamit! :D

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60844 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D :D :D :D
KÖSZI szméagol!!
sajna én egyikben sem tok segíteni, de ÉN IS KÍVÁNCSI LENNÉK A PONTOS IDŐPONTRA!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60841 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy a Movie Awards díjkiosztás pontosan mikor lesz június 6-án (Ugye?)? Mert nincs benne az újságunkban az MTV. :evil:
És valakinek megint ( :!: :evil: ) le kéne írnia, hogy hogyan kell linkelni, mert elvesztettem a papírt amire leírtam. :oops: Írtó felesékeny vagyok... :oops: :oops:

Gratulálok Naughty! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60837 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!
elég jól sikerült a vizsga remélem átmegyek!!! kössz,hogy drukkoltatok, neked is hóód!!! :D :D :D
LILi: ez szerintem úgy van,hogy készítenek egy képet Lijről , amit aláír , és ezt lemásolják 12511100002444 példányban, és minenkinek elküldik , aki ír!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60738 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:
nem érdemes megvenni!
semmi újdonságot nem írnak, csak hogy Franka idősemm, hogy Vancouverben egy forgatáson jöttek össze, meg ilyenek.Meg azok a képek vannak, amiket mi már rég kielemeztünk, amik azon a hokimeccsen készültek, és ahol az a nyomi szemüveg van rajta :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60735 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi!
Mi az aktuális téma?... :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60730 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Szerintem annak sem sok az esélye,hogy egyáltalán ő írja alá a képet,ugyanis gondoljunk csak bele mennyi rajongói levelet kaphat,és gondolom nem tudja mindeggyiket aláírni... :roll:
De azért reménykedni lehet... :P

Amúgy mit írnak róluk a Storyban?Érdemes megvenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60726 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!

naughty:Viel Glück!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P (tudom, hogy angolból vizsgázol, de a sok szerencsét csak németül tudom :? )

Arról a cikkről, ami a storyban van, csak annyit, hogy annak a német újságnak főcíme az, hogy "Franka átköltözik Hollywoodba?"(mármint annak az újságnalk a cikke, ahonnan be lett ollózva a storyba a cikk)
(úr Isten!!!!!hogy én mennyire nem tudok értelmesen beszélni :oops: :roll: :? )

Szerintem sem nagy a valószínüsége annak, hogy Lij személyesen ír nekem, de ha csak egy aláírt képet kapok tőle(meg a többi szereplőtől)mér megérte! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60666 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Arrrghh! Nem igaz! Mikor lesznek már az új filmjei?
Senki se tudja?! Mondja meg valaki!!!!
Egyébként kapok Frodós vagy Lijes polót! :D :D :D :D
Mindig azt fogom hordani! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60631 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek!!
A Storyban is megjelentek a Lij és Frankás képek és egy cikk, "Meggyűrűzik a Gyűrűk Urát?" címmel... Akit érdekel..

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60587 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy én mit találtam ma a TheOnering.net-en!? :lol: 8O :lol:
Tudósok a szemhez tartozó gént és látóideget Frodónak keresztelték el. Az ok egyszerű: Nagyon elcsodálkoztak, mikor rájöttek, hogy egy ilyen, látszólag jelentéktelen génnek, ekkora hatása van. Aranyos nem? :)
Amit nem értettem a cikkben az az, hogy valami békát is emlegettek. Talán ez az elnevezés csak a békák szemidegére vonatkozna? :?
Akkor is édi. :D

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60574 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: www.elijahfan.com/pic1.jpg (ez melyik film :?: )


A Chain of Fools!


Tudjátok nekem mekkora mákom van? Reggel a vonaton mindig látok egy Lij hasonmást! Annyira nagyon nem hasonlít, csak a szeme színe, meg a szája, az orra is hasonlít, csak kicsit hosszabb, és a haját tök úgy hordja, mint Lij a Faculty-ben! Jó, mondjuk a feje is más formájú, de nem igazán ül egyik bandánál sem! Émmeg mindig egy kocsiba szállok vele, néha meg direkt szembe ülök vele. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60507 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NA, MOST MEGYEK!!!!!!
drukkoljatok!!!(főleg a fordításnál, mert abból nyomi vagyok!)

Erendil fénye kísérje utatok!!! (ne meg az én nyelvvizsám!! jóó, többet nem mondom el a nyelvvizsgát)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #60506 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:jaj,nem,még nem írtam neki,csak úgy kérdeztem tőletek,hogy ti írtatok-e már :)

Amúgy sok szerencsét szombatra!!! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60503 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MOST OLYAN PUNNYADT ITT MINDENKI A FÓRUMON, LEGALÁBB IS MÁS TOPICOKBAN!!

holnap nem jövök föl, mert nyelvvizsgázok szombaton, és holnap egész nap tanulni fogok!!!! (de legalább nem kell suliba mennem)

SZÓVAL LET'S DRUKKK FOR ME TOGETHER!!! :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60501 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MIKOR írál neki, Lili???
mailt, vagy levelet???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60496 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija:nincs mit :P
naughty:ja,én is eltudom képzelni,hogy Lij helyett vki más írja alá és küldi el nekem. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60495 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én azért nem gondoltam,hogy írok nekik, mert naponta 8220220022111 levelet kapnak,és úgysem olvassák el, csak az alkalmazottak vagy mittomén kik elküldenek egy dedikált képet aztán annyi!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60488 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:köszi!!!!!!! :P
Jók a képek,hódica! :D
T'om,nemidetartozik...én Beatles-hasonmásokkal vagyok körülvéve... :D

Hobbitleány,többiek!Ti KOMOLYAN írtok a sztároknak?És... :oops: megéri?van eredménye?visszaírnak?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60476 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: MÁÁÁZLISTA VAGY!!!
de képzeljétek az orli hasonmást ma megint láttam a héven!!
nem csak ,hogy láttam, hanem mellettem állt a mozgólépcsőőőn!!!
olyan szép,de nem mertem ránézni, egy kicsit feltűnő lett volna!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60463 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg! Most jöttem rá, hogy GYU-hasonmásokkal vagyok körülvéve. A nagymamám szomszédságába lakik egy fiú, (akibe régen bele voltam zúgva :oops: , és mindig együtt fociztunk :wink: )aki tisztára úgy néz ki, mint Legolas. A másik hasonmás az osztálytársam, akivel nem annyira bírjuk egymást :? , de néha megvagyunk együtt is, ő pedig Elijah-ra hasonlít, és még a testalkata is olyan. Annyiban különböznek egymástól, hogy neki nem barna a haja, hanem szőke. Az a jó az egészben, hogyha rájuk nézek rögtön eszembe jutnak azok, akikre hasonlítanak. :D (De hülyén tudok fogalmazni! :) )

U.i.: Jók a képek!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60458 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!
Hódica , jók a képek, bár az utolsó nem jön be!!!
tök hülyék ,azt írták abban az MTV-s showlátogatásos izében.. azt írják:
the cute ELF boy Frodo... FRODO NEM ELF, Ő HOBBIT!!! :o :o

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.532 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére