Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #79996 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én viszem a fényképezőgépet.Készüljetek... :lol: Ja és ti meg hozzátok a fotókat lécci! :wink:
[size=9:3d08qylr]Jaj úgy látom nem tudom/tudjuk megállni,hogy offoljunk! :oops: :( [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79986 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur: Ajánlom hogy kapd vissza :twisted: Na jó nem ;)
Augustine: Hozd hozd hozd....
Ja és a fényképezögépeteket és a lesifotós hajlamaitokat ne hagyjátok otthon ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79972 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Hozom a képeket, de nem kell beszkennelni, mert van 1 ismerős, aki felteszi a képeket CDre és én + felteszem a netre. De elhozom, hogy gyönyörködjetek bennük :) (feltéve, hogy addig visszakapom).

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79967 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OKsz! Húú, de várom a 7végét! Na, jó nem offolok tovább!
:wink: Ja, amúgy most Lijék akkor szakítottak, vagy sem??!! (Remélem! :twisted: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79959 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Úristen! Erről jut eszembe! Az Aragornos talin készült képeket ne hozzam el a Frodós talira? (igaz csak 2 sikerült) :)


Sztem hozdd el,én pl. úgysem voltam ott. :D És kiváncsi vagyok... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79952 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úristen! Erről jut eszembe! Az Aragornos talin készült képeket ne hozzam el a Frodós talira? (igaz csak 2 sikerült) :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79945 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Jaj már 2 napja nem voltam és tökre hiányoztatok. :roll: :P Mostanában egy csomószor nem működik a fórum... :(

naughty:örülök,hogy végülis jössz. :wink:

Ja és nagyon jók a képek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79943 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is örülök! :) Meg a képeknek is! ISZONYÚ CUKOR!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79933 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty de jóóóóó!!!!!!!!!!!!!4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79923 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!!
képzeljétek tudok menni a talira!!!! :hello: :hello:
annyira örülök!!
ugye a dátum nem változott??? szombat 11-12 a Westend vízesésnél???

most mennem kell, úgyhogy, ha változott kérelek írjatok!!!! (bocsesz, hogy ilyen élősködő vagyok, de jelenleg nincs más lehetőségem a communication-re!!) a számomat azért leírom megint (az egyiket, de mostantól ez lesz az érvényes!!) 20 3977741

köszi , imádlak benneteket!!!!!!! akkor szombaton (!?) meeting!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79863 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De arról sem írnak, hogy van barátja. Egyáltalán nem írnak a szerelmi életéről, akkor miért említenék meg, hogy szakítottak?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79862 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon aranyosak a képek!
100 %, hogy Elijah és Franka nem szakítottak, mert a Cinemában van egy riport Frankával, és nincs benne semmi olyan ami arra utalna, hogy szakítottak. Semmi!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 11 hónapja #79822 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is várom már ;) Jégvihar RULZ!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79810 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is így tudom már 1 ideje! Húú, de várom már a talit!! :) A Jégvihar akkor most vasárnap lesz? Hány perces,nó enm tudja vk.? (Lusta vagyok utánanézni... :? )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79807 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szakitottak???Ez nekem uj....hm...jól eltértünk a Tmától... :roll:
És akkor most lij szabad? Szeggény.... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79705 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: És akkor most szakított Frankával? :?:


Több forrásból lehet tudni, hogy szakítottak. :? :lol: :oops: Tehát ez már tuti...ennyire voltak hihetőek a házzaságról szóló pletyik :roll: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79700 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Most olvastam v.hol, hogy Lij szeret autogrammot osztogatni...de akkor miért nem válaszol a levelemre????? Ha ez is off, akkor sorry...

Bizos fog válaszolni...Amúgy én is akartam már írni neki,de angolul nem tok összehozni egy levelet.Magyarul esetleg nem érti meg? :lol:
Amúgy sztem ez nem off... :roll:

Ja és van vmi új hír Lij-ről?Csak mert mostanában semmit nem hallottunk róla... :cry: És kicsit el is tértünk a témától.
És akkor most szakított Frankával? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79698 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka! :P

Egy héten belül ketten szidnak le, mert túl sokat offolok... :? :? :roll: :oops: Ezek szerint bennem van a hiba... :oops:

Most olvastam v.hol, hogy Lij szeret autogrammot osztogatni...de akkor miért nem válaszol a levelemre????? :cry: :cry: :roll: :x Ha ez is off, akkor sorry...

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79606 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is elnézést kérek az offolásért,mert bizony volt benne részem bőven... :oops: :oops: :( Mégegyszer bocsi. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79598 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ajajj...mindig benne vagyok ezekbe az OFFos dolgokba...
ÉSzAH: 100000 meg 100000 bocsika :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79596 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedves Frodó/'Lij rajongók!

Kérlek titeket, hogy a találkozókat ne itt szervezzétek, mert az ilyen jellegű pár szavas, egy soros bejegyzések erősen rombolják az ilyen tematikus topikok morálját és összképét. Ezért hoztuk létre a TALÁLKOZÁSOK rovatot, ami kifejezetten egy közösség-szervező rovat. Minden találkozót igyekszünk ott megszervezni, függetlenül attól, hogy milyen közösség kezdeményezésére jön létre. Arról nem is beszélve, hogy ott esetleg az is értesül a találkozótokról, akinek netidő hiányában nincs lehetősége ide benézni, de a talákozókat nyomon követi. Ez persze nem jelenti azt, hogy a tematikusan szerveződő találkozóról ne essen szó az adott téma topikjában, de inkább csak említés szintjén, a figyelem átirányításával a Találkozások rovatba. Ezzel el lehet kerülni, hogy a témával kapcsolatos eszmecsere elvesszen az offok között és a topik követhetetlenné váljon.
Légyszi tegyétek át oda a talik, közös mozizások szervezését és őrizzük meg ezt a rovatot Frodónak és Elijah-nak.
Előre is köszönöm.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79568 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szegény zsoffiját leszavazzuk a távollétében... :lol: Amúgy az Álmatlanság nem is olyan rossz...Főleg,hogy láttam előtte a TTT trailert... :wink: :dance:

Ja és én oda tudok menni 11-re... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79567 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Sziasztok!Láttátok már ezt a képet?Nagyon friss:
i.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/02 ... oods_l.jpg


Hmmm....de édes... :tongue: :P :bounce:

Telu:nekem bármelyik időpont jó. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79562 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Láttátok már ezt a képet?Nagyon friss:
i.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/02 ... oods_l.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79561 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hahó hahó!!!!

Na itten vagyok...zsóffija irt...az Álmatlanságra szavaz :lol:
De nekem a XXX kell ;)
Ööö...szentem csütin döntsük el ;) Ja és mindenki irja meg hogy mikorra tud jönni 11-12 között (Narië a kivétel ;) ) Köszike ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79559 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sztem várjuk meg a csütörtököt és aszerint válasszunk egy időpontot,hogy addigra mindenki biztosan odatudjon érni... :) Mondjuk gondolom nem megy túl sok időpontban a film...


Én szerintem is várjuk meg a csütit, de mi van azzal, aki nem tud csütörtökön v. péntekem fórumra jönni??? :? Végülis annak megüzenhetjük sms-ben. :wink:
Amúgy az én szerény véleményem szerint azért most sokszor adják egy nap az XXX-t, mert "majdnem premierfilm", és eléggé nagy hercehurca(beharahgozás) kísérte, de majd meglátjuk. :sungl:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79555 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia hódica!Jó újra látni... :wink:
Sztem várjuk meg a csütörtököt és aszerint válasszunk egy időpontot,hogy addigra mindenki biztosan odatudjon érni... :) Mondjuk gondolom nem megy túl sok időpontban a film...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79550 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka, visszatértem! :bounce:

Hiányoztatok ám, ebben a pár napban, de látom nem v.mi sokat írtatok... :nono: :look:

Akkor el van már véglegesen döntve, hogy XXX-t nézünk, okés. :P Már csak az időpontban(óra) kéne megegyezni.Végülis sz.tem olyan dél körül lenne a legjobb, de a hétvégei moziműsor csak csütörtökön jelenek meg, szóval vag lefixálunk már most egy időpontot látatlanba, vagy eldöntjük csütörtökön a filmkezdéshez igazodva. :wink:
Ki mit javasol?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79544 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thaurwathiwen írta: Elmondaná vki, hogy a Jégvihar miről szól?

Thaur:itt van egy kicsi leírás,hogy miről szól a Jégvihar :arrow: www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... where_tv=1

1ébként mi ez a pangás?? :cry: :cry: :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.441 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére