Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #89783 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már ne is haragudj Telumehtar,de szertniem ez annak aki egy kicsit is woodista,a legkevésbé em off!Hát ne mondd hogy ez nem fontos!Hát miről dumáljunk itt,ha nem ilyenekről? :roll:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89777 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pliz! Muszály az ilyen szavazás etc.-t itt megbeszélni? :? nagyon idegesitő hogy oldalakon át ez van :P
Egyébként képek nagyon RULZok... na meg persze BOZ RULZ :lol:

cöcöcö

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89775 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Annyira jók ezek az új fotók!!!!! :itscool: :bounce: :up: Olvadozom.....

Lányok,jártok ti szavazni az Im net fórumra??Nem azért,csak úgy szólok,de...LIJ UTOLSÓ!!!!!!!!!! :mad2: :rmad2: :nono: :bawling: :disagree: :down:

Hát mehet ez így tovább?!Gyorsan!Szavazni!Még nincs minden veszve!!! :bounce:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89726 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: www.bagendinn.com/images/gearlij5.jpg
(kicsit lassan tölti be, de megéri kivárni :wink: )


WOW 8O 8O

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89715 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka drágáim! Nem csodálkozunk, nem vagyok itt állandó vendég, nem is leszek szte, mert nekem nem nagyon tetszik Lij. :oops: Neeee, ne bántsatok!!! Na jó, helyes, de mint pasi nem az esetem. / gyerekként viszont bármikor! Bár ilyen fiam lenne... :) /
Szóval csak tippet akarok adni. Az új Cinema /én állat, mintha lenne vki, akinek még nincs meg... :wink: / Viggo-s részlegében... Hát igen, azért arra a képre mondhatjuk, hogy félisten. :wink: Még a haja is normális... :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89710 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezeket kihagytam :arrow:

www.bagendinn.com/images/paradeweb288.jpg (kicsit homályos, de cuki :P :D )
www.bagendinn.com/images/hobbithunting3.jpg (Dommal és Billyvel vadászik... :lol: 8) :D ) www.bagendinn.com/images/hobbithunting6.jpg (itt is :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89708 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Egyébként Lijnek minden haj jól áll :D


egyetértek! :D 8)

Ash Wednesday plakát :arrow: www.bagendinn.com/images/awcover1.jpg

új képek :arrow:
www.bagendinn.com/images/gearlij2.jpg www.bagendinn.com/images/gearlij3.gif
www.bagendinn.com/images/gearlij4.jpg
www.bagendinn.com/images/gearlij5.jpg
(kicsit lassan tölti be, de megéri kivárni :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89670 Írta: Mithrill
Mithrill válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Én most regisztáltattam magam!Ez az első fórum ahol írok. :roll: IMÁDOM a Wood gyerereket.Nagyon tetszik mint férfi,de színészként is kitűnő!! :oops: Iowa,köszia képet,imádom!!!

Mithrill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89644 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nagyon édi rajat!!!!!!! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89639 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háát, kicsit olyan azon a képen, mintha feszengne v mi, mármint azt se tudja mit csináljon :roll: .Lehet h direkt, vagy csak hüle vok :?
Egyébként Lijnek minden haj jól áll :D (na jó, vannak kivételek) pl Legoé :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89637 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: hellóka! :D

egy elég furi kép(igaz már régi) :arrow: always.ejwsites.net/images/amiscan.jpg

Nagyon jó ez a kép! Nagyon tetszik.

Amúgy Lij nem is kopasz. :evil: Tök cuki. Rövid a haja, de nem kopasz.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89582 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Halihó!
Már elég rég voltam, mert el voltam utazva a Szilveszterre, ezért utólag is Boldog Új Évet Mindenkinek /bocs Telu :wink: /!!!
A talira én is szívesen elmennék, és úgy tűnik, hogy a 15-16 jó! De lécci világosítsatok föl a többi dologgal kapcsolatban, ha van már konkrét időpont, hely,stb...! Köszi szépen!!!

Zsoffija írta:

Ery(barátnője):sz'tem is édibb volt "hajjal"-de a hajatlanság Lij esetében-szerencsére-múló állapot... (I hope so...)


:mrgreen: ...de Frodós hajjal olyan éééédiiiiiiii!!!!!!

Üdv.: Onering

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89573 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gondolom,már be volt rakva,de tessék :D (egy halom Lij-es(is) premikép...): www.bagendinn.com/paristtt3.htm

Ery(barátnője):sz'tem is édibb volt "hajjal"-de a hajatlanság Lij esetében-szerencsére-múló állapot... :wink: (I hope so...)

Egy újabb "hét fotója..." :arrow: Hogyidemiértnemtudtakelőnyösebbképetberakni... :? (elég gáááááááááz... 8O :? ) www.bagendinn.com/images/tttcap1.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89556 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ery írta: A barátnőm nevében írok aki itt áll a hátam mögött.
Nem tetszik neki Elijah új frizurája (ill. a helye), pedig ő a kedvence az egész filmben.


Szerintem cuki így, kopaszon 8) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89546 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A barátnőm nevében írok aki itt áll a hátam mögött.
Nem tetszik neki Elijah új frizurája (ill. a helye), pedig ő a kedvence az egész filmben.
Amúgy a kép tényleg jó!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89543 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hellóka! :D

egy elég furi kép(igaz már régi) :arrow: always.ejwsites.net/images/amiscan.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89434 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: köszi, bár tudom, hogy nem csak nekem raktad ezt be, de köszi :D :D :D . Ha megnéztétek az alján van egy mondat amire rá lehet kattintani, és az az Én topicom. Megőrülök, olyan boldog vagyok, hogy könnyezek. És a cikk fantasztikus.
www.bagendinn.com/images/oscarfrodo1.jpg Olyan édi ez a kép, de annyira gondterhelt rajta.
Ja, és nem kell tökéletes angolnak lenni, nem kell feladni a reményt. :!:
Nagyon boldoggá tettél.:bounce:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89410 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: a második kép... 8O olyan gyönyörűűű... persze az első is ;)

Telu: nekem így még másfél hónap távlatából jónak tűnik :)
Egyébként sztem lesz téma, ha megnéztük a TTT-t ;) lehet áradozni :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89408 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj...Mazsolák :) hogy teccik ez a név... 8) Plíz ne OFFoljatok... jójójó BUÉK meg minden de ezt nem itt kell kivánni :P Hm...a kép nagyon jó... szaladjatok az ujságárusokhoz és vegyetek CINEMA-t ;) (természetesen a januárit :D )

Hm...mostanában nincs semmi Tma...mondjuk nem is nagyon lehetne...jah...hát persze...a tali :mrgreen: na szóval kinek jó február 15-16? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89389 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jók a képek,BÚÉK!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89388 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Én is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!Remélem jól kibuliztátok magatokat... :cheers: :evil3:

Ezt most találtam az rtlklub honlapján
:arrow:
www.online.rtlklub.hu/szorakozas/pletyka/cikk.php?id=021266388 ( :roll: :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89353 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

Nerwen! írta: Jövőre küldünk nekik ellenállhatatlan, rózsaszín, virágillatú, kis szivecskékkel ellátott meghívókat :lol:


ha meglátják a meghívóinkat, szerintem rohanni fognak ide, hogy velünk legyenek :lol: 8)

új képek :arrow:
www.bagendinn.com/images/blender1.jpg 8O :? www.bagendinn.com/images/blender2.jpg :wink:


amúgy meg búék :!: :!: :!: remélem mindenki jót bulizott :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89198 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na akkor ide is:BÚÉK MINDEN LIJESNEK!
Különben hoztam nektek vmit,talán még nem mindenki ismeri...
Egy naon tzuki Lij interjú: www.ew.com/ew/report/0,6115,402142~1~0~,00.html

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89191 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kicsit megkésve bár de...
én is

B O L D O G Ú J É V E T

kívánok mindenkinek :!: :!: :!:

és én is mindenkit puszilok!!!
:hello: BUÉK :hello: BUÉK :hello: BUÉK :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89176 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi, bár tudom, nem csak nekem mondtad..... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89172 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkio már ide is:

BÚÉK!!!

És egy hatalmas pussz a pofitokra!!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89170 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze ez csak rátok vonatkozik, mert Amcsiba csak 5 óra 46 perc múlva lesz éjfél!
Angliába pedig :hein: :oops: ...sajnos nem tudom, de még ott sincs. Kb. talán 3 óra múlva. Majd akkor azt ,,üvöltöm" : Boldog Újévet LIJ!!!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89167 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Boldog Újévet! :bounce:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89159 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jövőre küldünk nekik ellenállhatatlan, rózsaszín, virágillatú, kis szivecskékkel ellátott meghívókat :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89153 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Azok a képek tök jók de nekem még mindig tök furi 8O :lol:
Nagyon szeretném megnézini azt a filmet de ...de...de...nekünk
nincs HBO-nk :bawling: :bawling: :cry: :crying: :rmad2:
Amúgy gonoszság de én is örülök hogy már nincs neki Franka.. hih..sz.tem nem is illettek össze!! :twisted: :evil3:
na mind1..

De jó nektek :!: Debrecenbe...Grrrrrrrrrrrrrrrr :!:
Én meg itthon ülök mert az ősök nem engedtek sehova! :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Gonoszak :evil: :evil: :evil:
Azért jó szórakozást NEKTEK :!: :!: :!:
Huh...mien jó lenne Orlival,Lijjel meg a többiekkel szilveszterezni :!: (álmodozz csak...) Na majd eccer!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.524 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére