Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 3 hónapja #195913 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Ó,még mindig a tali szervezés.Én nem akarok gorombának tűnni,meg talán nincs is jogom ilyet kérni,de nem lehetne ezt az egészet máshol (priviben vagy Találkozások topicban) elintézni?Mert tudjátok egyrészt nagyon szar,hogy én nem mehetek (persze ez magánprobléma :oops: ),másrészt már nem is nagyon dumálunk a topic lényegéről=Viggoról! :cry:

Talán, ha feldobsz egy témát, akkor beszélhetnk Viggo-ról is...
én sem akarok gorombának tűnni, szóval bocsásd meg, hogy egyetlen új emberkénknek meg mertem említeni, hogy találkozni fogunk, és őt is szeretettel várjuk...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195911 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ó,még mindig a tali szervezés.Én nem akarok gorombának tűnni,meg talán nincs is jogom ilyet kérni,de nem lehetne ezt az egészet máshol (priviben vagy Találkozások topicban) elintézni?Mert tudjátok egyrészt nagyon szar,hogy én nem mehetek (persze ez magánprobléma :oops: ),másrészt már nem is nagyon dumálunk a topic lényegéről=Viggoról! :cry:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195893 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eleonora írta: Sziasztok!
Ez itt az első megjelenésem. (De mély hallgatásba burkolózva sokszor jártam itt) :)
A Hidalgo iszonyat jó film lehet!
( Vagy, ha a film nem, Viggo tuti!)

Isten hozott köreinkben Eleonora! Máris csatlakozhatsz hozzánk a következő topik-találkozó alkalmával: július 8-án, csütörtökön délután a Duna Plazában megnézzük együtt a Hidalgo-t. Lenne kedved velünk tartani?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195886 Írta: Eleonora
Eleonora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Ez itt az első megjelenésem. (De mély hallgatásba burkolózva sokszor jártam itt) :)
A Hidalgo iszonyat jó film lehet!
( Vagy, ha a film nem, Viggo tuti!)

A végzet benned van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195772 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is szívesen mentem volna, de Nillel együtt én is táborba megyek! :cry: De a Troya tényleg nagyon jó...a Hidalgo előzetes is iszonyat király....olyan gyönyörű Viggo lova! Nagyon szép! De Viggo se rossz! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195699 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudtok képet Henryről, Viggó fiáról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195539 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaaaj...juli.8?Akkor Én nem tudok menni... :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: (aznap megyek táborba)
Hát azért nektek jó szórakozást! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195518 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo fia hasonlít az apjára ( 8O nem elsődlegesen a külsőre gondolok) :wink: :twisted: ?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195227 Írta: Orsie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195162 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ana: a névsor belefér :) Akkor tali időpont július nyolc, csütörtök. Helyszín? (Javaslat: Duna Plaza, gondolom feliratos verzió...)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 3 hónapja #195050 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdvözlet népek:-)

Mivel nem vágok semmilyen témába, ezért beillesztem a topik-talira jelentkezettek névsorát (igen, Min, tudom, hogy ez OFF, és menjünk a Találkozások topikba, de úgy vélem, ez nagyon is ide tartozik:) :

1. Minerva
2. Undómiel
3. Suhifarok
4. Adelard
5. Nilraen
6. Eleniel
7. Mira
8. Jocii
9. Rohin
10. Ulmo
11. Rohin
12. Artemisz
13. Jacopo Belbo
14. Timona
15. jómagam

Előre láthatólag - Jocinak igaza van - július 8-án, csütörtökön délután lesz a film premierje. Én erősen támogatom a csütörtök délután/esti időpontot, lévén, hogy 9-én elutazom Diósgyőrbe, utána meg jön a tábor...
Persze, ha többen a hétvégét támogatjátok, akkor átadom vkinek a szervezést, és megnézitek nélkülem.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194943 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Ha lehetne én is mennék! A privit már elküldtem!!!! :D Ja, a Trója tényleg nagyon jó film!!! :D

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194899 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: kriszana: privi ment! :wink:


szintén ;)

Egyébként menjetek el megnézni a Tróját,mert előtte van Hidalgo előzetes! [size=9:2biwt9j8](meg úgy egyébként is,meg kell nézni,mert jó!)[/size]


igen, egyetértek :) ényleg érdemes, és enm csak az előzetes miatt (bár sztem azért is megérné már rögtön ;) :heu: :itscool: ) de nagyon nagyon jó film ;) :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194897 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
kriszana: privi ment! :wink:

Egyébként menjetek el megnézni a Tróját,mert előtte van Hidalgo előzetes! [size=9:3bu21969](meg úgy egyébként is,meg kell nézni,mert jó!)[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194765 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta:

gyerünk lányok, aki jönni akar


Ok , vettem a lapot :(


ja és a Hidalgo premierje JÚLIUS 8 csütörtöki napon lesz !
ez már 100 %
Hivatalos INTERCOM informácio ez !


jocii: ne hülyülj már... :evil: Téged tuti bevesznek. :wink: Csak hát én... pedig lehet, hogy már otthon leszek. :roll: Majd akkor egyedül nézm meg... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194711 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

gyerünk lányok, aki jönni akar


Ok , vettem a lapot :(


ja és a Hidalgo premierje JÚLIUS 8 csütörtöki napon lesz !
ez már 100 %
Hivatalos INTERCOM informácio ez !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194708 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Na nekem is hasonló a prblémám! Magam keményvonalas viggóistának tartom, de az elmúlt egy évben alig jártam itt és az újak közül alig ismerek valakit! De remélem nem fogom őket zavarni!
Találtam egy akkora jó interjút , egy csomó viggós dolog van benne, és teljesen személyes! Nekem nagyon tetszett, akinek van pár perce, olvassa el!

Undómiel, te nem maradhatsz ki, ha már egyszer végre - két év után - ismét topiktalit szervezünk! Mi "keményvonalas viggóisták" tartsunk össze :dance: Kössz az interjút, végre valami friss vér csepeg a topikba...
Ha vki tud valami közelebbit a film magyarországi vetítéséről, szóljon!
Eddig nálam az Aragorn-Lego tükrös párbeszéde vezet :lol:

Egyébként pedig a topiktalira nagyon kicsi az érdeklődés. Eddig priviben csak Minerva és Undómiel keresett meg...gyerünk lányok, aki jönni akar, az kapja össze a billentyűzetét, és pötyögjön pár sort, hogy tudjuk, kire számíthatunk. (De akár hármasban is megtartjuk, ha nem lesz elég jelentkező :wink: )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194680 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na nekem is hasonló a prblémám! Magam keményvonalas viggóistának tartom, de az elmúlt egy évben alig jártam itt és az újak közül alig ismerek valakit! De remélem nem fogom őket zavarni!
Találtam egy akkora jó interjút , egy csomó viggós dolog van benne, és teljesen személyes! Nekem nagyon tetszett, akinek van pár perce, olvassa el!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194570 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos én is megvettem a Cinemat! :wink: Tök jó a poszter! :P És már csak 9-et kell aludni,mikoris itthon élvezhetem azt a bizonyos mondatot:"Frodóért!"
Ez az egyik kedvenc részem! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194544 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha nem nagy baj, és a csillagok is úgy akarják én csöndes megfigyelő, de szintén Aragorn kedvelő szeretnék csatlakozni egy esetleges Hidalgo premier nézéshez, addigra talán már vizsgaidőszaknak is vége.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194510 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Suhifarok: már megvettem a Cinemát, és mindenkinek ajánlom: akkora poszter van benne!! :)

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194144 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem csak ő,én is!!!!!!Váúúúúúúúúúú!
Nos..khm...kicsit komolyabban!
már csak 12 kell aludni és a Király visszatér!!!!!!! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194139 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
AAAHHHH :mrgreen: Ezt nézzétek! Permí lefolyik a székről... :D

Ez se rossz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194104 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193888 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó mi? www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=3086

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193811 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Naaa, gyejtek már Bécsbe... :(
Amúgy itt is szinkronizált... :evil:
De biztos van mozi itt ahol nem... 8O


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193795 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Frodo Baggins írta: A Cinemában Aragornos poszter van! 8)

Csórd el! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193794 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Cinemában Aragornos poszter van! 8)

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193788 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
na ujbo visszajöttem egy pár képecskével , ezuton azonban az Aragorn kedvelöknek kedveskedem pár kisebb képpel :)
szóval egy kis Best in Aragorn csak nagy és jó felbontásban :)

1
2
3
4
5
6
7
8
8
9
10
11
12
13
14
ez cuki Aragorn :)
15
16
Aragorn szemecskék :)
17
18

Artemisz (Celebthil) írta: Ha nem, én komolyan elgondolkodom, hogy megnézzem-e


ako irány Bécs, ott ugy tom feliratozva vagyon vetitve :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193778 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta: a Hidalgo engem is érdekelne , ugyhoyg ha nem problém bepofátlankodnék én is.


Gyere csak! :wink:

...és remélem eredeti hanggal adják feliratozva , mert ugy az igazi ...


Ha nem, én komolyan elgondolkodom, hogy megnézzem-e.. :evil:

kicsi OFF: Főképp, ha más a magyarhangja, mint a GyU-ban! Képzeljétek, hogy járt szegény Eleniel! Megvette videókazin a Karib-tenger Kalózait, és ott magyar a szinkron, ugye..
És vajh ki Orli magyar hangja? Na, ki?
Nem fogjátok elhinni: CSÖRE GÁBOR!!!!!!

Ááááááá!!!

Legolas, amint Frodó hangján beszél! Segíííccséééég!!! :twisted: :P :mrgreen:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.036 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére