Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 3 hete #72196 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:Nagyon sajnálom :( ,és Téged is!
Örülök,hogy tetszettek a képek,most is rakok be.Tehát:
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... php?id=874
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1019
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... php?id=902
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1875
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... .php?id=59
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... php?id=968
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... .php?id=65
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1120

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72193 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jujj, de régen voltam itt!
most láttam a Hallhatatlan szerelmet, gondoltam elmondom neketek, hogy nagyon édi benne! :) )
haláli jó színész...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72190 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi!

Találtam Nektek egy n. jó Lij-összevágott képet.
(Sorry, ha már volt :!: )

Sajna máshogy nem jön be, de könnyű megtalálni:
www.musingsofviggo.com
:arrow: photos menüpont
:arrow: alul: Wallpaper
:arrow: hobbits
:arrow: és itt RENGETEG yoo kép van, nekem a 3. sor utolsója teccik legjobban.
Yo nézelődést!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72182 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szméagol: Sztem azért várja mindenki a novembert, mert akkor fog megjelenni a 4DVD-s extra vált..
Lili: Sajnálom a kiscicádat (magam is macskakedvelő vagyok) :cry:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72179 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziiiiasztooooook!!!!! :hello: :hello: :hello: :hello:

Le se tudom írni határtalan boldogságomat... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Végre itt!! Lesz Rendes internetünk! Mindennap tanulás után leereszkedem a gép elé és fórumozok, fórumozok, fórumozok...
Jaaaaj!

Na tehát! Mi a hír Lijről??
Miért várja mindenki a novembert? (Jó nekem akkor van a szülinapom. De nektek?) A video szeptemberben jelenik meg. (Ugye???) Szerencsére nekem nincs gondom azzal, melyiket vegyem meg, feliratos vagy szinkronizált, ugyanis nekem CD-n meg van feliratosan, úgyhogy szinkronizáltan kapom.
?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72173 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van valami hír Lij-ről és Frankáról?

Nem tudom, hogy ezt tudtátok-e, de Franka Bourne-relytélyt forgat.
Benne ágyjelenet Matt Damonnal.
Ehhez Lij mit szól? Vagy föl sem veszi az ilyesmit?


Halkan megkérdezem: vagy esetleg már nem is járnak? (Nem vagyok túl tájékozott Lij kérdésben)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72167 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:sajnálom szegény cicákat... :cry: :(

Lara:jók a képek, de a másodikon a legédesebb!!! :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72166 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Lara:köszi szépen,de sajnos a kiscicám meghalt.És mivel lehet,hogy vmi örökletes betegsége volt,a másik kettő is megbetegszik... :cry: :cry: :cry: :bawling: :bawling: :bawling:
Egyébként bocsi,hogy itt offolok.. :oops:
Ja és tök jók a képek,meg Minerva képei is! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72117 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara! Hú ezek a képek! Nekem legjobban a második, a harmadik, a negyedik, és a hatodik tetszik, de a másik kettő is jó!!!Lij valami isteni édes rajta!

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72081 Írta: Lara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete - 22 éve 4 hete #72079 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Minerva írta: Má megin nem reagál senki a képeimre! Ennyire rosszak? :cry: :cry: :cry:


Jók a képeid Minerva! :P
Én nem nagyon kedvelem a mangát-mindig a Sailor Moon jut az eszembe( :wink: :oops: )-de ezek tetszenek. :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72069 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Má megin nem reagál senki a képeimre! Ennyire rosszak? :cry: :cry: :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72067 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:Köszi.Már kisírtam miatta a szemem.Úgy szeretem a cicákat... :cry:

Egyébként a mi tévénk se vmi nagy képernyős,de azért sztem felirattal is egész jó lehet...Majd még keddig átgondolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72066 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!! :D

Lili:sajnálom szegény kiscicát... :cry: :(

Én azt hiszem, szinkronizálva veszem meg, így a film minden percét ki tudom élvezni, és nem kell az olvasásra figyelni.Meg az én tévém nem olyan nagy képernyős, ezért elég kicsi lehet a felirat. :P Viszont hallani Lij hangját 3 órán keresztül...hmmm... :D :wink: De jó is lehet. :D :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72063 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Aranymag írta: Lili sztem vedd meg feliratosan,mert úgy hallatszik Lij hangja :D

Ja ez is egy érv,de viszont tökre tetszettek a szinkronhangok is... :roll:
De nehéz is az élet... :D :lol: :lol:

OFF:képzeljétek nagyon beteg az egyik kiscicám,úgyhogy most olyan szomorú vagyok... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :bawling: :bawling: :bawling: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72001 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili sztem vedd meg feliratosan,mert úgy hallatszik Lij hangja :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71986 Írta: Minerva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71963 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Én is azon filózok még,hogy feliratosan vagy szinkronizáltan vegyem.Tesóm azzal nyaggat,hogy feliratosan én viszont szinkronizáltan szeretném... :roll:
De ez legyen a legnagyobb problémám... :oops: :roll: :lol:

manó:ha jól tudom a woodisták közül senki nem volt MTT táborban.Én szerettem volna elmenni,de nem engedtek... :cry: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71962 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ma végre nálunk is van Tesco újság. :P Jó, mert árulják a kazit feliratosan és szinkronizálva is, de nem tudom, hogy vegyem...az élet nagy kérdései :wink: :D
Az a kártya, amit hozzá adnak, az már megvan nekem.Az egyik Frosdós már a kulcscsomómat díszíti :wink:

Opsssssz!Ez OFF volt. :lol: :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71960 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgylátom én vagyok az egyetlen aki kibírja novemberig.Addigra talán lesz egy kicsivel több pénzem,ha addig el nem költöm mindet... A másik meg,hogy a b.nőmnek megvan a film,feliratos,csak hiányzik a vége (nem fért rá egy 3 órás kazira-> :?: :?: :?: ) és csak nálunk tudja megnézni,mert a videója nem játssza le.

Volt vki a MTT táborban?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71878 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

hódica:én sem fogom kibírni novemberig az tuti. :lol: :D Már január óta várok.Gondolom mint itt mindenki... :roll:

Ha beleszólhatok a dologba,akkor sztem jobb lenne a tali szept.28.-a után,mert év elején ugye egy csomó doga van meg minden,és utána egy kicsit jobban ráérünk(legalábbis én így vagyok ezzel :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71844 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én már tudom, mit fogok 27-én csinálni...tuti, hogy nem bírnám ki novemberig. :lol: Meg DVD lejátszóm sincsen, ezért meg kell elégednem "csak" a filmmel.

Telu:szeptemberben 14.-étől 2 hétig nekem nem jó a tali, mert jön hozzám egy német lány, szóval vagy előtte vagy utánna legyen, plíz! :roll: :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71832 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Asszem mindenki úgy van vele hogy ,,kiveszem 6x a videotékából és megpróbálom kivészelni novemberig''... én is. Hogy miből fogom megvenni az még rejtély. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71827 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Minerva írta: OFF: Megtettem... mégse kő, van DVD-m... Majkd a novemberis kiadásra összespórolok egy kis manit... Remélem, nem lesz túl sok... múltkor 20 rongyért láttam DVD lemezt...


A mostani DVD kiadás kb.7000 Ft. lesz,úgyhogy sztem a novemberi se lesz sokkal több.De egyébként tök hülyeség,hogy 2-szer jelenik meg a kazi meg a DVD is,úgyhogy most nem t'ok dönteni mikor vegyem meg... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71824 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Megtettem... mégse kő, van DVD-m... Majkd a novemberis kiadásra összespórolok egy kis manit... Remélem, nem lesz túl sok... múltkor 20 rongyért láttam DVD lemezt...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71822 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Minerva írta: Miyen DVD? NEKEM IS KŐŐŐ!!!!


Minerva:javaslom nézz be az előzetesek,bemutatók topicba! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71821 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miyen DVD? NEKEM IS KŐŐŐ!!!!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71770 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen igen...a szervezésben segédkezem.....A talira szerencsére jó sokan jönnek....Hála nagy szervezői képességemnek! :P 8) (De egoista vagyok!!!!)
Viszont akkor kb.:szeptember 5-től elkéne kezdeni szervezni a talit hogy mindenki bekalkulálja az időpontot....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71767 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: én is olvastam, és már jeleztem is az igényemet. :wink:

Hát sztem nincs is olyan akinek nem kell(kivéve persze akinek van DVD-je! ):wink:

Asszem én is megyek lassan.Jó éjt! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71766 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Egyébként vki írta az egyik topicban,hogy az szóljon akinek kell a GYU DVD változata.Én írtam,hogy kell. :wink:


én is olvastam, és már jeleztem is az igényemet. :wink:

most mentem el aludni, jó éjt nektek/neked :? :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.235 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére