Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #80948 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, és is eléggé kivoltam, meg fel is akartam venni, bár ez úgysem sikerült volna!! Miért nem tudtam előbb, hogy újra adják az Oscar Wilde-ot!!!?? Megölöm magam!!! Azért legalább a képek jók! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80843 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Juj, dejó, én most örülök, hogy elhalasztották a Jégvihart (ne kövezzetek meg!!! :) ), mert épp lemaradtam volna róla, és nov 1-ig meg lesz Duna Tv-nk is, úgyhogy most nekem ez jól jött :)

A Jófiú tényleg arról szól, amit Sesy mondott, olvastam könyvben is, meg láttam is :) (Persze azért megnézem vasártnap is :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80839 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vissza írt a DunaTV!

"A Jégvihar c. filmet valószínűleg december 1-én 20:00 órakor fogjuk
vetíteni. Kérem figyelje azért a műsorunkat."

Legalább leadják majd... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80778 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hahóóó!!!!!De rég voltam itt :D Zsóff ujra itt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80726 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én egyszer írtam ien e-mailt(merthogy InterCom...hogy legyen előbb a TTT) :arrow: hát nem képesek voltak válaszolni??? :? Kellett nekem emberien fogalmaznom...sült le a képemről a bőr... :oops: :roll:

A Jófiúra azért kiváncsi vaok...(csak miért adják oan átkozottul későn??? :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80710 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háromnegyed 12-ig néztem a választási műsort a Dunán, aztán bealudtam.... :sleepy: :heu: (Mondjuk érdekelt az eredmény, de 4 órán keresztül nem igazán tudott lekötni... :roll: )
Kapcsolok RTL Klubra, kit látok kapásból? Viggót! Nem fair... :crazy:
Na majd talán jövő héten. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80682 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát akkor mindegy, azért köszi.

Én is írok a Dunatv-nek, habár már anno az Rtl klub sem válaszolt, szvsz nem is foglalkozott ien témáju levelemmel. De egy próbát megér.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80676 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
info@dunatv.hu Voilá, a DunaTv e-mailje!
Én már írtam nekik!
Sessy: Most szombaton volt (én sem tudtam elmenni)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80674 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy:2 napja volt az első Frodós tali,úgyhogy nem tudom mikor lesz legközelebb.Mondjuk én remélem,hogy minnél hamarabb. :wink: :D

Ha esetleg vki megtudja,hogy ismétlik a Jégvihart szóljon lécci. :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80662 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen rég irtam ide...

A Jófiú - ha jól tudom - egy angyalarcú, nagyon gonosz fiúról szól, akiről csak az unokatestvére (Lij :wink: ) tudja hogy valójában gonosz.

A Jégvihar nagyon bosszant... nem hiszem el, hogy ezt előre nem tudták!

Lesz vmi Frodós tali a jövőben?
:?:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80661 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már MEGINT Oscar Wilde? Két-három hete volt... Amúgy a Jégvihart sztem le fogják még adni. Egyébként én is tök pipa voltam, de szerencsére ott volt a Daylight... :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80647 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Tegnap tök ideges lettem,hogy nem adták le a Jégvihart,pedig már 2 hete készültem rá... :cry: :roll: Amúgy az pedig télleg nem igaz,hogy már egy jó ideje nem tudtak a választásokról... :(
De legalább lesz majd a Jófiú.Vki leírná nekem,hogy egyáltalán miről szól? :oops: :roll:

zsoffija:kár,hogy nem voltál talin,de sztem lesz másik! :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80605 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Figyelem!!!

Október 27-én, azaz vasárnap 22.45-kor az RTL Klubon Elijah vs. M. Culkin, azaz A jófiú (remélem, jól emlékszem a címére!) c. film lesz látható!

(Aznap egyébként szabályos "dömping" lesz, az HBO-n Sir Ian McKellennel 20.00-kor az X-men, míg az m2-n 23.00-kor Orlando Bloommal az Oscar Wilde szerelmei látható majd.)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80597 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok!
Újra van gép,aminek örülök...
A talit(aholnem voltam,éppen ezért:)sajnálom... :( mayd legközelebb :? :wink:

A Jégvihar:azthittem,gutaütést kapok... :? :( :cry:

Nodehát-ugyebár az ország mind fölött... :roll: (győzött már vki?nem mintha érdekelne...)
A Jófiú:no,mayd megpróbálom megnézni... :D szeretem az oan "nyomasztó" filmeket...l.is ez annak látszik...ha éccakára halasztják...

Angelina:szerintem is jobban illik Lijhez a "kisfiús" beállás...
8) És szeintem is Frodóként volt a legédibb...de azért élőben sem ronda :!: :D :biggrin2: :cool2:
Meg...nem tudom...én nem bírnám,ha ennyit fényképeznének...
Lij tisztában van azzal,hogy úgymond"jó pasi" :?:
Mert ha ennyit fényképezik,akkor valszeg... :roll:
De ugye nem beképzelt??? 8O

Képek :D :
:?: :roll: www.xs4all.nl/~corvee/ejw/gallery/thum25.jpg
Ez aranyos kép: www.geocities.com/angl_wood/bild ... do_018.jpg
www.geocities.com/angl_wood/bild ... ler_13.jpg
www.geocities.com/angl_wood/bild ... jw_034.jpg
Itt elég furi... www.geocities.com/angl_wood/bild ... jw_036.jpg
www.geocities.com/angl_wood/bild ... irt_02.jpg
meg van még sok... www.geocities.com/angl_wood/www/ ... ry_01.html

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80592 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jégvihar:
Én nem magára a választási műsorra vagyok pipa. Választások vannak, helye van a választási műsornak. De könyörgök: nem tudták ezt már hónapokkal ezelőtt? Miért nem kalkulálták be a műsortervbe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80587 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szmeagol:teljesen egyetertek :D !!!Frodokent tokeletes,nagyon szep arca van ami a hobbit-hajjal kulonosen kiemelodil,de szegeny(szerintem)igy rovid seroval es borostasan eleg rohejes... :roll: ne utaljatok,ez csak az en velemenyem;nagyon haklis vagyok a pasikra :D !szerintem csak egy orjitoen ferfias es jokepu palinak jo a borosta,Lijnek pedig nagyon kamaszos arca van;egyszeruen nem illik hozza...de hobbithajjal es csupaszon tunderi :D !

gondolom eszrevettetek,hogy nem volt Jegvihar!rohadt valasztasi ceco...nem tudjatok,mikor adjak le???

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80528 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
El ne felejtsétek: MA ESTE 20.00 DUNA TV JÉGVIHAR :!:

Tartalom: www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... &i_where=1
Kritika: www.port.hu/pls/w/general.articl ... icle_id=30


Szméagol: nem tudom, mikor készült az a film, de attól ne félj, hogy meglincselünk... :wink: :D :roll: [size=9:3hoas6id](vagy mégis :twisted: :twisted: :twisted: :D )[/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80525 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hódica!
Az a "durva" kép mikor készült?

Elijah Wood tiszta modell jellem. Azok a beállások! :wink:

Rájöttem, hogy én nem igazán szeretem Lijt én csak Frodót szeretem!
(Remélem most nem jön a rajongói klub két méteres dárdákkal! :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80517 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :P

Area írta: nézelődjetek
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... /frodo.php

Jók a képek! :wink:

Lij nagyon nagy méretben :arrow: www.bagendinn.com/images/lij01.jpg
Egyik kedvenc képem :arrow: www.bagendinn.com/images/Numeric/2581.jpg
Másik kedvenc képem :arrow: www.bagendinn.com/images/Numeric/2580.jpg
HMMMM.... :arrow: www.bagendinn.com/images/Intervi ... ne%203.jpg
Itt is nagyon édes :arrow: www.bagendinn.com/images/4076.jpg
Ez olyan depis kép :arrow: www.bagendinn.com/images/elijah06.jpg
Ez meg nagyon durva :arrow: www.bagendinn.com/images/A-D/dirty.jpg

Na ennyi! :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80504 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nézelődjetek
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... /frodo.php

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80438 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És netre nem lehetne felrakni, és úgy?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80361 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÚÚÚh, de jók a képek!! Nem lesz vm.-lyen Lij-es vagy egyéb film a közeljövőben az m1-en, az m2-őn, és a Duna tv-n, a Jégvihart kivéve? (csak ez a 3 csaornánk van!! :arrow: szívás, de csak ezekről tudok felvenni filmeket...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80300 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring: Azt sajnos nem lehet...állitólag tul sokk helyet foglalna a helye...Hmmm...ezek a képek... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80292 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!
Ha lementettem, egy képet, hogy lehet felrakni?
A kedvenc Elijahos képemről van szó!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80267 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helloka!

Látom, nagyon pangunk... :? :roll: :cry:

Áfi:jók a képek... :D

www.eonline.com/Celebs/Sightings ... 42,00.html
www.eonline.com/Celebs/Sightings ... 52,00.html
(beszámolok olyanaktól, akik látták Lijt...hmmm..de lennék a helyükben :roll: :oops: :D )

Ash Wednesday: story.news.yahoo.com/news?tmpl=s ... ednesday_1 :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80214 Írta: Áfonya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80198 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
27-én, vasárnap lesz a Jófiú az RTL Klubon, aki tudja, nézze meg, jó film! És persze Elijah is édes benne :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80158 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: hódica:nézz be a Közösség/Találkozások topicba.Ott már beszélgettünk a taliról.Úgy beszéltük,hogy 11-12 között talizunk. :wink:
[size=9:m2r1j77f]És bocsi az offért. :oops: :oops: :cry: [/size]


Na látom, már megint béna vagyok... :roll: :oops: :?
köszi Lili :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80157 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica:nézz be a Közösség/Találkozások topicba.Ott már beszélgettünk a taliról.Úgy beszéltük,hogy 11-12 között talizunk. :wink:
[size=9:196f0cd6]És bocsi az offért. :oops: :oops: :cry: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80151 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka!!!!!!! :P

Tudom, hogy ez most mind OFF lesz, de akkor is beirom... :evil: :lol:
Szal a talival kapcsolatban a filmet (XXX) a Westendben 12.15-kor és 13.00-kor játsszák...szal melyiket nézzük meg??? Mondjuk sz.tem teljesen mind1. Akkor lenne egy olyan ötletem, hogy talizzunk 11.30-kor, és majd azt nézzük meg, amelyiket "elérjük". :wink:
Ellenvetés???? :roll: :P -ON

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.319 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére