Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 6 napja #76575 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok újra:-)

Teluka, tudomén, hogy 18-a péntek, ezért nem értettem, hogyan fogtok eljönni a suliból... :lol:
De most megnyugodtam, mert 19-én ott leszek, remélem :P
Zsoffija:úgyhallom holnap találkozunk egymással:-)))
Dodiee, mad megnézzük az anagyonjó kis boltot, és bespájzolunk egy halom kártyát :P már alig várom 8) bizsereg a tenyerem :D

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76475 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is voltam már a Camelot-ban,ugyan könyvért, de az mind1:) vettem is valamit..asszem M.A.G.U.S. kártyát..a leírás úgy szólt, hogy keressek egy nagy, látható táblát élénk Camelot felirattal..namost, miután háromszor elsétáltam a bolt előtt megtaláltam a Fatáblát, rajat alig olvasható cirkalmas Camelot felirattal...de a bolt jó:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76449 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek!!!

Erről jut eszembe hogy én TUDOM hol van a Ferenc köruton az a bolt....Hogy ez mért nem ugrott be eddig??? Mindenkit elkalauzolok oda...bár még nem voltam bent de a külsejét ismerem 8)
Ööö..tudjuk már hogy mit nézünk meg????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76423 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Látom mindenki kártyalázban ég,de sajna télleg elég költséges dolog...Na nem baj.Ha megyek föl a talira lehet,hogy elnézek abba a boltba. :wink: :D

OFF:képzeljétek ma ajándékoztuk el a kiscicákat,úgyhogy most olyan szomorú vagyok... :cry: :cry: :bawling: :crying:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76404 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

kriszana írta: Sziasztok Mberek 8)
Van 1 jó hírem meg egy rossz, melyikkel kezdjem :?:
A jó az, hogy vaslszeg én is gyújteni fogok azokat a kértyékat :lol:
Even, megfertőztél :!: :!: :twisted:
A másik jó, hogy ha tali 19-én lesz, akor megyek.
A rossz hír, hogy 18-a nem jó :?
Teluka mi legyen :?:
Talájjjjjj ki valamit lécccccccccci
Pussssssz: Ana


Befogom egyszer irni a profilomba az ÖSSZES időpontot :roll: :)

A TALI OKTÓBER 19.-ÉN LESZ!!!!

[size=9:2fmo21lq] Egyébként 18.-a péntek ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76397 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Krisz:neszórakozz,semmigond,inkábbköszi hogyszóltál anevemben :!: :itscool:
Evenstar:Ok :!: És köszi :!: :wink: mayd úgyis arra fogok támolyogni a közeljövőben...
És mindenkinek köszi a névnapokat is! :D
Ez 1 ien nap után oan jól esik! :cry: :wink:

[size=9:2dzudncq]Off:azonfelül,hogy elszúrtam az idei első matekdogám,de ami sokkal sokkolóbb: a személyim-meg a diákigazolványom is elhagytan!Az utóbbi kettőt aztán megtalálta egy böldreszállt angyal(!!!),és belepatterolta a postaládánkba(még most is ott van...)demárjólvagyok... :-) ))[/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76386 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jajajaj, bocsánat mindenkitől, elírtam. Nem Dodiee-ka kérte a boltok címét, hanem Zsofffija, de mindegy, mert akkor is kettőnknek tehet jót, Evennénike :lol: :P :roll:
Bocsánat Dodiee, és Zsofffija is 8)
Dodiee, és is remélem, hogy 19-én lesz, mert a 18 nekem sem jó...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76385 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Even, ott az Andrássy úti boltban is lehet ilyeneket kapni :?: Te jössz a talikra :?: Mikor látunk legközelebb :?:
Nekem is kéne a boltok címe...léccciii, most kettőnknek tehetnél nagyon jót :P Dodiee-nak és nekem is :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76358 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mélységes elégedettséggel látom, hogy sokakat sikerült megbűvölnöm a kártyáimmal! Mennyi jutalékot fogok én ezért kapni a különböző szerepjátékboltoktól! (Most már elárulom, ilyen helyeknek dolgozom beépített emberként, és csábítom a jónépet, hogy kártyát vegyenek!) :twisted: :lol: Na jó, nem így van, de tényleg örülök, hogy megtetszett nektek is a dolog. Sajnos költséges móka ugyan, de maga az egész Gy.U. az. :( De szerintem megéri! :)
zsoffija: Már reklámoztam egy párszor a Ferenc körúti boltot, hadd ne írjam le mégegyszer, inkább keress utána a Profilomon belül az összes hozzászólásomban, jó? Meg mások is emlegettek más boltokat, kutass utána, asszem Legolas topicban ÉSzAH is írt egyet stb.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76344 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ana, én 19.-éről tudok :? Remélem akkor lesz, mert nekem is az a jobb:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76335 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok Mberek 8)
Van 1 jó hírem meg egy rossz, melyikkel kezdjem :?:
A jó az, hogy vaslszeg én is gyújteni fogok azokat a kértyékat :lol:
Even, megfertőztél :!: :!: :twisted:
A másik jó, hogy ha tali 19-én lesz, akor megyek.
A rossz hír, hogy 18-a nem jó :?
Teluka mi legyen :?:
Talájjjjjj ki valamit lécccccccccci
Pussssssz: Ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76324 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én 1szer?en bef?ztem a mappámba a lapokat és kész.De már az egéz osztály kunyerálja tôlem.De egyelôre még ellenállok :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76323 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is elkezdtem gyűjteni a kártyákat, már 16 db van, és nem is mind Even nénitől:))és már van egy cserém! ezt meg kell ünnepelni! :cheers: Ugyan nem Frodó(olyan egy sincsen..),hanem Legolas, de az is jó:)már van olyan helyes kis kártyatartó zacsim is, mint Even-nek, de a mappám undi rózsaszín(csak ilyen volt..)kiebrudaltam ugyanis a bátyám Dragonball kártyagyűjteményét a tokokból, mert hát a Gyűrűk Ura elsőbbséget élvez:) ugyan még egy lapnyi tasakot se töltenek meg, de már tervezem, hogy menek a Camelotba venni, ahogy lesz pénzecském:)viszem a taliar is a kártyákat:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76305 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyugi,még van összesen 3 lapom a kártyákból,szal arra még várni kell hogy feleslegem legyen ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76257 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Narië: Nem valószínű. :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76237 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Narië:Dejóóó!
A listát természetesen meg KELLett irnom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76198 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most én is elkezdtem gy?jteni a kártyákat,szal ha lesz feleslegem,akkor nektek adom :D
Min,nem tucc jönni?
Kár... :cry:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76165 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Zsoffija! Boldog nn.-ot! :) MOst akkor 18.-án, vagy 19.-én lesz a tali? Ja, mindjárt átmegyek a talitopicba! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76160 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

zsoffija:így utólag én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked! :wink:
Telu:köszi a listát.Egész sokan gyűltünk már össze... :D

Ja és a kártyán még gondokozom.Eléggé le vagyok égve sajna... :oops: :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76149 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:semmi gond... :lol:
Én írtam tökhülyén!
És köszi a névlistát! :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76138 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jah elnézést..csak gyakran irjálk el a nevemet és aggatnak rám uj beceneveket...És mivel én irtam a listát azt gondoltam hogy nekem mondtad ;)
Bocsánat :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76133 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:tudom :wink: de az "tali" volt... :lol: :!:
A névnapot meg köszi! :oops: :)

(csodálom helyesírásomat... :cry: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76132 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija: Nagyon sok boldog névnapot kivánok igy utólag is ;)
De nem vagyok Tal!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76129 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a kátyadolog jól hangzik...úgyis kezd túl sok pénzem lenni! :twisted:
:shake: haígyfoytatom...
mind1...azért megnézném egyszer...
Nagyon gagyi vagyok,de assetudom,hol van kalandjátékbolt! :heu:

Tal:egeszokan-vagyunkmár-csakígyvotább! :up:
(a vasárnapiról assetudtam,hogyvan,amacskarugjameg! :( )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76125 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:október 18.-én lesz ;)
Evenstar:Nincsenek kártyáid???Ki vagy tiltva... :D Természetesen csak vicc volt jöhetsz nyugodtan ;) Cserébe monnd meg nekem hogy mennyi egy olyan pakli???

Ime a lista...ha valakit kihagytam akkor sorry.

hódica
Lili
Ring
zsoffija
Augustine
naughty (?)
Minerva kihuzva :( nem baj azért itt hagyom ;)
Narië
Kriszana
Evenstar
Dodiee
Thaur
Telu
Nyulhopsz! (?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76105 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :hello:

akkor mikor lesz a tali?????
nekem a 13 nem jó, de előre olvasva úgy láttam,hogy hódnak sem!!!
akkor mi lesz???? vagy még ti sem tudjátok????
bocs, a tudatlanságomért, de tudjátok , csak ritkán jövök föl!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76098 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Én Camelotba járok, az Pesten van, a Ferenc körúton, a 4-es és 6-os villamos Üllői úti és Mester utcai megállója között félúton.
Amúgy sajna szomorú hírem van, a fölös kártyáim a Kószatalin elfogytak (elég gyorsan), és már mindegyik fajta paklidobozom van, így laponként fogom venni, ami azt jelenti, hogy csak olyat, ami nincs meg még nekem. Így az ingyen osztogatás szép kora sajnos véget ér, esetleg reménykedjetek azokban, akik kedvet kaptak és most kezdik el gyűjteni, hogy (a jó példa hatására :D ) a feleslegüket ők is közkinccsé teszik! A mappát persze mindig vinni fogom, meg lehet nézni, és abban szívesen segítek, hogy ha valaki nem tudja közvetlenül beszerezni, akkor megveszem én és ha összefutunk valami talin, akkor odaadom, de ez már sajna pénzes mulatság. Már írtam, de jelzem mégegyszer, a www.decipher.com-on vannak a komplett kártyalisták, az alapján lehet küldeni nekem az igényeket, igyekszem mihamarabb megírni, mennyibe kerülnek a választott lapok stb.
Na, legyetek jók, és aki tud, jöjjön Legolas talira jövő hét szerdán! Aztán meg Woodos talira gyertek! :)
Namarie!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76064 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Minerva:Akkor kik ell hogy huzzalak???Fájó szivvel teszem :( :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76028 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, hmm... :oops: Az a helyzet, hogy valszeg nem tudok menni, mert előkészítőre fogok járni. :evil: :evil: :evil: Szóval szombati napokon sztornó a tali. Lewhet, hogy a közgyűlésre sem tudok menni, és ez nagyon FÁÁÁÁÁÁJ! :bawling: :mad2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75924 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur:Én félek a képeidtől...továbbá a többiekétől is...valaki lefényképezett amint Ancalimon tortáját eszem...szép kis látvány lehettem....Továbbá ahol énekeltünk....És Az Ari féle fejrázás :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.417 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére