Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 2 hónapja #202441 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ááááááá!!!!!!
ezdelol!!! 8O :D :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202438 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen és ezt még el is tudom képzelni róla,hogy így gondolkozik :lol: :wink: !

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202096 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én ehhez még annyit tudnék hozzátenni, hogy egy totál sötét dzsungelben nem gáz eltévedni. És mekkora kis okos: "Mi van nálam? Fényképezőgép. Azon van vaku. Nyugi Viggo, valakinek csak feltűnik, hogy nem vagyok sehol!!!" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202083 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igazad van.Én tudom,hogy ő jó színész,remek festő és kiválló író!Ehhez nem kell újság cikk!Meg persze nagyon sármos és jó képű pasi.
u.i.:Imádom a bohém lelkületű embereket! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202031 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Nos,nem úgy értem,hogy ezeket a negatív dolgokat így szó szerint leírják,hanem én kisejtem.Jó-jó ilyen hülyeségeket is csak én tudok írni :oops: .Szóval pl. az egyik TVR-Hét-es újságban arról írtak,amikor a Gy.U. forgatásán elveszett az erdőben.Na itt olyan hangsúllyal írtak róla,hogy "ez is csak Viggo lehet"!
A barátaim pedig egy csúnya,öreg...tartják :cry: .Szóval ti vagytok a vígaszaim. :wink:

Na bocsi, hogy beleszólok, hiszen nem vagyok Viggo-fanatikus ( viszont kedvelem őt :) ), de szerintem te félreérthetted a dolgokat, Ramanath. Még az életben nem vettem észre egyetlen cikkben sem, hogy bárki dilisnek próbálná őt beállítani, legfeljebb kissé bogarasnak vagy bohém művésznek, de semmiképpen sem unintelligensnek... :D Erről a " Viggo elveszett az erdőben "-fedőnevű sztoriról meg ő maga mondta, hogy az újságírók alaposan eltúlozták. :roll: 8) Ne vegyél mindent komolyan, amit írnak róla, ítéld meg őt inkább a szerepeiről vagy a képeiről. :)
Amúgy nem csúnya, hanem átlagos, Aragornként meg kifejezetten jól nézett ki. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201991 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos,nem úgy értem,hogy ezeket a negatív dolgokat így szó szerint leírják,hanem én kisejtem.Jó-jó ilyen hülyeségeket is csak én tudok írni :oops: .Szóval pl. az egyik TVR-Hét-es újságban arról írtak,amikor a Gy.U. forgatásán elveszett az erdőben.Na itt olyan hangsúllyal írtak róla,hogy "ez is csak Viggo lehet"!
A barátaim pedig egy csúnya,öreg...tartják :cry: .Szóval ti vagytok a vígaszaim. :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201979 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Én még csak pozitivat olvastam róla (na jó, nem CSAK :roll: ), de tényleg lesir, hogy intelligens. :)


Édesanyám is, mikor meglátta a Viggos képeket a gépemen...

- Ki ez a színész?

- Viggo.... öö.. Aragorn...

- Milyen szimpatikus, komoly arca van!

*placcs*

(Tenném hozzá, anyukámtól nehezen kaphatna nagyobb dicséretet egy férfi híresség :twisted: :wink: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201932 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én még csak pozitivat olvastam róla (na jó, nem CSAK :roll: ), de tényleg lesir, hogy intelligens. :) Csak sok ismerősömnek ez nem tünt fel. Pl legjobb barátnőmnek. :? Egészen holnapig. 8) Amikor is átutazik hozzánk néhány napra, és az első dolgom az lesz, hogy meggyőzöm. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201902 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Én nem tudok neveket mondani,csak az az 1-2 újság cikk,ami megjelent róla...de lehet,hogy csak a környezetem tehet róla.Tudjátok körülöttem senki sem szereti Őt és mindig negatívumokat hordanak össze róla. :(

De miért? És milyen újságcikkek? A családod ennyire negatív, vagy a barátaid? Én alapvetően úgy állok az emberekhez, hogy nem mondok addig véleményt róluk, amíg kicsit meg nem ismertem, és akkor sem nyilatkoztatok ki! Ők mire alapozzák a véleményüket? Talán ismerik? Beszéltek vele? Tudnak róla bármit? Az emberi féltékenységnél és butaságnál nincs rosszabb. Ha pedig pozitív interjú kell, csak egy szavadba kerül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201899 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én nem tudok neveket mondani,csak az az 1-2 újság cikk,ami megjelent róla...de lehet,hogy csak a környezetem tehet róla.Tudjátok körülöttem senki sem szereti Őt és mindig negatívumokat hordanak össze róla. :(

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201896 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Egyébként többször is felmerült bennem,hogy Viggo-t,amiért más(már mint a szabad felfogása miatt),kispályás balféknek tartják és olykor műveletlennek->holott ez teljes mértékben HÜLYESÉG! :evil:

Ez miért merült fel benned? Én nem gondolom, hogy balféknek tartanák. De itt kérdés az is, hogy kik? Mert az IQ-light díszpintyek tuti, hogy nem. Figyu, lerí róla, hogy intelligens. Állítólag már abból is, ahogy beszél. Az életrajzából pedig nem csak számunkra lesz nyilvánvaló, hogy diplomás, több nyelven beszél és igen találékony (az egyik téli olimpián ő volt a skandináv hokicsapatok tolmácsa, hogy legyen ingyenjegye :D ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201889 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos,ez a kis heg nekem nagyon bejön,bár a sztorija tényleg kicsit bizarr. :roll:
Egyébként többször is felmerült bennem,hogy Viggo-t,amiért más(már mint a szabad felfogása miatt),kispályás balféknek tartják és olykor műveletlennek->holott ez teljes mértékben HÜLYESÉG! :evil:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201849 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Vhol olvastam, hogy van egy forradás az arcán, kamaszkorában szerezte, de akkor úgy be volt rúgva, hogy nem emlékszik, hogy szerezte, és annyira részeg volt, hogy érzéstelenités nékül varrták össze a sebet, de azóta nem iszik... :D Szóval ez igaz? s hol ez a forradás? 8O

A sztori igaz, egy buliban szerezte a sebet. A forradás a szája fölött látható, szvsz nagyon szexi :lol: A legtöbb képen látszik is. Pl. ezeken mindenképpen:
specialrealms.com/VM/pics/gallery14.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery18.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery19.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery47.html

Hogy azóta nem iszik, nah én erre nem emléxem, de lehet... :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201809 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel, szavazásnál eőször azt hittem, arra kell szavazni, hogy Viggonak van- e a legjobb melle, de szerencsére rájöttem, mi a helyzet... :lol: És amint látom, Viggo vezet. Méghozzá magasan. :D
Vhol olvastam, hogy van egy forradás az arcán, kamaszkorában szerezte, de akkor úgy be volt rúgva, hogy nem emlékszik, hogy szerezte, és annyira részeg volt, hogy érzéstelenités nékül varrták össze a sebet, de azóta nem iszik... :D Szóval ez igaz? s hol ez a forradás? 8O


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201723 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Orsie írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Képzeljétek, a minap Viggoról álmodtam!

Wow, Artemisz, de jó kis álom... én is álomdtam már vele. Én azt, hogy Dániában találkoztam vele egy kiállítás-megnyitóján, és nagyon jót dumált velem, mert én nem nyomultam úgy, mint a legtöbb rajongója, és engem nemcsak mint pasi érdekelt, hanem mint művész. És akkor is ott volt Henry és én is beszélgettem vele is. Kár, hogy csak álom...

wow, ez kísértetiesen hasonlít Gyémánt Hajnal tavalyi beszámolójára, a Viggoval való találkozásáról: "én, mint művész találakoztam vele...."
bocs Orsi :wink:


Lehet, hogy hasonlít, de az csak a véletlen műve. Amúgy meg szép álom volt, de csak álom volt. Viszont nagyon reális volt az egész, tehát akár még meg is történhetne, ha tele lenne a zsebem és ki tudnék menni vele találkozni. Sonica meg Penngaladiel is tök jóban vannak Craig Parkerrel (= Haldír), már többször találkoztak, leveleznek is! Szóval ezt csak azért írtam le, mert nem egy olyan álom volt, ami lehetetlen, pl nem azt álmodtam, hogy én vagyok a felesége vagy ilyesmi :mrgreen: (hangsúlyozom: nagyon jó pasi, de számomra nem ez a lényeg :!: )

Rengeteg kép Viggo-ról, több oldalon keresztül. Kicsiben meg lehet nézni az összeset, de ha nagyobban szeretnétek, akkor be kell regizni az oldalra:

Katt ide

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201696 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Undómiel írta: www6.online.rtlklub.hu/pletyka/?id=0406152437 - Na erre varrjunk gombot!!!

Ezzel a cikkel csak annyi a gond (mint a linkben is olvasható), hogy pletyka...
Harry már elmúlt 18...

Hát Drága! Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja!!! És HENRY még csak 16, lévén, hogy 1988-ban született.

Ezt nézzétek!!! www.viggochronicles.com/forums/i ... topic=1063
www.skymovies.com/skymovies/poll ... -0,00.html - Szavazás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201689 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na és a lídet láttátok??? :evil: :evil: :evil:

Viggo Mortensent egy dolog teszi igazán vonzóvá: a pénztárcája.


Ennyit erről. :wink: Meg ez...

a kicsi Henry etetése és ruházása havonta összesen tizennyolcezer dollárjába kerül majd a büszke apának.


Jujj, há együk azt az üntyümprüntyüm kis husikáját nekiiiii... :x Egy ilyen nyolc soros cikket komolyan venni... :twisted:

Itt (katt) meg már ilyeneket ír... :evil:

A Gyűrűk Ura harmadik részének sikeres bemutatója után a hős harcos úgy döntött, itt az idő egy kis kultúrát magába szívni, és ellátogatott a londoni Természettudományi Múzeumba.


"Itt az idő..." Mintha egy tahó lenne amúgy!!! 8O

Iszonyatos vonzereje van ennek a pasinak – meséli az egyik szemtanú.


Ez viszont már tecc... 8)

Lehet, hogy egy múzeum nem a legkeresettebb szórakozási lehetőség a hollywoodi hírességek számára,



Miért, Viggo az? :hein: ( :lol: )

Szegénykék még mindig leragadtak Henry 15 événél... :roll: Érdekes, de hernyó legyek, ha hiszek neki... 8) :

www6.online.rtlklub.hu/pletyka/?id=0312101591


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201674 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www6.online.rtlklub.hu/pletyka/?id=0406152437 - Na erre varrjunk gombot!!!

Ezzel a cikkel csak annyi a gond (mint a linkben is olvasható), hogy pletyka...
Harry már elmúlt 18...(jó, tudom, Amerikában ő még nem számít nagykorúnak), de akkor is...és Excene-el nagyon jó a kapcsolata Viggonak...

egyébként én is utálom a pénzéhes nőket...és ahogy mindenki más is: a pénzt szeretem :twisted: :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201645 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www6.online.rtlklub.hu/pletyka/?id=0406152437 - Na erre varrjunk gombot!!!


Gyönyörű!!!!

Utálom az ilyen embereket..csak a pénz, pénz, PÉNZ, más nem is számít.
Örüljön neki, hogy egy darabig együtt volt Viggo-val!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

(Hogy ki linkelte be a topikunkat "Viggo fanatikusok fóruma"????)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201643 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201625 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is mindig ezt bizonygatom!Engem nem csak,mint színész(pasi) :wink: érdekel,hanem mint író és festő.Íróként főleg azért,mert én irogatok verseket,meg kis novellát... :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201554 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Orsie írta:

Artemisz (Celebthil) írta: Képzeljétek, a minap Viggoról álmodtam!

Wow, Artemisz, de jó kis álom... én is álomdtam már vele. Én azt, hogy Dániában találkoztam vele egy kiállítás-megnyitóján, és nagyon jót dumált velem, mert én nem nyomultam úgy, mint a legtöbb rajongója, és engem nemcsak mint pasi érdekelt, hanem mint művész. És akkor is ott volt Henry és én is beszélgettem vele is. Kár, hogy csak álom...

wow, ez kísértetiesen hasonlít Gyémánt Hajnal tavalyi beszámolójára, a Viggoval való találkozásáról: "én, mint művész találakoztam vele...."
bocs Orsi :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201552 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: Képzeljétek, a minap Viggoról álmodtam!

Wow, Artemisz, de jó kis álom... én is álomdtam már vele. Én azt, hogy Dániában találkoztam vele egy kiállítás-megnyitóján, és nagyon jót dumált velem, mert én nem nyomultam úgy, mint a legtöbb rajongója, és engem nemcsak mint pasi érdekelt, hanem mint művész. És akkor is ott volt Henry és én is beszélgettem vele is. Kár, hogy csak álom...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201513 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta:

Ranamarth írta: Én nem tudom megnézni! :cry: ,de a király visszatér kártya nekem tetszik! :wink:


Jobb egérgomb-cél mentése. :wink:


OFF:vagy átmásolod az url cimet egy másik ablakba :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201493 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Én nem tudom megnézni! :cry: ,de a király visszatér kártya nekem tetszik! :wink:


Jobb egérgomb-cél mentése. :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201480 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én nem tudom megnézni! :cry: ,de a király visszatér kártya nekem tetszik! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201396 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: www.arwen-undomiel.com/wallpaper ... aper_3.jpg


Azta, ez de jó kép :fight:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201389 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201376 Írta: Arelenwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201368 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ááááh. :evil: Úgy felhízlalták a koronázásra, mint egy kocát... :x


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.022 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére