Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 9 hónapja #84259 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Leghamarabb hétvégén tudom megnézni, mert addig be vagyok havazva, de remélem annyira sz*r csak nem lesz... :roll: :?

pár kép :arrow:

www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... bbits3.jpg *nyálcsorgat* 8) :P
www.elijahfan.com/images/ képek a Jégviharból :) www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... bbits6.jpg :D :P
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... bbits8.jpg *nyálcsorgat2*
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... anLij1.jpg itt mennyire aranyosak :P
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... bits10.jpg itt is :wink:
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... lijah1.jpg dettó :D :P
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... bbits5.jpg :P
www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... Rascal.jpg Lij a kutyusával :D www.angelfire.com/celeb2/fan_sit ... llage6.jpg :roll: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84180 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is pocsék volt a jégvihar. Unalmas, és fárasztó, ötletek nélküli, mindenféle kreativitást nélkülöző film.
Bocs, ha nem értetek velem egyet.
Fölvettem,de másnap rögtön le is töröltem.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84150 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hodica;NEM SZAR!!!csak eggyeseknek a fim mondanivaloja kimerul Lij piros pufidzsekijeben :evil3:
es nekem sem teccik borostaval;inkabb nevetseges,mint 'cool' szegeny...

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84142 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
huhh, lehet hogy megvertek érte, de nekem nagyon nem jön be "szakállal" vagy borostával vagy mivel, nagyon elhanyagoltnak tűnik...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84116 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!

Képzeljétek most kivételesen nem felejtettem el fölvenni a filmet,sőt az elejét még meg is néztem. :lol: Az biztos,hogy nem ez Lij legjobb szerepe főleg,hogy meg is hal benne szegény... :( De azért nagyon édi volt a filmben... :lol:

Én kölcsönadhatom vkinek... :roll: :wink:


Lili: Te vagy a megmentöm..plíz plíz plíz :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84108 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Abba a fölsőbe kicsit ducinak tűnik...de azé cuki :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84106 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka!

Kivételesen nem felejtettem el felvenni, de még nem volt időm megnézni, mert vasárnap szalagavatón voltam(nem a sajátomon). Tényleg ilyen szar? :roll: :oops: :cry:

www.bagendinn.com/images/simplyirresistable.jpg 8O 8O :P *csöpppppp*

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84027 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jégvihar: Hát, a végén már kicsit ásítoztam, de Kevin Kline zseniális volt. :itscool: Lij: no comment, piros pufidzseki sokat rontott az imidzsen, a fodrászt meg nem tudom mire fel fizették ennél a filmnél, de hát ez van. :D

Kárpótlásul ím pár kép:
www.bagendinn.com/images/starlogfrodo1.jpg
www.bagendinn.com/images/tttarena12.jpg
www.bagendinn.com/images/tttarena9.jpg

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84000 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, a jól néz ki, az kimerül a szép két szemében.. a haja elég szörnyű, és mint említettem istentelenül ocsmány ruhákba bújtatják szegényt. De komolyan, ennyire nem lehetett pénzszűkében hogy ezt elvállalja. Bár lehet, hogy volt mondanvalója a filmnek, csak én nem vettem észre...(Pl:ne rohangálj jégvihrban undorító piros pufidzsekiben, mert megcsap a záram.)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83998 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jégvihaar!?Erröl a filmröl most hallok elöször, de ahogy látom nem mulasztottam sokat... :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83996 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Képzeljétek most kivételesen nem felejtettem el fölvenni a filmet,sőt az elejét még meg is néztem. :lol: Az biztos,hogy nem ez Lij legjobb szerepe főleg,hogy meg is hal benne szegény... :( De azért nagyon édi volt a filmben... :lol:

Én kölcsönadhatom vkinek... :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83987 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, igen Telu... :oops: :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83950 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is vki adja már kölcsön...én hülyeee elfelejtettem :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83886 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát....nos, én nem felejtettem el,de lehet, hogy kellett volna..Aza film borzalmas. Szerencsétlen Elijah-t olyan bozalmas ruhákba bújtatják, hogy kész rémálom,és még ráadásul elég hülye karakter játszik.. megfordult a fejemben, hogy ez a srác(Mike) elmebeteg, bár abban a filmben senki nem nomális,az tuti.A családom egész végig engem szidott, hogy hogy lehet ilyen hülyeséget megnézni, és most egy hétig nemválaszthatok filmet. :) Szóval nyomába se ér ez a szerep a Gy.U. Frodójának, de semelyik eddigi szerepének se....

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83879 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudtam, hogy valamit elfelejtettem!!!!! :evil: :!: :!:
(Pedig abban ha jól tudom Tobey Magiure is szerepel!)
Valaki kölcsönadná? :roll:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83871 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
juj,lanyok :D !olyanjovolt a Jegvihar!!!!!!!!dermesztoen jo!
bar en mar lattam regebben is;de most sokkal jobban teccett;szinte odafagytam az agyhoz :D ..
es a vege annyira megindito volt.. :cry:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83841 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem feledjük a Jégvihart :!: Én mindenképp megnézem vagy fölveszem :)
(Egyébként az HBO-on pedig vasárnap 22 után az Elisabeth lesz Cate Blanchett-el)

Ezúton köszönet Evenstar-nak,aki megtanított használni a "szerkesztés" funkciót :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83803 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yók a képek! 8O *Csöpp*

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83783 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez kifelejtettem :roll: :arrow: members.optushome.com.au/elvenmu ... zines.html

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83782 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83740 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én váltogatva szavaztam, ahogy gondoltam, hogy arra igaz:) Mondjuk a szemesnél tagadhatatlan hogy Lij-nek szebb van, akárhogy is imádom Orlit:)De kb. fele fele lett:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83696 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló! :D

Min: jó kép :P
kriszana: 1x én is Orlira szavaztam :oops: :? :lol:


www.bagendinn.com/images/lijsurfing.jpg 8) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83663 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica, én szavaztam 8) , de nem mindig Lijre, bocs :P
Min, klassz a képed :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83639 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83622 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyeneket kéne aztán mondani???

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83621 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szal elolvastam és nagyjából értem. Ennek igazán örülök :D Miért nem írja ki hogy előbb?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83619 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok megint!
Én se tudok annyira angolul hogy ezt megértsem, de az is lehet hogy előbb el kéne olvasni, és aztán mondani ilyeneket. Tök jó hogy lesz a Jégvihar és Lij meghal benne. Ugye télleg meghal? Még nem láttam a filmet, csak hallottam, hogy meghal.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83611 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én se értem a szöveget teljesen, és fáradt vagyok gondolkodni, de a lényeg a lényeg: Nincs barátnője:) de van egy két jó lány haverja:) Tökre bírom, ha egy fiúnak vannak lány barátai:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83583 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!!!!!!! :D

Jaja, vasárnap Jégvihar, már izzítom a videót . :D :wink:


Mindenki katt ide, és szavazzon Lijre :!: :!: :!: :arrow: www.ym.com/stars/nov2102.jsp :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83570 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Már azt hittem csak én nem értem a szöveget... :oops: Azért az első három mondat már megvan. :lol: Vki akinek nagyon sok ideje van nem akarná lefordítani?? :roll: :wink:

Dodiee írta: Vasárnap Jégvihar, el ne felejtsétek:)

De jó most már végre megnézem mert videón még nem volt rá időm... :( :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére