Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 4 hónapja #188693 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aaaazannya!!

Ide süssetek!!!!
8O

klikk

Nem semmi ez a póz! A cuccáról már nem is beszélve! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188619 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Most jut eszembe,h ezt lehet,h már kérdeztem :oops: :oops: Bocsika :oops: :oops: Na jó.Akkor, szerintetek hogy nézhet ki belülről Viggo lakása?


szerintem egyszerű , de normális .
Nem a személyére utalna , hogy kacsalábonforgo cifra palotában lakna.
A neten lehet hogy van fent rola kép , majd keresgélek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188575 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most jut eszembe,h ezt lehet,h már kérdeztem :oops: :oops: Bocsika :oops: :oops: Na jó.Akkor, szerintetek hogy nézhet ki belülről Viggo lakása?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188438 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: ÓÓÓÓÓ... :cry: :bawling: :bawling: én nem mehetek fel Pestre,de azért ha Pécsen megnéztem,majd megosztom veletek az élményeimet! :roll: :wink:


sajnálom , de ha ez megnyugtat , én pesti vagyok , de énis egymagam nézem majd meg.
Egyébbként jó kis film ...
a Talihoz meg jó szórakozást Lányok , mivel gondololom nem sok fiú megy el / [size=9:m4vkbodo]nem hiszem hoyg szivesen láttnának [/size]/, így én is kívülmaradok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188374 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hajrá gyerekek, még az is lehet, h én is beugrom :) Egyébként :arrow: találkozások topic ;) :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188367 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

kriszana írta: De most ezer örömmel veletek tartok majd, ha április 30 után lesz. Akár meg is szervezem, ha gondoljátok :-)

Hű, hurrá! :bounce:

Nagyon köszönnénk! :D


Jujj. ez nagyon jó ötlet! [size=9:pfzbx9x5]ha lehetne ráadásul valami érettségimentes időszakban[/size] :roll: :lol: ;)

off : Eleniel, üdv itt :) remélem te is jössz :D (és Mira is ;) )
Rohin , téged is szeretnénk ám megismerni :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188337 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Rohin írta: Engem még itt senki se ismer, de én is szivesen elmennék

az, hogy nem ismer senki, nem kizáró ok...sőt
ha egyszer sem jössz el, hogyan ismerjünk meg?
várunk szerettel

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188334 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Engem még itt senki se ismer, de én is szivesen elmennék

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188322 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: De most ezer örömmel veletek tartok majd, ha április 30 után lesz. Akár meg is szervezem, ha gondoljátok :-)

Hű, hurrá! :bounce:

Nagyon köszönnénk! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188208 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÓÓÓÓÓ... :cry: :bawling: :bawling: én nem mehetek fel Pestre,de azért ha Pécsen megnéztem,majd megosztom veletek az élményeimet! :roll: :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188125 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Itt még új vagyok (Csak Adelardot ismerem a tavaji táborból)!
Eddig csak olvasgattam, de rászántam magam és ezentúl irogatni is szeretnék.
Ha esetleg lehetne én is benne lennék egy közös Hidalgo nézésben! :D

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187984 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én benne vagyok a közös Hidalgo nézésben, úgyis régen volt valódi topictali, és én még annál is régebben vettem részt ilyen rajongói cuccoson. De most ezer örömmel veletek tartok majd, ha április 30 után lesz. Akár meg is szervezem, ha gondoljátok :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187976 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Egyébként mit szólnátok majd egy közös Hidalgo nézéshez??Aragorn topictali? :wink:

:D
Részemről teljesen OK!! Hajrá, csajok! Majd szólok Minnek is...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187975 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most ,hogy már mindannyian kellőképpen beleéltük magunkat abba,hogy Viggo idejön,csak egy alátámasztás hiányzik?Sehol semmi?

Egyébként mit szólnátok majd egy közös Hidalgo nézéshez??Aragorn topictali? :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187971 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
habár aranyos a felvetés,de szerintem nem fog költeni tolmácsra (holott lenne pénze rá).Én szeméy szerint azt gondolom,hogy lehet h a rajongók kedvéért megtanul egy pár szót magyarul 8) :P ...Na jó scak elszaladt a fantáziám! :)
Nos,mint ahogy azt régebben is írtam,nekem Ő a példaképem!Szóval nekem is jó lenne egy kézfogás,bár azt hiszem örülhetünk ha messziről látni fogjuk,hiszen ti is tudjátok,h nem szereti a feltűnőséget,kiváltképpen a tömeget. :cry: :cry: :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187943 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:
Még szerencse hogy Viggo spanyolul is tud...
Bebebeeeeee!! :tongue: :twisted: :P
Nekem személy szerint semmi más nem kéne tőle, csak egy igazi harcos kézszorítás!!
(ha vki nem tudná, a harcoskézszorítás az a csuklófogós.. imádom, és úgy irigylem ilyenkor a fiúkat, hogy nekik ezt is szabad.... :evil: )[/color]

És talán... :) A Dán gyökereinek köszönhetően... :D Németül is tuuud!!! :dance: (Amúgy lehet ám, hogy rtud költeni tolmácsra is... :twisted: )
Neked mér ne szabadna? :hein: Csak találkozzunk egyszer, meg harcosszorítom én a te kezed... :smokin:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187819 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Ha idejön, én... 8O De ciki hogy ilyen gyenge az angoltudásom!!! :oops: :bawling:

Azom nekem is... :?

Még szerencse hogy Viggo spanyolul is tud...
Bebebeeeeee!! :tongue: :twisted: :P

Amúgy mit beszéltek itt? Aláírás? Dumcsi?

Nekem személy szerint semmi más nem kéne tőle, csak egy igazi harcos kézszorítás!!
(ha vki nem tudná, a harcoskézszorítás az a csuklófogós.. imádom, és úgy irigylem ilyenkor a fiúkat, hogy nekik ezt is szabad.... :evil: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187759 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adelard, nem vagy egyedül a kétkedéseddel... :wink: :? Nekem is hihetetlen belegondolni, hogy pont Viggo jöjjön ide... De azért reménykedem! 8)

Tudjátok, ilyenkor, amikor annyira odavagyok/vagyunk vkiért, megfordul a fejemben, hogy miért is...? Hisz ő is ugyanolyan ember, mint mi... Tény, hogy jobban néz ki, vagy épp jobban játszik stb, de... ugyanolyan, mint mi, ugyanolyan hétköznapi gondokkal. Akkor meg miért "istenítem" ennyire?
Vagy csak egyszerűen elábrándozom, hogy milyen értékes barát lehetne... 8) De hát a sors akarta így, hogy a világ két különböző pontján éljünk, s sok közünk ne legyen egymáshoz... SZIPP! :cry:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187740 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Ha idejön, én... 8O De ciki hogy ilyen gyenge az angoltudásom!!! :oops: :bawling:


Sztem addig még nyugodtan fejlesztheted, amig Viggoval összefutsz itt Magyarországon :P

na jó nem rontom itt a hangulatot :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187717 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha idejön, én... 8O De ciki hogy ilyen gyenge az angoltudásom!!! :oops: :bawling:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187652 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
itt megtalálsz infokat ... Átjáró

egyébbként a magyar mozisok helyében egy Hidalgo premierre Viggo-val sok esélyt adnék. Bár gondolom ez lemény anyagi dolog , hisz gondoljunk bele , hogy Viggo a GYU egyik főszereplője igy kijár neki minima a First Class , ami azért nem pár FT. Azt meg hogy a esetleges fellépésért menyni pénzt kér , egyéntől függ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187594 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú,gyerekek...ha én egy autogrammhoz juthatnék pont tőle :cry: :D Az egyik szemem sír a másik nevet már a gondolattol.Most azért mélyedjetek el...eleve Viggo nem az a típus,aki kiáll a szálloda elé és a rajongóknak aláírást osztogat.Mindenesetre,ha jön,én ott leszek! :wink: Harcolni fogok az aláírásáért! :fight:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187528 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Húh, nagyon le vagyok maradva... Mi ez az Átjáró? Hol találhatok róla infokat? :?: :roll:
Nekem mind1 hogy hozzák ide, és meddig lesz meg mikor, lényeg, hogy jöjjön!!! 8) Csak aztán férjünk is oda hozzá... De tényleg, az lenne ciki, ha direkt odagülizünk, s a végén lemaradnánk róla.... Najó, de fő az optimzmus! :cool2: Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz, aki tud vmi biztos infot az szóóljon!
Aláírást mindenképp szervózunk, de olyan jó volna pár mondatot beszélni is vele! Meg egy mosoly is jöhetne tőle... :wink: :aragorn3:

Apakomplexus... Én mindig vhogy az ilyen pasikat szemelem ki magamnak, aki nem az hogy kifejezetten jóképű, hanem sármos, és... olyan igazi pasi! Aztán lehet, hogy nekem is apakomlexusom van, mert Anyum egyedül nevelt már születésemtől fogva... Kitudja! :roll:
De nem is az a lényeg, hogy vki miért pont őt szemeli ki... Lényeg, hogy őt szemeli ki... :wink: 8)

Nah, tökjó, szóval sok Viggo-s jön, szuperr! :itscool: Majd egymásra találunkk! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187504 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A cikk szeritem is hülyeség, és csak azért írták, hogy írjanak valamit... :roll:

Szuper lenne, ha tényleg jönne! :bounce: Én is felmennék Bp-re, az tuti... :D Kéne tőle egy aláírást szerezni... :roll: :D :D [size=9:1l4l4dvh](van egy osztálytársam, aki imádja Viggót (szerintem a GyU-t is csak miatta szereti,de mindegy), és megenné az irigység, ha lenne egy aláírásom... :roll: )[/size]

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187500 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De én NEM APAként tekintek rá!!!!!! :evil: :cry: Ő egyfajta példakép számomra,meg persze egy helyes pasi!!!!!! :twisted: :wink:
kriszana:[size=9:ipmcw3xo]én nem vagyok MTT tag így nem biztos,hogy bekerülök,de azért reménykedem[/size]

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187486 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ranamarth:[size=9:371pw502] Öh...hehe...én őszintén szólva...hajlamos vaok apaként tekinteni Aragornra... :oops: :wink: :oops: :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187484 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Óóóóóóóó pleas,vígasztaljatok meg!Mindenki azzal piszkál,hogy azért tetszik Viggo,mert apakomplexusom van! :oops: :cry: Pedig semmi zűr nincs a magánéletemben,pusztán jó az ízlésem,nem??????? :roll: :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187475 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo Bpen 8O Kiváncsian várom! Ki tudja még igaz is lehet :D
Addig is pár képecke:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 412779.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 409821.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 406287.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187471 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú,gyerekek,én nagyon lent lakom vidéken,de ha Viggo tényleg itt lesz én esküszöm felmegyek Bp-re!!!!!!!! :!: :!:
Amúgy nem merek még reménykedni mert túl nagy lesz a földre esés,ha mégsem lesz itt :cry: :cry: :cry: :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #187388 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

kriszana írta: Inczy: sokan leszünk a táborban, akik kedveljük Viggo-t ne aggódj. A topicba írogató embereknek legalább a fele ott lesz Minnel és velem az élen:-) (pl Sil, Artemisz, Adelard, Ranamarth...)

[size=9:x947owa3]Jihííí!!! Ottleszek, ez már biztos!!! ?

(Bocsáss meg, Ana, ezt nem hagyhattam ki... :lol: :lol: :oops: )[/size]

Ami a hírforrást illeti, egy Átjárós körökben viszonylag járatos barátnőmtől tudom... :?

Semmi sem biztos - de mivel MTT tag vagy ugye...nagy a valószínüsége.
Tegnap Felagund azt mondta, jó lenne ha leszállnék rólad... - nem is tudtam, hogy rajtad vagyok... - no comment

Az Átjárós körökről tudtam, mert ők szeretnék meghívni őszre, a kérdés, hogy sikerül-e nekik?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.010 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére