Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 1 hónapja #71590 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Visszatértem...hehehe...mi ujság?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71558 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Emlékeztek rám? Rég jártam itt,de most "visszatértem" ahogy Maya is Amerikából.Vagy hol is volt?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71525 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodina:Ha jól emléxem a Lij-Franka dolog sokáig volt téma ebben a topicban,(habár te még akkor nem voltál fórum tag),és én azóta megbékéltem ezzel(gondolom,mint itt jó páran),és csak az a lényeg,hogy boldogok legyenek!És Frankát se nyírjuk ki!!! :? :nono:

Mellesleg most is kéne vmi téma.Vkinek van ötlete? :crap:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71514 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!! :P

Én is olvastam azt a cikket a storyban.Aranyos.De nem hiszem, hogy ezt így ő mondta... :roll: :?

Frodina:mi már pár hónapja kitárgyaltuk ezt a dolgot, és a kezdeti ellenszenv után megkedveltük Frankát, úgyhogy le lehet szállni róla(ez nem a személyeb ellen szól :!: ).Az meg azért tényleg durva, hogy nyírjuk ki. :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71512 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara:ma láttam az intersparban,és az a kép van rajta,amikor Frodó a kezében tartja a Fullánkot.(még ott Völgyzugolyban).Gondolom tudod melyikről beszélek... :wink:
Amúgy egy kicsit nagyobb,mint egy cipős doboz,de sztem tök jó!!! :itscool: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71511 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Hol és milyen az a Frodós doboz?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71508 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ez a storys cikk tök édes,de kiváncsi lennék mennyire igaz.Gondoljunk csak bele a story felhívta Lij-t és ő elmesélte ezt nekik??? :?: :?: Hm... :roll: :roll: 8O

Ma megvettem a cinemát és abban is volt egy kis szöveg:
Úgy tűnik Franka Potente(27) végleg befutott Hollywoodban.Több fényképen is látható,amint a GYU hobbitjával Elijah Wood-al(21) enyeleg.Még nem egyértelmű,hogy az ábrándos szemű,tejfelesszájú fiatalemberrel való kapcsolata barátság,viszony vagy afféle "nagy testvérem,szeretem" dolog.
Mi az,hogy tejfelesszájú??? :evil: :x

Ja és ma láttam Frodós dobozt,és jövő héten kapok is egyet. :D 8) :bounce: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71456 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt figyu, 1 cikk a Storyból (fél év óta először vettük meg :D ):

Szomorú a takarója nélkül

Elijah Wood, A gyűrűk ura ifjú sztárja elmesélte (csak a Storynak, csak itt, csak önöknek :mrgreen: ), hogyan tette elviselhetővé a nagy sikerű film másfél évig tartó forgatását több ezer kilométerre az otthonától. Mivel nagyon kötődik a családjához és megszokott környezetéhez, kieszelte (képzelem ahogy b*romira töri a fejét :P :closed: ), hogy magával viszi az ágyneműjét: "Általában nem szeretek szállodában aludni, és különösen az ágyneműkkel van sok bajom. Ezért hosszabb forgatásokra mindig magammal viszem a saját takarómat. Ez megvigasztal, ha honvágyam van, mert olyan, mintha a saját ágyamban lennék. Ha nem tudok elaludni :sleepy: , a takaró csücskét szoktam morzsolgatni, úgy, mint gyerekkoromban." ( :crying: a kis édes... :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71430 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Áhh! Hagyjuk szerintem! Figyelj! Ha Lij boldog vele, akkor áldásom rá! Ha meg nem is szereti Franka igazán, akkor úgy is rá fog jönni...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71417 Írta: Frodina
Frodina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igen szar izlése van , mert szerintem a nő halali ronda!
Nem rég (a nő) a producerrel járt akitől kapott egy jó kis szerepet!
amint látta hogy Elijahnak tetszik rögön dobta a producert!
szőrnyű!!!!!!!!!!! :? :? :?
UGYE??? :twisted: Borzasztó az a spíné, és még öreg is... Nem akarjuk közös erőből kinyírni? :D Nagy veszélytől menekülne meg a Föld :cross:

Frodina:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71416 Írta: Frodina
Frodina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Éljenek a woodisták! :) Tolltartót nem láttatok véletlenül Frodósat, mert eddig csak Aragornosba botlottam :(

Frodina:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71374 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: Egyetértek mindkét dologban :wink: [size=9:3u5ozp1i]Orli rulz![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71366 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem leszek teljesen woodista, mert nálam megváltotathatatlanul Orli a numbervan! Viszont utána jöhet Lij! A Kaisersban vettem én is a zoknit, de mondjuk alsógatyát inkább nem akartam venni... :wink: :heu:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71362 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranymag: Ki mondta hogy bánom? :wink: :look:

Én a Kaiser's-ben lattam zoknit meg alsógatyót :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71348 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Soha senki se bánja, hogy el woodosodik!! 8) :lol: :D :wink:
Miért van az, hogy az itteni intersparban nincs se zokni se semmi ilyesmi :( :cry: :?: :x :crap:
Bárhol bármennyire nézem sehol sincsen zokni 8O

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71308 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma meg 39-41-es Frodós zoknit láttam! :?
De 37-38asban(vagymekkorában,az én méretemben,na!)volt orkos és Szarumános...
denemvettünk... :?
A póló :arrow: :arrow: :arrow: IRÁNY AZ INTERSPAR!!![/i]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71208 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O 8O 8O Most néztem meg a Facultyt videjóról!!! Az a polipos jelenet olyan ismerős volt valahonnan :roll: :wink: :mrgreen:
Úgy sajnáltam amikor hozzáverték a legérzékenyebb testrészével egy tábla oszlopához :quasi: :bawling: cöcöcö...! :nono: :shake:
Egyébként naggyon jjóó vvolt!!! :itscool: (a végén én is woodista leszek :heu: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71165 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Frodina:zseléstollat meg jegyzettömböt hol lehet kapni?Én a Tescoban csak mappát láttam,és majdnem meg is vettem,de aztán lemondtam róla... :( :?

celebril:mi már tudtuk,hogy Lij Frankával jár,úgyhogy nem mondtál újdonságot,de azért köszi. :wink:

Amúgy miért hallani róluk mostanában olyan keveset? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71162 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi szépen! Celebril! Erről mi már nagyon régóta tudunk: A csaj Franka Potente, aki a Lé meg a Lolában is játszott, és már egészen megbarátkoztunk vele... Amúgy köszi! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71143 Írta: celebril
celebril válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
gondolom már hallottátok hogy Elijah valami 9-12 évvel idősebb (Franka Potente) nevű nővel jár, akit feleságül akar venni.
igen szar izlése van , mert szerintem a nő halali ronda!
Nem rég (a nő) a producerrel járt akitől kapott egy jó kis szerepet!
amint látta hogy Elijahnak tetszik rögön dobta a producert!
szőrnyű!!!!!!!!!!! :? :? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71132 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv Néktek!

Legolasos és egyéb póló ügyben javaslom felkeresni az InterSpar áruházakat! Ez nem a reklám helye, de ÉN IS OTT VETTEM (Tatabányán)!

Olyan színe van, mint a Fórumnak, szóval olyan nagyon világos homok és kávébarna és tényleg rajzolva van rajta Legolas, amint céloz az íjával. Ja és volt még Gandalfot ábrázoló is.

Fel hát az élelmiszerboltok ruhaosztályaira barátaim!!! :dance:

Sziasztok: Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71121 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne:a Legolasos pólót Siófokon láttam,mikor nyaraltam valamelyik élelmiszerboltban. Elég messze van. :? De ha ott van, akkor itt is kell lennie!!!!!!!!Majd keresek, és szólok, ha találok. Jó?

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71112 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a Frodós zoknim (most az van rajtam) a Nyugati melletti Kaisersban vettem! HOBBITLEÁNY!!! HOL LÁTTÁL LEGOLASOS PÓLÓT?????????!!!!!!!!!!!! Én sehol nem találok... Jegyzettömb és zseléstoll meg ilyenek hol vannak?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71108 Írta: Frodina
Frodina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedves osztálytársaim hülyének tartanak fékezhetetlen Gyűrűk ura mániám miatt, de nem vagyok orvos, hogy ezt meg tudjam cáfolni...
Van már Gyűrűk urás kártyám, jegyzettömböm, naplóm, láttam már mappát, zselés tollakat, de zoknit még nem, úgyhogy nem ártana...
Hol lehet ezeket kapni, és kb. mennyiért?

Frodina:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71097 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én is láttam zoknit! Csak 42-esben. :cry: Erről ennyit. Na meg láttam Legoloasos pólót!!! Rajzolt, de istenien néz ki! :wink:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #71088 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Zoknitlanok!nekem sincs MÉG zoknim :crying: ,de ha sok iet látok-hallok,még a végén lesz! :heu:
Majd kirakom a falra... :itscool:
Az a kép...nöm semmi... :eek4:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71066 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez ma egy ilyen nap. (Értsd: a cikis képeké. :roll: )
www.bagendinn.com/images/elijahbillydom.jpg
No comment. :twisted:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71064 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili nem csak neked nincs Frodós zoknid, sajnos nekem sincs. :( Ez a Maya dolog tényleg.. :look: :nono: :?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71061 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tetszik az a kép! :itscool:

Nekem is olyan fogaim vannak, mint Lijnek; a felső két metszőfogam között van egy kis hézag... :wink: :roll: :tongue: [size=9:fc9oyuz5]Madonnának is olyanok[/size]

Jó éjt mindenkinek, én is megyek aludni! :sleepy:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71058 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Áfonya írta: Ím egy kissé... khm... *ijesztő* kép... 8O :roll: (De a fogai szépek. :D )

www.bagendinn.com/images/lijscream2.jpg


Hm...télleg egy kissé érdekes kép ez... :roll: :o h:

Na én most megyek,szép Lij-es álmokat mindenkinek! :P
[size=9:dc8mzy95]Remélem nem gond,hogy ezúttal én is így köszönök. :roll: :lol: :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.234 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére