Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #62681 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ez a hír sz.tem is kacsa.Az a bizonyos német újság ezt honnan veszi?Kitől van az infó?Amúgy sz.tem is Lij érettebb annál, minthogy 21 évesen elvegyen egy lányt, akivel kb. 2 hónapja jár. :roll:

manó:bocsi, aztán rájöttem, hogy már mondtad egyszer, de nem emlékeztem :oops: még1x bocsesz, néha ilyen hülye vagyok :oops:

nem elfelejteni: ma 21.30 TV2 Halhatatlan szerelem

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62679 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem lehet akkora állat, hogy 21 évesen (ugye annyi?) megnősüljön!!! 8O Vagy mégis? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62675 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil, szerintem ez legalább akkora kacsa, mint hogy szakítottak, de ha mégse kacsa, akkor én csak gratulálni tudok.
De Lij nem olyan típus, aki ilyen hamar megkérné valaki kezét...
De tényleg, eléggé éretten gondolkodik ahhoz, hogy néhány hónap után elveszi Frankát... és ha már a barátai szerint hülyeség, akkor szerintem tuti hogy nagyon jól meggondolja.
Ja, és még valami:

Miért épp a barátainak mondja el előbb, és miért nem Frankának??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62666 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

manó írta: Tegnap a viasat 3-on volt egy kis film a GYU-ról,beszéltek a színészek (főleg Lij) a filmről stb... De olyan pocsék szinkronja volt.Viasatos... És a részleteknek olyan béna volt a szövege. Például az "Egy gyűrű mind felett..." kis versikét szószerint fordították,teljesen úgy ahogy angolul van.

Részletek (pl. a vers) a Vélemények, kritikák topicban. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #62654 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyúlhopsz!: :D tökjóóóóóóóóó :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62651 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Íme egy idézet nektek (is) Elijahtól:
"A nőket egy kiállítás képeihez tudnám hasonlítani: csodálni szabad őket, de megérinteni nem. Na jó, ezt nem kell szó szerint érteni, de a lányok szerintem tényleg nagyon különleges lények."
(Mellesleg a 100XSzépben volt.)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62641 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Franka adott át díjat?

Hódica! Ezt már tegnap leírtam.A Chain of fools magyar címe Kötöznivaló bolondok.És van tékában.És krimi-vígjáték (ezt vhol olvastam).
Tegnap a viasat 3-on volt egy kis film a GYU-ról,beszéltek a színészek (főleg Lij) a filmről stb... De olyan pocsék szinkronja volt.Viasatos... És a részleteknek olyan béna volt a szövege. Például az "Egy gyűrű mind felett..." kis versikét szószerint fordították,teljesen úgy ahogy angolul van.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62625 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olvastam valamelyik német adó teletextjén, hogy az amerikai Star magazin szerint Elijah elmondta a barátainak, hogy meg akarja kérni Franka kezét. A barátai viszont ezt elsietett lépésnek tartják, hiszen még csak 2 hónapja járnak. Ezt hallottátok már?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62596 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Orli????? :x

Öhhh... szerintem borzalmasan nézett ki...
És ez Lij topicja!

Na jó, mindegy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62586 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tegnap éjjel, meg hajnalban néztem a Movie Awards-ot, és pont azt a részt láttam, mikor Orlando Bloom átvette a díjat. Olyan édesen néz ki!

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62528 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt egy vadonatúj kép az MTV Movie Awardsról: a HOBBITOK és PJ Új-Zélandon a díjjal

www.lordoftherings.net/images/fi ... tv_450.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62507 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:
király az oldalad!most néztem meg, és nagyon tetszik!gratula! :P
van ennek a filnek magyar neve?és van videótékában?vígjáték vagy ilyen lövöldözős krimi? :?:

www.jump999.com/JUN02/elijahwood528.JPG
www.jump999.com/JUN02/thelordoftherings531.JPG
(v.milyen kínai vagy japán újságokból vannak, de nagyon jók a képek! :P )
www.elijahfan.com/temp/3.jpg (ez v.mi irtó édi kép! :P ) www.elijahfan.com/temp/leggyloohoo.jpg (tudom, hogy ez egy Lijes topic, de ez v.mi gyönyörű kép Legolasról! :!: )
www.elijahfan.com/temp/arti2.jpg (király! :P )

Na mára ennyi belőlem!
Lijes álmokat mindenkinek! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62502 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lányok!
Megkönnyebbültem, amikor megnéztem PJ köszönőjét az MTV Movie Awardson. Egyszerűen azért, mert a hobbitok mellette egy az egyben úgy néztek ki, mint 2 évvel ezelőtt, a forgatáson, és persze a filmben.
A sminkes remek munkát végzett, mert nem látszik, hogy mennyi idő telt el azóta. Elijah újra ugyanaz a szőröslábú Frodó, aki volt a FOTR-ban. :D :D :D 8) A stáb egyébként most Új-Zélandon van, ott forgatják a kimaradt jeleneteket. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62494 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bakker! A Chain of Fools galériához feliratozom az összes képet, és úgy elszállt a gép, ahogy kellett!!! Grr!!! :evil: :evil:

Az a film az, Hódica!
Rohadtuk jó film!! Arról szól, hogy ellopnak 3 értékes érmét, és folyik a kavarás, hogy ki szerzi meg. Egy fodrászhoz kerül, akinek lenyeli az unokaöccse, közben mindenki meg akar öletni mindenkit Mikeyval (Elijah). Akkora baromság, de imádom! Főleg a szenátor meggyilkolását, az a legjobb! :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62488 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

A B&W-ban Brook Shieldsszel smárol. :wink:

Láttátok a MTV Movie Avardsot?Király volt az a GYU paródia, amikor a Tanácsot parodizálták!Annyit röhögtem! :D Orli télleg borzalmasan nézett ki. :roll: De PJ jó volt a végén.De ki volt az a magas ősz pasi velük?Ismernem kéne? :oops: (Franka tök ideges volt, mikor v.milyen díjat adott át.Vagy csak én vettem észre? :roll: )

A Chain of fools az az a film, ahol pisztollyal hadonászik?Miről szól?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62475 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Nyulhopsz! :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62461 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Juj, én azt hittem, hogy Szalmával csak a Chainben játszott!

Frissítettem az oldalamat, és csináltam woodista kiképzőt! 8)

Manó: ahol semleges címek vannak, oda írok a kedvedért valamit, jó? (a ,,semleges'' címek azért kellettek, hogy ne töltsek föl egy képet többször)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62448 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
shaira: DE JÁTSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ő A NŐVÉR, AKIT SZINTÉN AZ ELEJÉN MÉG MEÖLNEK, VAGY MI!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62438 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs hogy nem bírom befogni! :oops:
Nyulhopsz! Jó az albumod,és jók a képek nevei vagy milyei :roll: Főleg a randa kisfiu meg a frodo samu hude sötét :lol:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62437 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha jól gondolom a fekete-fehéres csókjelenetről van szó.Az sztem tök jó volt :) Vagyis tök jó.Az egész filmet csak azért érdemes megnézni.
A végén Lij smárol a csajjal akinek most nem jut eszembe a neve :evil: :evil:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62435 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A B&W télleg nagyon sz*r.Pfujj! Az egy katasztrófa!!!
Én a Flippert még nem láttam.
Ezeket láttam:
Radio Flyer
North
Forever Young
Jófiú
Black and White
Chain of fools ( :lol: :lol: :lol: :lol: )
LOTR

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62434 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Azt a bizonyos csókjelenetet már én is láttam,mert föl van véve nekem a Fekete-fehér,de azt hiszem abból a filmből annyi elég volt... :? Az a nő pedig télleg elég öreg Lij-hez :twisted:

Sajna nekünk HBO-nk sincs,szóval én ott sem láthattam a LOTR Movie Specialt. :cry: :cry:


Aiya Mindenkinek!
3 egész napig nem vagyok, erre...lehetetelen ezeket a nagy Lij fanakat követni, leborulok nagyságotok előtt! 8) rengeteg oldalt írtatok 8O már ne is próbálom mind elolvasni, ehelyettinkább kérdezek:(én a kis lusta...)
Mi az a csókjelenet, B&W??? Black and White? és egyáltalán? meg a LOTR MOVIE SPECIAL?
Hódica: nagyon köszi a képeket, főleg a mire készülnek a fiúk tetszett! és mind bejött álllelújah, megatöbbi...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62432 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem tök jó volt a movie awards :) Főleg a LOTR paródia.Bár nem értettem belőle semmit :oops: de végig röhögtem :lol:
Orli tök jó volt bajusszal :oops: Ok ez Elijahs topic.
Nyulhopsz! sztem jó hogy a képtárba költöztetted.Nekem is volt ott albumom,de vagy 2 nap után megszüntettem.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62430 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
+ North Világgá mentem,nekem ez a kedvencem :D

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62421 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Salma Hayek nem játszik a Facultyban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62378 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Undómiel:
én sem láttam még mindegyiket, de:
a Radio Flyert ajánlom(Lij kb. 8 éves benne; dráma(Lij öccsét veri a nevelt apjuk))
a Facultyban Lijen kívül játszik még Josh Hartnett és Salma Hayek is(elvileg tinihorror, de a gyengébbik fajtából)
Black&White:meg ne nézd!irtó szar!(de télleg!!!)
Flipper:tipikus delfines film(lásd:Szabadítsátok ki Willyt!)
a GYU-t gondolom nem kell bemutatni :wink:

A többihez még nem volt szerencsém(a nyár folyamán sort kerítek rájuk :P )

UI.Forever young hétfő este TV2(Mel Gibsonnal és Jamie Lee Curtissel+ persze Lij)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62374 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És melyik filmjeit érdemes azoknak megnézni, akik nem kifejezetten woodisták, de becsülik Lij-t meg minden? Tehát amit nem El miatt ültök végig! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #62352 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol:
Jófiú
Radio Flyer
Forever young(Halhataltan szerelem)
Flipper
Faculty(Invázium)
Chain of Fools
Deep Impackt
Black&White
GYU
És majd játszik bennük:
Ash Wednesday
Try seventeen

Remélem nem hagytam ki semmit. :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62351 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telella:köszi!
Bejönnek! :P :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #62350 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: ha a hozzászólásban szerkeszted az urlek és a zárójelek közti szünetet, akkor bejönnek! Én beraktam idézetnek, és raktam szóközt is és úgy bejöttek!! Tök jók! :wink:

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.259 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére