Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 5 hónapja #185696 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: És egyébként azt mondják Ő olyan szinész aki akkor is folytat egy filmet,ha anyagi problémák vannak vele...


Igen, ebben Ian-nal rokon lelkek... :)

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185649 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185599 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
nem tudom, hogy ez hogyan jön ide,de én,amit eddig Hidalgós képet láttam,azok közül a borostások jöttek be a legjobban!Valahogy kiemeli Viggo egyszerű,mégis bámulatos karakterét!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185518 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Timona írta: Teljesen mind1 melyik szinész mennyit kapott érte, bármennyit is megérdemelték, mert ilyen szép filmmel ajándékoztak meg minket- vagy nem igy gondoljátok??? :twisted:

Hidalgós plakátok:
Katt
Katt

Én a moziban láttam még egy 3. plakátot. Amikor először megláttam azt hittem, hogy Gyu-s. Nagyon hasonlított a rotk-os plakátra.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185489 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta: csak érdeklődtem , semmi hátsó szándékom nem volt vele .
De valahol azért érdekelt volna , hogy menynire értékelte PJ Viggo-t.
ennyi , semmi több ...


Szerintem megkapta, amit megérdemelt...hanem már hallanánk róla :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185487 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

jocii írta: na akkor egy kérdésem volna hozzátok !

menyni pénzt kapott Viggo Aragorn szerepéért ?

Joci, nem egészen világos előttem, hogy ez a kérdés miért fontos.
Lányok - most őszintén - kit érdekel, hogy Viggonak mennyi lóvét perkáltak Aragorn szerepéért?


csak érdeklődtem , semmi hátsó szándékom nem volt vele .
De valahol azért érdekelt volna , hogy menynire értékelte PJ Viggo-t.
ennyi , semmi több ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185464 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Teljesen mind1 melyik szinész mennyit kapott érte, bármennyit is megérdemelték, mert ilyen szép filmmel ajándékoztak meg minket- vagy nem igy gondoljátok??? :twisted:

Hidalgós plakátok:
Katt
Katt

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185432 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

jocii írta: na akkor egy kérdésem volna hozzátok !

menyni pénzt kapott Viggo Aragorn szerepéért ?

Joci, nem egészen világos előttem, hogy ez a kérdés miért fontos.
Lányok - most őszintén - kit érdekel, hogy Viggonak mennyi lóvét perkáltak Aragorn szerepéért?

teljesen mindegy,mert rettentően jól játszotta el.
És egyébként azt mondják Ő olyan szinész aki akkor is folytat egy filmet,ha anyagi problémák vannak vele...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185429 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta: na akkor egy kérdésem volna hozzátok !

menyni pénzt kapott Viggo Aragorn szerepéért ?

Joci, nem egészen világos előttem, hogy ez a kérdés miért fontos.
Lányok - most őszintén - kit érdekel, hogy Viggonak mennyi lóvét perkáltak Aragorn szerepéért?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185374 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
na akkor egy kérdésem volna hozzátok !

menyni pénzt kapott Viggo Aragorn szerepéért ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185339 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Behalt a topic!
Tessék menni a www.viggo-online.net -re állat jó cuccokat raknak fel, van egy csomó új videó meg interjú és ilyenek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184465 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Asszem ezek voltak számára (vagy legalábbis a tolvaj számára) olyan értékesek,mint egy szám.gép.Bele sem merek gondolni,hogy mi van,ha az aki ellopta a táskát,nem is érdeklődik Viggo művészete iránt, és ezért csak úgy fogja és tönkreteszi a munkáját! :cry: :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184363 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, azt olvastam múltkor... És nem is volt másolata belőlük, csak az az egy példány a kéziratból... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184361 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát zajlik itt az élet!!! Az volt, hogy Viggónak feltörték a kocsiját, igaz 5 percre ugrott be valahova, be is zárta meg minden. Oldalsó ablak betör, Viggo nézi, jujjdejómegvanminden, számítógép, stb... Csak a hátizsákját nyúlták le 75 friss verssel, képekkel, ilyenek. Azért vannak emberek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184222 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tyűha!! :o

Nem semmi!

Imádom az olyan wallpapereket, amiken vers is van!! :D [/color]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184220 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Remélem egyről van szó, mert hanem, akkor szerintem mindnyájan lemaradtun valamiről :o h:

Van egy szép kép Aragornról, a KIRÁLYról: ott a korona, a fehér fa... szuper szerintem... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184214 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem, nem maradtál le semmiről ( vagy mégis, 8O de akkor velem együtt) csak én írtam rosszul :oops: :oops: .....

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184213 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fiai? Talán inkább fia, nem? (Vagy lemaradtam valamiről? :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #184210 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaaa! Bocsi! :oops: :oops: :wink:

Nem tartom valószínűnek, hogy olyan nagyon szívesen viselne öltönyt (én mindig magamból indulok ki :D ) főleg azért sem, mert ott van a fiai, és hát mellette biztos inkább pólót, meg ilyesmiket tanácsos viselni, :D de azt tényleg nem lehet tudni, hogy miben szeret lenni leginkább... :roll:

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184204 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Asszem félre értettél!Én nem a jelmez és a civil közti különbségről beszéltem,hanem arról,hogy civilen belül mit visel:pl:öltöny,farmer,szabadidő gatyó,póló...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184191 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Amúgy pedig szerintem nem igazán tudhatjuk,hogy Viggo melyikben érzi a legjobban magát,csupán azt állapíthatjuk meg,hogy szerintünk melyik áll neki a legjobban.


Én azt gondolom, hogy jobban érzi magát civilben! ( legalábbis én tuti, hogy szívesebben járnék azokban a ruhákban, amiket szeretek, mint egy ólomsúlyú karddal a derekamon. :wink: )
De az biztos, hogy Aragornként jobban tetszik, :D mint így borotváltan, rövid hajjal! :? Ez valahogy nem áll olyan jól neki! Szóval én Artemisszel vagyok kénytelen egyetérteni. ( de ez csak az én véleményem, ízlések és pofonok.... :itscool: )

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184189 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én Sorel-lel értek egyet!Amúgy pedig szerintem nem igazán tudhatjuk,hogy Viggo melyikben érzi a legjobban magát,csupán azt állapíthatjuk meg,hogy szerintünk melyik áll neki a legjobban.(Persze azt tudni kell róla,hogy otthon csak mezitláb :dance: jár,mert így közelebb érzi magát a természetes erőhöz,energiához,vagy spontán a természethez!)Amúgy nekem Aragornként :fight: ugyanúgy tetszik,mint ezeken a képeken! :itscool:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184187 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, ez az, ahol mindig eláll a lélegzetem, és elbőgöm magam!

Sons of Gondor, of Rohan. My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come
when the courage on men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship. But it is not this day. An hour
of wolves, and shattered shields, when the Age of Men comes crashing down. But it is not this day! This day we fight! By all
that you hold dear on this good earth, I bid you, stand! Men of the West!


lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184118 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dehogy értjük félre egymást, és pontosan tudom, hogy mire gondolsz...
Én is bírom, hogy Viggo ilyen gátlástalanul öltözködik, de valahogy így szexibb.. Lehet, hogy csak az életkoromból adódik, de én szivesebben mennék vele így végig az utcán...

Azzal meg ne törődj, hogy vita van, legalább történik valami érdekes a fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184113 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Látjátok, már az is baj, ha Viggo egyszer nem álcázza magát se hajléktalannak, se homoszexuálisnak, se bohócnak, se tengerészgyalogosnak, hanem csak az ami: egy nagyon jó pasas.

Ezt én nem mondtam, hogy álcázni kéne magát! :evil:
(megint félreértjük 1mást, aztán csetelés lesz a vége!)

Csak épp ez nem illik bele annyira abba az imázsába, amiről én eddig azt hittem, hogy az igazi.
Nem hajléktalan, nem hippi, de mindenesetre egyedi, és egy kicsit lázadó...

És persze egy eszméletlen pasi! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184112 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Látjátok, már az is baj, ha Viggo egyszer nem álcázza magát se hajléktalannak, se homoszexuálisnak, se bohócnak, se tengerészgyalogosnak, hanem csak az ami: egy nagyon jó pasas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184108 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csinos. Igen, ez rá a legjobb szó! :?

Csakhogy én Viggo-t nem csinosan szeretem, hanem olyan jó vadasan!! :twisted: :P
*nyammmmmm* :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184105 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: Vadiúj képek Viggo-ról:
www.livejournal.com/users/movie_ ... 15325.html

:eek2:

Atyám, mintha nem is ő lenne!!!

Nulla borosta, kommersz frizura...
:?

Ez túl... túl KISPOLGÁRI! Túl.... NAGGYON NEM VIGGO!!

NEEM TEEECC!!!! :x :bawling:


Lehet, hogy baromi kispolgári az izlésem, de szerintem V. ezeken a képeken nagggyon helyes és csinos. Rég nem láttam róla ilyen jó (normális) civil képeket....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184095 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: Vadiúj képek Viggo-ról:
www.livejournal.com/users/movie_ ... 15325.html

:eek2:

Atyám, mintha nem is ő lenne!!!

Nulla borosta, kommersz frizura...
:?

Ez túl... túl KISPOLGÁRI! Túl.... NAGGYON NEM VIGGO!!

NEEM TEEECC!!!! :x :bawling:


Azé nem olyan rossz. Van kis pajeszka és Hála Istennek nem a tüske-süni kopaszodóskinézetű, rövidhajas izéé, amit nemrég láttunk.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184089 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Vadiúj képek Viggo-ról:
www.livejournal.com/users/movie_ ... 15325.html

:eek2:

Atyám, mintha nem is ő lenne!!!

Nulla borosta, kommersz frizura...
:?

Ez túl... túl KISPOLGÁRI! Túl.... NAGGYON NEM VIGGO!!

NEEM TEEECC!!!! :x :bawling:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.200 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére