Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 8 hónapja #91737 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: n8n:Rég voltál itt (v csak nem láttalak..)
A kép:egy normál kép,de mondjuk 5 centis szakálla volt...(kb)


jah-jah, egyszerűen nincs időm fórumozni :bawling: sanyarú diáksors :cry: de most van egy kis időm, így este... mondjuk hamatrosan mennem is kéne, olvasni, fürödni, m holnap lehetlenség lesz a felkelés *ásít* sorry, ez OFF volt!
wowé! úgylátszik a gilette sem elég Viggónknak :wink: mikori voölt az a kép?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91730 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gemini írta: Figyelem, vannak új képek!! Illetve nem újak csak nekünk.
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_01.jpg
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_02.jpg
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_05.jpg

Egyébként tudja valamelyikőtök, hogy a sebhely az arcán hogyan keletkezett? Bár lehet, hogy csak én vagyok ennyire tájékozatlan.

Yayyy....Nekem ezek a képek naggyon nem jönnek be...De a ROTK-sek yók!Bár....Arwen mint khirálynô?Háát.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91729 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago: Szerintem azért akkora szakálla nem volt... az átlagosnál mindenesetre nagyobb :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91719 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
n8n:Rég voltál itt (v csak nem láttalak..)
A kép:egy normál kép,de mondjuk 5 centis szakálla volt...(kb)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91708 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sztem Viggoban éppen az a jó, oan "pasis" *hüledezik, h milyen hülyén hangzik, amit leírt :oops: * szal értitek na :wink: ooaaan jól áll neki a borosta!!! ő kósza embrök, nem Legsi :lol: akinek olyan sima az arca, mint a babapopó... :D h a tündék mennyire szőrösödnek, nemtom, de viccses, h a Gollam topicban arról értekeztünk többek közt, h a tündék vajh kopaszodnak-e...?? :roll: mostmár tényleg megkéne róla kérdezni vkit!! 8)
Rago írta:
"2:Telka Drága!! Kutatom-kutatom,de nem naon találom,mert nem mentettem el... oan hülyén nézett ki... "
énisénis! h néz ki rajta..? vki...!!!
angelina: káttad? milyen Viggo? már csak a ROTK-ben lesz nagyobb a szerepe :wink: /ténleg, címszerep! hahá! :hello: /

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91613 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini:Fél(?)részegen találkozott egy ajtóval...
Egyébként változatlanul inkább hosszú hajjal...

Nerwen! írta: Rago:mért ne? :lol: Levágja az egyik fejét, előkapja a kis kést mielött a másik támadna, nyissz innen nyissz onnan, kinyírja a másikat és kész :D
Okos fiú, megoldja :lol:


Naná! Meg a tükröt,szempillaspirál..Na neee! :lol:

Nici írta: Nos ez az új arcom, bár ez egy csöppet sem hasonlít rám, de mind1.



Bocsi csak oan zavaró volt...Egyébként az én avatarom sem hasonlít rám... :lol:

Telumehtar írta: 1:Ez a kép is foglalt de inkább befogom...
borotválkozni hogy száraz a bőr :lol: Na mind1... plííz azt a pikcsört vki!! 2:Rago Drága?


1:Gondolom,hogy akkor majd az "eredeti" képtulaj szól,ha őt zavarja..
2:Telka Drága!! Kutatom-kutatom,de nem naon találom,mert nem mentettem el... oan hülyén nézett ki... :roll:

Nici írta: Nos lehet hoyg tényleg nem nő a tündéknek szakálla, mivel én egy darab szőrös tündét se láttam még. (ezek szerint akkor kedves kis Arwen barátnőnknek nem kell a lába szőrtelenítésével foglalkoznia, óh a mázlista)
Meg kell mondanom, Vigot nem sok filmben láttam, tehát az eredeti arcár csak az "így készült" című műsorban láttam, meg a 28 napban de ott nem volt szívtiprú szerintem. De véleményem szerint borostásan sokkal szebb és jobb :)
A borosta tényleg szúr :) de anélkül olyan kis kölyök képe van!


A tündéknek nem nő szakálluk,de azt sehol nem írják, hogy attól a lábukon ne nőne... :roll: Meg Arwen nem is hord miniszoknyát...
28nap? Sztem oan öregnek tünik benne! Inkább TGy!!!
kiskölyökkép?? :lol: aanyos!!! :wink:

Hódi:Tök jók!!Bár Arag kicsit(?) érdekesen néz ki... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91608 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn mint Elessár a RotK-ben( :!: :!: ) :arrow: www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=6835
Arwen mint királynő :arrow:
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5577

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91586 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nerwen! :egyetértek veled! :D

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91542 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Uh, tiszta jáksó-álla van, főleg a 3.-on 8O 8O !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91531 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Figyelem, vannak új képek!! Illetve nem újak csak nekünk.
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_01.jpg
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_02.jpg
www.celluloid-haven.com/Miscella ... lms_05.jpg

Egyébként tudja valamelyikőtök, hogy a sebhely az arcán hogyan keletkezett? Bár lehet, hogy csak én vagyok ennyire tájékozatlan.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91519 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ne haragudj sorel, de ennél kacagtatóbb dolgot már rég olvastam: "szerencsés a genetikája...szép a bőre..."
Szvsz mindent lehet Vigről mondani,csak azt nem,hogy szép a bőre.
Öreg (s vegyétek figyelembe,hogyezt,mint vérbeli VM rajongó mondom!) igenis öreg, látszik rajta a kora. Ezzel együtt érett, és pontosan ez az,amit tetszik benne,hogy már nem ksfiú, még kevésbé kölyök...+

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91476 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem, ha egy 44 éves férfi "kölykösen" tud kinézni, ott már nagy gond nem lehet. Bár számomra nem a szakáll jelenti a férfiasságot, és annak hiánya a kölykösséget.
Viggo a karcsúsága, a mozgása miatt néz ki úgy, mint egy srác. (Meg szerencsés a genetikája - szép a bőre ...stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91459 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nici írta: A borosta tényleg szúr :) de anélkül olyan kis kölyök képe van!


van, aki a kis kölykös kinézetet szereti, ízlések és pofonok :)
no, szerintem sincs a tündéknek szakálluk, alapból. bár az indiánok is trükköztek vele, gőzöm sincs, miért és hogyan, pedig érdekel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91378 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
AAAAAAAAA!!!Aragorn igazi ISTEN a TTT-ben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91341 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos a borotválkozós táma az nem lesz sose megoldva hacsak nem kérdezzük meg a Tolkien bácsit (ami enyhén szólva nem lehetséges) hogy Aragorn borotválkozott-e, vagy hogy a tündék képesek-e a szakállazósádra :) szal ez már egy örök X-akta marad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91326 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hát ez a borosta dolog... :roll: amúgy szerintem jól áll neki, férfiasabb lesz tőle 8) ...de a FotR-ben, mikor Völgyzugolyban v.mi könyvet lvas, és meg van mosakodva már v.hogy más az arca(bocs, ha hülyeséget beszélek)...tisztán már v.hogy más az arca :roll: :look:


biztos volt nála v.hilyen borotválzozó szerkezet...különben a könyv végére leelőzné Gandit is :wink: :sungl:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91313 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos lehet hoyg tényleg nem nő a tündéknek szakálla, mivel én egy darab szőrös tündét se láttam még. (ezek szerint akkor kedves kis Arwen barátnőnknek nem kell a lába szőrtelenítésével foglalkoznia, óh a mázlista)
Meg kell mondanom, Vigot nem sok filmben láttam, tehát az eredeti arcár csak az "így készült" című műsorban láttam, meg a 28 napban de ott nem volt szívtiprú szerintem. De véleményem szerint borostásan sokkal szebb és jobb :)
A borosta tényleg szúr :) de anélkül olyan kis kölyök képe van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91133 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nici írta: Nos a borosta igen szexi tud lenni egy nemes arcélen :) és Vigonak a haja is világosabb, úgy látsziik ez is sokat számít! De férfiasságban Aragorn a király :) és még érzelmes is :) a tökéletes férfi :) Legolas után :) ))


hmm. no igen, Aragornnak jól áll a borosta... azt hiszem. bár nem mindig tetszik, néha olyan képet vág, ami nem az igazi. a borostával csak annyi bajom van, hogy szúr. mondjuk képen nem számít, csak ha kedvese van az embernek :) tök jó tud lenni, ha valakinek eleve nem nő szakálla.
érzelmesség... fene tudja, a filmben az a jelenet Arwennel nekem speciel nem tetszett (főleg Arwen görbe háta, hogy állhat úgy egy dicső tündelány?!), meg a könyvben sem Aragorn halála. Aragorn túl merev, s úgy állítják be Arwent, mint egy kissé hisztis nőt, aki nem érti, hogy menni kell, pedig sokkal öregebb és bölcsebb Aragornnál. node ehhez nem sok köze van szegény Viggonak :)

mikor nemrég tévében láttam... borotváltan, fülig érő, csapzott hatású hajjal...
kissé fura volt, de aranyos :) olyan kis kölykös lett tőle ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91122 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aki azt mondja, hogy Viggo szőke hajjal, szakáll nélkül, (tisztán), nem férfias, erős karakterű személyiség az nem látta pl. a Séta a Holdon cimű filmet. Egy-egy kép alapján nehéz megitélni valakinek a kinézetét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91114 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

A Fák Úrnője írta: : Engedély nélkül tovább borostálódott! Na de ilyet! :D


Hát ez nagyon tetszik!! :D Miket tudtok kitalálni!
Amúgy nekem semmi bajom azzal a képpel.. bár először én is furcsálltam 8) Telu drága, amint megtalálom, azonnal beteszem!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 8 hónapja #91016 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet hogy a tündék genetikailag nem szakállosodnak :) Értitek ugye? A hobbitok lábán nő a szőr nagyon viszon a tündék nem szakállosodnak..na jó bocsánat, fáradt vagyok :roll: Egyébként Aragorn kósza tehát nem hordozhat megával egy egész szépségápolási készletet...valahogy benne van a kószákban ez az egész..nem tom nem tom :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91010 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bizti csórt Legsitól :lol: Nem létezik h neki ne legyen v a tünciknek nincs szakálluk? :? Most h jobban belegondolok...na mindegy, szal tuti volt vmi kiskésük, amivel sunyiba elintézték a dolgukat :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91009 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez a kép is foglalt de inkább befogom...

Igen a kés a legjobb dolog...és biztos volt valami szappan szerűség..mmint valami bőrpuhitó izéé... mertugye ugy elég géz borotválkozni hogy száraz a bőr :lol: Na mind1... plííz azt a pikcsört vki!! Rago Drága?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91004 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos ez az új arcom, bár ez egy csöppet sem hasonlít rám, de mind1.
Szerintem késsel borotválkoztak, mert gondolom akkor még nem volt Gilette mach3. Bár ki tuggya?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91002 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nici írta: Hát gyól van, akkor lecserélem az arcomat :( (( gonoszak vagytok! no mind1. Aragorn meg a borostálódása... Nos télleg érdekes dolog hogy sosem frissen borotvált, tehát ezek szerint nem borotválkozik, de szakálla sincs, tehát valahogy mégis kurtítja az arcszőrzetét. Micsoda talány...


Bocs, irtam privit neked ;) Mértl ennénk gonoszak??? Áj láv veri veri máj pikcsör :)

Mien kéééép...valaki betenné? Lemaradtam róla :P Egyébként bizto volt borotva :) vagy valami ilyesmi :) gondoljunk csak a középkorra ott mivel borotválkoztak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91000 Írta: Nici
Nici válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát gyól van, akkor lecserélem az arcomat :( (( gonoszak vagytok! no mind1. Aragorn meg a borostálódása... Nos télleg érdekes dolog hogy sosem frissen borotvált, tehát ezek szerint nem borotválkozik, de szakálla sincs, tehát valahogy mégis kurtítja az arcszőrzetét. Micsoda talány...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90996 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago:mért ne? :lol: Levágja az egyik fejét, előkapja a kis kést mielött a másik támadna, nyissz innen nyissz onnan, kinyírja a másikat és kész :D
Okos fiú, megoldja :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90994 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF Örülök, hogy tetszik az új szó 8) :deal:
Ezennel levédem :!: ON

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90993 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem is állt jól neki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.011 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére