Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #60457 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
hódica:tök jók a képek :D
Amúgy szerintetek érdemes írni Lij-nek autogramm ügyében?Valamelyikőtők már írt neki?

Ja,és mielőtt elfelejteném,holnap lesz a North a rtl2-őn 09:35-től. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60450 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képek:

www.elijahfan.com/pic1.jpg (ez melyik film :?: )

www.elijahfan.com/pic2.jpg (nagyon-nagyon édes!!!!! :P )

www.elijahfan.com/pic3.jpg (a kis harcias :D )

www.elijahfan.com/pic4.jpg (ezt nem nagyon értem, mikor készült, de v.milyen MTV-s házlátogatáskor(asszem' :? ))

www.elijahfan.com ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

www.elijahfan.com/smush.jpg/pic5.jpg (brutális arcot vág :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60440 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!! :P

hobbitleány:

C/O Nicole David
William Morris Agency
151 El Camino Drive
Beverly Hills
CA 90212
USA

Nem dicsekvésképp mondom, de Sil-nek hála az összes szereplőnek megvan az autogrammcíme :wink: 8) (Most egyebek közt a postai díjakra is spórolok :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60432 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bombapasi, ez jóóó! :lol: :lol:

Mostmá tényleg kezdem elhinni, hogy tényleg jól megvannak együtt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60373 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jézusom! Hódica! Most néztem meg a képeket!!! HOGY LEHET VK. ILYEN MÁZLISTA, MINT EZ A FRANKA :?: :?: :?: :!: :!: :!: Esküszöm! Ha én járhatnék egy ilyen bombapasival...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60368 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az egyik plakáton rajta van Miranda is-na AZT nem fogom megvenni...

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60367 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Bocs, de most válaszolnom kell Larának! (Le is törölhetitek, mert tényleg nem ide való!):
Hayden Christensen:
15 évesen gyakran lejártam a barátaimmal egy biliárdterembe. Oda járt egy gyönyörű lány is a barátnőivel. Egyik este összeszedtem minden bátorságomat, és megkérdeztem tőle, lenne-e kedve játszani velem egy meccset. Igent mondott, és azt javasolta, hogy legyen tétje a meccsnek, azaz a végén a vesztes hívja meg vacsorázni a győztest. Erre nem mondhattam nemet, bár egy fillér sem volt nálam. A játszma végén a lány már vette is a kabátját, és kérdezte, hogy melyik étterembe megyünk. Nagyon zavarba jöttem, és ahelyett, hogy megmondtam volna neki az igazat, elkezdtem összevissza magyarázkodni, hogy nem érek rá, mert vár a nagymamám otthon, akiről előtte már elmeséltem, hogy nem is él. A lány ettől bepöccent, elkezdett velem kiabálni, hogy ne nézzem idiótának, és miután lekevert egy pofont, feldúlva távozott. A haverok hangosan röhögtek rajtam, és azzal cukkoltak, hogy elszalasztottam életem legjobb csaját, aki ráadásul még biliárdozni is jobban tud nálam. Szóval, azóta egyenrangú félnek tekintem a csajokat, és elismerem, hogy néhány dologban jobbak lehetnek a srácoknál.

Szóval még egyszer bocsi, hogy megsértettem az "Elwood-szentélyt"! :)

Hobbitleány: kinek az autogramm címére gondoltál? Elwoodéra?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60364 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tök jók a plakátok.Jobbak mint a FOTR plakátok...szerintem...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60340 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n:ÉDI VAGY ÉS MOSTMÁR SZÉP IS!!!!
az "új" avartod olyan volt, mint egy disznónő!!!
Lili: megnyugtatlak én sem láttam még a Trailert,és asszem már nem is fogom , csak a moziban!!! :cry: :cry:
hódica: nekem nem tetszik Eowyn,de Faramirt kb így képzeltem el!!

VIGGO TÉNYLEG HAJATMOSHATNA!!! LEHET,HOGY ÚJZÉLANDON NINCSENEK JÓ SAMPONOK??? :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60282 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tud valaki nekem autogramm címet mondani? Nagyon hálás lennék. :wink:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60234 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:
a TTT-s topicba Ragoran volt olyan kedves, és leírta nekem a címet, ahonnan meg lehet nézni(2 óra volt mire letöltötte :? , de megérte!!!!! :P )

más:
coolgrrls.com/cds/7ElijahFrankeMar.jpg (nekem egyre szimpibb ez a Franka)

www.theonering.net/theonering/co ... nners.html (ezen az oldalon TTT-s plakátok vannak....nem is akármilyenek!)

még több kép Lijről és Frankáról:
www.always.ejwsites.net/index.htm (remélem bejön)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60233 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: n8n: a tesztet??? hódica neked már asszem elküldtem!!
egyébként n8n, az előbbi avartod jobban tetszett!!!


megvan a teszt, kösz nau!
váltottam vissza vatart...vissza a régi jjóhoz :D
igen, pesti vagyok, pontosabban Budai
de a suli ahova járok, Pesten van, az Astoriánál.lehet, hogy innen már beugrik...
OFFF volt, sorry!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60223 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem sajna még mindig nem sikerült megnéznem,pedig már nagyon kiváncsi vagyok rá. :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60220 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne haragudjatok az off-ért, de v.kivel meg kell osztanom:
ma végre sikerült megnéznem a TTT trailert, és annyira boldog vagyok, hogy több hét/hónap próbálkozás után végre láthattam részeket a TTT-ből;a film, már most látom, fantasztikus lesz,Aragorn még mindig nem mosott hajat( :roll: ), Legsie még mindig kitűnően nyilazza le a csúnya orkokat;Gandalf lassan átfehéredik Szarumánba;Éowyn sokkal jobb, mint reméltem(ez Faramirról nem mondható el... :? )Gollam nagyon JÓÓÓÓ!!!!, és Lij se semmi(már előre látom, hogy végig fogom bőgni a filmet).
Bocsi hogy ennyire off voltam, de v.kinek el kellett mondanom.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60202 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne haragudjatok,hogy megkérdezem,de Hayden-nek mi volt az a cikis sztorija?Bocsánat az off-ért,de nagyon érdekel

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60151 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija:itt a cikk többi része:

Én nagy állatbarát vagyok,ti szeretitek az állatokat?
Lij:Már kiskoromban beoltottak a természet szeretetével,ezért nagy állat barát vagyok.Otthon két skótjuhászunk van,Rascal és Levi,két cicát is tartunk,és mindegyiküket imádom.Bevallom,néha azt kívánom,hogy bárcsak többet filmezhetnék állatokkal,mint emberekkel,mert nekik nincsenek allűrjeik,és egy kis cirógatástól már a plafonon vannak a boldogságtól.Életem egyik legnagyobb élménye volt,amikor delfinekkel dolgozhattam együtt,mert rettentően intelligensek,és ahányszor bementem közéjük a vízbe,az uszonyukkal odaintegettek nekem,hogy kifejezzék örömüket.Csodálatos élmény volt.
Nem untátok meg egymást a másfél évig tartó forgatás alatt?
Lij:Mindenki nagyon összehaverkodott,ezért januárban a 21.szülinapomon hatalmas bulit szerveztem,ahová többek között Orlit is meghívtam,sőt az ő egészségére is koccintottunk,mivel előttem 2 héttel töltötte be a 25-öt.
A GYU veszélyes jelenetei alatt egyetlen egyszer sem sérültetek meg,vagy voltatok életveszélyben?
Lij:Szerencsére,a sok csatajelenet ellenére megúsztam egy-két karcolással,mert úgy vigyáztak rám,mintha cukorból lettem volna,ami néha fárasztó volt,mert a szabadidőnkben sem űzhettünk olyan sportot,ahol egy kicsit is fennállt a veszélye annak,hogy megsérülhetünk.Ezért leginkább csak a tengerben szörföztünk.
Mi a legrosszabb szokásotok,amitől szívesen megszabadulnátok?
Lij:Sajnos képtelen vagyok leszokni a cigiről,kávézom,ráadásul még a körmeimet is rágom.Szívesen lemondanék mindegyikről,de képtelen vagyok megszabadulni tőlük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60144 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!
Lili:okés, küldöm a címem! :P

Sz.tem is lehet v.mi abban, amit manó mond.Ezen már én is gondolkoztam.Gondolom hány millió ilyen újság van a Földön, és ugye most mindenki rájuk kíváncsi....De lehet, hogy v.milyen külföldi újság interjúját fordították le.Na mind1.A lényeg, hogy meg kéne vennem. :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60143 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Szméagol:2 oldal ez a cikk az IM-ben,de sztem megéri megvenni mert még kép is van róluk... :P
manó:én is pont ugyanerre gondoltam,hogy csak a riporter írja meg a válaszokat.És azt sem hiszem,hogyha vki ír nekik e-mailt akkor válaszolnak,mert nem hiszem,hogy ez a legfontosabb dolguk. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60141 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj!! máris mennem kell, mert megyek mozizni!!! (Napfivér , Holdnővér)

írjatok privátba, vagy mailt!!! :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60139 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó:szerintem is...de ebbe csakúgy beleegyeznek?

((((Onnan gondolom,mert mindig olyan határozottan,meg teljesen perfektül :roll: megfogalmazva adják elő maguk!ami...perrsze a "hát"-okat,meg"ööö"-ket még szép,hogy kihagyják...és a filmes interjúúúkban is normálisan beszélnek.
najó,zsoffija magából indult ki! :oops: ))))

Még miket mont Lij az IMben?
(még a végén megveszen? :roll: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60138 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
manó:erre már én is gondoltam, hogy ez a cikis sztoris izét,honnan tudják!!!
pl a multkori számban Orli mesélt ilyet!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60134 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIASZTOOOOOOK!!!! :D :D :D

MEGVETTEM AZ IM-ET!!!
MOST LEGALÁBB BEVALLOTTA LIJ ,HOGY FRANKÁVAL....
NE, VALAMELYIKŐTÖK KÉRDÉSÉT BERAKTÁK???
ORLI IS ÉDES VOLT!!! :wink:

JAJ!! ÚGY IMÁDOM ŐKET!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60132 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ühüm.Kár hogy sztem egyáltalán nem ő mondta... Sztem aki ezt írja,összeszedi amit tud róluk és úgy válaszol a kérdésekre.Bár...nem tudom.
De hogy azt a ciki sztorit -ami az im-ben hű de kínos... vagy mi- ami állítólag Hayden Christensennel történt,honnan vették! Felhívta őket hogy neki van egy jó kis sztorija és feltétlenül tegyék be az újságba? :?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #60044 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jajj! Ez a néhány mondat az IM-ből annnyira felvdított! Úúúgy örülök neki, hogy igazán igazán szereti Frankát.
Mondjátok csak! Hány oldal ez a riport az Im-ben? Mert anyámnak mondanom kell érveket, mert olyasmit mondana rá "Ilyen fölösleges újságot nem veszek meg!" :evil: Na hát! Az a 10 politikai újság nem fölösleges?
Na jó bocs a hülyeségekért!

:D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59918 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kidumáltuk ezt a Miért nem rakták be az én kérdésemet az újságba? kérdést a suliban. Drága Szaszi megvigasztalt azzal, hogy az én kérdésemet NEKI is fel kellett volna tenni... :wink:

A pólón Lij van, de az egyik pici képen Frodó. Van középen egy nagy kép, körülötte meg kicsik, és a kicsik keretet alkotnak. Milyen kifejezéseket haszálok má'????? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59907 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez nem akar bejönni :( Óóó nem igaz!!! Pedig találtam egy csomó tök jó képet!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59904 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59903 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ó jaj! Ne haragudjatok de nagyon beindultam és nem bírom ki hogy ne tegyek be képeket!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59872 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:ok,küldd el mailben a címedet! :P
Amúgy ezen kívűl nem sok érdekes van az IM-ben,tulajdonképpen én is csak Lij miatt vettem meg... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #59869 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:jó ötlet!!! :P megírjam mailban a címemet???

Amugy írtóra édeseket válaszolt Elijah!!! :P Jól összegabajodtak Frankával :P :P , el tudom képzelni....

az IM-ben van még v.mi más érdekes is, vagy csak Elijah belőle az egyetlen élvezthető?(értelmes megyar beszéd :oops: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.537 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére