Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #62349 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Légyszíves írjatok néhány film címet amiben Lij a főszereplő! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62348 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:twisted: :twisted: :twisted:
Nem jön be egy csomó!
:twisted: :twisted: :twisted:

Szerintem Franka nem csúnya!!És nem minden a külső.... :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #62347 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
képek:

pinkpalmtree.com/files/elijah/1.jpg (a száját leszámítva sirály! 8)

pinkpalmtree.com/files/elijah/2.jpg (brazil wallpaper :P )

pinkpalmtree.com/files/elijah/3.jpg (ez is jó!)

pinkpalmtree.com/files/elijah/4.jpg (meg ez is!)

pinkpalmtree.com/files/elijah/5.jpg (hmmm.... :!: )

pinkpalmtree.com/files/elijah/6.jpg (már megint azok a szemek!olyan szomorúan tud nézni! :( )

pinkpalmtree.com/files/elijah/7.jpg (elolvadtam....)

www.elijahfan.com/temp/7.jpg (édi!!!!!!!)

www.elijahfan.com/temp/6.jpg (én is ilyen csukát akartam :roll: )

www.elijahfan.com/temp/9.jpg ( :P )

www.elijahfan.com/temp/11.jpg (vajon mire készülnek a fiúk? :wink: )

www.elijahfan.com/temp/12.jpg (piros szemmel :P )

Na jó! Ennyi elég mára!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62346 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem (legalábbis remélem) Lij nem is a külseje miatt szeretett bele! :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62345 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem változatlanul nem szimpatikus! Nem csípem a csúnyácska színésznőket! Mondjuk a piros haja óta kupálódott valamit, de változatlanul nem jön be nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62342 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol:
nem tudom pontosan, nekem sincs HBO-m, az egyik barátnőm vette fel;v.milyen mozis műsorban volt :roll:

Franka az MTV movie awards-on:
us.imdb.com/EGallery?source=gran ... path=group

us.imdb.com/EGallery?source=gran ... path=group

Nekem egyre jobban "tetszik" ez a lány.Ezeken a képeken sz.tem nagyon aranyos. :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62341 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telella: egyik ablakban töltök föl, a másikban töltök le, a harmadikban meg fórumozok 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62340 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nagyon jók a képek! Le is töltöttem majdnem mindet!
Hódica!

Nem a felvétel indulban volt? :? Mert akkor nem maradtam le, mert az már föl van véve! :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62339 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt a bizonyos csókjelenetet már én is láttam,mert föl van véve nekem a Fekete-fehér,de azt hiszem abból a filmből annyi elég volt... :? Az a nő pedig télleg elég öreg Lij-hez :twisted:

Sajna nekünk HBO-nk sincs,szóval én ott sem láthattam a LOTR Movie Specialt. :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62337 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azé van itt valami a B&W mentségére! Ugyani végig improvizáltak benne! És hát nem mindenki olyan tehetség, mint Lij.

/jólvan, én is utálom :wink: /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62333 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jesszus Nyulhopsz mennyi kép!!! 8O

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62331 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaja!
Az még egy dolog, hogy öreg(persze Lijhez képest), de nem tudom, miért smárolnak.Nincsen rá utalás a filmben, hogy összejönnének.Gagyi az egész!Fujj!

A LOTR MOVIE SPECIAL nagyon király!!!!Mondjuk sz.tem ezt adták le v.mikor az HBO-n is a Mozi, mozi,mozi!-ba, de lehet hogy nem. :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62327 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igazad van Hódica a B&W-al kapcsolatban, szerintem is szar!!!
és az a csók töd durva a végén!!!!és bruke shields (ha így kell írni) ÖREG!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62325 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Örülök, hogy nem csak nekem tetszik az új képem! :P

Én semmilyen Flippert nem láttam a műsorújságban.De ha nincs benne Lij, akkor meg sem nézem. :roll:

Én láttam a Black&White-ot, és nem emlékszem benne Pités szereplőre.Csak Brook Shieldsre, meg arra a csókra a végén :twisted: De elég egy sz*r film, úgyhogy nem vesztettél vele semmit, hogy nem láttad.Lij is alig van benne.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62322 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz:Már meg is néztem őket! Úgylátom van pár teljesen új is!!! baromi jók!! :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62321 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: nagyon sexy lettél!!!
BIZTOS NEM AZ A FLIPPER LESZ????????? 8O :evil: :evil:
AKKOR BOCS!!csak onnan tudtam,hogy ültem a fotelben ,de nem igazán filgyeltem a TV-re, de egyszercsak hallottam,hogy FLIPPEEEEER VASÁRNAP és el se tudtam képzelni ,hogy más lenne, mint a Lij -es Flipper!!! :cry: :cry: :cry:
juj remélem, az osztálytársam fölveszi a LOTR specialt!

A BOCER 1300 FT (egy kicsit drága,de minden boxer ennyi)és rajz van rajta, ami végül is elmegy.... ja, és igen világít,de csak a tündebetűk, tudjátok,a gyűrű felirata!!
egy olyan kép van rajta, amin Frodo fogja fullánkot, és harcra kész!
egyébként azért hiteltelen a kép egy kicsit,mert tökre harcias fejet vág, de én nem emléxem arra, hogy valamikor is ilyen fejet vágna!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62320 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telella: köszi! (untam már, hogy én csak profilból látszom)

Megreformálom az oldalam galériáját! Átköltöztetem az egészet a kep.tar.hu/ejw címre (jó, a tár elég szar hely, de nekem sokkal kényelmesebb az új képeket feltölteni). Még nincs kész, de folyamatosan töltögetek föl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62317 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D
Az a Flipper ami lesz a tv2-őn egy sorozat,és nem az a film amelyikben Lij szerepel. :cry:
hódica:nagyon jó az új képed! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62312 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tök jó a képed hódica!
Az a Flipper sztem 1 sorozat v. nemtommi, mert a főszereplők között nem volt Elijah neve! :x

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62309 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, hogy tetszik az új képem?Nekem nagyon! :P

Ha még v.ki nem látta volna:
www.herr-der-ringe-film.de/hdr/d ... l_230.html
(TTT-s képek, a forgatás előtt :P )

Tegnap volt róla szó, hogy v.mikor lesz v.melyik cstornán Flipper.Ez most akkor igaz, vagy v.ki v.mit félrenézett? :?: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62301 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!! :P

El ne felejtsétek:MA 21.00 MTV MOVIE AWARDS(sajnos Lij nem lesz ott :( )

Nekem is be kéne szereznem egy Frodós boxert.Nemsokára (remélem) lesz Lijes pólom, zoknim már van, úgyhogy nyáron majd Lijes cuccokban feszítek. 8) :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62300 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ezek a képek! :!: 8O :? :) :D :D Ezek írtó jók! Elijah pisztollyal a kezében! :wink: Ez nagyon jó!
De mikor lesz már valamelyik új filmje ? :?: :?: :?: :?: Ezt már nagyonjó lenne tudni! :? :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #62299 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62298 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Shaira! A magyar címe Kötöznivaló bolondok :D :D :D Jól megszívtam már ezzel a címmel...Mind1. Videótékában van.Legalábbis nálunk.És szinkronizált.Sztem tök jó benne Lij magyar hangja. Simonyi Balázs...asszem. De lehet hogy rosszul emlékszem.
Nézze meg aki még nem látta!!! Mert Lij nagyon aranyos fejeket vág benne,meg "műsír" :P De amúgy is jó film,nem csak Lij miatt.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62297 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó hogy nem volt semmi tegnap kilenckor,amikor ma lesz.... :? Egyébként ezen a fórumon is leírta valaki ekkora betűkkel , hogy szombaton lesz.
Köszi Nyulhopsz! :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62277 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/chainoffools.htm

Ennek a filmnek mi a magyar címe? Volt már nálunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #62260 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hétfőőőn... :cry: :cry: :cry: de miért PONT akkor????
Az anyán TUTI hogy az RTLen fog v.mi izét nézni!és ő a főnök...vagy ha nem,felveszi.Én meg ahhoz kicsi :? vagyok,hogy fél12-ig tvzzek.Szóval... :cry: ugrott :!:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62221 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó az avatarod Nyulhopsz! A boxer áráról kérdezd Naughty-t, mert ő már vett! :D

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62220 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujdejó!
Akkor Frodós boxerem lesz!!
És mennyibe kerül?
Juj! Boxert fogok hordani! :oops: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62217 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ezt eg miért küldte el 2x??????? :evil: :evil: :evil:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.540 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére