Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 4 hónapja #190047 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta: egyébként enm tudja vki, h a Crimson tide c filmnek mi a magyar cime?

Az utolsó esély. De ilyen című filmből kettő is van, és ami ma este ment az RTL klubon, az nem az volt.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190023 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

jocii írta: hogyan ?
, vagy pl egy kiállitásán kezdesz vele komunikálni.


na, sztem itt a pont ;) Ahogy én észrevettem, nagyon örülne ha vki mondjuk nem arról áradozna h milyen jó volt Aragornként és milyen szép a szeme, mert ezt ugysem hiszi el (pedig igaz :P :lol: ) viszont ha a képei vagy a versei tetszenek vkinek, annak szerintem örül és elkezd, valamilyen szinten , érdeklődni az illető iránt ;) persze ez nem biztos.. csak én gondolom igy :mrgreen:


Szerintem is. Viggo amúgy is külön kategória. :roll: :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190018 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta: hogyan ?
, vagy pl egy kiállitásán kezdesz vele komunikálni.


na, sztem itt a pont ;) Ahogy én észrevettem, nagyon örülne ha vki mondjuk nem arról áradozna h milyen jó volt Aragornként és milyen szép a szeme, mert ezt ugysem hiszi el (pedig igaz :P :lol: ) viszont ha a képei vagy a versei tetszenek vkinek, annak szerintem örül és elkezd, valamilyen szinten , érdeklődni az illető iránt ;) persze ez nem biztos.. csak én gondolom igy :mrgreen:

egyébként enm tudja vki, h a Crimson tide c filmnek mi a magyar cime?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189999 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hogyan ?
nos őszimntén a pillanatnyi érdeklődáést lehetne valszeg csak kiváltani nála.És ennek a kulcsa hogy úgy kell közeldni felé , mint egy másik emberhez , semmi sikitozás , vagy lerohanás , mert ezeket UTálják !
Meg valljuk be ez a sikitozás valahol az ovodában szokás , de normális ember nem áll neki sikitozni ha megláttja pl Viggo-t , mert tudja ezzel csak elriasztja.
Épp ezért Filmpremieren nem is láttok sok esély arra , hogy tudjon vele az emebr igazán beszégetni , mert ott betodul a sok Sikitocska , sé kész.
Erre több esély van ha pl véletlen botlasz bele az utcán , vagy pl egy kiállitásán kezdesz vele komunikálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189962 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem-nem!Suhifaroknak igaza van!Úgy értettem,hogy pl.te ott lennél egy olyan helyen,ahol épp Viggo is ott van és mit tennél,hogy magadra tereld a figyelmét?(Már mint nem ilyen sikoltásokra gondolok,hogy:"imádlak,szerelmes vagyok beléd,meghalok ha nem érhetek hozzád..." inkább nem is folytatom!)
Vagy mondjuk meglátod egy kávéházban (->bár ez valószínűtlen :roll: ),és hogy mész oda,h ne küldjön el (persze tegyük fel van bátorságod beszélni vele :wink: )?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189958 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eleniel írta:

Ranamarth írta: Nos ezzel a két hozzászólással már el is tértünk a témától,úgyhogy én felvetném újabb "újságírói"( 8) )kérdésem:Szerintetek Viggo-ban mi kelthet érdeklődést az egyik rajongója iránt (mármint úgy mint rajongó iránt :wink: )?


Mármimint, hogy érted, hogy érdeklődést? Bocs, egy kicsit értetlen vagyok! :oops:


Nyilván nem lehet olyan kellemes (márakinél), hogy rajongók tömege nyomul oda az emberhez...Rana szerintem arra gondol, hogy Viggo milyen esetben hajlandó komoly érdeklődéssel fordulni egyik rajongójához...hogy mit kell ahhoz csinálni hogy észrevegyen...

Na jó, szerintem ezzel most még ködösebbé tettem a dolgot... :roll:

Ja még azt szerettem volna kérdezni, hogy - bár én nem vagyok olyan hűdenagyviggofan (de azé szeretem, csak főleg Aragornként) - azért mehetnék én is a Hidalgo-talira? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189821 Írta: Eleniel
Eleniel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Nos ezzel a két hozzászólással már el is tértünk a témától,úgyhogy én felvetném újabb "újságírói"( 8) )kérdésem:Szerintetek Viggo-ban mi kelthet érdeklődést az egyik rajongója iránt (mármint úgy mint rajongó iránt :wink: )?


Mármimint, hogy érted, hogy érdeklődést? Bocs, egy kicsit értetlen vagyok! :oops:

Ónen i- Estel Edain, Ú- chebin estei anim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189637 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Felvetném újabb "újságírói"( 8) )kérdésem:Szerintetek Viggo-ban mi kelthet érdeklődést az egyik rajongója iránt (mármint úgy mint rajongó iránt :wink: )?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189636 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A www.viggomortensen.lap.hu -t láttátok? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189613 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos tudtam,és mint ahogy Artemisz is mondta ott is voltam (-->köszi :wink: ,hogy emlékszel).Na mind1.A lényeg,hogy a filmet vagy egyedül,vagy más pécsen tartózkodó Tolkien.hu-sal nézem meg a Hidalgo-t! :hello: :bounce: :itscool:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189450 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Ranamarth írta: ÓÓÓÓÓ... :cry: :bawling: :bawling: én nem mehetek fel Pestre,de azért ha Pécsen megnéztem,majd megosztom veletek az élményeimet! :roll: :wink:

egyébként épp tegnap jött haza az MTT jelentős része Pécsről :arrow: Tolkien konferencia volt a hétvégén - hogyhogy nem tudtad??

OFF: Nem csak hogy tudta, de ott is volt! Sünee társaságában láttam... :wink:

ON: Mikor lesz az Hidalgo-Tali, Ana? 1általán mikor kezdik vetíteni? Májustól?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189406 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: ÓÓÓÓÓ... :cry: :bawling: :bawling: én nem mehetek fel Pestre,de azért ha Pécsen megnéztem,majd megosztom veletek az élményeimet! :roll: :wink:

egyébként épp tegnap jött haza az MTT jelentős része Pécsről :arrow: Tolkien konferencia volt a hétvégén - hogyhogy nem tudtad??
És az Nagy Nyári Találkozó is ott lesz augusztus közepén: Közösség topic/Pécsi Nagy Nyári Találkozó

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189168 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az ejw-s képeket böngészőbe bemásolva se lehet megnézni, legalábbis nálam, viszont ilyenkor a linken jobb egérgomb - cél mentése más néven... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189153 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ezt másoljátok be a böngészőbe: lilithlotr.ejwfiles.net/articles ... tcover.jpg

egy újabb olvadós kép

ki lehet találni ki az aki mélyen a szemetekbe néz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189105 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: nem is óriás kastélyban lekik,hanem egy szép,sok ablakos lakásban,vagy egy erdő széli lakban... :D na jó az utóbbi eléggé valószínűtlen :roll:


Mért ne? :lol: egyszer mondta egyn intejujában (én forditottam és ide lett berakva :D ;) hogy nem szereti a nyüzsgést, és valami istenhátamögötti háza van LA szélén, és ott szeret a legjobban tartózkodni ;) bár ez lehet h csak nyaraló :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189055 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Nos szerintem,mégha kevés ideje is van,azért annyira rak rendet,hogy ne legyen kellemetlen az otthoni környezete.Sőt,szerintem nem is óriás kastélyban lekik,hanem egy szép,sok ablakos lakásban,vagy egy erdő széli lakban... :D na jó az utóbbi eléggé valószínűtlen :roll: ,de akárhol lakik,szerintem sincs takarítónője.Azt nyilatkozta még mindig barátok a feleségével.Lehet,hogy ő jár hozzá takarítani :lol: :lol: :wink:


Aha, a volt punkénekesnő... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189025 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos szerintem,mégha kevés ideje is van,azért annyira rak rendet,hogy ne legyen kellemetlen az otthoni környezete.Sőt,szerintem nem is óriás kastélyban lekik,hanem egy szép,sok ablakos lakásban,vagy egy erdő széli lakban... :D na jó az utóbbi eléggé valószínűtlen :roll: ,de akárhol lakik,szerintem sincs takarítónője.Azt nyilatkozta még mindig barátok a feleségével.Lehet,hogy ő jár hozzá takarítani :lol: :lol: :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189023 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

jocii írta:

Orsie írta: de valakinek csak ki kell néha porszívózni, port törölni, meg elmosogatni... vagy Viggo szerintetek ezt megcsinálja?


mért ne ?
egy normális férfi megteszi :)
bár Amcsiban elég gyakran van mosogatógép , igy a mosogatás nem nagy kunszt :) )


Szvsz nincs ilyesmikre ideje, mert vagy forgat, vagy fest, fényképez, galáriamegnyitókra megy, stb... és ha van némi szabadideje, azt nyilván kellemesebb dolgokkal akarja tölteni, mint a takarítás. Mosogatógép OK, de a többi? Nem azt mondom, hogy kényes neki a házimunka, hanem hogy van jobb dolga is és azért csak megengedhet magának egy takarítónőt :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189015 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Orsie írta: de valakinek csak ki kell néha porszívózni, port törölni, meg elmosogatni... vagy Viggo szerintetek ezt megcsinálja?


mért ne ?
egy normális férfi megteszi :)
bár Amcsiban elég gyakran van mosogatógép , igy a mosogatás nem nagy kunszt :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189010 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta: Én nem lennék oly biztosbenne, hogy van takarítónője... :roll: Ha én ilyen művész-hippi-szerényke lennék, nem hagynám, hogy a, más tegye helyre a kupit, amit ÉN okoztam :oops: ,
b, egy idegentapizza a fotóimat, vagy keverje össze őket... :evil:


Ebben van valami, de Viggo tuti nem rak rendet, mert ő túl elfoglalt hozzá, meg amúgy sem az a rendszerető típus, akkor viszont ha ő nem, akkor senki? Mert akkor egy idő után télleg hatalmas lesz a káosz! :mrgreen: Nem azt mondom, hogy a képeit, vagy fotóit tapizza valaki (arra én is ütnék a helyében! :D ) de valakinek csak ki kell néha porszívózni, port törölni, meg elmosogatni... vagy Viggo szerintetek ezt megcsinálja?
Eszembe jutott egy perverz gondolat: Viggo baboskendővel a fején és tollseprűvel a kezében... LOOOL :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189000 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én nem lennék oly biztosbenne, hogy van takarítónője... :roll: Ha én ilyen művész-hippi-szerényke lennék, nem hagynám, hogy a, más tegye helyre a kupit, amit ÉN okoztam :oops: ,
b, egy idegentapizza a fotóimat, vagy keverje össze őket... :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188998 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta:

Orsie írta: Állítólag tipikus művészkégli, mindenhol festmények, fotók, óriási kupi :D És a nagy káoszban csak Viggo tud eligazodni, de néha még ő se... :mrgreen:


Tökéletes kéró egy agglegénynek... :roll: :lol: :lol:
Ide egy nő csak aludni menjen, takarítani semmiképp!! :twisted:


Hát jelenleg Viggo úgyis megint szóló, úgyhogy nyugodtan élheti az agglegényéletét :mrgreen: Takarítónője meg valószínűleg van - bár nem irigylem szegényt... :D De tudjátok, van egy olyan mondás, hogy "a zseni átlát a káoszon". ;)

jocii írta: Figyelitek milyen jól tudja ? :twisted:

Ez csak természetes :mrgreen: ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188996 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Orsie írta: Állítólag tipikus művészkégli, mindenhol festmények, fotók, óriási kupi :D És a nagy káoszban csak Viggo tud eligazodni, de néha még ő se... :mrgreen:


Figyelitek milyen jól tudja ? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188990 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Orsie írta: Állítólag tipikus művészkégli, mindenhol festmények, fotók, óriási kupi :D És a nagy káoszban csak Viggo tud eligazodni, de néha még ő se... :mrgreen:

Tökéletes kéró egy agglegénynek... :roll: :lol: :lol:

Ide egy nő csak aludni menjen, takarítani semmiképp!! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188987 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ranamarth írta: Most jut eszembe,h ezt lehet,h már kérdeztem :oops: :oops: Bocsika :oops: :oops: Na jó.Akkor, szerintetek hogy nézhet ki belülről Viggo lakása?


Állítólag tipikus művészkégli, mindenhol festmények, fotók, óriási kupi :D És a nagy káoszban csak Viggo tud eligazodni, de néha még ő se... :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188915 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Meleth_lin írta: Bocs, hogy kérdem, biztos már írtátok, de nem akarok visszaolvasni: A Hidalgonak mikor lesz a premiere?
Ja, meg kérhetnék valakit, hogy írjon nekem egy listát Viggo összes filmjéről? Kösz. :P

www.tar.hu/viggom

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188912 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tejet szvsz nem szokott iszogatni... Matét viszont annál többet. Ez egy argentin nemzeti ital, nagyon keserű, de élénkítő hatása van, és mentes a kávé és a tea káros hatásaitól. Egy kis edénykéből szokta inni, szívószállal, elég sok képen látni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188907 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csatlakozom az előttem szólókhoz: szuperek a képek!!! :itscool:

Jújdejó, Topic-tali, ez engem is érdekelne!!! :wink: Tök szívesen megismernélek titeket, tökre kíváncsi vagyok már rátok!! :) Szóval, ha lesz, akkor jövök én is, nem szabadultok tőlem! :wink: Akkor további infok stb a Találkozások topicban?
Jocii, sztem nem csak a magam nevében mondhatom, hogy szívesen látnánk, és kíváncsiak vagyunk rád! Pláne, ha ilyen képeket hozol.. 8)

Bocs, picit off leszek... :oops:
Csak épp olvasgatok vissza, és hirtelen szembetalálkozom az avatarommal... Hirtelen szívbajt kaptam, hogy már megint amnéziás vagyok, vagy mi, mert nem emlékszem, hogy ilyet írtam volna... :lol: Aztán rájöttem, hogy nem csak nekem lehet ilyen avatarom... :wink:

Ranamarth, engem is érdekelne amúgy milyen a lakása belülről! Sokat elárulna róla... Szal emberek, van vhol ilyen kép esetleg...? :?: :wink:
Meg én az ilyen emberi apróságaira volnék nagyon kíváncsi... Nem is arra, hogy mi a kedvenc kajája stb, hanem ilyen hétköznapi-apróságok-kérdésekre, mint pl: mit szokott reggelizni? milyen bogaras szokásai vannak? szokott gyertyázni? szereti, ha TV-zés közben a lába alatt van egy párna, s közben egy pohár tejet iszogat...? Mittomén, szal értitek, mire akarok kilyukadni...? :roll:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188854 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocs, hogy kérdem, biztos már írtátok, de nem akarok visszaolvasni: A Hidalgonak mikor lesz a premiere?
Ja, meg kérhetnék valakit, hogy írjon nekem egy listát Viggo összes filmjéről? Kösz. :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188767 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
lánykáink kedvéért egy kis nézegetnivaló :)
a csillagos képek nagyon jók :)

egy
2
3
4
5
6*
aki a lovakat szereti ...
7
8
9
10
11
12
13
14
15*
16
és ez a ruha milyen:)
17
lányok , lehet olvadozni aki ezt megnézi :)
kikötözött Viggo

most per pill csak ennyi , de hamarost visszatérek :)
ha akarjátok :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.023 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére