Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #88900 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú....ti ilyen sokáig fennt voltatok?! 8O Nem semmi...
Iowa:a képek : :up: főleg amelyik a kedvenced!az tényleg tök jó :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 8 hónapja #88846 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Losttűrwen írta: Nem tom mi az a Chain of Fools ( :oops: ), de megijesztett 8O ...akkor csak gonoszan fogok ránézni :twisted:

Magyarul, Kötöznivaló Bolondok. Lij egyik filmje, ahol bérgyilkost játszik.............

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88811 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tom mi az a Chain of Fools ( :oops: ), de megijesztett 8O ...akkor csak gonoszan fogok ránézni :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88803 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Losttűrwen írta: Iowa:Hát, egen...azt tervezgetjük h merényletet intézünk a mozi ellen :twisted: És mivel terroristák lennénk v mi kimegyünk Angliába és bezárjuk a gardróbba Lijéket :twisted: :twisted:
:mrgreen:

Ez utóbbit nem ajánlom, mert megkérem Lijt idő előtt, hogy öltse föl Chain of Fools beli alakját.......

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88800 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Losttűrwen írta: Én meg egy újságban olvastam, de az már naon rég volt :?
Na mindegy perpillanat nincs barinője és kész (hallagssunk Iowára, ő a profi Lij-téren :wink: )

Köszi, ez így igaz. :roll: Zavarban vagyok.....

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88799 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa:Hát, egen...azt tervezgetjük h merényletet intézünk a mozi ellen :twisted: És mivel terroristák lennénk v mi kimegyünk Angliába és bezárjuk a gardróbba Lijéket :twisted: :twisted:
:mrgreen:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88796 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg egy újságban olvastam, de az már naon rég volt :?
Na mindegy perpillanat nincs barinője és kész (hallagssunk Iowára, ő a profi Lij-téren :wink: )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88794 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Losttűrwen írta: Iowa:nem, nem várjuk!Na, mégis :x :evil: ??
:)

Szóval nem. Hát ez szép. Nem gondoltam volna rólatok.
:lol:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88792 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudok róla hogy lenne...de ki tudja,a sors útjai kifürkészhetetlenek! :lol: Én örülnék neki ha lenne,mert szegény nagyon szenved ha megányos! :cry: :(

A DVD-n,az 1.-rész Wellingtoni premierjekor,van egy csaj akit mikor mennek be az épületbe,hátulról átkatol!

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88791 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa:nem, nem várjuk!Na, mégis :x :evil: ??
:)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88790 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Losttűrwen írta: Nem tom, Zsoffija mondta most én meg nem olvastam vissza h moből merítette :? :)

Nincs neki.
Ma láttam a moziban a Trailert. Baromi jó volt! Már nagyon vároma 2. részt. Ti?
Lij persze csodás volt benne.....na meg a többiek is.....

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88778 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tom, Zsoffija mondta most én meg nem olvastam vissza h moből merítette :? :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88776 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Honnan veszitek, hogy van új barátnője? Nincs neki.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88767 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van barinője 8O ?!Ma láttam egyet amikor egy csajjal smacizott, de már nem tom hol meg valszeg régi kép és nem az a csaj volt :? :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88752 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica:mélységesen mélyen egyetértek veled :!: 8)

Asszem én akkor sem leszek "sztár",ha esetleg véletlenül különösebb tehetségem is lenne valamihez... :wink: nem akarok "sztár" lenni-még a jó ügy érdekében se! :(

Lijnek van új batárnője?!-ami egyébként hurrá...(tudna vki berakni róla képet?én béna vaok,és eccerűen nem találok sehol... :? :oops: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88737 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha vmi komoly darabban kell játszani én meghalok, legyen ennyi elég.Viszont ha pl sulibulira kell az osztállyal egy plébek-műsort csinálni (nem tom nálatok van-e ilyen, de nekünk kb 2-3 havonta kell készülni meg a suli többi osztályának is, ilyen diszkó szerűség van utána ami elég gagyi sajna, na mindegy), akkor semmi gond, összedobunk vmi hüleséget és a színpadon se izgul senki.Úgy tök mókás :lol: Azért is vesszük lazán mert nincs tétje, nem úgy mintha egy komoly előadás lenne.
Én nem azt mondtam h "úgy se sikerül" hanem naon kevés az esély rá, nna.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88733 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Honnan tudod hogy nem tucc játszani?Próbáltad már?

Ha én minden riportomhoz agy álltam volna hozzá(úgy sem sikerül),1 hírességgel nem találkoztam volna! :o

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #88732 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

1 nap alatt 2 oldalt teleírni...hát nem vagytok semmik... :wink: :lol:

hódica:bocs félreolvastam.De akkor is szupi lehet! :itscool:

Ja és én is imádok itt mindenkit!Kár,hogy olyan kevés talin voltam idáig. :( És sajna az én barátnőim se szeretik a GYU-t,szóval nem igazán tudok velük beszélgetni róla... :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88716 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak a tényeket mondom :twisted: !
Küzdeni lusta vok :mrgreen: ...
Vannak híres magyarok (néhol kapkodnak értünk az eszünk miatt 8O :D )
, de ők nem olyan hírességek, mint Lij, hanem orvosok, tudósok stb.Értük nem rajonganak, nem naon akarnak találkozni velük az emberek (mint mi Lijjel), hanem tisztelik és elismerik a munkájukat.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88713 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hmm,......ismét a mi kis pesszimistánk :mrgreen:
Nem tudhatod mi rejlik benned!A céljaink érdekében küzdenünk kell és nem csak bebeszélni magunknak hogy én ezt sem tudom meg azt sem tudom!Így nem jut előrébb az ember! Hih...még a végén belőled lesz a legnagyobb sztár :D És azért gondolj bele hány híres magyar van a világon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88711 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil:jó, de nincs mkiben színészi tehetség (pl bennem) és ha van is, nem biztos h kijut (pl) Angliába.Ha megfigyeled a siekres magyar színészek, újságírók stb se naon mászkálnak világhírű emberkékhez.Jó, lehetséges, de ez egy kicsi ország és akárhogy nézzük korlátozottabbak a lehetőségek is.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88709 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
:D Én még új vagyok itt,de már rég olvasom az írásaitokat,és mostanáig bírtam beleszólás nélkül.

Már rég itt lennék,csak mindig elrontottam a regisztrációt... :roll:

Szerintem ha ennyire vágyunk rá hogy talizzunk a mi kis drágánkkal,tenni kell érte.Járjatok színjátszókörbe,írjatok a suliújságba,szerepeljetek a színielőadásokon,énekeljetek,váljatok ismertté!Én is ezt próbálom tenni,és így már egy csomó híres emberrel taliztam,készítettem riportokat,fotókat,kaptam autogrammokat.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88696 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért örülök hogy van itt sok optimista ember is :wink:
Sz.tem a legtöbb sztár sem úgy indult hogy márpedig én mától fogva híres leszek...és pl:Orli b.nője sem épp egy ismert személy...és azthiszem Lijé sem...vagy talán nem nálunk persze de ez szerintem nem is ezen múlik.
Akár egy apró véletlen is elég hozzá a szerencséhez!És gondolom ők sem úgy vannak vele hogy csak valami híres csajjal hajlandók szóba állni.

Elanor:gratuli a kitartásodért(és persze az otógrammért). Na ugye!Így kell ezt csinálni!
Ja és pl ki gondolta volna hogy egyszer Brad Pitt is eljö ide?! És itt volt.
Szerintem a lényeg az hogy az élet kiszámíthatatlan és épp ez a szép benne!Nem tudhatod még hogy mi történik veled.

Iowa:Nagyon igazad van!A remény élteti az embert! És én úgy gondolom hogy az a szép ha az embernek vannak elérhetetlennek tűnő céljai is így ha valami sikerül sokkal jobban tucc neki örülni. Én azthiszem bízom az 50%-omban :D
Losti:Ne legyél ilyen pesszimista!Én nem is arra gondoltam hogy holnap találkozom vele belémszeret és meg is kéri a kezemet! Én próbálom reálisan nézni a dolgokat és mérlegelem a lehetőségeket......
Amúgy a képek tök cukik...főleg a második :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88694 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

egy kép :arrow:
www.bagendinn.com/images/tttpg0.jpg :roll: :?

Nos, szerintem örüljünk, hogy ezek a legnagyobb problémánk: hogy Lij és a többiek mikor jön Mo-ra(sztem soha :? ), hogy hány nap van a premierig, hogy hányszor tudjuk megnézni a zsebpénzünkből a TTT-t stb.
Örüljünk annak, hogy van lehetőségünk ilyen "apróságokkal" foglalkozni, mert ha belegondolunk: milyen szerencsések vagyunk is mi, hogy nincsenek nagyobb gondjaink, és ráérünk ilyenekkel törődni...ezzel nem azt akarom mondani, hogy most adakozzunk az árváknak és éhezőknek, hanem hogy mindenki gondolja át magában, hogy milyen szerencsés... :roll:

(ha kicsit off voltam sorry :roll: :oops: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88677 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Losti:köci a képeket,az első teccik /talán/ a legjobban!!!(édi ottan elbújva...)

A két szép szemünkért biztos nem jönnek ide...( :arrow: ha a hegy nem megy Jupiterhez... :twisted: )Max ha történetesen itt forgatnának...egy a kismillióhoz :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88671 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88667 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát elég kevés esélye van annak h ide jönnek, meg sztem M.o. nem túl nagy a szemükben :? .Ha én egy nagy sztár lennék Angliában, Amerikában stb akkor nem biztos h egy ilyen kis országba elmennék :? ...nem tom

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88666 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eh, kicsit hosszú lett, de örülnék, ha elolvasnátok, mert kíváncsi avygok a véleményetekre!

Még annyi: én is imádom ezt a társaságot! És lassan szívesebben vagyok Veletek (mind a fórumon, mind élőben), mint a saját barátnőimmel... ők elég nehéz esetek, gyakran nem értenek meg (még a GYU imádatomat se értik, és abből is voltak már viták... :roll: )
Szóval nagyon örülök, hogy vagytok nekem! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88665 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is szoktam ilyen dolgokról álmodozni, de sajna annál keserűbb az ébredés.. :(

Én nem hinném, hogy sok esély van rá, hogy valóra váljon (persze, vmennyi biztos van, de nem hiszem, hogy sok).

Ez nem teljesen ide tarozik, de azért leírom: én a GYU-n kívül még nagyon imádom a Forma 1et. És ugye van Magyar Nagydíj, amikor ide jönnek a pilóták. És mi (Fereste is ott volt) idén odamentünk a szállodához, ahol megszállnak, és egy csomó időt vártunk, de végülis láttunk is egy pár pilótát. (Az egyiktől van is aláírásom.) Ezzel csak azt akartam mondani, hogy régebben erre is azt hittem, hogy úgysem történhet meg, stb, de csak egy kicsit utána kellett járni: hol van a szálloda, stb, meg az az egy napom elment a várakozással, de megérte.

Mondjuk azért a színészekkel más a helyzet, mert ők nagy valószínűség szerint nem fognak Mo-ra jönni, de ki tudja, még lehet, hogy az is sikerül, hogy velük találkozzunk...

(Meg még annyi, hogy az, hogy egy pár pillanatra látni egy szeretett sztárt, esetleg aláírást kapni, egy kicsit más, mint esetleg a feleségének elnni... :? szóval nehéz ügy...)

És én nem is vágyom arra, hogy Lij barátnője legyek (vagyishát, dehogynem vágyom rá, csak tudom, hogy úgyse jön össze), hanem inkább arra vágyom, hogyha jön egy olyan fiú az életben, aki szeret, és én is szeretni fogom, akkor ne akarjam majd összehasonlítani Vele, és ne Őt képzeljem a helyébe...csak ettől félek, hogyha majd lesz egy hús-vér fiú, akit szerethetek, akkor nem lesz elég jó Lijhez képest, pedig ez hülyeség, mert Lijt nem is ismerem, stb...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.228 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére