Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 9 hónapja #87946 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy pár kép.
Mellesleg ez benne volt tegnap a német RTL-n futó Így készült a Gyűrűk Urában is.
always.ejwsites.net/images/ws08.jpg
always.ejwsites.net/images/ws09.jpg
always.ejwsites.net/images/ws01.jpg
always.ejwsites.net/images/ws02.jpg
always.ejwsites.net/images/ws07.jpg
always.ejwsites.net/images/ws19.jpg
always.ejwsites.net/images/ws15.jpg
always.ejwsites.net/images/ws16.jpg
always.ejwsites.net/images/ws17.jpg
always.ejwsites.net/images/ws18.jpg
Ez utóbbi négy a kedvencem. Itt egyszerűen észveszejtően gyönyörű :roll: Szóval bocs, de ezt gondolom, lehet, hogy nektek túl nyálas vagyok......

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87941 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Onering írta: Elanor, Iowa: Hát, igen én is kiváncsi voltam a tetkójára!
Ühhm...hümmm...nincs is rossz helyen! :oops: :mrgreen:

Ugye? Nem láthatja akárki, mint pld. ha a karján lenne.
Aug. azt hiszem az csak ideiglenes tetkó, szóval nem valódi, de nagyon bírom ezt a képet, meg a tetkót is.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87940 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
WOW 8O 8O :!:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87937 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor, Iowa: Hát, igen én is kiváncsi voltam a tetkójára!
Ühhm...hümmm...nincs is rossz helyen! :oops: :mrgreen:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87936 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Örülök,hogy tetszenek a képek.Elijahnak itt is van egy tetkója :arrow: 66.139.194.75/pics/ptwo6.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87934 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta:

Iowa írta: Elijah tetkója: always.ejwsites.net/images/tattoo3.jpg
De ez nem a lapockája.


Pedig elvileg nem szabadott volna megmutatnia...ejnye-bejnye! :nono:
Persze én egyáltalán nem bánom...sőőt ;)


Hát Én kifejezetten örülök neki. Egy újabb élmény.......mivel az volt. Na meg nagyon szépen kértek, láttam a videót is. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87932 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Sziasztok!Hoztam képeket,sok friss is van köztük:
always.ejwsites.net/newpics43.html
ffmedia.ign.com/filmforce/image/ ... -wood1.jpg
www.elijahhobbit2002.com/tvextra120302.html
www.elijahhobbit2002.com/ews2towers1.html
always.ejwsites.net/images/funnylij01.jpg :)

:P :oops: 8)

Láttam azt a videót, amiből a képek vannak a 3. linken amit beraktál.
De nagyon jók a képek. :lol:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87931 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Elijah tetkója: always.ejwsites.net/images/tattoo3.jpg
De ez nem a lapockája.


Pedig elvileg nem szabadott volna megmutatnia...ejnye-bejnye! :nono:
Persze én egyáltalán nem bánom...sőőt ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87929 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyöngyszem írta: Na akkor megkérdezem mert már naon foglalkoztat ez a kérdés: valaki elárulná hogy hol van a Gyűrűszövetség tagjainak a testén a tetoválás? :bawling: annyira szeretném tudni


Elijah tetkója: always.ejwsites.net/images/tattoo3.jpg
De ez nem a lapockája.

Imádom Lijt :!: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87926 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!
Lara: Tök jók a képek!!! 8O :mrgreen:
Hódica: Tényleg jó ajándék, nagyon cuki lehet!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87868 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: :mrgreen: Ötletes ajándék ;)
Ana: Csak tippeltem ;) Valami ilyesmit olvastam a Viges topicban :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87866 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFFF-képzeljétek, tudjátok mit kaptam egyik barátnőmtől karácsonyra? megcsinálta, hogy kinagyított egy rólam készült fotót, és rátette Frodót így most van egy közös képem vele!!!!! :D :wink: :P -ONNN

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87576 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, Lara, ezek a képek!!!8O

Off: én + tudom csinálni azt a "gyakorlatot"... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87320 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Gyöngyszem: Bér nagyon OFF Tma...de...
Elijah: a lapockája körül (ebben nem vaok biztos...)
Viggo: a jobb vála (ebben sem vaok biztos)
Billy: jobb boka (ez tuti)
Dom: jobb felkar (ez is tuti)
Orli: jobb felkar (tuti)

a többiről nem took.. :P


Telukám, az tuti,hogy Vig-nek nem a vállán van a tetkó:-)
A jobb vállán lévő tetoválás több,mint tíz éve díszíti testét....

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87287 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:idáig "nagyjából" megy, de neki a jobb lába szinte hozzá ér az állához 8O ...képtelenség...legalább ha ő is szenvedő arcot vágna :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87271 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hmm.. most keztem el töltögetni őket... egyet már láttam az aranyos...szóval megéri terhelni a gépet ;)
Lara: Thx a videokat..ezek is jók ;)
Lost: Pedig 1Xű...az a lényege hogy a bal lábadat átdugod a jubb behajlított lábad elött és a bokád a felkarodnál van ;) Én megcsináltam..nem olyan nehéz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87269 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:Köszönöm! :) Itt pedig videókat találtok: www.frodoandsam.net/film/multimedia/video.html

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87266 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Á, nem...megpróbáltam, de nem jött össze - mindig hátra estem :( -, ő meg tök laza pofát vág...én meg ott vicsorítok a szőnyegen :( ... :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87260 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D Mért, nem olyan nehéz az ;)
Lara: Képek RULZ ;) Nagy vagy ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87259 Írta: Lara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87241 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jesszus, milyen hajlékony 8O ...én ilyet nem tok ( :oops: )...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87180 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87091 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló! :wink:

Lij legújabb filmjéről pár infó :arrow: story.news.yahoo.com/news?tmpl=s ... _nm/wood_1

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87067 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyöngyszem: Bér nagyon OFF Tma...de...
Elijah: a lapockája körül (ebben nem vaok biztos...)
Viggo: a jobb vála (ebben sem vaok biztos)
Billy: jobb boka (ez tuti)
Dom: jobb felkar (ez is tuti)
Orli: jobb felkar (tuti)

a többiről nem took.. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87066 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na akkor megkérdezem mert már naon foglalkoztat ez a kérdés: valaki elárulná hogy hol van a Gyűrűszövetség tagjainak a testén a tetoválás? :bawling: annyira szeretném tudni

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87065 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
tdjknéljmnnbcmgvj,mbn dgfh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86959 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyugi Telu. :)

Az a lényeg, hogy mi tudjuk: Lij nem ronda.
Hogy a többiek mit mondanak részletkérdés. (mondjuk az sem utolsó :roll: )
Ha mi tudjuk az igazságot, a többiek meg nem, az ő bajuk.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86915 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: Engem tudod mi idegesít még ezen kívül? Az hogy a GYU-t csak divatból nézik meg :evil: Mert pl.: Divatba jön Lij és akkor már mindenki megy GYU-t nézni.... :rmad2: Ja meg hogy 4-5 embert sztárolnak ki...és a többiről mg semmit se írnak...(mint Dom és Billy) jó megértem hogy Viggo és Lij a főfőfőfőszereplők de hát akkor is legalább 1 fényképet lehetne róluk közölni..ugyanis 1ik se csúnya :!: Grr...ilyenkor tudok felrobbanni.....no meg Livnél de ez már mellékes...ja meg amikor azt irják hogy Orlandot neten keresztül sikerült elérniük... Hát nem internetfób??? Ja meg hogy a "Szövetség tagjai magukra tetoválták a tünde 9-est..blablabla...és soha nem árulják el hogy hol van a tetoválásuk..." én kapásból 5 embernek tom.... :evil: Na ezért nem veszek mostmár ilyen ujságokat... :dead:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86912 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A lényeg az, hogy Elijah nem csúnya. :!:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86894 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Ezt most nem azért mondtam, h nem szeretem Viggot, és nem hiszem el h olyan jó pasi, csak ha már Lij megnyerte a világ 50 legjobb pasija közül az 1. helyet, nem hiszem, h a csajok nagyobb többsége nem rá szavazna! Amúgy ő a 3.! :roll:


Ezért a kijelentésért szerintem az Aragornos topicban meglincselnének :D :roll: :D
(OFF: annyira utálom, hogy ezek az újságok egy évig egy szót se írtak egyik GYU szereplőröl sem, most pedig minden velük van tele, és mondják, hogy húúú, milyen jó pasi-ez annyira tud idegesíteni :evil: :evil: :evil: :x -titeket nem? :?: ON)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére