Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #92389 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt tény, hogy Lij NAGYON JÓ SZÍNÉSZ, és hogy még mindig GYÖNYÖRŰ A SZEME!! :D Mondjuk az előző részben jobban tetszett, de szerintem ez csak a karaktere miatt van (szóval a Gyűrű miatt)... :oops: De azért még mindig ari! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92385 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs Telu, ok, ha zavar igyekszem mellőzni. Nem gondoltam, hogy zavaró lesz. :closed:
A Samu kontra Frodó jelenet nagyon megható, Frodó a gyűrű hatása alatt van és így megeshet, hogy megsérti legjobb barátját. Ez azonban nem lenne túl jó. De Samu tudja, hogy milyen nehéz Frodónak és mindig megpróbál segíteni neki. A jelenet szupi, és jól játsszák a színészek!
Egy pár kép:
66.139.194.75/pics/plotr110.jpg
66.139.194.75/pics/pseven32.jpg
66.139.194.75/pics/pseven37.jpg
66.139.194.75/pics/pseven34.jpg ez nagyon nagyon aranyos!
És ez tuti! Azok a szemek!
66.139.194.75/arena.jpg

Üdv.: Onering

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92380 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem maximálisan tetszett az a rész. Főleg az, hogy miközben Samu beszélt, Frodó arca teljesen megváltozott, és a tébolyult haragot felváltotta egy szelíd arckifejezés. "És mi mibe kapaszkodhatunk?" - ez a mondat, és ahogy mondta, naon tetszett.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92374 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: én nem utállak, mert igazad van :P :roll:

Szerintem jó volt az a jelenet, és teljesen beleillett a történetbe, és így tényleg lehetett érzékelni a Gyűrű hatalmát Frodón. Szerintem jól döntött PJ, hogy beletette :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92368 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most lehet kezdeni utálni :) Na szóval: Kéretik az olyanokat hogy "Privi ment" "Igen megkaptam" "Vissza" "Úgy várom már a TTT-t" és egyéb hasonló egysorosokat mellőzni ugyanis kezdek ezek miatt bekattanni...de télleg...higgyétek el én nem akarok szemét lenni és szólni egy modinak hogy töröljön ki minden ilyet de elég gáz az ha minden nap szólni kell :roll: :x Szóval...

Ja egyébként Neketek végül högy teccet/nem teccet az a Samu vs. Frodós jelenet? Mármint amikor verekednek...várom a válaszokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92363 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Teljesen be vagyok már kattanva, moziba csak vasárnap mek :cry: :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92362 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos Lij megint csak nagyon jót alakított :D Annyira jól tud szenvedni...de télleg. Csak néha már beküldhetnék egy manikőröshöz :wink: :oops:

de összességében nagyon nagyon nagyon jó volt a TTT-ben, és már kezdődött v.mi érződni a kettejük barátságából :roll: :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92338 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa: Privi ment!

Vissza.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92306 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92281 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
North: Légy Üdvözölve!

Iowa: Privi ment!
Jóóók a képek! /Főleg a TTT-s Frodósak!!! :wink: /

Jaj de irigylek mindenkit aki megint megnézi a filmet! Már hiányzik! Remélem én is minél hamarabb elmehetek újra a moziba!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92261 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én még új vagyok itt. Most jöttem. Imádom Lij-ot és a Gyűrűk Urát és Tolkien-t és a filmet és a könyvet. Szóval mindent. Most csak ennyi.Üdv mindenkinek! :P

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #92225 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

n8n írta:

Nerwen! írta: Ezt minek kell mindenhova beírni? :roll:

bocs, nemtudtam, h máshoiva is már beírták... :oops: akkor sóri.


Jaj, azt nem neked írtam, hanem egy nemtonhogyhíjjáknak aki minden 2. topicba betette h már megvette a gyűrűt vhol, csak azt a züzit kitörölték :) :wink:
Jók a képek! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92196 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Te jó ég 8O ...ti aztán alkottok szépen... :roll:
Well-well...én ma meek (elnekiabáljam...) megnédzni a FILMet(amiről már sok szépet hallottam by Szú és Ithilgalad :wink: )
és-naonnaonvárom!!!!!!!! :bounce:
:arrow: Frodó meggonoszul???????? 8O :( :( :( jajj...
Jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :itscool: én csak kapkodom fejimet... :shake: :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 8 hónapja #92062 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Ezt minek kell mindenhova beírni? :roll:

bocs, nemtudtam, h máshoiva is már beírták... :oops: akkor sóri.
én még nem láttam, így nemtom. de a ROTK lesz a legjobb, igenb, valószínű. a legtöbb "akció" itt van. mondjuk nekem a kedvenc könyvem Két Torony volt.
aképeket kössze... a Samu-Frodós nagyon megahtó! nemtom mi lesz a harmadikban, szétfogm magam sírni. :cry:
jaj *sóhaj* a bátám ezekben a percekben nézi.. én meg itthon a gép előtt :bawling:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92048 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez lemaradt:
www.bagendinn.com/images/mine.jpg Oylan jó aláírása van a gyönyinek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92046 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Uramisten! Ezt a képet nézzétek meg:

www.tolkien.hu/images2/film/rotk ... _April.jpg

Ez a kép. :cry: És a másik is. :cry: :arrow: A gyűrűt tartja?
always.ejwsites.net/images/mireia2.jpg
always.ejwsites.net/images/mireia1.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92034 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kéretik nem szétchatelni a topicot...hamarosan rálehet kérdezni mi számomra az OFF :) Mindenesetre tegnap/ma már kitárgyaltam néhány emberrel :)

Ööö..naszóval...1etértek Elanorral..BIZTOS felülfogja múlni...hiszen olyan jó részek lesznek benne mint Banyapók a Végzet hegye, Cirith Ungol, Szürkerév, a palantiros rész, a Nazgúlok Urának a halála és stb... Remélem PJ hű lesz a könyvhöz és a Banyapókos és az utána lévő rédznél megfogja erősíteni a Samu-Frodó köteléket... hiszen a könyvben ezeknél a részeknél léccik hogy mien erős ez a barátság...amikor DSamu rátalál Frodóra..vagy amikor Samu vitatkozik önmagával hogy otthagyja-e Frodót...ez olyan szál amit nem lehet kihagyni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92023 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor megnyugodtam *huh* :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92021 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, Svin tette be a naptár linkjét, én meg csak szelektáltam ;)

Sztem azt senki nem mondhatná, hogy kiégtek, mivel egyszerre forgatták mindhárom részt, és nem olyan sorrendben, mint, ahogy a filmben látjuk a jeleneteket... pl lehet, hogy a Végzet-hegyénél lévő jeleneteket előbb forgatták, mint pl. a Pajkos Pónisat ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92019 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez is jó.Ezeket még Svin tette be vhova asszem, na mindegy :wink:
Sztem is a 3. lesz a legjobb :D Gondolom azon dolgoztak a legtöbbet, nehogy azt mondják h a 3.-ra már kiégtek meg minden :? Hát elég nagy csalódás lenne ha vmi borzalom jönne jövőre.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92017 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, van mégegy :) (ezek egyébként a RotK-s naptárból vannak)

www.tolkien.hu/images2/film/rotk ... ng_Dec.jpg

Van egy olyan érzésem, hogy ez a film felül fogja múlni a másik kettőt (érdekes ilyet mondani, úgy, hogy most láttam a TTT-t, és teljesen a hatása alatt állok, de akkor is így gondolom :) ) :arrow: legalábbis a Frodó-Samu szál szempontjából biztosan!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92012 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szegényke mien kis sovány :roll: :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92011 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Uramisten! Ezt a képet nézzétek meg:

www.tolkien.hu/images2/film/rotk ... _April.jpg

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92006 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Stella moziklubban megint benne lesznek. Nem tudom, hogy sokat vagy keveset, de egyet biztosan tudok. A mozifilmek nézettségi listáján, a tegnapi nappal kezdödően: a GYŰRŰk URA lesz a No1

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92004 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa: Esetleg ha érdekel, elküldöm priviben az egész angol gyűrűversikét, sőt, még németül is megvan!

Megköszönném, ha az angolt elküldenéd.

Elanor. Én is írtam, bár nem hosszú véleményt a Két Torony topicba. Viszont egyszerűen nem tudom szavakba önteni mennyire élveztem a filmet. Annyira lekötött, annyira csodálatos volt. Samu annyira bölcs volt, mikor ott voltakFaramíréknál, nagyon meghatódtam, könnyeztem is. Frodó nem lepett meg, inkább szívből sajnáltam, főleg mikor azt mondta: ,,Samu, egyre nehezebb".
Gimliéken sokat nevettem, már amíg nem volt harc, és nem volt bennem a félelem, annak ellenére, hogy tudtam megnyerik a csatát, és senkinek semmi baja sem lesz. Nagyon élethű lett az egész. Gollam is, bár Én Samuhoz hasonlóan elég bizalmatlanul álltam hozzá.

Valaki olyannal találkoztam, és ráköszöntem aki ott volt a múltkori Frodós talin.
Nagyon sokan voltak, de hál' istennek(mikor már ki álltunk egy sorból: mondván, már a film fele elkezdődik mire megkapjuk a GyU menüt) anyám kiszúrt egy rövidebb sort, és happy end-el végződött a sztori. Ráadásul nagyon jó helyen ültünk.
Érdekes, mert a filmet néztem és nem akartam, hogy vége legyen. Megállt körülöttem az idő, semmi sem volt fontos csak a film. Mikor sajna vége lett, hirtelen annyira rövidnek tűnt, de még azóta is a hatása alatt állok.
Biztos, hogy még nagyon sokszor megfogom nézni :!:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92002 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Mithrill írta: Lányok! Az RTL-en 9.-én Gyűrűk ura riport lesz!!!!!!!! :lol:

És hánykor? Most nézek egy műsort amiben esetleg lehet(Sztármagazin), de ha tudjátok pontosan megmondjátok? Vagy volt már? Ha igen lesz ismétlése?(a németen egy csomó mindent szoktak ismételni) :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91992 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, Frodo tényleg teljesen megváltozott. Jó, a szeme még mindig olyan szép kék :sungl: , de már szinte "gonosz", ahogy viselkedett! Nagyon nagy hatással volt rám, nagyon ilyesztő! De egyben olyan fantasztikusan izgalmas, amikor a gyűrű hatása alatt tartja őt! 8O
Elképesztő!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91980 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttam...éljeeeen :) Ööö..nos Frodó karaktere kicsit megrémisztett...de már látni lehetett hogy ő nem az a régi hobbit a Megyéből...megváltozott..viszont a Samu és Frodó kapcsolata nagyon jól kilett dolgozva..A verekedés nem is volt vészes... Holtlápnál mért nem Samu mentette ki Frodót a vízből? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91944 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa, Ery, Gyöngyszem: Köszi, valóban Faramir és az emberei voltak! Tudom, mert láttam a premieren! :evil3:
Hú, nagyon csúcs volt! Tátott szájjal néztem végig az egész filmet, és majd hanyatt estem ámulatomban! Valóban magasan túlszárnyalja az első rész látványvilágát!
...és Frodó!!! :mrgreen:
Iowa: Esetleg ha érdekel, elküldöm priviben az egész angol gyűrűversikét, sőt, még németül is megvan!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.467 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére