Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hónapja #63168 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csőre Gábor melyik filmben volt a hangja?

Szerintem nagyon jók a gyerek szinkronok.Nem erőltetettek.Szerintem... :roll: :x

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63159 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoff(manóclány) írta: A gyerekszinkronok nekem mindig oan erőltetettek! :? pl Lij a RadioFlyerbeb...jájj :?

Egyetértek, tényleg borzalmas volt! Bár Csőre Gábor se semmi... :P Aranyos, meg minden, csak kicsit túl nyálas...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: A csajozós dal:

www.extra.hu/ejw/sunshine.wav

:lol: :lol:


Hát ez irtó édes!!!!!!! :D :D
Olyan cukor hangja van!!!! :P :P
Köszi Nyulhopsz! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63109 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: A csajozós dal:

www.extra.hu/ejw/sunshine.wav

:lol: :lol:

Nekem bejön! Baromi édes! :lol: :lol: :lol: :lol: Csak Quick Time Playerben játsza le... De állati cuki! :wink:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63096 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! Akkor már biztos hogy mindkét filmben ugyanaz.Ha már ketten is így gondoljuk :) De az biztos hogy mindkettőt úgy hívják,ha nem is ugyanaz a gyerek.De biztos hogy ugyanaz :roll: Na ezt jól megmondtam...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63067 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na igen. Nekem meg van otthon netem, de csak ritkán jutok oda. Most sem otthon vagyok.

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63023 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez egy tipikus probléma. Hétvégén meg mindenki ráér, én meg otthon gubbasztok, mert nincs netünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63008 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó, megint itten vagyok, és már megint nincsen bent senki sem

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62990 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Te is jókor jössz zsoff. :( Pont megyek lefele. De holnap délelőtt bentvagyok. :wink: Miért mindig akkor gyér a forgalom, amikor géphez jutok??? :evil:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62985 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem annyi se! :(

A gyerekszinkronok nekem mindig oan erőltetettek! :? pl Lij a RadioFlyerbeb...jájj :?
én nem láttam tegnap a Lijes filmet!csak a reklámját. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
demokrácija! :?
namind1...gondolom,2-3éven belül újraadják :D :D :D :D :D :D :D
Ellenben:az a Willow télleg elég furi volt! :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62982 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem jön le!!!
Itt angolul rizsáz nekem valamit. :(
Segíts! Mit tegyek :?:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62975 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62971 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a Willow,vagy Wellow, vagy Wollow, :oops: vagy mi tényleg elég érdekes volt, de azért fönnmaradtam megnézni....

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62970 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsáss meg Nyúlhopsz!Nekem nincs meg felvéve :( :cry: :? :x :evil:
Persze, persze. Dögös tapéta. De az a rész is nagy, hogy" Uram, én szeretem a lányát!""-Most menjél haza!"

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62962 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dögös tapéta volt! :lol: :lol:

/most nézem újra, és most volt az a rész/

Ebben a filmben is elesett!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62960 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg a Halhatatlan szerelmet!!! Olyan édes :D
Mikor bókol a lánynak a könyvtárban:
-Olyan a ruhád, mint egy tapéta, Úgy értem, mint egy izgalmas tapéta...

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62920 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú, Manó nekünk egyformán jár az agyunk! Ezt nézd meg:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62914 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen Nyulhopsz! Én is épp ezt mondtam tegnap az im fórumon! Mindkét film 92-es,mégis a Radio Flyerben olyan kicsinek látszik.Ott mintha pufibb lenne,legalábbis az arca olyan kis duci.De mind1 mindkét filmbenédi :D :D :D
A szinkronról csak annyit hogy Simonyi Balázs sztem nagyon jó magyarhang Lijnek.A Chain of foolsban is ő volt a hangja (ha jól emlékszem).
Ma angolórán akasztófát játszottunk és feladtam a Chain of fools-t.Erre az egyik oszttársam "Én ezt a filmet még soha nem láttam!" Hát tök kiakadtam. És ott a tanár előtt elkezdt vele "kiabálni" , mert ő talán minden filmet látott??? A múltkor a barátnőmmel egy régi popcorn-t nézegettünk,amiben Lij volt a poszteren.Mikor a poszterhez értünk a barátnőm ezt mondta :" Pfff"

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62910 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Nekem nem volt lelki erőm tegnap elkeztdeni a Forever youngot nézni, de felvettem videóra.Milyen a film?Nagyjából tudom a storyt, de dráma vagy vígjáték vagy miféle? :roll: (megin hülyeséget kérdeztem :oops: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62893 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na nekem terttszett a film, de Lijnek miért nem tudnak egy rendes szinkront adni a gyerekfilmeiben? :evil: :evil: :evil: :evil: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62890 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Észrevettétek, hogy a Halhatatlan szerelemben Lij inkább hasonlít az felnőttebb Lijhoz, mint a Radio Flyerben? Pedig mindkét film 92-es!

Tényleg, Nat elesett benne? Ha nem, akkor megkaptam a Választ a Kérdésemre! Mert Lij eddig az összes filmjében elesett, amit én láttam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62869 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos szóba került az a film is,legfeljebb nem tárgyaltuk nagyon ki.De mi is tudjuk hogy abban is játszott. Tudjuk a filmjeit nemtomki klipjétől a cumizósig,meg a levágott fejűig :) De minimum a Try Seventeen-ig. Én a Twist Olivért még nem láttam,de képekről tudom hogy hogy néz ki benne.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62866 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yo volt a tegnap esti film :!: :!:
Lij szája + a vigyora semmit sem változott :!: :lol:
Eddig asszem nem írtátok fel (bár bevallom, nem olvastam végog mind a 700 oldalt! :wink: ) de a filmei közt szerepel még a Twist Oliver egyik változata is amiben sztem tök yol néz ki!!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62765 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nyulhopsz! írta: Bakker, nézem ezt a Willow-t, és felég egy paródiával!

Szerintem nem paródia. Inkább a Gyűrűk Ura hatása George Lucasra......... :roll: És ha már itt tartunk:észrevettétek, hogy Willow Frodora hasonlít és nem mondjuk Legolasra? :roll: :wink:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62727 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bakker, nézem ezt a Willow-t, és felég egy paródiával! Elején csak Frodó volt, majd Gandalf, meg egy Samu... aztán meg találkoztak egy Aragornnal, és egy Boromirral, ja, és elfelejtettem a Fekete Lovasokat...

Meg ott volt a Borbuggyan, meg Bilbó bulija...

/folyamatosan átszerkesztem.../

Na, most épp Galadrielt látom...
Áááá, és a küldetésről beszél!!

Most főhősünk betért a Pajkos Póniba...
Juj!! Aragorn a Pajkos Póniban Arwen (& Elrond) lila ruhájában!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62691 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az idézet mellett volt egy kép, amire azt mondta az egyik barátnőm, hogy olyan, mint egy jóllakott napközis! Attól eltekintve, hogy nemisigaz, eléggé megmosolyogtam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62688 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Esgalfanawen írta: Íme egy idézet nektek (is) Elijahtól:
"A nőket egy kiállítás képeihez tudnám hasonlítani: csodálni szabad őket, de megérinteni nem. Na jó, ezt nem kell szó szerint érteni, de a lányok szerintem tényleg nagyon különleges lények."
(Mellesleg a 100XSzépben volt.)


Annyia cukor! :P :P :P
(kár, hogy nem minden fiú gondolkodik így :? )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62687 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:ok,köszi!!! :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62683 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF:

Lili:holnap :wink: :P (sz.tem csütörtökön ott lesz)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62682 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Én is úgy gondolom,hogy ez a hír nem igaz.Szerintem Lijt nem úgy ismerjük,hogy így elhamarkodja a dolgokat.Ő érettebb ennél. Amúgy kiváncsi lennék,hogy az a Star magazin mennyire megbízható... :?

hódica:a kazit mikor adod föl?(nem sürgetni akarlak,csak már nagyon szeretném megnézni :D :P :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.448 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére